• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

VMware Workstation 16 Pro

538,51 zt * 1 126,51 zt * (52,2% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 513 razy
 • BS-10583
 • English
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "VMware Workstation 16 Pro"

Kup VMware Workstation 16 Pro - najnowsza wersja przekonuje wieloma funkcjami

Każdy, kto w codziennym życiu używa kilku systemów operacyjnych, ale chce pracować na tym samym komputerze, powinien przyjrzeć się bliżej oprogramowaniu VMware Workstation 16 Pro. Oferta lidera rynku przekonuje praktycznymi funkcjami, przyjazną dla początkujących koncepcją i bardzo dobrymi osiągami podczas pracy w profesjonalnym miejscu pracy. Rozejrzyj się teraz w wolnej chwili i zdecyduj się na wyjątkowo korzystny zakup licencji w sklepie internetowym BestSoftware. Twój klucz lic encyjny do oprogramowania VMware Workstation 16 Pro zostanie wysłany do Ciebie wyjątkowo szybko i niezawodnie pocztą elektroniczną.

Łatwo i bez zobowiązań korzystaj z alternatywnych systemów operacyjnych dzięki VMware Workstation 16 Pro

VMware Workstation 16 Pro jest absolutnym liderem rynku, jeśli chodzi o technologię wirtualizacji. Od wielu lat odpowiednie rozwiązania są dostępne dla użytkowników końcowych i cieszą się dużą popularnością. Z pewnością przyczynia się do tego stosunkowo prosta aplikacja. Jeśli na przykład chciałbyś wykorzystać program do wirtualizacji nowego systemu operacyjnego i w ten sposób zdobyć pierwsze wrażenia, masz do dyspozycji praktycznego asystenta. Pokazuje on bezpośrednio czynności i kroki niezbędne do zainstalowania pożądanego systemu w maszynie wirtualnej za pomocą pliku ISO. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu, sprawia, że długie poszukiwania stają się zbędne i sprawia, że program VMware Workstation 16 Pro jest bardzo dobrym wyborem także dla początkujących.

Program nadaje się więc do wykorzystania w innym systemie operacyjnym, a nie tylko do celów demonstracyjnych. Dzieje się tak dlatego, że wszystkie zwykłe funkcje i właściwości systemu są tutaj dostępne za darmo i możesz z nich korzystać bez żadnych problemów. Prawie nie zauważysz różnicy między klasyczną instalacją a maszyną wirtualną. Oczywiście, korzystasz z bardzo szerokiego zakresu wsparcia dla różnych systemów operacyjnych. W maszynie wirtualnej możesz używać nie tylko aktualnych wersji Windows 10 i Windows 11 firmy Microsoft, ale także niezliczonych wariantów Linuksa. Ponad 200 różnych wariantów nie stanowi problemu dla programu VMware Workstation 16 Pro. Wybierając profesjonalną wersję oprogramowania do wirtualizacji, korzystasz z nieograniczonych możliwości użytkowania. Dotyczy to zarówno używanego sprzętu, jak i liczby systemów. Ponieważ w VMware Workstation 16 Pro w zasadzie możliwa jest nieograniczona liczba maszyn wirtualnych, które mogą być używane w tym samym czasie. Nieograniczone wsparcie dla używanego sprzętu jest wielką zaletą, zwłaszcza jeśli używasz maszyn wirtualnych na serwerze. Wiele rdzeni procesora lub ogromna ilość pamięci RAM nie są rzadkością w takim środowisku.

Przy okazji, wsparcie techniczne odgrywa ważną rolę w profesjonalnym wykorzystaniu oprogramowania VMware Workstation 16 Pro. Z reguły jednak zakup licencji hosta nie wiąże się z udostępnieniem aktualizacji. Jeśli chciałbyś z nich korzystać jako użytkownik, wymaga to dodatkowej umowy bezpośrednio z producentem. Zastanów się więc dobrze, czy ich potrzebujesz. Jeśli zamierzasz używać programu przez dłuższy czas, nie tylko po to, by go wypróbować, jest to zalecane, by zawsze być po bezpiecznej stronie.

Pracuj bezpiecznie nawet w sieci - VMware Workstation 16 Pro sprawia, że jest to możliwe

Oprogramowanie VMware Workstation 16 Pro jest pierwszym wyborem dla profesjonalistów i musi oczywiście oferować wiele funkcji i zalet, by sprostać wysokim wymaganiom. Dzięki temu nie tylko możesz tworzyć kilka maszyn wirtualnych, kontenerów czy klastrów Kubernetes na jednym komputerze, ale także działać całkowicie bezpiecznie. Szczególnie w segmencie profesjonalnym ochrona danych osobowych i urządzeń odgrywa naturalnie główną rolę. VMware Workstation 16 Pro jest tu najnowocześniejszy i oferuje na przykład wydajne szyfrowanie. Zapobiega to odczytaniu danych lub uzyskaniu do nich dostępu i oczywiście znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa w życiu codziennym.

Ale nawet podczas pracy w sieci, dzięki VMware Workstation 16 Pro jesteś zawsze po bezpiecznej stronie. Ważne jest tutaj zarządzanie wszystkimi prawami dostępu. W zasadzie możliwe jest uzyskanie dostępu do maszyny wirtualnej z kilku komputerów. Oszczędza to ogromną ilość czasu i może znacząco zwiększyć produktywność w zespole lub firmie. Jednak jako administrator zachowujesz pełną kontrolę przez cały czas dzięki VMware Workstation 16 Pro. Przydzielaj pracownikom nowe uprawnienia lub odbieraj im poprzednie. Oczywiście, możesz też w kilku prostych krokach przypisać maszynie wirtualnej ogólne hasło.

Oprogramowanie VMware Workstation 16 Pro generalnie przekonuje wieloma zaletami, dlatego zakup taniej licencji od BestSoftware jest zdecydowanie opłacalny. Ty, jako użytkownik, oszczędzasz między innymi ważną pojemność komputera, a więc i energię, co w ostatecznym rozrachunku jest korzystne dla środowiska i Twojego budżetu. Ponieważ dzięki wirtualizacji oszczędzasz na zakupie dodatkowego komputera lub serwera, wykorzystując już istniejące w firmie zasoby. VMware Workstation 16 Pro ma także atrakcyjne zalety, jeśli chodzi o zagrożenia bezpieczeństwa. W przypadku wewnętrznego lub zewnętrznego ataku złośliwego oprogramowania, podczas korzystania z maszyny wirtualnej ucierpi albo system hosta, albo obraz wirtualny. Dla księgowości lub innych wrażliwych obszarów w firmie użycie VMware Workstation 16 Pro oznacza więc podstawową i dodatkową ochronę, co może być wielką zaletą w profesjonalnym środowisku.

VMware Workstation 16 Pro oferuje wiele innych funkcji umożliwiających produktywną współpracę. Na przykład, jeśli używasz maszyny wirtualnej do sprawdzania nowych konfiguracji, do demonstracji oprogramowania lub do testów, funkcja migawki jest dostępna. Jeśli więc pojawią się problemy, skorzystasz z efektywnej kopii zapasowej danych. Zresetuj maszynę wirtualną do stanu funkcjonowania w kilku prostych krokach, a następnie kontynuuj pracę lub poszukiwanie błędu w działającym środowisku. Nie musisz się też już obywać bez łatwej współpracy z Hyper-V, więc inne usługi mogą być łatwo używane z VMware Workstation 16 Pro.

Większe wsparcie dla nowego i potężnego sprzętu dzięki VMware Workstation 16 Pro

Wraz z nową wersją VMware Workstation 16 Pro, znany producent wprowadza obsługę jeszcze potężniejszego sprzętu w codziennym użytkowaniu i tym samym jest nastawiony na szybki rozwój na rynku. Nawet większe i bardziej wydajne karty graficzne nie stanowią już problemu. Układy z DirectX11 jako interfejsem i do ośmiu gigabajtów dedykowanej pamięci graficznej są teraz wyraźnie obsługiwane. Powinno to okazać się wyraźną zaletą, zwłaszcza przy wirtualizacji zadań intensywnie wykorzystujących grafikę.

Oprogramowanie VMware Workstation 16 Pro pokazuje swoje najlepsze strony także podczas korzystania ze specjalnych urządzeń. W zasadzie wirtualizacja jest możliwa na wszystkich urządzeniach z systemem operacyjnym Windows, także na tabletach. Dzięki temu skorzystasz ze specjalnych technik, które są znane z tego, że są wbudowane. Niezależnie od tego, czy chodzi o czujnik przyspieszenia czy czujnik nachylenia, system wirtualny również bardzo łatwo rozpoznaje te techniki i może je zintegrować z użyciem.

Czekamy na zakup licencji na VMware Workstation 16 Pro w naszym sklepie internetowym

W sklepie internetowym BestSoftware nie tylko otrzymasz licencje na korzystanie z VMware Workstation 16 Pro po wyjątkowo korzystnej cenie, ale także skorzystasz z usług niezawodnego i doświadczonego partnera. Możesz dokonać zakupu oprogramowania w zaledwie kilku krokach, ponieważ przywiązujemy dużą wagę do prostego i wyjątkowo szybkiego przetwarzania danych. Oczywiście pomożemy ci w razie jakichkolwiek pytań i wyślemy ci kod aktywacyjny e-mailem po maksymalnie 30 minutach; program do pobrania jest dostępny bezpośrednio po zakupie. Jeśli oprogramowanie VMware Workstation 16 Pro nie jest dla ciebie odpowiednim wyborem, zalecamy, abyś sięgnął po jedną z licznych i popularnych alternatyw z naszej oferty. Na przykład, znajdziesz także znacznie tańsze wersje VMware Workstation 15 Pro lub VMware Workstation Pro 14, a dzięki VMware Fusion 11 Pro for Mac nie musisz się nawet obyć bez specjalnej wersji dla komputerów Mac. Skorzystaj więc z tego i zamów już teraz swojego ulubieńca.

 

Wymagania systemowe - VMware Workstation 16 Pro
Obsługiwane procesory

Obsługiwane są systemy z procesorami (CPU) z 2011 roku, z wyjątkiem:

 • Procesory Intel Atom oparte na mikroarchitekturze Bonnell z 2011 roku (np. Atom Z670/Z650; Atom N570),
 • Systemy z procesorami Intel Atom opartymi na mikroarchitekturze Saltwell z 2012 roku (np. Atom S1200, Atom D2700/D2500, Atom N2800/N2600),
 • Systemy z procesorami AMD opartymi na mikroarchitekturach Llano i Bobcat (np. o nazwach kodowych "Hondo", "Ontario", "Zacate", "Llano").

Dodatkowo obsługiwane są następujące elementy:

 • Systemy z procesorami Intel opartymi na mikroarchitekturze 2010 Westmere (np. Xeon 5600, Xeon 3600, Core i7-970, Core i7-980, Core i7-990)
 • Szybkość rdzenia: 1,3 GHz lub szybszy
 • Minimum 2 GB RAM; zalecane 4 GB RAM lub więcej
Ogólne wymagania systemowe

Kompatybilny procesor x86/AMD64 z 64 bitami, 2011 lub nowszy *
Szybkość rdzenia: 1,3 GHz lub szybszy
Co najmniej 2 GB RAM; zalecane 4 GB RAM lub więcej
Ogólne wymagania dotyczące systemu operacyjnego hosta

Systemy operacyjne   

Obsługiwanych jest ponad 200 systemów operacyjnych , w tym:

Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows XP, Ubuntu, Red Hat, SUSE, Oracle Linux, 
Debian, Fedora, openSUSE, Mint, CentOS

Pełna lista obsługiwanych systemów operacyjnych hosta i gościa znajduje się na stronie VMware Compatibility Guide.

Wymagania dotyczące systemu operacyjnego 

VMware Workstation Pro może działać na większości 64-bitowych* systemów operacyjnych hosta - systemach Windows:
Windows 10Windows Server 2019Windows Server 2016Windows Server 2012Windows 8Ubuntu, Red Hat Enterprise Linux, CentOS, Oracle Linux, openSUSE i SUSE Linux Enterprise Server

Należy pamiętać, że hosty z systemem Windows 7 nie są już obsługiwane i nie można na nich uruchomić programu Workstation 16.

(Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

 

Legalne:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o sygnaturze akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i w związku z tym nie naruszamy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową z przejęcia umowy ilościowej, rejestracja na ID nie jest więc możliwa. Możesz aktywować produkt i używać go bez ograniczeń.

 

 

Powiązane łącza do "VMware Workstation 16 Pro"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "VMware Workstation 16 Pro"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "VMware Workstation 16 Pro"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
Windows Server 2016 Datacenter Windows Server 2016 Datacenter
Od 587,51 zt * 3 919,51 zt *
Windows Server 2016 Użytkownik Windows Server 2016 Użytkownik
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Microsoft Access 2021 Windows Microsoft Access 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise LTSC 2021
881,95 zt * 1 110,39 zt *
Microsoft Visio 2016 Standard Windows Microsoft Visio 2016 Standard Windows
137,15 zt * 1 282,77 zt *
VMware Workstation Pro 14 VMware Workstation Pro 14
367,01 zt * 1 049,58 zt *
VMware Fusion 11 Pro MAC VMware Fusion 11 Pro MAC
342,51 zt * 676,35 zt *
VMware Workstation 15 Pro VMware Workstation 15 Pro
440,51 zt * 1 405,22 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Wskazówka!
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
VMware Fusion 11 Pro MAC VMware Fusion 11 Pro MAC
342,51 zt * 676,35 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
VMware Workstation Pro 14 VMware Workstation Pro 14
367,01 zt * 1 049,58 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 723,51 zt * 5 874,61 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Parallels Desktop 17 Pro dla MAC Parallels Desktop 17 Pro dla MAC
489,51 zt * 636,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
DENOISE projects 3 | Windows DENOISE projects 3 | Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Microsoft Word 2019 MAC Microsoft Word 2019 MAC
146,51 zt * 367,01 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Wskazówka!
Wyświetlony