• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft SQL Server 2016 Standard 2 Core

4 360,51 zt * 14 699,51 zt * (70,34% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 17 razy
  • BS-10678
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2016 Standard 2 Core"

Szybciej, lepiej i bezpieczniej - używaj SQL Server 2016 Standard 2 Core i kupuj licencje po niskich cenach

Kup licencje na SQL Server 2016 Standard 2 Core teraz po bardzo korzystnej cenie i zaufaj sprawdzonemu systemowi zarządzania relacyjną bazą danych, który jest używany od wielu dziesięcioleci. Dzięki serwerowi masz zawsze dostęp do właściwych danych, możesz pracować o wiele wydajniej i korzystasz z wieloletniego doświadczenia producenta. Skorzystaj już teraz i kup od nas w sklepie BestSoftware licencje na SQL Server 2016 Standard 2 Core w wyjątkowo niskiej cenie w podwójnym pakiecie.

SQL Server 2016 Standard 2 Core to rozwiązanie o wysokiej wydajności

SQL Server 2016 Standard 2 Core jest szczególnie wydajną i popularną opcją do pracy z dużymi ilościami danych i bazami danych. Rozwiązanie to jest dostępne dla użytkowników od wielu lat i inspiruje innowacyjnymi technikami i praktycznymi funkcjami. Dotyczy to na przykład bezpieczeństwa. Szczególnie w przypadku danych i dostępu do baz danych za pośrednictwem serwera ochrona odgrywa kluczową rolę. Skuteczne szyfrowanie i zabezpieczenia zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi, dzięki czemu można z nich bezpiecznie korzystać.

Ale pozostałe opcje są również przekonujące. Dotyczy to na przykład obszarów wirtualizacji czy współpracy z chmurą. Producent Microsoft położył już podwaliny pod to w 2012 roku, integrując interfejs Azure, czyli opcję efektywnej współpracy z własną usługą chmurową. Dzięki połączeniu i dodatkowym opcjom wirtualizacji zawsze można indywidualnie dostosować potrzeby, by umożliwić efektywne wykorzystanie.

Nowa wersja oferuje klientom wiele zmian i lepszą wydajność

SQL Server 2016 Standard 2 Core niesie ze sobą wiele innowacji i kompleksowo poprawionych funkcji, dzięki czemu praca może być wykonywana jeszcze bardziej efektywnie. Widać to już teraz, gdy przyjrzymy się dostępnym wariantom. Można się było tego spodziewać, ale wcześniej oferowana wersja Business Intelligence nie jest już dostępna dla serwera od 2016 roku. Oferta składa się obecnie z trzech głównych wariantów: Enterprise, Standard i Express. Rozwiązanie Express nadal podejmuje się zadania zapewnienia odpowiednich funkcji, zwłaszcza dla mniejszych firm.

Z technicznego punktu widzenia, na przykład SQL Server 2016 Standard 2 Core jest wyposażony w kompleksową optymalizację wydajności. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku w codziennym użytkowaniu. Możesz liczyć na szybsze pobieranie danych, które teraz ma być 100 razy szybsze. Aplikacje ogólne mogą być nadal używane 30 razy szybciej, co powinno być dość zauważalne. Szczególnie w obliczu rosnącej ilości danych i ogromnego znaczenia obszernych plików w codziennym życiu, optymalizacje te odgrywają kluczową rolę. Jednocześnie Microsoft pracuje także nad innymi obszarami, na przykład nad integracją Polybase. Umożliwia to teraz wykonywanie zapytań SQL za pomocą plików Hadoop. Dzięki nowej funkcji Stretch Database dane historyczne mogą być teraz zlecane na zewnątrz do Azure, tak aby nic nie stało na przeszkodzie efektywnej pracy.

Już teraz rozpocznij pracę z odpowiednim licencjonowaniem SQL Server 2016 Standard 2 Core

Zanim jednak przystąpisz do właściwej pracy, musisz pomyśleć o odpowiedniej licencji. Microsoft kontynuuje tutaj koncepcję licencjonowania podstawowego wprowadzoną w 2012 roku. Jeśli więc chcesz, możesz licencjonować poszczególne rdzenie procesora serwera. W obliczu rosnącej wydajności procesorów i serwerów zmiana licencji jest logiczną konsekwencją. W ramach licencji Core korzystasz z nieograniczonego dostępu do praktycznego SQL Server 2016 Standard 2 Core. Możesz polegać na szerokim zastosowaniu. Jednocześnie nie musisz się już martwić o licencje dostępowe, które w innym przypadku byłyby wymagane przy zakupie licencji Core - w tym wariancie są one całkowicie pominięte. Należy jednak pamiętać, że licencje na rdzeń są kupowane tylko w pakiecie podwójnym, niezależnie od faktycznej liczby rdzeni. Ponadto Microsoft zaleca zakup co najmniej czterech licencji na procesor dla tego typu licencjonowania; także w tym przypadku rzeczywista liczba odgrywa podrzędną rolę. Jeśli więc używasz jednego z rzadkich dwurdzeniowych procesorów, nadal musisz kupić cztery licencje.

Nasza rada: Zanim kupisz licencje SQL Server 2016 Standard 2 Core, zastanów się, czy druga opcja też może być dla ciebie korzystna. W końcu Microsoft nadal oferuje alternatywę w postaci licencji serwerowych i dostępowych, zwłaszcza w wariancie standardowym. Są to tak zwane CALs, czyli Client Access Licenses. Trzeba je kupić dodatkowo do licencji na serwer, ale oferują one licencje indywidualne i dostosowane do potrzeb. Zwłaszcza w mniejszych firmach, gdzie jest niewielu pracowników, ta uwaga może się opłacić. Masz do wyboru tzw. Device CALs i User CALs. The SQL Server 2016 Standard Device CALs są przypisane do stałego urządzenia, z którego wszyscy pracownicy mają równy dostęp do serwera. Z SQL Server 2016 Standard User CAL z kolei w przypadku CAL-ów użytkownika licencjonujesz pracownika na stałe. Taki pracownik może wtedy korzystać z serwera z różnych urządzeń bez żadnych ograniczeń i dzięki temu jest o wiele bardziej elastyczny w życiu codziennym.

Przed dokonaniem zakupu bardzo dokładnie rozważ opcje i swoje własne wymagania dotyczące licencji SQL Server 2016 Standard 2 Core i innych wariantów. Ponieważ późniejsza zmiana lub realokacja licencji nie jest już możliwa w SQL Server 2016.

Łatwo, szybko i tanio - tutaj znajdziesz licencje na SQL Server 2016 Standard 2 Core

Praktyczne licencje dla SQL Server 2016 Standard 2 Core praktyczne licencje na serwer możesz kupić bardzo łatwo, bardzo tanio, a przede wszystkim bardzo szybko u nas w sklepie internetowym BestSoftware. Szczególnie w środowisku zawodowym czas to często pieniądz, dlatego zdecydowaliśmy się na nieskomplikowane i szybkie dostarczenie licencji pocztą elektroniczną. Po udanym zakupie wybranych produktów w sklepie internetowym BestSoftware, otrzymasz rozwiązanie drogą mailową po maksymalnie 30 minutach. Jako konsument nie musisz się też martwić o pytania lub problemy związane z dostarczonym oprogramowaniem lub ofertą w naszym sklepie. Wspieramy cię najlepiej jak potrafimy podczas aktywacji lub w trakcie użytkowania i zapewniamy ci doświadczonych, przyjaznych ekspertów. Wspierają cię najlepiej jak potrafią, oferujemy ci praktyczny czat na żywo, infolinię oraz możliwość wsparcia przez e-mail. Ponadto w naszym sklepie masz bezpośredni dostęp do wielu innych produktów programowych, w tym tych związanych z SQL Server firmy Microsoft. Na przykład, możesz zamówić po szczególnie korzystnej cenie wariant SQL Server 2012 lub SQL Server 2019by zaoszczędzić dużo pieniędzy lub użyć znacznie nowszego wariantu.

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2016 Standard 2 Core"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2016 Standard 2 Core"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2016 Standard 2 Core"
Wyświetlony