• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core

Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core

9 799,51 zt * 16 169,95 zt * (39,4% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 57 razy
  • BS-10595
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core"

Dostarczamy ci SQL Server 2019 Standard 2 Core w wyjątkowo korzystnej cenie i niezawodnie

Dostarczamy ci niedrogie licencje do efektywnego wykorzystania na całym świecie SQL Server 2019 Standard 2 Core i w ten sposób wspierać cię w administrowaniu i korzystaniu z twoich baz danych. Oferta ta jest konsekwentnie skierowana do profesjonalnych użytkowników, którzy stawiają wysokie wymagania co do niezawodności i funkcjonalności używanych serwerów. W nowej wersji 2019 roku SQL Server 2019 Standard 2 Core naturalnie znów przynosi wiele ulepszeń i poprawionych technik, dzięki którym ostatecznie możesz pracować jeszcze efektywniej.

Nowa wersja SQL Server 2019 Standard 2 Core oferuje ci wiele nowych funkcji

Nowy SQL Server 2019 Standard 2 Core jest konsekwentnym rozwinięciem swojego poprzednika z 2019 roku. Producent Microsoft wprowadza tutaj z jednej strony zupełnie nowe funkcje, ale z drugiej strony dba o optymalizację innowacji z poprzednich generacji. Rezultatem jest stabilny, praktyczny system zarządzania relacyjną bazą danych z wieloma funkcjami.

Jedną z największych i najważniejszych nowości w SQL Server 2019 Standard 2 Core jest prawdopodobnie wprowadzenie dwóch projektów open source. Są to rozwiązania Apache Spark i Hadoop Distributed File System. Technologie te są wykorzystywane do przetwarzania i analizowania szczególnie dużych ilości danych, dlatego są dziś bardziej aktualne i ważne niż kiedykolwiek wcześniej. Mniejsze optymalizacje i innowacje są oczywiście także zawarte w SQL Server 2019 Standard 2 Core. Dotyczą one na przykład obszaru bezpieczeństwa, w tym szyfrowania danych w Secure Enclaves czy rozszerzonego audytu. Microsoft po raz kolejny wyraźnie zoptymalizował też wysoką dostępność, aby zmniejszyć liczbę przestojów, przyspieszyć pracę, a tym samym zwiększyć produktywność w całej firmie.

Jeśli chodzi o główne zmiany i innowacje w SQL Server 2019 Standard 2 Core, należy też wspomnieć o integracji Java Runtime. Możesz teraz uruchamiać skompilowany kod Java bezpośrednio na serwerze SQL. W tym kroku nie trzeba już migrować danych.

Polegaj na wypróbowanym i przetestowanym serwerze do pracy w profesjonalnym środowisku

SQL Server 2019 Standard 2 Core to rozwiązanie, które zostało wypróbowane i przetestowane przez dziesięciolecia, z wieloma funkcjami i wieloma technikami. Głównym zadaniem serwera jest zarządzanie i udostępnianie dużych baz danych z odpowiednią ilością danych. Z biegiem lat ich ilość stale rosła, tak że Microsoft już w 2014 roku wprowadził kompleksowe zmiany, które pozwoliły na znacznie szybsze przetwarzanie danych. Do produktywnej i codziennej pracy SQL Server 2019 Standard 2 Core nadaje się więc znakomicie.

Jednocześnie nie zapomniano o integracji inteligentnych funkcji. SQL Server 2019 Standard 2 Core oferuje automatyczne funkcje do optymalizacji baz danych i, jeśli jest to pożądane, wspiera tzw. uczenie maszynowe. Dla lepszej skalowalności i możliwości indywidualnego wykorzystania, w zależności od środowiska i wymagań, nadal dostępna jest także integracja chmury Azure z własną usługą Microsoftu. The SQL Server 2019 Standard 2 Core może więc być łatwo dostosowany do zmieniających się potrzeb w firmie. Dzięki licznym zabezpieczeniom i podstawowemu, najnowocześniejszemu szyfrowaniu nie musisz się już martwić o bezpieczeństwo swoich danych.

Oczywiście, wybór odpowiednich licencji do codziennego użytku odgrywa kluczową rolę

Wprowadzając SQL Server 2019 Standard 2 Core, Microsoft pozostaje wierny linii, którą podąża od 2012 roku, i daje klientom swobodę wyboru pomiędzy dwiema różnymi opcjami licencjonowania. Dotyczy to przynajmniej wariantu standardowego, z którego można korzystać m.in. poprzez tzw. licencjonowanie podstawowe. Tutaj, jako klient, nie kupujesz licencji na sam serwer, ale licencję na poszczególne rdzenie procesorów używanych do pracy. Wariant ten podlega jednak ustalonym zasadom, które powinieneś dokładnie poznać przed dokonaniem zakupu. Na przykład musisz kupić co najmniej cztery licencje na rdzenie, ponieważ zasady stanowią, że każdy procesor jest liczony jako posiadający co najmniej cztery rdzenie. Nie ma też możliwości kupienia licencji podstawowych pojedynczo; zawsze są one sprzedawane w przepisowym podwójnym pakiecie.

Na pierwszy rzut oka licencjonowanie rdzeniowe wydaje się być bardzo drogim rozwiązaniem, jeśli chodzi o SQL Server 2019 Standard 2 Core. Jednak jako użytkownik korzystasz z wielu atrakcyjnych zalet tego wariantu. Na przykład, dodatkowy zakup licencji dostępowych nie jest już konieczny. Licencja Core zawiera już ich nieograniczoną liczbę. Teoretycznie wszyscy pracownicy i urządzenia mogą mieć taki sam dostęp do serwera, jeśli wybrałeś licencjonowanie podstawowe. Jest to prawdopodobnie opłacalne dla wszystkich, zwłaszcza w większej firmie, ponieważ w przeciwnym razie trzeba by wykupić wiele indywidualnych licencji dostępowych.

Jednak licencjonowanie podstawowe często nie jest warte zachodu, zwłaszcza w przypadku mniejszych firm z niewielką liczbą stacji roboczych lub małą liczbą pracowników. W tym przypadku Microsoft oferuje alternatywne rozwiązanie, jakim jest SQL Server 2019 w wersji standardowej. Jest to połączenie licencji na serwer i powiązanych z nią licencji dostępowych, dzięki którym twoi pracownicy mogą pracować na serwerze. Tutaj masz wolny wybór między SQL Server 2019 Device CALs i SQL Server 2019 User CALs. Za pomocą User CALs umożliwiasz pojedynczemu pracownikowi dostęp do serwera, dzięki czemu może on pracować i korzystać z serwera wielokrotnie z różnych urządzeń końcowych. Nie ma znaczenia, czy jest to smartfon, tablet czy klasyczny komputer stacjonarny - zawsze można z nich korzystać. Usługa Device CAL jest szczególnie opłacalna, jeśli praca na serwerze i tak zawsze odbywa się na tym samym komputerze, na przykład na komputerze stacjonarnym w firmie. W tym przypadku możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy dzięki temu wariantowi, a jednocześnie wszyscy pracownicy mogą pracować z SQL Server 2019 Standard 2 Core w równym stopniu za pomocą licencjonowanego urządzenia. Podejmij więc decyzję już teraz, a my z przyjemnością doradzimy ci ponownie i pomożemy w znalezieniu odpowiedniego wariantu dla profesjonalnego wykorzystania serwera w codziennym życiu.

Zaoszczędź pieniądze i uzyskaj kompetentne wsparcie od naszych ekspertów, jeśli będziesz go potrzebować

Nasi eksperci czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym BestSoftware, jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące ofert lub potrzebnych licencji na SQL Server 2019 Standard 2 Core. Stawiamy na perfekcyjną obsługę klienta i dlatego zawsze chętnie Ci pomożemy. Polegaj na praktycznym czacie na żywo, w którym możesz natychmiast napisać z ekspertem. Nawet zdalny dostęp nie stanowi dla nas problemu, jeśli będziesz potrzebował pomocy jako klient. Dodatkowo, spójrz na ceny SQL Server 2019 Standard 2 Core lub wielu innych produktów. Dzięki atrakcyjnym warunkom zapewniamy, że od razu możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. W efekcie końcowym twój zakup będzie znacznie tańszy, niż się często wydaje. Dodatkowo, po złożeniu zamówienia w BestSoftware nie musisz długo czekać, zanim będziesz mógł rozpocząć pracę z serwerem. Między innymi oferujemy ci wyjątkowo szybką dostawę licencji drogą elektroniczną, która trwa maksymalnie 30 minut. Jak widzisz, jest wiele argumentów przemawiających za zakupem tutaj, w BestSoftware. Skorzystaj więc z nich już teraz i przekonaj się o atrakcyjnych możliwościach.

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core"
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 723,51 zt * 5 874,61 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie
Od 587,51 zt * 612,01 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core
48 994,61 zt * 73 455,41 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
16 654,61 zt * 21 025,41 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows Server 2019 Datacenter Windows Server 2019 Datacenter
Od 5 879,51 zt * 7 539,58 zt *
Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core
3 086,51 zt * 4 365,41 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Microsoft SQL Server 2016 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2016 Standard 2 Core
4 360,51 zt * 14 699,51 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Device Microsoft SQL Server 2017 Device
Od 440,51 zt * 502,15 zt *
Microsoft SQL Server 2014 Device Microsoft SQL Server 2014 Device
Od 342,51 zt * 401,65 zt *
Microsoft Word 2010 Windows Microsoft Word 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core
1 910,51 zt * 3 899,91 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 954,61 zt * 2 547,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2017 Standard 2 Core
6 325,41 zt * 16 169,95 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Device Microsoft SQL Server 2019 Device
Od 440,51 zt * 552,43 zt *
Microsoft SQL Server 2016 Urządzenie Microsoft SQL Server 2016 Urządzenie
Od 391,51 zt * 502,15 zt *
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Windows Server 2016 Urządzenie Windows Server 2016 Urządzenie
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsoft SQL Server 2017 Standard
1 224,95 zt * 3 184,51 zt *
Wyświetlony