• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
 •  
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Microsoft Exchange Server 2016 Użytkownik
Microsoft Exchange Server 2016 Użytkownik
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 111 razy
  Od 126,91 zt * 180,47 zt *
  Pokaż szczegóły
  Microsoft Exchange Server 2016 Urządzenie
  Microsoft Exchange Server 2016 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 4 razy
  Od 126,91 zt * 180,47 zt *
  Pokaż szczegóły

  Zaoszczędź pieniądze i czas dzięki BestSoftware - kup tutaj swój Exchange Server 2016 CAL

  Zaoszczędź sobie dużo czasu i pieniędzy, jeśli szukasz Exchange Server 2016 CAL szukają. Wspieramy cię naszą atrakcyjną ofertą i pomagamy we wszystkich pytaniach dzięki kompetentnej obsłudze. Za pomocą dostarczonej licencji masz możliwość dostępu do wszystkich funkcji i właściwości praktycznego serwera Exchange. Dlatego nie przegap okazji do zakupu już teraz, rozejrzyj się i zacznij efektywnie korzystać z serwera, włączając w to wszystkie jego funkcje, po uzyskaniu fachowej porady.

  Miej zawsze oko na terminy i wiadomości dzięki serwerowi Exchange 2016

  Exchange Server 2016 od wielu lat przekonuje do siebie użytkowników w środowisku profesjonalnym. Oprogramowanie jest przeznaczone dla firm i środowisk różnej wielkości. Od małych, nowo powstałych firm po duże administracje zatrudniające setki pracowników - dzięki optymalnej skalowalności i możliwości wyboru różnych wariantów, Exchange Server 2016 oferuje doskonałe warunki dla każdej potrzeby. Na przykład wariant standardowy oferuje odpowiednie wsparcie dla maksymalnie pięciu baz danych skrzynek pocztowych, podczas gdy w wariancie Exchange Server 2016 Enterprise W zależności od wariantu, można użyć do 100 skrzynek pocztowych, z których każda może mieć do dwóch terabajtów przestrzeni dyskowej.

  Jednocześnie producent wciąż dodaje nowe funkcje. Możliwości Exchange Server 2016 wykraczają więc daleko poza zwykłe wysyłanie i odbieranie e-maili. Możesz na przykład używać zintegrowanego kalendarza, by zawsze mieć na oku terminy i spotkania. Ponadto na praktycznym serwerze zawsze znajduje się menedżer zadań oczekujących na wykonanie. Dzięki temu nie przegapisz żadnej pracy, a ważne zadania nie będą już spychane na dalszy plan. Ponieważ administracja firmy często zależy od różnorodnych danych osobowych, możesz zasilić Exchange Server 2016 wieloma informacjami o pracownikach, a nawet klientach. Jeśli jest to pożądane, można oczywiście łatwo przetwarzać i edytować dane podczas podróży.

  Exchange Server 2016 pokazuje kolejną mocną stronę, zwłaszcza gdy jest używany w różnych środowiskach. Możesz polegać na odpowiednich aplikacjach i rozwiązaniach mobilnych, które są dostępne nie tylko na notebooku. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pracować na smartfonie lub tablecie. Tak więc każdy, kto chce pobrać wiadomości, wprowadzić terminy lub zmienić dane, będąc w drodze, może to zrobić łatwo i szybko dzięki Exchange Server 2016. Oczywiście dane są aktualizowane automatycznie i w sposób ciągły, tak że w razie potrzeby są natychmiast dostępne na wszystkich innych urządzeniach.

  Aby zapewnić jeszcze większą efektywność w codziennym życiu, Exchange Server 2016 oferuje szerokie możliwości współpracy z innym oprogramowaniem firmy Microsoft. Należą do nich na przykład oprogramowanie portalowe Microsoft SharePoint czy komunikator internetowy Microsoft Lync. Ponadto producent kładzie nacisk na maksymalne bezpieczeństwo w codziennym życiu z serwerem Exchange. W tym celu oprogramowanie jest wyposażone w odpowiednie filtry, które mogą na przykład rozpoznawać wiadomości spamowe zaraz po ich nadejściu i natychmiast je usuwać. Filtrowanie antywirusowe natychmiast rozpoznaje dodatkowe zagrożenia i może je wyeliminować, tak aby niebezpieczeństwa w ogóle nie dotarły do infrastruktury. Ponadto ty, jako użytkownik, masz pełną kontrolę. Dotyczy to na przykład globalnej listy akceptacji i odrzucenia lub uwierzytelniania opartego na certyfikatach.

  Oczywiście, Exchange Server 2016 również zawiera wiele innowacji i ulepszeń

  Exchange Server 2016 przekonuje w codziennym życiu wieloma innymi innowacjami, bo od czasu wydania pierwszej wersji wiele się zmieniło. Tylko w niewielkim stopniu przypomina dawny prosty program do odbierania i wysyłania e-maili, teraz jest raczej kompleksowym rozwiązaniem dla prawdziwych profesjonalistów. W 2016 roku producent Microsoft wprowadził Outlook on the Web, atrakcyjne i nowe rozwiązanie, które stanowi rozwinięcie dotychczasowych usług umożliwiających prostą i elastyczną pracę. Dzięki ulepszonemu interfejsowi i kilku praktycznym funkcjom praca bezpośrednio w przeglądarce jest o wiele łatwiejsza.

  Ponadto na pokładzie znajduje się ulepszony system wyszukiwania. Zmieniona architektura wyszukiwania działa teraz asynchronicznie i decentralnie, wykorzystując kilka serwerów jednocześnie. To także wpływa korzystnie na wydajność. Długi czas oczekiwania na wyświetlenie odpowiednich wyników wyszukiwania należy już do przeszłości. Ponadto Microsoft zapewnia lepszą skalowalność, która obejmuje także wyszukiwanie w skrzynkach pocztowych. Teraz można przeszukiwać jednocześnie nawet 20 000 skrzynek pocztowych. Wreszcie, główną rolę odgrywa usprawnienie współpracy dzięki profesjonalnym usługom w chmurze Microsoftu. Wraz z chmurą hybrydową nic nie stoi na przeszkodzie, aby efektywnie pracować z Exchange Server 2016 dzięki innowacjom.

  W codziennym życiu korzystanie z serwera Exchange to także często stała dostępność i bardzo wysoka niezawodność. Aby mieć pewność, że dzięki temu rozwiązaniu twoje dane są zawsze bezpieczne, możesz skorzystać z funkcji "Zapobiegania utracie danych" (DLP). Między innymi dzięki temu wrażliwe dane firmy są skutecznie chronione przed nieuprawnionym dostępem z zewnątrz. W przypadku realnego zagrożenia, np. gdy istnieje ryzyko podsłuchania lub przechwycenia danych, ty jako użytkownik natychmiast otrzymasz powiadomienie w interfejsie Exchange Server 2016, dzięki czemu będziesz mógł szybko i skutecznie odpowiednio zareagować.

  Indywidualnie decyduj o wyborze odpowiedniego Exchange Server 2016 CAL dla swojej codziennej pracy

  Każdy, kto chce efektywnie zarządzać ważnymi zadaniami w życiu codziennym za pomocą Exchange Server 2016, musi mieć do tego odpowiednie licencje. Wszystkie potrzebne licencje możesz otrzymać od nas. Oprócz praktycznej licencji serwerowej, dzięki której możesz zainstalować oprogramowanie na serwerze, możesz także łatwo zakupić u nas licencje dostępowe. Zdaj się na atrakcyjne warunki i atrakcyjny wybór. Wysokie koszty dla Exchange Server 2016 CAL nie muszą być.

  Masz też wybór, czy wolisz używać i korzystać z Exchange Server 2016 Device CAL czy Exchange Server 2016 User CAL. Oba warianty możesz dostać u nas, a różne wersje mają swoje wady i zalety. Jeśli chcesz na przykład użyć CAL dla urządzenia Exchange Server 2016, możesz przypisać go do indywidualnego i odpowiedniego urządzenia w swojej firmie. Wszyscy pracownicy i współpracownicy mogą wtedy korzystać z tego urządzenia, aby uzyskać dostęp do serwera i korzystać z jego funkcji. Musisz jednak zakupić nowe urządzenie CAL dla każdego nowego urządzenia Exchange Server 2016 Device CAL dla każdego nowego urządzenia, co może prowadzić do wysokich kosztów przy zakupie.

  Dlatego właśnie Exchange Server 2016 User CAL może być atrakcyjnym wyborem dla ciebie jako klienta, zwłaszcza jeśli urządzenia są regularnie wymieniane. Nie jest on przypisany do urządzenia, ale do stałego użytkownika. Możesz wtedy pracować z serwerem za pomocą różnych urządzeń końcowych i na dowolnej platformie. Niezależnie od tego, czy jest to smartfon, notebook czy tablet, Exchange Server 2016 User CAL wspiera mobilną i elastyczną pracę. Jednak to samo odnosi się do tej kwestii: Jeśli kilku użytkowników ma mieć dostęp do tych funkcji, będziesz musiał zakupić nową i dodatkową usługę Exchange Server 2016 User CAL. Nie spiesz się więc przed zakupem, by sprawdzić, która z dwóch wersji CAL-i jest odpowiednia dla twoich potrzeb, ponieważ nie ma już możliwości ponownego przydziału. Chętnie pomożemy ci, jeśli jesteś w pobliżu zakupu Exchange Server 2016 CAL nie powinien być całkowicie pewny, a także pomóc ci w aktywacji po prostym i szybkim zakupie.

  Z nami możesz otrzymać swój Exchange Server 2016 CAL we wszystkich wariantach w znacznie niższej cenie

  Otrzymasz od nas swój Exchange Server 2016 CAL nie tylko w prosty sposób, ale także po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jeśli więc zdecydujesz się na zakup w sklepie internetowym BestSoftware jako konsument, po prostu zaoszczędzisz pieniądze dzięki prostemu zamówieniu. Ponadto mamy w ofercie nie tylko oba warianty Exchange Server 2016 CAL, ale także wiele innych produktów umożliwiających efektywne korzystanie z serwera. Nie krępuj się użyć najnowszego wariantu, np Exchange Server 2019 lub wybrać poprzednika, czyli Exchange Server 2013aby uzyskać jeszcze tańszą wersję. Oczywiście na życzenie naszych klientów oferujemy im wiele innych korzyści, takich jak szczególnie szybka dostawa. Bo zwłaszcza w środowisku zawodowym często liczy się każda minuta. Mając to na uwadze, jesteś u nas we właściwym miejscu, ponieważ Exchange Server 2016 CAL i wszystkie inne produkty są dla ciebie dostępne za darmo w ciągu maksymalnie 30 minut od złożenia zamówienia. Działa to poprzez prostą i wygodną dostawę przez e-mail, dzięki czemu otrzymujesz pożądany produkt bezpośrednio do swojej skrzynki pocztowej.

  Zaoszczędź pieniądze i czas dzięki BestSoftware - kup tutaj swój Exchange Server 2016 CAL Zaoszczędź sobie dużo czasu i pieniędzy, jeśli szukasz Exchange Server 2016 CAL szukają. Wspieramy... czytaj więcej »
  Zamknij okno

  Zaoszczędź pieniądze i czas dzięki BestSoftware - kup tutaj swój Exchange Server 2016 CAL

  Zaoszczędź sobie dużo czasu i pieniędzy, jeśli szukasz Exchange Server 2016 CAL szukają. Wspieramy cię naszą atrakcyjną ofertą i pomagamy we wszystkich pytaniach dzięki kompetentnej obsłudze. Za pomocą dostarczonej licencji masz możliwość dostępu do wszystkich funkcji i właściwości praktycznego serwera Exchange. Dlatego nie przegap okazji do zakupu już teraz, rozejrzyj się i zacznij efektywnie korzystać z serwera, włączając w to wszystkie jego funkcje, po uzyskaniu fachowej porady.

  Miej zawsze oko na terminy i wiadomości dzięki serwerowi Exchange 2016

  Exchange Server 2016 od wielu lat przekonuje do siebie użytkowników w środowisku profesjonalnym. Oprogramowanie jest przeznaczone dla firm i środowisk różnej wielkości. Od małych, nowo powstałych firm po duże administracje zatrudniające setki pracowników - dzięki optymalnej skalowalności i możliwości wyboru różnych wariantów, Exchange Server 2016 oferuje doskonałe warunki dla każdej potrzeby. Na przykład wariant standardowy oferuje odpowiednie wsparcie dla maksymalnie pięciu baz danych skrzynek pocztowych, podczas gdy w wariancie Exchange Server 2016 Enterprise W zależności od wariantu, można użyć do 100 skrzynek pocztowych, z których każda może mieć do dwóch terabajtów przestrzeni dyskowej.

  Jednocześnie producent wciąż dodaje nowe funkcje. Możliwości Exchange Server 2016 wykraczają więc daleko poza zwykłe wysyłanie i odbieranie e-maili. Możesz na przykład używać zintegrowanego kalendarza, by zawsze mieć na oku terminy i spotkania. Ponadto na praktycznym serwerze zawsze znajduje się menedżer zadań oczekujących na wykonanie. Dzięki temu nie przegapisz żadnej pracy, a ważne zadania nie będą już spychane na dalszy plan. Ponieważ administracja firmy często zależy od różnorodnych danych osobowych, możesz zasilić Exchange Server 2016 wieloma informacjami o pracownikach, a nawet klientach. Jeśli jest to pożądane, można oczywiście łatwo przetwarzać i edytować dane podczas podróży.

  Exchange Server 2016 pokazuje kolejną mocną stronę, zwłaszcza gdy jest używany w różnych środowiskach. Możesz polegać na odpowiednich aplikacjach i rozwiązaniach mobilnych, które są dostępne nie tylko na notebooku. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pracować na smartfonie lub tablecie. Tak więc każdy, kto chce pobrać wiadomości, wprowadzić terminy lub zmienić dane, będąc w drodze, może to zrobić łatwo i szybko dzięki Exchange Server 2016. Oczywiście dane są aktualizowane automatycznie i w sposób ciągły, tak że w razie potrzeby są natychmiast dostępne na wszystkich innych urządzeniach.

  Aby zapewnić jeszcze większą efektywność w codziennym życiu, Exchange Server 2016 oferuje szerokie możliwości współpracy z innym oprogramowaniem firmy Microsoft. Należą do nich na przykład oprogramowanie portalowe Microsoft SharePoint czy komunikator internetowy Microsoft Lync. Ponadto producent kładzie nacisk na maksymalne bezpieczeństwo w codziennym życiu z serwerem Exchange. W tym celu oprogramowanie jest wyposażone w odpowiednie filtry, które mogą na przykład rozpoznawać wiadomości spamowe zaraz po ich nadejściu i natychmiast je usuwać. Filtrowanie antywirusowe natychmiast rozpoznaje dodatkowe zagrożenia i może je wyeliminować, tak aby niebezpieczeństwa w ogóle nie dotarły do infrastruktury. Ponadto ty, jako użytkownik, masz pełną kontrolę. Dotyczy to na przykład globalnej listy akceptacji i odrzucenia lub uwierzytelniania opartego na certyfikatach.

  Oczywiście, Exchange Server 2016 również zawiera wiele innowacji i ulepszeń

  Exchange Server 2016 przekonuje w codziennym życiu wieloma innymi innowacjami, bo od czasu wydania pierwszej wersji wiele się zmieniło. Tylko w niewielkim stopniu przypomina dawny prosty program do odbierania i wysyłania e-maili, teraz jest raczej kompleksowym rozwiązaniem dla prawdziwych profesjonalistów. W 2016 roku producent Microsoft wprowadził Outlook on the Web, atrakcyjne i nowe rozwiązanie, które stanowi rozwinięcie dotychczasowych usług umożliwiających prostą i elastyczną pracę. Dzięki ulepszonemu interfejsowi i kilku praktycznym funkcjom praca bezpośrednio w przeglądarce jest o wiele łatwiejsza.

  Ponadto na pokładzie znajduje się ulepszony system wyszukiwania. Zmieniona architektura wyszukiwania działa teraz asynchronicznie i decentralnie, wykorzystując kilka serwerów jednocześnie. To także wpływa korzystnie na wydajność. Długi czas oczekiwania na wyświetlenie odpowiednich wyników wyszukiwania należy już do przeszłości. Ponadto Microsoft zapewnia lepszą skalowalność, która obejmuje także wyszukiwanie w skrzynkach pocztowych. Teraz można przeszukiwać jednocześnie nawet 20 000 skrzynek pocztowych. Wreszcie, główną rolę odgrywa usprawnienie współpracy dzięki profesjonalnym usługom w chmurze Microsoftu. Wraz z chmurą hybrydową nic nie stoi na przeszkodzie, aby efektywnie pracować z Exchange Server 2016 dzięki innowacjom.

  W codziennym życiu korzystanie z serwera Exchange to także często stała dostępność i bardzo wysoka niezawodność. Aby mieć pewność, że dzięki temu rozwiązaniu twoje dane są zawsze bezpieczne, możesz skorzystać z funkcji "Zapobiegania utracie danych" (DLP). Między innymi dzięki temu wrażliwe dane firmy są skutecznie chronione przed nieuprawnionym dostępem z zewnątrz. W przypadku realnego zagrożenia, np. gdy istnieje ryzyko podsłuchania lub przechwycenia danych, ty jako użytkownik natychmiast otrzymasz powiadomienie w interfejsie Exchange Server 2016, dzięki czemu będziesz mógł szybko i skutecznie odpowiednio zareagować.

  Indywidualnie decyduj o wyborze odpowiedniego Exchange Server 2016 CAL dla swojej codziennej pracy

  Każdy, kto chce efektywnie zarządzać ważnymi zadaniami w życiu codziennym za pomocą Exchange Server 2016, musi mieć do tego odpowiednie licencje. Wszystkie potrzebne licencje możesz otrzymać od nas. Oprócz praktycznej licencji serwerowej, dzięki której możesz zainstalować oprogramowanie na serwerze, możesz także łatwo zakupić u nas licencje dostępowe. Zdaj się na atrakcyjne warunki i atrakcyjny wybór. Wysokie koszty dla Exchange Server 2016 CAL nie muszą być.

  Masz też wybór, czy wolisz używać i korzystać z Exchange Server 2016 Device CAL czy Exchange Server 2016 User CAL. Oba warianty możesz dostać u nas, a różne wersje mają swoje wady i zalety. Jeśli chcesz na przykład użyć CAL dla urządzenia Exchange Server 2016, możesz przypisać go do indywidualnego i odpowiedniego urządzenia w swojej firmie. Wszyscy pracownicy i współpracownicy mogą wtedy korzystać z tego urządzenia, aby uzyskać dostęp do serwera i korzystać z jego funkcji. Musisz jednak zakupić nowe urządzenie CAL dla każdego nowego urządzenia Exchange Server 2016 Device CAL dla każdego nowego urządzenia, co może prowadzić do wysokich kosztów przy zakupie.

  Dlatego właśnie Exchange Server 2016 User CAL może być atrakcyjnym wyborem dla ciebie jako klienta, zwłaszcza jeśli urządzenia są regularnie wymieniane. Nie jest on przypisany do urządzenia, ale do stałego użytkownika. Możesz wtedy pracować z serwerem za pomocą różnych urządzeń końcowych i na dowolnej platformie. Niezależnie od tego, czy jest to smartfon, notebook czy tablet, Exchange Server 2016 User CAL wspiera mobilną i elastyczną pracę. Jednak to samo odnosi się do tej kwestii: Jeśli kilku użytkowników ma mieć dostęp do tych funkcji, będziesz musiał zakupić nową i dodatkową usługę Exchange Server 2016 User CAL. Nie spiesz się więc przed zakupem, by sprawdzić, która z dwóch wersji CAL-i jest odpowiednia dla twoich potrzeb, ponieważ nie ma już możliwości ponownego przydziału. Chętnie pomożemy ci, jeśli jesteś w pobliżu zakupu Exchange Server 2016 CAL nie powinien być całkowicie pewny, a także pomóc ci w aktywacji po prostym i szybkim zakupie.

  Z nami możesz otrzymać swój Exchange Server 2016 CAL we wszystkich wariantach w znacznie niższej cenie

  Otrzymasz od nas swój Exchange Server 2016 CAL nie tylko w prosty sposób, ale także po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jeśli więc zdecydujesz się na zakup w sklepie internetowym BestSoftware jako konsument, po prostu zaoszczędzisz pieniądze dzięki prostemu zamówieniu. Ponadto mamy w ofercie nie tylko oba warianty Exchange Server 2016 CAL, ale także wiele innych produktów umożliwiających efektywne korzystanie z serwera. Nie krępuj się użyć najnowszego wariantu, np Exchange Server 2019 lub wybrać poprzednika, czyli Exchange Server 2013aby uzyskać jeszcze tańszą wersję. Oczywiście na życzenie naszych klientów oferujemy im wiele innych korzyści, takich jak szczególnie szybka dostawa. Bo zwłaszcza w środowisku zawodowym często liczy się każda minuta. Mając to na uwadze, jesteś u nas we właściwym miejscu, ponieważ Exchange Server 2016 CAL i wszystkie inne produkty są dla ciebie dostępne za darmo w ciągu maksymalnie 30 minut od złożenia zamówienia. Działa to poprzez prostą i wygodną dostawę przez e-mail, dzięki czemu otrzymujesz pożądany produkt bezpośrednio do swojej skrzynki pocztowej.

  Wyświetlony