• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Certyfikaty i pieczęcie

Najlepsze oprogramowanie - Najlepsza obsługa | Przegląd naszych pieczęci

Opierając się na naszej pasji do oprogramowania, w połowie 2019 roku założyliśmy sklep internetowy   z zamiarem oferowania naszym klientom najlepszego oprogramowania w najlepszej cenie i z najlepszą obsługą. To twierdzenie było również decydujące przy nadawaniu nazwy BestSoftware. Udało nam się już przekonać ponad 150 000 klientów do naszej bogatej oferty oprogramowania i doradztwa produktowego na najwyższym poziomie. 

Zaufane sklepy

Posiadamy certyfikat Trusted Shops!

Ochrona kupującego do 10.000 

Znak dla bezpiecznych sklepów internetowych!

 

Od ponad 20 lat firma TrustedShops z Kolonii testuje sklepy internetowe pod kątem ich jakości i wiarygodności. W ramach badania intensywnie analizowane są takie obszary, jak bezpieczeństwo danych, przejrzystość cen, ochrona konsumenta, obsługa klienta i zdolność kredytowa. Ponieważ BestSoftware spełnia wszystkie kryteria w sposób w pełni satysfakcjonujący, nasz sklep z oprogramowaniem otrzymał upragniony certyfikat TrustedShops. Jak zwykle w przypadku TrustedShops, oferujemy jasny, przejrzysty i zrozumiały proces zakupu. Nasi klienci są w jasny i zrozumiały sposób informowani o zakresie dostawy, kosztach i poszczególnych produktach. Przywiązujemy najwyższą wagę do bezpieczeństwa danych i dlatego stosujemy najnowocześniejszą technologię szyfrowania. Jak zwykle w przypadku TrustedShops, oferujemy wszechstronną i zorientowaną na klienta pomoc techniczną, która jest dostępna przez telefon, czat oraz e-mail i zapewnia kompetentne odpowiedzi na najróżniejsze pytania. Dzięki bezwarunkowej przejrzystości cen masz optymalne możliwości porównania. Dodatkowo korzystasz z ochrony kupującego, która obejmuje twoje zakupy do kwoty 10.000 zł.

Sklepy prowadzące chipy

Przejrzystość i zaufanie w handlu online

Certyfikat CHIP Sklep wiodący 2021

z przekonującymi wynikami

 

Znak CHIP Leading Shop potwierdza, że BestSoftware jest jednym z najlepszych i najbardziej godnych zaufania sklepów internetowych w Niemczech. Przyznanie znaczącego certyfikatu jest realizowane we współpracy z renomowanym magazynem technologicznym CHIP przez firmę Globis Consulting. Wśród wymagań jest szyfrowana transmisja danych, która jest dla nas oczywistością. Oprócz przejrzystości i bezpieczeństwa, o przyznaniu znaku decydują przyjazność dla użytkownika, warunki i obsługa. Oferujemy naszym klientom przejrzysty, przyjazny dla konsumenta i łatwy proces zakupów, co jest typowe dla CHIP Leading Shop. Oprócz wsparcia telefonicznego oferujemy zorientowaną na klienta obsługę za pośrednictwem czatu i poczty elektronicznej, która jest zawsze dostępna w razie pytań i chętnie pomaga w instalacji i aktywacji oprogramowania.

Kancelaria IT

IT-Recht Kanzlei certyfikowany sklep internetowy

Teksty prawne sprawdzone przez prawnika

Kupuj legalnie i bezpiecznie!

 

BestSoftware został pomyślnie przetestowany przez IT-Recht Kanzlei (kancelarię prawną IT) i otrzymał pieczęć zatwierdzającą testy od kancelarii prawnej Keller-Stoltenhoff und Keller. Znak testowy gwarantuje aktualność tekstów prawnych i daje naszym klientom pewność, że oprócz korzystnych produktów i kompleksowej obsługi, przy zakupie zapewnione jest także całkowite bezpieczeństwo prawne. Kryteria egzaminacyjne kancelarii są stale aktualizowane i rozszerzane od 2006 roku. Między innymi, nasza polityka anulowania rezerwacji pochodzi od ekspertów prawnych i nie zawiera żadnych ukrytych regulacji, które mogłyby działać na niekorzyść naszych klientów. BestSoftware oferuje więc bezpieczeństwo pod wieloma względami i zapewnia absolutną przejrzystość w kwestii twojej satysfakcji.

Wyświetlony