• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

O nas

BestSoftware - Twój sklep internetowy, w którym kupisz tanie oprogramowanie

BestSoftware to nowoczesny, młody sklep internetowy z szerokim asortymentem aktualnego oprogramowania, które pomoże ci radzić sobie z codziennymi zadaniami. Nasz sklep powstał w 2019 roku, a jego podstawową ideą jest: najlepsze ceny na oprogramowanie przydatne w codziennym życiu, dzięki czemu klienci mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy na swoich zakupach. Jak widzimy na co dzień, ta koncepcja sprawdza się doskonale. Zadowoleni klienci, tysiące pozytywnych opinii i ponad 150 000 zamówień później sprawiły, że udało nam się z powodzeniem założyć nasz sklep internetowy.

Więcej bezpieczeństwa podczas zakupów w BestSoftware

W naszym sklepie internetowym chcemy dać Ci jako klientowi poczucie maksymalnego bezpieczeństwa. Przejrzystość i zaufanie to kamienie węgielne, na których przede wszystkim możemy budować z tobą relacje biznesowe. Dlatego już na początku naszej działalności, przy każdym zakupie rozważaliśmy podjęcie kompleksowych działań na rzecz twojego bezpieczeństwa. Efektem jest coś, z czego można być dumnym. Nie tylko otrzymujemy kompleksową poradę i wsparcie od kancelarii prawnej IT w Monachium, ale także szukamy bezpośredniego kontaktu z Tobą. Sklep internetowy BestSoftware posiada certyfikat Partner Trusted Shops z licznymi ocenami już dziś. Dzięki regularnym aktualizacjom licencji jesteś zabezpieczony także po dokonaniu zakupu, a także możesz przekonać się o naszych pozytywnych opiniach. Dla nas opinie naszych klientów są potwierdzeniem, że stworzyliśmy atrakcyjną ofertę i utrzymujemy motywację na kolejne lata.

Stawiamy na bardzo dobry stosunek ceny do jakościDzięki nam możesz oczekiwać prostego, wygodnego procesu zamawiania

Właściwie to właśnie prosta i szybka obsługa powinna być jedną z największych zalet zakupów przez internet. Ale rzeczywistość często jest inna. Długie szukanie, czasochłonne zamówienia czy niewiele opcji płatności psują przyjemność zamawiania i oszczędzania pieniędzy. Dlatego też dokładnie przemyśleliśmy kroki, jakie musi podjąć nasz nowy sklep internetowy, aby zakup potrzebnego oprogramowania był jak najłatwiejszy. Polegaj na zoptymalizowanym środowisku zakupowym dla swoich potrzeb, nawet w sprawach podstawowych. Dzięki intuicyjnemu wyszukiwaniu możesz w ciągu kilku sekund znaleźć oprogramowanie, którego potrzebujesz. Ponadto przeglądaj nasze kategorie, by znaleźć odpowiednią inspirację do zakupu. Nie jesteś pewien, czy oprogramowanie, które bierzesz pod uwagę, może spełnić twoje codzienne potrzeby? Nie ma problemu, dzięki obszernym opisom produktów, zawierającym wszystkie istotne informacje, będziesz miał wgląd w nie, zanim dokonasz zakupu. Ponadto w opisie każdego produktu przedstawiamy wymagania systemowe dla wszystkich produktów. Dzięki temu zawsze wiesz, czy oprogramowanie będzie działać na twoim komputerze. Oszczędza ci to czasochłonnego szukania w internecie poszczególnych informacji. Kiedy już znajdziesz odpowiednie oprogramowanie, możesz w kilku krokach złożyć zamówienie. Nie musisz nawet koniecznie posiadać konta klienta, choć oczywiście ma to pewne zalety. Zamówienie gościnne na spontaniczny zakup jest możliwe w każdej chwili. Za pomocą "amazon pay" możesz także wykorzystać swoje konto klienta Amazon, by robić u nas zakupy. Możesz też w kilku prostych krokach utworzyć własne konto BestSoftware, które będzie ci służyć do przyszłych zamówień. Aby sfinalizować swój zakup, możesz skorzystać z wielu metod płatności, takich jak Klarna, faktura, karta kredytowa czy nawet Apple Pay. Gdy to również zostanie zrobione, wystawiamy na próbę nasz rekordowy czas dostawy. Jeśli zdecydujesz się na dostarczenie zakupionego oprogramowania tylko w formie cyfrowej, zostanie ono wysłane pocztą w ciągu 30 minut. Często dostawa jest nawet znacznie szybsza. Pobierz więc oprogramowanie bezpośrednio na swój komputer, zainstaluj je i aktywuj. W ciągu kilku minut będziesz mógł korzystać ze wszystkich cech i funkcji aktualnych programów. Jeśli zdecydujesz się na fizyczny nośnik danych, np. pamięć USB, czas dostawy to 1-3 dni robocze.

Możesz polegać na naszej kompetentnej obsłudze!

Głównym celem naszych codziennych działań w sklepie internetowym BestSoftware jest maksymalna satysfakcja naszych klientów. Osiągamy ten cel między innymi dzięki doskonałej, osobistej i kompetentnej obsłudze. Podczas gdy wielu innych dostawców wciąż mówi i obiecuje, my po prostu działamy. Dlatego jesteśmy dla ciebie dostępni także osobiście za pośrednictwem różnych kanałów. Możesz nie tylko komunikować się z nami klasycznie, wysyłając e-mail lub dzwoniąc na infolinię, ale także możesz skorzystać z czatu na żywo z kompetentnymi pracownikami. Wybierz więc preferowaną opcję i licz na szybkie i kompetentne wsparcie w każdym przypadku. Nasza obietnica obsługi jest dostępna nie tylko w przypadku problemów z zakupem lub dostawą, ale także w wielu innych sytuacjach. Na przykład, jeśli instalacja twojego oprogramowania nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami i potrzebujesz pomocy, możesz się z nami skontaktować. Na życzenie możliwa jest nawet zdalna konserwacja. Wreszcie, dzięki Centrum Pomocy praktyczne miejsce w naszym sklepie. Znajdziesz tu liczne instrukcje i ważne informacje, na przykład na temat prostej instalacji i aktywacji różnych programów.

Nasza oferta oprogramowania stale się powiększa, aby sprostać Twoim potrzebom

Na koniec chcielibyśmy wspomnieć o naszej atrakcyjnej ofercie produktów w sklepie internetowym BestSoftware. Znaczenie oprogramowania nadającego się do codziennego użytku wzrosło, podobnie jak wybór i możliwości na rynku. Dlatego szeroki wybór jest niezbędny przy zakupie i jest częścią naszego standardu. Najnowsze wersje popularnych rozwiązań, takich jak Microsoft Office, system operacyjny Windows czy oprogramowanie Adobe, szybko trafiają do naszego sklepu i są dostępne do kupienia. Dzięki nieograniczonym i praktycznym licencjom kupujesz od nas dokładnie takie oprogramowanie, które pomaga ci w codziennych zadaniach

Wyświetlony