• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
 •  
 •  
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Bitdefender Small Office Security 2023 | Vollversion
Bitdefender Small Office Security 2023 | Vollversion
 • 5-20 urządzeń
 • 1-3 lata
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 10 razy
  Od 244,51 zt * 259,21 zt *
  Pokaż szczegóły
  Bitdefender Small Office Security 2023 | Vollversion
  Bitdefender Small Office Security 2023 | Vollversion
 • 5-20 urządzeń
 • 1-3 lata
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna
 • 5 - 30 minut
 • Już sprzedano 15 razy
  Od 244,51 zt * 259,21 zt *
  Pokaż szczegóły
  Kaspersky Small Office Security 8 2021
  Kaspersky Small Office Security 8 2021
 • 5-25 urządzeń
 • 1-3 lata
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 398 razy
  Od 416,01 zt * 685,51 zt *
  Pokaż szczegóły
  Kaspersky Small Office Security 8 2021
  Kaspersky Small Office Security 8 2021
 • 5-25 urządzeń
 • 1-3 lata
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 85 razy
  Od 416,01 zt * 685,51 zt *
  Pokaż szczegóły

  Kup najnowsze rozwiązania biznesowe i skorzystaj z kompleksowego bezpieczeństwa w profesjonalnym środowisku

  W środowisku prywatnym lub na smartfonach i tabletach często korzysta się z nowoczesnych rozwiązań bezpieczeństwa, które od wielu lat są absolutnie niezbędne. Ale także dla użytkowników profesjonalnych lub pracujących w biurze ważne jest posiadanie odpowiednich zabezpieczeń. Zagrożenia i ryzyka są bardzo rozległe, dlatego nowoczesne rozwiązania biznesowe zwiększające bezpieczeństwo wydają się być niezbędne. Oczywiście, jesteś we właściwym miejscu, by kupić te produkty w BestSoftware, ponieważ przekonujemy cię atrakcyjnym asortymentem składającym się z szerokiej gamy i wielu różnych wersji. Zapoznaj się z rozwiązaniami dla biznesu, które zapewniają większe bezpieczeństwo bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych okazji do zakupów.

  Polegaj na znanych i popularnych rozwiązaniach biznesowych dla większego bezpieczeństwa

  W swojej codziennej pracy w środowisku komercyjnym z komputerami, serwerami i innymi technologiami jesteś narażony na wiele zagrożeń. Niestety, doniesienia w prasie i popularnych mediach pokazują, że przestępcy odnoszą sukcesy, ponieważ raz po raz ważne dane klientów lub inne informacje dostają się w niepowołane ręce. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest zazwyczaj nieodpowiednie zabezpieczenie, które dotyka zarówno duże, małe, jak i średnie firmy. Jest to kolejny powód, dla którego zawsze zalecamy używanie nowoczesnego i wydajnego oprogramowania zabezpieczającego. Rozwiązania biznesowe oferują podstawową ochronę przed niezliczonymi i różnorodnymi zagrożeniami. Wirusy, trojany czy próby wyłudzenia informacji przez e-mail - z odpowiednim oprogramowaniem jesteś całkowicie bezpieczny.

  Zalecamy, byś wybrał rozwiązanie biznesowe od znanych i popularnych producentów. Oferta w tym segmencie jest przekonująca na całej linii. Dzięki wielu różnym wariantom znajdziesz dokładnie taką wersję, która będzie odpowiadać twoim potrzebom, zarówno pod względem finansowym, jak i funkcjonalnym. Czy produkty z McAfee kaspersky Small Office Security 8 2021 lub Bitdefender Small Office Security 2021, liczne wersje nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia. Zwróć też uwagę na możliwość wyboru wersji odpowiednich do wielkości firmy. Istnieją odpowiednie produkty dla niedrogich początkujących i rozbudowane rozwiązania dla dużych firm, które mają odpowiednio duże potrzeby w dziedzinie bezpieczeństwa.

  Wiele funkcji i narzędzi jest dostępnych za darmo, aby zapewnić skuteczną ochronę w firmie

  Oczywiście, funkcje i możliwości rozwiązań dla przedsiębiorstw różnią się znacząco w zależności od wybranej wersji. Niemniej jednak większość programów wyróżnia się wieloma cechami i funkcjami, które możesz doskonale zintegrować z codziennym życiem i które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Poniżej przedstawimy ci na przykładach dwa popularne programy z tej kategorii i pokażemy ci możliwości techniczne oraz korzyści, jakie rozwiązania biznesowe przynoszą dla większego bezpieczeństwa.

  Z zasięgiem Kaspersky Small Office Security 8 2021 na pewno dokonasz bardzo dobrego wyboru, jeśli szukasz skutecznej ochrony dla raczej małej firmy. Przede wszystkim w centrum uwagi tego rozwiązania jest maksymalna ochrona przed wszelkimi zagrożeniami. Dlatego powinieneś polegać na potężnym i aktualnym skanerze antywirusowym, który ma oko na cały system i wszystkie techniki. Oczywiście skaner jest zawsze najnowocześniejszy i w równym stopniu wykrywa wszystkie typowe i złożone zagrożenia. Aby móc natychmiast reagować na najnowsze zagrożenia, skaner działa również Kaspersky Small Office Security 8 2021 działa razem z chmurą. Dzięki temu ważne informacje o najnowszych wydarzeniach i zagrożeniach są natychmiast swobodnie dostępne, a stałe aktualizacje nie są już konieczne. Jednocześnie producent obiecuje ci wyjątkowo prosty i skuteczny rozruch. Możesz liczyć na instalację w ciągu kilku minut, a także na to, że konfiguracja oprogramowania wraz ze wszystkimi ważnymi ustawieniami zostanie przeprowadzona w kilku krokach. W razie potrzeby możesz też od razu zacząć korzystać z oprogramowania; nie jest absolutnie konieczne konfigurowanie czy dostosowywanie ustawień. Oprócz ochrony wrażliwych technik i komputerów, program Kaspersky Small Office Security 8 2021 posiada wiele innych cech i funkcji. Możesz na przykład skorzystać z funkcji "Bezpieczne transakcje płatnicze". Wykrywa fałszywe strony internetowe, które przestępcy często wykorzystują do wykradania informacji. Jeśli taka próba zostanie wykryta, program automatycznie przekierowuje cię z powrotem na bezpieczną stronę i w ten sposób skutecznie zapobiega kradzieży. Skuteczna ochrona obejmuje także inne informacje, takie jak twoje hasła czy dane karty kredytowej. Dzięki praktycznemu menedżerowi haseł, który jest integralną częścią Kaspersky Small Office Security 8 2021, zawsze masz te ważne informacje pod ręką i nadal nie musisz się martwić o bezpieczeństwo. Oczywiście, Kaspersky Small Office Security 8 2021 chroni wszystkie urządzenia końcowe w równym stopniu, więc instalacja jest możliwa nie tylko pod Windows 11 lub Windows 10 to samo dotyczy komputerów Mac i urządzeń mobilnych z systemem Android lub iOS.

  Bitdefender Small Office Security 2021 również oferuje wiele funkcji i dobrą ochronę i jest bardzo dobrze dostosowany do potrzeb małych firm. Przede wszystkim jednak możesz liczyć na skuteczną i kompleksową ochronę przed typowymi zagrożeniami. Dostępna jest także prosta i szybka administracja przez chmurę. Dzięki temu w kilku prostych krokach możesz łatwo dokonać różnych ustawień i zmian w programie. Korzystasz także z kompleksowej i kompetentnej obsługi ze strony Bitdefender. Producent sam odsyła do kompetentnej pomocy technicznej w razie jakichkolwiek pytań czy problemów. Nieograniczona obsługa przez doświadczonych pracowników nie pozostawia praktycznie żadnego niespełnionego życzenia. Oferta nie dotyczy jednak tylko administratora czy właściciela firmy, wszyscy inni pracownicy i współpracownicy również mogą z łatwością skorzystać z kompetentnego wsparcia. Technicznie rzecz biorąc, program Bitdefender Small Office Security 2021 opiera się na wielowarstwowej ochronie przed ransomware. To nie tylko wykrywa je bezpośrednio, ale także może łatwo i bezpiecznie usunąć ransomware. Dostępna jest również zintegrowana obrona przed zagrożeniami sieciowymi, która zapewnia skuteczną ochronę. Oczywiście Bitdefender Small Office Security 2021 szczególnie skomplikowane zagrożenia, takie jak ataki brute force, przy użyciu nowoczesnych technologii. Dzięki temu jesteś zawsze po bezpiecznej stronie i nie musisz się już martwić o nieautoryzowaną lub niezaszyfrowaną transmisję swoich danych.

  Regularne aktualizacje odgrywają szczególnie ważną rolę w codziennym bezpieczeństwie

  Przestępcy są wyjątkowo szybcy, jeśli chodzi o znajdowanie sposobów na kradzież informacji i danych. Wciąż nowe zagrożenia i nowe pomysły na atakowanie odpowiednich technologii sprawiają, że nowoczesne urządzenia są wykorzystywane w niebezpieczny sposób. Dlatego właśnie najnowsze i regularne aktualizacje rozwiązań biznesowych odgrywają kluczową rolę. Znani producenci i główne marki, takie jak Bitdefender czy McAfee, obiecują ci szybkie i kompetentne wsparcie w przypadku najczęstszych zagrożeń. Zalecamy automatyczną instalację nadchodzących i dostępnych aktualizacji dla twoich rozwiązań biznesowych. Dzięki odpowiednim ustawieniom w oprogramowaniu nie stanowi to żadnego problemu i pozwala na efektywne korzystanie z rozwiązań przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

  Kupuj tanie rozwiązania dla biznesu już teraz w sklepie internetowym BestSoftware

  Niedrogie rozwiązania biznesowe zapewniające maksymalne bezpieczeństwo są swobodnie dostępne w naszym sklepie internetowym. Skorzystaj z wielu zalet i atrakcyjnych warunków, dzięki którym możesz zaoszczędzić pieniądze. Poszukaj odpowiedniego oprogramowania w naszej ofercie łatwo i w zaciszu własnego domu i wybierz na przykład Kaspersky Small Office Security 8 2021 lub Bitdefender Small Office Security 2021, aby móc korzystać z atrakcyjnych funkcji i wszechstronnej ochrony. Zrób z nami zakupy już teraz i przekonaj się bezpośrednio o najlepszej obsłudze klienta. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, chętnie pomożemy ci poprzez czat na żywo, infolinię lub klasyczny e-mail. Nie krępuj się zadawać nam pytań, a my będziemy cię wspierać najlepiej jak potrafimy. Kolejną wielką zaletą jest nasza wyjątkowo szybka wysyłka zamówionych kluczy pocztą elektroniczną. Po maksymalnie 30 minutach nic więcej nie stoi na przeszkodzie, by się uaktywnić.

  Kup najnowsze rozwiązania biznesowe i skorzystaj z kompleksowego bezpieczeństwa w profesjonalnym środowisku W środowisku prywatnym lub na smartfonach i tabletach często korzysta się z... czytaj więcej »
  Zamknij okno

  Kup najnowsze rozwiązania biznesowe i skorzystaj z kompleksowego bezpieczeństwa w profesjonalnym środowisku

  W środowisku prywatnym lub na smartfonach i tabletach często korzysta się z nowoczesnych rozwiązań bezpieczeństwa, które od wielu lat są absolutnie niezbędne. Ale także dla użytkowników profesjonalnych lub pracujących w biurze ważne jest posiadanie odpowiednich zabezpieczeń. Zagrożenia i ryzyka są bardzo rozległe, dlatego nowoczesne rozwiązania biznesowe zwiększające bezpieczeństwo wydają się być niezbędne. Oczywiście, jesteś we właściwym miejscu, by kupić te produkty w BestSoftware, ponieważ przekonujemy cię atrakcyjnym asortymentem składającym się z szerokiej gamy i wielu różnych wersji. Zapoznaj się z rozwiązaniami dla biznesu, które zapewniają większe bezpieczeństwo bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych okazji do zakupów.

  Polegaj na znanych i popularnych rozwiązaniach biznesowych dla większego bezpieczeństwa

  W swojej codziennej pracy w środowisku komercyjnym z komputerami, serwerami i innymi technologiami jesteś narażony na wiele zagrożeń. Niestety, doniesienia w prasie i popularnych mediach pokazują, że przestępcy odnoszą sukcesy, ponieważ raz po raz ważne dane klientów lub inne informacje dostają się w niepowołane ręce. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest zazwyczaj nieodpowiednie zabezpieczenie, które dotyka zarówno duże, małe, jak i średnie firmy. Jest to kolejny powód, dla którego zawsze zalecamy używanie nowoczesnego i wydajnego oprogramowania zabezpieczającego. Rozwiązania biznesowe oferują podstawową ochronę przed niezliczonymi i różnorodnymi zagrożeniami. Wirusy, trojany czy próby wyłudzenia informacji przez e-mail - z odpowiednim oprogramowaniem jesteś całkowicie bezpieczny.

  Zalecamy, byś wybrał rozwiązanie biznesowe od znanych i popularnych producentów. Oferta w tym segmencie jest przekonująca na całej linii. Dzięki wielu różnym wariantom znajdziesz dokładnie taką wersję, która będzie odpowiadać twoim potrzebom, zarówno pod względem finansowym, jak i funkcjonalnym. Czy produkty z McAfee kaspersky Small Office Security 8 2021 lub Bitdefender Small Office Security 2021, liczne wersje nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia. Zwróć też uwagę na możliwość wyboru wersji odpowiednich do wielkości firmy. Istnieją odpowiednie produkty dla niedrogich początkujących i rozbudowane rozwiązania dla dużych firm, które mają odpowiednio duże potrzeby w dziedzinie bezpieczeństwa.

  Wiele funkcji i narzędzi jest dostępnych za darmo, aby zapewnić skuteczną ochronę w firmie

  Oczywiście, funkcje i możliwości rozwiązań dla przedsiębiorstw różnią się znacząco w zależności od wybranej wersji. Niemniej jednak większość programów wyróżnia się wieloma cechami i funkcjami, które możesz doskonale zintegrować z codziennym życiem i które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Poniżej przedstawimy ci na przykładach dwa popularne programy z tej kategorii i pokażemy ci możliwości techniczne oraz korzyści, jakie rozwiązania biznesowe przynoszą dla większego bezpieczeństwa.

  Z zasięgiem Kaspersky Small Office Security 8 2021 na pewno dokonasz bardzo dobrego wyboru, jeśli szukasz skutecznej ochrony dla raczej małej firmy. Przede wszystkim w centrum uwagi tego rozwiązania jest maksymalna ochrona przed wszelkimi zagrożeniami. Dlatego powinieneś polegać na potężnym i aktualnym skanerze antywirusowym, który ma oko na cały system i wszystkie techniki. Oczywiście skaner jest zawsze najnowocześniejszy i w równym stopniu wykrywa wszystkie typowe i złożone zagrożenia. Aby móc natychmiast reagować na najnowsze zagrożenia, skaner działa również Kaspersky Small Office Security 8 2021 działa razem z chmurą. Dzięki temu ważne informacje o najnowszych wydarzeniach i zagrożeniach są natychmiast swobodnie dostępne, a stałe aktualizacje nie są już konieczne. Jednocześnie producent obiecuje ci wyjątkowo prosty i skuteczny rozruch. Możesz liczyć na instalację w ciągu kilku minut, a także na to, że konfiguracja oprogramowania wraz ze wszystkimi ważnymi ustawieniami zostanie przeprowadzona w kilku krokach. W razie potrzeby możesz też od razu zacząć korzystać z oprogramowania; nie jest absolutnie konieczne konfigurowanie czy dostosowywanie ustawień. Oprócz ochrony wrażliwych technik i komputerów, program Kaspersky Small Office Security 8 2021 posiada wiele innych cech i funkcji. Możesz na przykład skorzystać z funkcji "Bezpieczne transakcje płatnicze". Wykrywa fałszywe strony internetowe, które przestępcy często wykorzystują do wykradania informacji. Jeśli taka próba zostanie wykryta, program automatycznie przekierowuje cię z powrotem na bezpieczną stronę i w ten sposób skutecznie zapobiega kradzieży. Skuteczna ochrona obejmuje także inne informacje, takie jak twoje hasła czy dane karty kredytowej. Dzięki praktycznemu menedżerowi haseł, który jest integralną częścią Kaspersky Small Office Security 8 2021, zawsze masz te ważne informacje pod ręką i nadal nie musisz się martwić o bezpieczeństwo. Oczywiście, Kaspersky Small Office Security 8 2021 chroni wszystkie urządzenia końcowe w równym stopniu, więc instalacja jest możliwa nie tylko pod Windows 11 lub Windows 10 to samo dotyczy komputerów Mac i urządzeń mobilnych z systemem Android lub iOS.

  Bitdefender Small Office Security 2021 również oferuje wiele funkcji i dobrą ochronę i jest bardzo dobrze dostosowany do potrzeb małych firm. Przede wszystkim jednak możesz liczyć na skuteczną i kompleksową ochronę przed typowymi zagrożeniami. Dostępna jest także prosta i szybka administracja przez chmurę. Dzięki temu w kilku prostych krokach możesz łatwo dokonać różnych ustawień i zmian w programie. Korzystasz także z kompleksowej i kompetentnej obsługi ze strony Bitdefender. Producent sam odsyła do kompetentnej pomocy technicznej w razie jakichkolwiek pytań czy problemów. Nieograniczona obsługa przez doświadczonych pracowników nie pozostawia praktycznie żadnego niespełnionego życzenia. Oferta nie dotyczy jednak tylko administratora czy właściciela firmy, wszyscy inni pracownicy i współpracownicy również mogą z łatwością skorzystać z kompetentnego wsparcia. Technicznie rzecz biorąc, program Bitdefender Small Office Security 2021 opiera się na wielowarstwowej ochronie przed ransomware. To nie tylko wykrywa je bezpośrednio, ale także może łatwo i bezpiecznie usunąć ransomware. Dostępna jest również zintegrowana obrona przed zagrożeniami sieciowymi, która zapewnia skuteczną ochronę. Oczywiście Bitdefender Small Office Security 2021 szczególnie skomplikowane zagrożenia, takie jak ataki brute force, przy użyciu nowoczesnych technologii. Dzięki temu jesteś zawsze po bezpiecznej stronie i nie musisz się już martwić o nieautoryzowaną lub niezaszyfrowaną transmisję swoich danych.

  Regularne aktualizacje odgrywają szczególnie ważną rolę w codziennym bezpieczeństwie

  Przestępcy są wyjątkowo szybcy, jeśli chodzi o znajdowanie sposobów na kradzież informacji i danych. Wciąż nowe zagrożenia i nowe pomysły na atakowanie odpowiednich technologii sprawiają, że nowoczesne urządzenia są wykorzystywane w niebezpieczny sposób. Dlatego właśnie najnowsze i regularne aktualizacje rozwiązań biznesowych odgrywają kluczową rolę. Znani producenci i główne marki, takie jak Bitdefender czy McAfee, obiecują ci szybkie i kompetentne wsparcie w przypadku najczęstszych zagrożeń. Zalecamy automatyczną instalację nadchodzących i dostępnych aktualizacji dla twoich rozwiązań biznesowych. Dzięki odpowiednim ustawieniom w oprogramowaniu nie stanowi to żadnego problemu i pozwala na efektywne korzystanie z rozwiązań przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

  Kupuj tanie rozwiązania dla biznesu już teraz w sklepie internetowym BestSoftware

  Niedrogie rozwiązania biznesowe zapewniające maksymalne bezpieczeństwo są swobodnie dostępne w naszym sklepie internetowym. Skorzystaj z wielu zalet i atrakcyjnych warunków, dzięki którym możesz zaoszczędzić pieniądze. Poszukaj odpowiedniego oprogramowania w naszej ofercie łatwo i w zaciszu własnego domu i wybierz na przykład Kaspersky Small Office Security 8 2021 lub Bitdefender Small Office Security 2021, aby móc korzystać z atrakcyjnych funkcji i wszechstronnej ochrony. Zrób z nami zakupy już teraz i przekonaj się bezpośrednio o najlepszej obsłudze klienta. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, chętnie pomożemy ci poprzez czat na żywo, infolinię lub klasyczny e-mail. Nie krępuj się zadawać nam pytań, a my będziemy cię wspierać najlepiej jak potrafimy. Kolejną wielką zaletą jest nasza wyjątkowo szybka wysyłka zamówionych kluczy pocztą elektroniczną. Po maksymalnie 30 minutach nic więcej nie stoi na przeszkodzie, by się uaktywnić.

  Wyświetlony