• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Bitdefender Small Office Security 2021 | Vollversion

Bitdefender Small Office Security 2021 | Vollversion 5 Urządzenia 1 rok

200,41 zt * 308,21 zt * (34,98% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 6 razy
 • BS-10305
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 Urządzenia
 • 1 rok
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia):

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Bitdefender Small Office Security 2021 | Vollversion"

Kup tanie licencje na Bitdefender Small Office Security 2021 w naszym sklepie internetowym BestSoftware

W środowisku prywatnym nowoczesne i wydajne oprogramowanie zabezpieczające jest dziś praktycznie nieodzowne, a liczne rozwiązania są odpowiednio wszechstronne w zastosowaniu. Ale także w komercyjnym i profesjonalnym użytkowaniu laptopów, komputerów PC czy tabletów istnieje wiele niebezpieczeństw. W przypadku kradzieży danych konsekwencje są o wiele bardziej złożone. Jeśli szukasz niedrogiego, a jednocześnie skutecznego oprogramowania do ochrony, program Bitdefender Small Office Security 2021 jest zdecydowanie bardzo dobrym wyborem. Nadaje się szczególnie dla małych firm i wciąż przekonuje wieloma zaletami i atrakcyjnymi funkcjami.

Więcej bezpieczeństwa w profesjonalnym środowisku z Bitdefender Small Office Security 2021

Podobnie jak w środowisku prywatnym, zwykłe zagrożenia odgrywają teraz niestety także codzienną rolę w miejscu pracy zawodowej. Niezależnie od tego, czy chodzi o wirusa ze skażonego łącza, niebezpieczny plik do pobrania z Internetu czy złożony, wyrafinowany atak przez twoją własną sieć, zagrożenia są bardziej złożone i bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej. To kolejny powód, dla którego zwykli eksperci zalecają stosowanie silnego oprogramowania zabezpieczającego na wszystkich urządzeniach używanych zawodowo. Z Bitdefender Small Office Security 2021 na pewno dokonasz dobrego wyboru jako administrator lub właściciel firmy.

Ponieważ zaraz po instalacji zintegrowany skaner antywirusowy najnowszej generacji przystępuje do pracy i skanuje wszystkie nośniki danych w poszukiwaniu szkodliwych plików. Jeśli zostaną wykryte odpowiednie zagrożenia, można je oczywiście natychmiast wyeliminować. Aby to zrobić, zagrożenie jest najpierw przenoszone do bezpiecznego miejsca, tak by nie mogło już wyrządzić żadnych szkód. Następnie zalecane jest całkowite i dokładne usunięcie wszystkich zagrożeń z dysku twardego, aby zakończyć czyszczenie i nie podejmować już żadnego ryzyka.

Oprócz powszechnych i prostych zagrożeń w postaci złośliwego oprogramowania, wirusów czy trojanów, firmy każdej wielkości muszą sobie radzić także ze złożonymi atakami, na przykład tak zwanymi atakami brute force. Infiltrują one sieć poprzez luki w jej konfiguracji, a następnie umożliwiają przestępcom przejęcie nad nią całkowitej kontroli. Zauważają to niebezpieczeństwo dopiero wtedy, gdy zwykle jest już za późno. Co więcej, takie ataki dotykają firmy ze wszystkich sektorów i rozmiarów, więc nawet jako mała firma nie powinieneś podejmować żadnego ryzyka. W takim przypadku zdaj się na oprogramowanie Bitdefender Small Office Security 2021, które możesz łatwo zainstalować. Dzięki nowej, opartej na sieci i adaptacyjnej warstwie bezpieczeństwa, program skutecznie zapobiega wyżej wymienionym atakom i odpiera zagrożenia. Oznacza to, że nie musisz się już martwić, że twój komputer stanie się częścią botnetu lub że wrażliwe i ważne dane zostaną niepostrzeżenie przesłane.

Wielowarstwowa ochrona przed ransomware jest również zawsze zawarta w Bitdefender Small Office Security 2021 i znacząco zwiększa Twoje bezpieczeństwo w codziennym życiu. Ponieważ ransomware może stać się dużym problemem, kiedy już dostanie się na twój komputer. Następnie przejmuje kontrolę i szyfruje wszystkie pliki i informacje tak, że ty jako użytkownik nie masz do nich dostępu. Dopiero po zapłaceniu szantażystom pewnej sumy pieniędzy komputer może być ponownie użyty. W przeciwnym razie musisz pogodzić się z utratą ważnych danych lub cennego czasu pracy. Dlatego lepiej jest zareagować, zanim będzie za późno i chronić swoje urządzenia szczególnie skutecznie za pomocą oprogramowania Bitdefender Small Office Security 2021. Jeśli odpowiedni ransomware znajdzie się na twoim komputerze, zostanie natychmiast usunięty, a twoje pliki zostaną dokładnie wyczyszczone.

Polegaj na osobistym wsparciu, kiedy używasz Bitdefender Small Office Security 2021

Jedną z największych zalet oprogramowania Bitdefender Small Office Security 2021 jest wszechstronne wsparcie zapewniane przez dział obsługi klienta firmy Bitdefender. Wykracza to daleko poza zwykłe parametry i możliwości. Nie bez powodu producent nazywa użytkowników odpowiedniego oprogramowania partnerami. Dlatego też eksperci są dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, aby pomóc ci w razie jakichkolwiek problemów z Bitdefender Small Office Security 2021.

Czy zgubiłeś na przykład tablet lub został on skradziony, gdy byłeś w drodze do pracy? Wystarczy szybki telefon do Bitdefendera, aby zablokować urządzenie. Uniemożliwia to przestępcom dostęp do danych osobowych znajdujących się na dyskach twardych. Co więcej, jako administrator lub właściciel firmy nie musisz być tam sam, jeśli potrzebna jest pomoc specjalistów. Twoi pracownicy mają szansę w każdej chwili skorzystać z ich pomocy. Natura problemu nie ma znaczenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o nieudaną aktualizację, niską wydajność czy ogólne pytania dotyczące konfiguracji oprogramowania na twoim komputerze, jeśli potrzebujesz pomocy z Bitdefender Small Office Security 2021, przyjazny i doświadczony personel zapewni ci pożądaną i szybką pomoc. Jako klient masz oczywiście możliwość wyboru różnych opcji kontaktu. Możesz na przykład z łatwością zadać pytanie telefonicznie, skorzystać z praktycznego czatu na żywo lub napisać e-mail do zespołu; oczywiście również w tym przypadku gwarantowana jest szybka odpowiedź. Producent obiecuje bezpośredni kontakt z certyfikowanym technikiem Bitdefender podczas używania Bitdefender Small Office Security 2021 w firmie.

Bitdefender Small Office Security 2021 jest idealny dla wielu różnych urządzeń

Program Bitdefender Small Office Security 2021 jest oczywiście przeznaczony przede wszystkim do użytku na klasycznym komputerze lub notebooku. Tutaj możesz też liczyć na obsługę wszystkich popularnych wariantów i wersji. Czy nadal używasz starszego systemu Windows 7, który w firmie nie jest rzadkością? A może już zaktualizowałeś swoje urządzenia i zainstalowałeś aktualizację do Windows 11? We wszystkich tych i wielu innych przypadkach możesz polegać na wszechstronnej ochronie, jaką zapewnia Bitdefender Small Office Security 2021. Oczywiście, korzystasz też ze wsparcia wielu innych platform, bo zwłaszcza w segmencie profesjonalnym wykorzystuje się coraz więcej różnych technologii.

Dlatego, jeśli chcesz, możesz zainstalować Bitdefender Small Office Security 2021 również na komputerze z systemem macOS. Nawet na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety, dostępne są praktyczne aplikacje, które zapewniają większe bezpieczeństwo we wszystkich środowiskach. Niezależnie od używanej platformy, Bitdefender Small Office Security 2021 zachwyca bardzo prostą obsługą i doskonałą wydajnością. Dzięki temu podczas codziennej pracy nie musisz się martwić o straszne spowolnienia, wciąż masz do dyspozycji pełną wydajność systemu. Wieloletnie doświadczenie i wszechstronna wiedza producenta są tu wyraźnie widoczne.

Skorzystaj z wielu atrakcyjnych korzyści - kup Bitdefender Small Office Security 2021 w niskiej cenie

Nie przegap licznych i atrakcyjnych korzyści z zakupu licencji na Bitdefender Small Office Security 2021 u nas w sklepie internetowym BestSoftware i skorzystaj z nich już teraz. Wraz z zakupem otrzymasz klucz niezbędny do aktywacji po maksymalnie 30 minutach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z rozwiązaniami, możesz również skorzystać z optymalnej obsługi klienta, do której przykładamy wielką wagę w naszym sklepie. Nasi eksperci chętnie ci pomogą i są do twojej dyspozycji przez e-mail, czat na żywo lub telefon. Dzięki atrakcyjnej ofercie, która obejmuje także wiele innych rozwiązań zabezpieczających Bitdefender dla użytkowników prywatnych, możesz oczywiście nabyć u nas wiele innych produktów programowych. Bitdefender Total Security 2021 na wysokie wymagania lub Bitdefender Antivirus 2021 na niedrogi start, jako klient oczywiście zawsze masz wolny wybór.

 

Wymagania systemowe - Bitdefender Small Office Security 2021
Windows

System operacyjny: Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8.1, Windows 10 i Windows 11

Pamięć (RAM): 2 GB

Dostępne wolne miejsce na dysku twardym: 2,5 GBwolnego miejsca na dysku.

MacOS

System operacyjny: macOS Yosemite (10.10) lub nowszy

Dostępne wolnemiejsce na dysku twardym: 1 GB wolnegomiejsca na dysku

Bitdefender VPN możesz zainstalować tylko na komputerach Macintosh z procesorem Intel i systemem macOS Sierra (10.12 lub nowszym).

Systemy operacyjne Android

System operacyjny: Android 4.4 lub nowszy

Aktywne połączenie internetowe

systemy operacyjne iOS

Systemoperacyjny: iOS 11.2 lub nowszy

Aktywne połączenie internetowe

Kompatybilność przeglądarek

Safari, Firefox, Google Chrome i Microsoft Edge

Bitdefender Central

 • Windows: Chrome 56 lub nowszy, Firefox 52 lub nowszy oraz Microsoft Edge
 • MacOS: Chrome 56 lub nowszy, Firefox 52 lub nowszy oraz Safari 10.0 lub nowszy
 • iOS: iOS 10 lub nowszy
 • Android: System operacyjny: Android 4.4 lub nowszy
(Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Bitdefender Small Office Security 2021 | Vollversion"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Bitdefender Small Office Security 2021 | Vollversion"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Bitdefender Small Office Security 2021 | Vollversion"
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
Bitdefender VPN Premium Bitdefender VPN Premium
146,51 zt * 200,56 zt *
Wskazówka!
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Avast Business Antivirus Pro 2024 Avast Business Antivirus Pro 2024
171,01 zt * 225,69 zt *
Wskazówka!
Bitdefender Antivirus Plus 2021 Bitdefender Antivirus Plus 2021
68,11 zt * 82,81 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
303,31 zt * 489,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 12 | Windows Ashampoo UnInstaller 12 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
G Data Antivirus dla Mac 2023 G Data Antivirus dla Mac 2023
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 107,31 zt * 146,51 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
783,51 zt * 854,02 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
504,21 zt * 533,61 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2022 Avast Ultimate Suite 2022
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz
Od 48,51 zt * 102,41 zt *
Wyświetlony