• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

G Data Internet Security 2021 | Download

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "G Data Internet Security 2021 | Download"

G DATA Internet Security 2021 - bezpieczeństwo dzięki hybrydowej ochronie

G DATA - bezpieczeństwo w sieci: G DATA bezbłędnie wykrywa oprogramowanie ransomware i zatrzymuje szyfrowanie plików. Dzięki opartym na zachowaniu technologiom Next Generation trojany wyłudzające dane nie mają szans. Twoje pieniądze zostają tam, gdzie ich miejsce. BankGuard niezawodnie chroni cię przed zmanipulowanymi stronami internetowymi i innymi atakami podczas korzystania z bankowości internetowej i robienia zakupów. Surfuj tak często, jak chcesz. G DATA Internet Security chroni Cię przed szkodliwymi plikami do pobrania i stronami phishingowymi - nawet w serwisach społecznościowych.

Najważniejsze cechy programu G Data Internet Security 2020

Firewall
Monitoruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące, by chronić przed hakerami i oprogramowaniem szpiegowskim - w pełni automatycznie lub według własnych reguł.
Kopia zapasowa w chmurze Zoptymalizowana strona
Zaszyfrowane kopie zapasowe przechowuj automatycznie w chmurze - w Dropbox, Google Drive lub DriveOnWeb.
Antyransomware Zoptymalizowana strona
Żadnych szans dla trojanów wyłudzających dane: G Data chroni Cię przed przestępcami szyfrującymi Twoje pliki.
G DATA BankGuard
Opatentowana technologia G Data zabezpiecza twoją przeglądarkę przed manipulacją przez złodziei danych - dla bezpiecznej bankowości internetowej i zakupów.
Anti-Spam
Blokuje spam, taki jak reklamy i wiadomości phishingowe, dzięki czemu twoja skrzynka pocztowa jest czysta.
Kontrola rodzicielska
Kontroluj korzystanie z internetu przez dzieci: ustal godziny i pozwól dzieciom surfować tylko na sprawdzonych stronach.
Skaner antywirusowy
Polegaj na najwyższych wskaźnikach wykrywalności dzięki równolegle działającym technologiom. Co godzinę pobieraj nowe sygnatury wirusów, aby zapewnić sobie najlepszą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem.
Ochrona przed exploitami
Chroni twój komputer przed przestępcami wykorzystującymi luki w zabezpieczeniach np. w aplikacjach pakietu Office i czytnikach PDF.

Jak G Data chroni Twoją drogę przez sieć

Podczas korzystania z bankowości i zakupów online

Połączenie między bankiem a twoim komputerem jest zazwyczaj szyfrowane. Odszyfrowanie transmisji danych odbywa się w Twojej przeglądarce: Cyberprzestępcy włamują się tutaj za pomocą trojanów bankowych. Gdy tylko wykonasz przelew, atakujący manipulują przesłanymi danymi. Twoje pieniądze nie trafiają już do odbiorcy, np. do sklepu internetowego, ale na inne konto.

Oczywiście G Data Virus Scanner rozpoznaje trojany bankowe po ich cechach charakterystycznych. Jeśli szkodnik ten ma już swoją sygnaturę, program Internet Security unieszkodliwia go zaraz po pobraniu. Technologia G Data BankGuard dodatkowo chroni przed nieznanymi jeszcze zagrożeniami: Funkcja ta zapewnia, że przeglądarka wyświetla tylko sprawdzone i niezafałszowane treści.

W jaki sposób BankGuard to robi?

Manipulacje dokonywane przez trojany bankowe odbywają się w określonych plikach pamięci roboczej. G DATA BankGuard automatycznie wykrywa próbę infekcji i zastępuje zainfekowany obszar pamięci bezpieczną kopią.

Gdy odbierasz i wysyłasz e-maile

Oprócz plików na dysku twardym i w pamięci zewnętrznej, G Data Virus Scanner sprawdza również wiadomości e-mail pod kątem szkodliwej zawartości. Dotyczy to wszystkich wiadomości, które otrzymujesz i wysyłasz za pomocą programu pocztowego na swoim komputerze. Jeśli skaner niczego nie znajdzie, aktywowana zostanie także funkcja G Data Anti-Spam: aplikacja sprawdza wiadomości pod kątem cech typowych dla spamu. Na podstawie tych cech obliczana jest wartość, która odzwierciedla prawdopodobieństwo spamu.

Oprócz własnej oceny, technologia OutbreakShield porównuje wyniki z bazą danych w internecie - tutaj rejestrowane są wzorce wirusów i spamu wysyłanego masowo. W ten sposób G Data Internet Security wypełnia lukę w czasie rzeczywistym, jaka istnieje między rozpoczęciem masowej wysyłki a jej zwalczaniem za pomocą specjalnie dostosowanych sygnatur.

Podczas surfowania

Strażnik wirusów sprawdza wszystkie pliki pochodzące z sieci. Zatrzymuje zainfekowane dokumenty, zdjęcia itp. zaraz po ich pobraniu, dzięki czemu nawet niezauważone pobrane pliki nie stanowią już dla ciebie zagrożenia. Program Internet Security nie opiera się jedynie na aktualizowanych co godzinę sygnaturach wirusów. Oprócz skanowania podpisu, oprogramowanie współpracuje z rozwiązaniem chmurowym: W tym magazynie online zbierane są właściwości bieżących plików, które zawierają szkodliwy kod. Właściwości te są porównywane z właściwościami twoich plików - a ty szybko dowiadujesz się, czy wszystko jest bezpieczne.

A jak G DATA chroni przed niebezpiecznymi stronami internetowymi?

W chmurze gromadzone są także adresy internetowe: Jeśli adres URL w bazie danych jest znany jako dystrybutor szkodliwych treści, G Data Browser Protection blokuje tę stronę. Jeśli więc cyberprzestępcy spróbują zastawić na ciebie pułapkę za pomocą linków phishingowych, nie masz się czego obawiać. Przy okazji, dotyczy to także ataków przez portale społecznościowe: linki w fałszywych postach i reklamach nie są otwierane w przeglądarce.

Niezależnie od chmury, G Data Web Protection bada wszystkie dane, które są wysyłane do twojego komputera w celu wywołania strony internetowej. W ten sposób wykrywa niebezpieczną zawartość, zanim otworzysz stronę.

Wymagania systemowe - G-Data Internet Security 2021
Systemy operacyjne

Windows11 / Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 7 (SP1): Min. 2 GB RAM (32- i 64-bitowy), procesor z architekturą x86 lub x64

MacOS

macOS 10.12 lub nowszy, 2 GB RAM

Android

Android 5 i wyższy

iOS

iOS 12.4 lub nowszy

Procesor

Zalecane Mindetsens 1 GHz

(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "G Data Internet Security 2021 | Download"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "G Data Internet Security 2021 | Download"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "G Data Internet Security 2021 | Download"
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Bitdefender VPN Premium Bitdefender VPN Premium
195,51 zt * 244,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Mobile Security Android G Data Mobile Security Android
73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Wyświetlony