• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

G DATA Antivirus 2021 | Pobierz 1 Urządzenie 1 rok

77,91 zt * 92,61 zt * (15,87% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 69 razy
  • BS-10439
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "G DATA Antivirus 2021 | Pobierz"

Kup G DATA Antivirus 2021 - czekamy na twoją wizytę w BestSoftware

Czekamy na twój zakup w BestSoftware i dajemy ci atrakcyjną możliwość wygodnego zakupu niezbędnej licencji z domu dzięki ofercie G DATA Antivirus 2021. Zapoznaj się w wolnej chwili z licznymi możliwościami popularnego oprogramowania zabezpieczającego i już nigdy nie używaj swojego komputera lub notebooka bez odpowiedniej ochrony. Ponieważ G DATA Antivirus 2021 oferuje ci podstawową ochronę przed wszystkimi istotnymi zagrożeniami i niebezpieczeństwami, które są dziś bardziej wszechobecne niż kiedykolwiek wcześniej. Wirusy, trojany czy złośliwe oprogramowanie- liczne techniki i możliwości programu G DATA Antivirus 2021 nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia.

Wskazówka: Tutaj, w BestSoftware, masz już dostęp do aktualnych wersji G Data Internet Security 2022 oraz G Data Total Security 2022. Więc kup teraz, czekamy na ciebie i zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji.

Polegaj na sprawdzonej ochronie zapewnianej przez House G Data

Producent G Data jest obecny na rynku od wielu lat i zapewnia dobrą ochronę na wielu różnych urządzeniach końcowych i we wszystkich obszarach. Widać to także po bardzo wysokim wskaźniku wykrywalności różnych zagrożeń. Te sukcesy i możliwości w walce z licznymi zagrożeniami są wielokrotnie potwierdzane przez różne raporty i testy. W związku z tym, wybierając G DATA Antivirus 2021, dokonujesz bardzo dobrego wyboru.

Oznacza to, że nawet najbardziej powszechne i centralne zagrożenia nie stanowią już dla ciebie zagrożenia. Dzięki temu nie musisz się już martwić o wirusy, trojany i złośliwe oprogramowanie. Bo właśnie te przykłady, o których mowa, w bardzo wielu przypadkach trafiają na twój twardy dysk raz po raz. Dzieje się tak na przykład przez wywołanie zainfekowanej strony w Internecie lub nawet przez błędny link w wiadomości e-mail. Program G DATA Antivirus 2021 posiada dwa praktyczne i wydajne skanery antywirusowe, które działają stale w tle i monitorują wszystkie działania na domowym komputerze. Jeśli np. dojdzie do niebezpiecznego pobrania, program przenosi niebezpieczne pliki do bezpiecznego obszaru kwarantanny. Nie musisz się więc już martwić o odpowiednie zagrożenia. Ponadto oczywiście w takim przypadku otrzymasz bezpośrednio powiadomienie. Możesz wykorzystać tę okazję, by samemu dokładnie przyjrzeć się odpowiednim plikom i ewentualnym zagrożeniom, a następnie całkowicie je usunąć. Bezpieczeństwo nie pozostawia praktycznie nic do życzenia.

Jednak wirusy, trojany i złośliwe oprogramowanie to zwykle dość proste zagrożenia, które mogą pojawiać się często. Jednak program G DATA Antivirus 2021 przekonuje dalszymi możliwościami, a także bardzo dobrze radzi sobie ze złożonymi zagrożeniami. Na przykład program oferuje optymalne możliwości w walce z tak zwanymi trojanami szantażującymi. Szybko dostają się one na twój komputer i szyfrują twoje dane osobowe. Dopiero po zapłaceniu "okupu" szantażyści ponownie udostępniają pliki. Możesz w prosty sposób oszczędzić sobie tego wysiłku i kłopotów związanych z odpowiednim zagrożeniem, korzystając z G DATA Antivirus 2021. Korzystaj z dokładnej i kompleksowej ochrony przed wszystkimi złożonymi zagrożeniami. Niezależnie od tego, czy chodzi o exploity, wspomniane wcześniej trojany szantażujące czy ataki brute force, oprogramowanie zawsze ma oko na twój komputer i natychmiast interweniuje w przypadku wystąpienia odpowiednich zagrożeń. Ważne: Bazy danych programu G DATA Antivirus 2021 są nie tylko bardzo obszerne, ale także zawsze aktualne. Korzystaj z codziennych aktualizacji i regularnych kontroli, dzięki którym nowe zagrożenia są natychmiast rozpoznawane. Nawiasem mówiąc, program G DATA Antivirus 2021 nie tylko wykrywa znane wirusy, ale także stale analizuje procesy i działania na twoim komputerze. Jest to ważne, aby natychmiast znajdować nowo powstałe zagrożenia, zanim zdążą one wyrządzić szkody na twoim dysku twardym. Nie bez powodu eksperci twierdzą, że nowy wirus lub podobne zagrożenie pojawia się na rynku przynajmniej co sześć sekund. Dlatego ważne jest, aby oprogramowanie G DATA Antivirus 2021 interweniowało proaktywnie i szybko stosowało środki zaradcze, aby skutecznie chronić Ciebie i Twoją technologię.

Program G DATA Antivirus 2021 uważnie przygląda się licznym zagrożeniom związanym przede wszystkim z surfowaniem po Internecie. Korzystaj z ogólnoświatowej sieci bez ryzyka i polegaj na wszechstronnych funkcjach i algorytmach. Na przykład rozwiązanie firmy G Data identyfikuje podejrzane strony internetowe. Nawet jeśli spróbujesz wejść na podejrzane strony, natychmiast włączy alarm i uniemożliwi ci to. G DATA Antivirus 2021 zawiera również ochronę przed trojanami bankowymi, które mogą być prawdziwym zagrożeniem, a w codziennym życiu nawet bardzo kosztownym. Jeśli, na przykład, przestępcy próbują przechwycić odpowiednie dane do logowania i używają do tego fałszywej strony internetowej, praktyczne rozwiązanie od G Data zapewnia bardzo dobrą ochronę. Dzięki temu odpowiednie próby są natychmiast rozpoznawane.

Producent obiecuje szczególnie dobre działanie programu G DATA Antivirus 2021

Jeszcze kilka lat temu używanie oprogramowania zabezpieczającego na starszych systemach o niskiej wydajności było dużym problemem. Nawet dobrze znane rozwiązania spowalniały pracę odpowiednich komputerów i sprawiały, że w wielu przypadkach korzystanie z nich było prawie niemożliwe. Dzięki wariantowi G DATA Antivirus 2021 te czasy wreszcie się skończyły, ponieważ producent dokłada wszelkich starań, by program ten był doskonale zoptymalizowany. Oznacza to, że nawet jeśli G DATA Antivirus 2021 korzysta jednocześnie z dwóch praktycznych skanerów antywirusowych, nadal używasz swojego komputera w tym samym czasie co zwykle i korzystasz z pełnej wydajności. Dotyczy to nawet starszych systemów, więc niekoniecznie musi to być najnowszy komputer klasy high-end, żeby uzyskać maksymalną wydajność.

Jednocześnie program G DATA Antivirus 2021 jest oczywiście idealny do intensywnego użytkowania na nowoczesnych komputerach. Chociaż wariant ten jest dostępny tylko dla urządzeń z systemem operacyjnym Windows, kompatybilność obejmuje wszystkie jego aktualne wersje. Na przykład, możesz użyć G DATA Antivirus 2021 na stronie Windows 10 lub Windows 11. Oczywiście producent zapewnia też, że wszystkie funkcje są bardzo łatwe w użyciu. Możesz dokonać odpowiednich ustawień w zaledwie kilku krokach i nie musisz zapoznawać się z oprogramowaniem.

Kup odpowiednią licencję na G DATA Antivirus 2021 teraz w naszym sklepie internetowym

Jeśli chcesz przekonać się o licznych zaletach i możliwościach G DATA Antivirus 2021, skorzystaj z nich już teraz i kup odpowiednią wersję tutaj, u nas. Otrzymasz licencję na okres jednego roku lub dłużej na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Dlatego kupując tutaj, w BestSoftware, oszczędzasz pieniądze. Oczywiście, w każdej chwili możesz też skorzystać z innych atrakcyjnych zalet i możliwości. Zakupione klucze do aktywacji dostarczamy szczególnie szybko i bezpośrednio po złożeniu przez ciebie zamówienia pocztą elektroniczną. Musisz odczekać maksymalnie 30 minut, zanim będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji. Ponadto chętnie pomożemy ci, jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy lub pytania podczas procesu zakupu. W takim przypadku po prostu skontaktuj się z naszym doświadczonym i przyjaznym personelem, wysyłając do nas e-mail, dzwoniąc na infolinię lub korzystając z wygodnego czatu na żywo. Z produktami G Data Total Security 2021 lub G Data Internet Security 2021 zapewniamy także bardziej wszechstronnie wyposażone warianty dla twojego bezpiecznego codziennego życia.

 

Wymagania systemowe - G-Data Antivirus 2021
Systemy operacyjne

Windows 11 / Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 7 (SP1)

Pamięć

Zalecane co najmniej 2GB Ram

Procesor

Zalecanyprocesorco najmniej 1 GHz, z architekturą x86 lub x64

(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "G DATA Antivirus 2021 | Pobierz"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "G DATA Antivirus 2021 | Pobierz"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "G DATA Antivirus 2021 | Pobierz"
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Watchdog Anti-Malware | Windows Watchdog Anti-Malware | Windows
Od 58,31 zt * 146,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 131,81 zt * 146,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
G Data Mobile Security Android G Data Mobile Security Android
73,01 zt * 97,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 107,31 zt * 146,51 zt *
Microsoft Visio 2021 Standard Windows Microsoft Visio 2021 Standard Windows
440,51 zt * 1 861,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Wskazówka!
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Malwarebytes Premium 2023 | Windows Malwarebytes Premium 2023 | Windows
Od 146,51 zt * 220,01 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Wyświetlony