• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo WinOptimizer 18 | Windows | Download

97,51 zt * 146,76 zt * (33,56% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 133 razy
  • BS-10410
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo WinOptimizer 18 | Windows | Download"

Kup Ashampoo WinOptimizer 18 - łatwo osiągnij większą wydajność swojego komputera

Większość komputerów i notebooków przekonuje szczególnie wysoką wydajnością już przy pierwszym użyciu. Programy i system operacyjny uruchamiają się wyjątkowo szybko, a irytujące czasy oczekiwania prawie się nie zdarzają. Z czasem jednak ten obraz się zmienia i większość komputerów staje się znacznie wolniejsza przy intensywnym, regularnym użytkowaniu. Nie musisz jednak zadowalać się niską wydajnością, ponieważ dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu możesz znacznie zwiększyć wydajność swojego systemu. Na przykład możesz użyć Ashampoo WinOptimizer 18, popularnego i sprawdzonego programu znanego producenta Ashampoo. Dzięki bardzo prostej obsłudze i wielu funkcjom zwiększającym wydajność, program jest dobrym wyborem dla wszystkich użytkowników, którzy chcą znów pracować szybciej i efektywniej.

Wiele funkcji zwiększa wydajność twojego komputera szczególnie skutecznie

Każdy, kto zainstaluje program Ashampoo WinOptimizer 18 na swoim komputerze, a następnie uruchomi go, natychmiast znajdzie osiem głównych obszarów problemowych, które powinny zostać zoptymalizowane na komputerze z systemem operacyjnym Windows. Dzięki wielu funkcjom i praktycznym cechom to rozwiązanie jest przekonujące na całej linii.

Program Ashampoo WinOptimizer 18 służy między innymi do znajdowania danych zaśmiecających twój dysk twardy. W ciągu tygodni i miesięcy na twoim dysku twardym gromadzi się wiele plików, zdjęć i filmów, których ostatecznie już nie potrzebujesz. Często też w folderze pobierania lub nawet w koszu znajduje się wiele gigabajtów danych, które nie są już potrzebne. Powoduje to znaczny spadek wydajności, ponieważ im bardziej zapełniony jest dysk twardy, tym wolniej pracuje. Dzięki programowi Ashampoo WinOptimizer 18 możesz znaleźć pliki, których już nie potrzebujesz i łatwo usunąć je z komputera. Wystarczy potwierdzić usunięcie po szybkim i skutecznym przeszukaniu komputera, by ponownie zwolnić miejsce na dysku i zoptymalizować system.

Ale niepotrzebne procesy i programy autostartu również znacznie spowalniają pracę komputera i utrudniają ci pracę. Przede wszystkim w pełni obciążona pamięć główna prowadzi do długiego czasu oczekiwania na uruchomienie programów, a przez to do frustracji. Dzięki programowi Ashampoo WinOptimizer 18 możesz łatwo, szybko i skutecznie zoptymalizować także te obszary. Na przykład użyj tej opcji, aby uporządkować folder autostartu w swoim komputerze i sprawić, że będzie on znacznie pustszy. Im więcej programów tu znajdziesz, tym wolniej będzie reagował twój komputer. Dzieje się tak dlatego, że nie tylko uruchamia się on automatycznie po uruchomieniu komputera, ale także w czasie jego pracy wykorzystywane są cenne zasoby, na przykład pamięć główna.

Aby uzyskać jeszcze większą wydajność komputera, program Ashampoo WinOptimizer 18 zagląda w wiele innych miejsc. Na przykład przyjrzyj się bliżej tzw. rejestrowi systemu Windows. Oprogramowanie często przechowuje tutaj wpisy lub skróty. Z czasem nie są one już potrzebne w codziennym życiu, ale niestety nie są automatycznie usuwane. Dlatego rejestr powinien być regularnie czyszczony poprzez usuwanie linków i wpisów, które nie są już potrzebne. Dzięki programowi Ashampoo WinOptimizer 18 możesz to zrobić jednym kliknięciem. Dodatkowo wykorzystaj cały potencjał, defragmentując pamięć masową komputera. Dzięki logicznemu uporządkowaniu zapisanych plików można je szybciej odnaleźć podczas pracy, a trwałość i wydajność dysku twardego znacznie wzrastają przy niewielkim wysiłku. Oczywiście rozwiązanie Ashampoo WinOptimizer 18 wie także, jak zoptymalizować szczególnie popularne i obecnie szeroko rozpowszechnione dyski SSD. Także tutaj możesz osiągnąć lepsze osiągi i dłuższą żywotność dzięki prostej i szybkiej optymalizacji.

Program Ashampoo WinOptimizer 18 skutecznie oczyszcza też przeglądarkę i zapewnia lepszą wydajność przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa. Ponieważ często znajdują się tu niechciane rozszerzenia. Są one nie tylko uciążliwe, ale także spowalniają działanie całej przeglądarki, a nawet stanowią zagrożenie dla twojego bezpieczeństwa. Po prostu usuń te rozszerzenia i pliki, które nie są już potrzebne w przeglądarce. Działa to ze wszystkimi obecnymi wariantami, nawet z nową przeglądarką Microsoft Edge opartą na Chromium.

W codziennym życiu możesz wykonać tę operację jednym kliknięciem myszy

Oprogramowanie Ashampoo WinOptimizer 18 skupia się na wyjątkowo prostej i efektywnej obsłudze. Dzieje się tak dlatego, że program jest skierowany przede wszystkim do niedoświadczonych początkujących i użytkowników, którzy chcą znacząco zwiększyć wydajność swojego domowego komputera. Dzięki programowi Ashampoo WinOptimizer 18 możesz zoptymalizować swój komputer bez żadnej dodatkowej wiedzy. Możesz na przykład skorzystać z funkcji optymalizacji jednym kliknięciem, która - jeśli chcesz - dokładnie przyjrzy się różnym obszarom systemu Windows, wykryje błędy i naprawi je całkowicie automatycznie. Jeśli natomiast w ramach optymalizacji chcesz skupić się tylko na pojedynczych obszarach, to również nie stanowi to problemu dzięki programowi Ashampoo WinOptimizer 18. Optymalizacja jednym kliknięciem jest także dostępna dla poszczególnych obszarów, które możesz znaleźć bezpośrednio na stronie startowej programu. Po prostu przejdź do odpowiedniego obszaru, a po jednym kliknięciu rozpocznie się skuteczna optymalizacja na twoim komputerze.

Po jednorazowej optymalizacji podczas pierwszego użycia, możesz także skorzystać z tzw. planów konserwacji. Ponieważ efekty i sukcesy używania programu Ashampoo WinOptimizer 18 nie są oczywiście trwałe, dlatego zaleca się regularne powtarzanie go. Po udanej konserwacji wystarczy ustalić, jak często i kiedy powinna się ona odbywać ponownie. Oczywiście nie musisz sam pamiętać o tej dacie, ponieważ Ashampoo WinOptimizer 18 przejmuje pracę automatycznie w wybranym momencie i ponownie zapewnia większą wydajność twojego komputera.

Ashampoo WinOptimizer 18 zawiera również wiele dodatkowych informacji dla Ciebie

Poza optymalizacją systemu, program Ashampoo WinOptimizer 18 służy przede wszystkim jako źródło informacji. Na przykład, jeśli zawsze chciałeś dowiedzieć się, jaki sprzęt jest szczegółowo wykorzystywany w twoim komputerze, możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć. W części poświęconej analizie systemu znajdziesz wszystkie istotne informacje na pierwszy rzut oka i nie musisz długo szukać bardziej szczegółowych danych, w tym dokładnych oznaczeń modeli. Szczegółowe protokoły analizy, które program Ashampoo WinOptimizer 18 chętnie dla ciebie stworzy, są idealnie dopasowane. Przeczytaj je, by dowiedzieć się, jak dokładnie radzi sobie twój komputer i wykorzystaj dodatkowe informacje do dalszej optymalizacji, sprzedaży lub planowanej modernizacji we właściwych miejscach.

Nawiasem mówiąc, program Ashampoo WinOptimizer 18 jest zawsze aktualny dzięki regularnym aktualizacjom, więc jego zakup opłaca się także w dłuższej perspektywie. Jednocześnie regularne aktualizacje zapewniają wsparcie dla najnowszych wersji systemu Windows. Na przykład, możesz zainstalować Ashampoo WinOptimizer 18 na komputerze z Windows 10 lub nawet z Windows 11 i natychmiast uzyskać dostęp do wszystkich praktycznych cech i funkcji.

Zoptymalizuj swój system już teraz i kup Ashampoo WinOptimizer 18 w atrakcyjnej cenie

Zacznij już teraz prostą optymalizację systemu i kup licencję na program Ashampoo WinOptimizer 18 tanio w sklepie internetowym BestSoftware. Dzięki naszym atrakcyjnym zaletom udało nam się już przekonać wielu klientów i sprawić, że zakupy stały się bardzo przyjemne. Szczególnie w porównaniu z bezpośrednim zakupem od producenta oszczędzasz także pieniądze, ponieważ dostarczamy licencje do ciebie wyjątkowo tanio i szybko. Po upływie maksymalnie 30 minut klucz jest swobodnie dostępny w twojej skrzynce pocztowej i nic nie stoi na przeszkodzie, by na stałe aktywować program. Jeśli i tak już robisz zakupy w naszym sklepie, polecamy ci przyjrzeć się innym ofertom i produktom Ashampoo. Ponieważ dzięki rozwiązaniom Ashampoo Burning Studio 22, Ashampoo Home Design 6 lub Ashampoo Snap 11 w naszej ofercie znajdziesz wiele znanych i popularnych rozwiązań umożliwiających efektywną pracę na domowym komputerze.

Powiązane łącza do "Ashampoo WinOptimizer 18 | Windows | Download"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo WinOptimizer 18 | Windows | Download"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo WinOptimizer 18 | Windows | Download"
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Wondershare Filmora X | Wondershare Filmora X |
Od 146,51 zt * 171,45 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Windows Microsoft Office 2019 Standard Windows
Od 342,51 zt * 930,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
303,31 zt * 489,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
146,51 zt * 342,95 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Adobe Acrobat Standard DC Adobe Acrobat Standard DC
Od 979,51 zt * 1 371,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Microsoft Lync 2013 | Windows Microsoft Lync 2013 | Windows
48,51 zt * 146,51 zt *
Wskazówka!
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Wyświetlony