• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

CCleaner Professional | 1 urządzenie 1 rok Windows 1 Urządzenie 1 rok

117,11 zt * 146,76 zt * (20,2% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 312 razy
  • BS-10974
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Gerät
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Platforma

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "CCleaner Professional | 1 urządzenie 1 rok"

BestSoftware dostarcza Ci CCleaner Professional na wyjątkowo korzystnych warunkach

Popularny program CCleaner Professional obiecuje ci większą wydajność i wolne miejsce na twoim komputerze. Niezależnie od tego, czy używasz w domu klasycznego komputera stacjonarnego, czy wolisz korzystać z niego na swoim notebooku, liczne funkcje programu nie pozostawiają nic do życzenia. Aby korzystać z licznych funkcji oprogramowania, musisz posiadać odpowiednią licencję. Klucz do aktywacji i późniejszego używania przez okres jednego roku udostępniamy ci bezpłatnie w naszym asortymencie i umożliwiamy ci zakup po korzystnej cenie w domu. Dzięki szybkiej dostawie licencji w ciągu maksymalnie 30 minut i naszemu najlepszemu serwisowi możesz liczyć na atrakcyjne korzyści z zakupu CCleaner Professional.

Większa wydajność dzięki licznym narzędziom z CCleaner Professional

CCleaner Professional to narzędzie do skutecznego czyszczenia komputera. Z biegiem lat wydajność nowoczesnych technologii w wielu przypadkach pozostawia wiele do życzenia. Liczne pliki gromadzą się na dyskach twardych, wiele programów znajduje się w folderach autostartu, a niepotrzebne wpisy w niewłaściwych miejscach stają się wielkim problemem. Zwłaszcza po wielu miesiącach codziennego użytkowania, korzystanie z nowoczesnych technologii nie jest więc przyjemne.

Program CCleaner Professional zajmuje się właśnie tymi kwestiami i pomaga ponownie zwiększyć wydajność. Na przykład po krótkim uruchomieniu program wyszukuje pliki i pozostałości po programach, które nie są już potrzebne. Następnie przejrzyj krótką listę plików na dysku twardym, które nie są już potrzebne i potwierdź ich usunięcie. Program CCleaner Professional natychmiast przejmie to zadanie za ciebie i więcej miejsca będzie znowu dostępne. W tym samym czasie wydajność komputera wzrasta więcej niż znacząco.

Jeśli zauważyłeś, że twój komputer z czasem uruchamia się coraz wolniej, to zazwyczaj jest to spowodowane programami, które są automatycznie uruchamiane podczas startu systemu. Znów problemem jest czas, bo w miarę jak coraz więcej korzystasz z komputera i instalujesz nowe programy, praca staje się coraz trudniejsza i wolniejsza. W tym przypadku CCleaner Professional jest również bardzo dobrym wyborem dla ciebie. Oczywiście program znów wykonuje większość pracy samodzielnie, ale możesz też łatwo sam wybrać usługi, które nie muszą być uruchamiane bezpośrednio w systemie. Ważne i istotne zadania nie mogą oczywiście zostać wyłączone, tak by po udanej regulacji system znów działał bez zarzutu.

Oprócz zwykłego oczyszczania danych, możesz również skorzystać z rejestru CCleaner Professional by dokładnie przyjrzeć się rejestrowi. Rejestr często zawiera wpisy i informacje, które nie są już potrzebne, co może prowadzić do pogorszenia wydajności całego systemu. Dlatego ważne jest, byś skorzystał z opcji oczyszczania udostępnianej przez CCleaner Professional. Wystarczy, że rejestr zostanie wzięty pod lupę. Z pomocą praktycznych funkcji możesz łatwo usunąć z rejestru wpisy, które nie są już potrzebne. To znacznie zwiększa wydajność całego systemu i powinno być stosowane wielokrotnie, by osiągnąć optymalny efekt tego działania.

CCleaner Professional to także praktyczny program do aktualizacji sterowników. Jeśli bowiem nie wszystkie techniki działają na komputerze lub jego wydajność pozostawia wiele do życzenia, w wielu przypadkach jest to spowodowane przestarzałymi lub nawet całkowitym brakiem sterowników. Na ten problem popularne oprogramowanie CCleaner dostarcza odpowiedniego rozwiązania, które jest bardzo łatwe w użyciu. Program aktualizujący sterowniki sprawdza aktualnie zainstalowane sterowniki oraz sprzęt używany na komputerze i porównuje ich wersje z bazą danych. Jeśli dostępne są nowsze lub lepsze sterowniki, zaleca się ich bezpośrednią instalację w kilku krokach.

CCleaner Professional jest odpowiedni dla różnych systemów i początkujących użytkowników

Program CCleaner Professional jest szczególnie dobrym wyborem dla początkujących. Producent zapewnia to dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i specjalnej koncepcji. Ponieważ sercem programu jest bardzo prosta obsługa, która nie powinna sprawić, że nawet niedoświadczeni użytkownicy nie będą mieli praktycznie żadnych pytań. Program przejmuje większość pracy i kroków całkowicie automatycznie, tak że w większości przypadków użycia nie musisz się nawet angażować. Między innymi, optymalizacja jednym kliknięciem jest dostępna bezpośrednio po instalacji i pierwszym uruchomieniu. W tym celu CCleaner Professional najpierw dokładnie przygląda się całemu systemowi we wszystkich istotnych miejscach i w ten sposób przeprowadza wszechstronną analizę. Program znajduje te miejsca, w których optymalizacja jest zdecydowanie opłacalna. Wystarczy, że klikniesz na odpowiedni przycisk, a program zastosuje dla ciebie optymalne ustawienia. Optymalizacja trwa kilka sekund i oczywiście może być przeprowadzana wielokrotnie, tak długo jak używasz CCleaner Professional. Dla doświadczonych użytkowników, którzy posiadają odpowiednią wiedzę we wszystkich dziedzinach, dostępny jest też szeroki wachlarz innych narzędzi, za pomocą których można łatwo zoptymalizować i dostosować ustawienia na własnym komputerze.

Liczne zalety CCleaner Professional są nie tylko łatwe do zintegrowania z codziennym życiem, ale także dostępne na różnych platformach. Ogólnie rzecz biorąc, zaleca się zainstalowanie CCleaner Professional na komputerze z systemem Windows, gdzie obsługuje on aktualne wersje w postaci Windows 10 oraz Windows 11 jak i starsze wersje. Jednak kompatybilność z komputerami Mac jest również ważna. Od wersji macOS 10.10 nic nie stoi na przeszkodzie, by używać CCleaner Professional. Z pomocą odpowiedniego oprogramowania możesz więc zapewnić sobie znacznie większą moc i wydajność na wielu różnych urządzeniach. W BestSoftware możesz uzyskać odpowiednią licencję do szerokiego zastosowania na korzystnych warunkach.

W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie atrakcyjne i różnorodne korzyści

Atrakcyjne i różnorodne korzyści czekają na ciebie w sklepie internetowym BestSoftware. W związku z tym zakup CCleaner Professional u nas jest opłacalny na całej linii. Staje się to jasne, gdy spojrzysz na ceny, ponieważ kupując licencję, oszczędzasz pieniądze. Możesz więc z tego skorzystać i zmniejszyć koszty używania nowoczesnego oprogramowania. Ponadto koncentrujemy się na najlepszej obsłudze. Problemy zawsze mogą pojawić się podczas zakupu lub późniejszej aktywacji programów. W takim przypadku jesteśmy do Twojej dyspozycji i szybko Ci pomożemy. Zapewniamy różne opcje kontaktu w celu uzyskania kompetentnej pomocy. Możesz więc na przykład napisać do nas wiadomość przez e-mail lub skorzystać z naszej infolinii. Zwłaszcza w przypadku skomplikowanych problemów możemy ci pomóc przez czat na żywo i zdalną konserwację. Skorzystaj z tych opcji, aby przekonać się o tym, że BestSoftware jest najlepszym serwisem. Czekamy na twój zakup.

Wymagania systemowe - CCleaner Professional
Systemy operacyjne   

Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1 i Windows 7

(Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)

 

 

Powiązane łącza do "CCleaner Professional | 1 urządzenie 1 rok"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "CCleaner Professional | 1 urządzenie 1 rok"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "CCleaner Professional | 1 urządzenie 1 rok"
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Eset Home Security Ultimate Eset Home Security Ultimate
Od 391,51 zt * 636,51 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
Od 77,91 zt * 195,51 zt *
Malwarebytes Premium 2023 | MAC Malwarebytes Premium 2023 | MAC
Od 171,01 zt * 220,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Start 10 | Windows Start 10 | Windows
126,91 zt * 194,92 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Windows Server 2012 R2 Użytkownik Windows Server 2012 R2 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Microsoft Outlook 2016 Windows Microsoft Outlook 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Windows 8.1 Home Windows 8.1 Home
53,41 zt * 151,56 zt *
Windows 7 Ultimate Windows 7 Ultimate
73,01 zt * 169,05 zt *
NOWY
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
Wyświetlony