• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac

538,51 zt * 1 126,51 zt * (52,2% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 2553 razy
 • BS-11025
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 Mac
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
 • Word
  Excel
  PowerPoint
  OneNote
  Outlook
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac"

Kup Microsoft Office Home and Business 2021 dla komputerów Mac w BestSoftware

Pracuj jeszcze bardziej produktywnie na co dzień, polegając na pakiecie Microsoft Office Home and Business 2021 dla komputerów Mac. Ten popularny pakiet biurowy nadaje się nie tylko do użytku na domowym komputerze, ale jest też dobrym wyborem do wykorzystania w małych firmach. Tutaj korzystasz z kompleksowego pakietu, który obejmuje Outlooka oraz programy Word, PowerPoint i Excel. W związku z tym, w porównaniu z Office Home and Student, jest to bardziej wszechstronnie wyposażona wersja, która pomoże ci w pracy w cyfrowym biurze jeszcze bardziej efektywnie i w jeszcze większym stopniu. Licencję niezbędną do nieograniczonego korzystania z oprogramowania możesz uzyskać u nas, oczywiście na atrakcyjnych warunkach i w ramach szybkiej, niezawodnej dostawy pocztą elektroniczną.

Wszystkie typowe komponenty są zawarte w pakiecie Office

Pakiet oprogramowania Microsoft Office Home and Business 2021 for Mac składa się z poszczególnych aplikacji Word, PowerPoint, Outlook i Excel. Dlatego sięgając po najnowszą wersję pakietu Office, zyskujesz potężny sposób na radzenie sobie z cyfrową pracą biurową. Z wieloma wersjami i dekadami doświadczeń pakiet Office firmy Microsoft nie bez powodu jest jednym z obowiązkowych elementów wyposażenia wielu komputerów.

Dzięki programowi Microsoft Word z pakietu Microsoft Office Home and Business 2021 for Mac możesz dostosować swoje teksty do własnych potrzeb i tworzyć je w wydajnym środowisku. Pisz bez rozpraszania uwagi, korzystając z trybu skupienia. Zwłaszcza w przypadku prostych, długich tekstów funkcja ta bardzo znacząco redukuje występujące zakłócenia. Ale nie tylko proste teksty są możliwe do wykonania w Wordzie , program udostępnia także wiele narzędzi do tworzenia układu graficznego. Na przykład, użyj opcji wstawiania dodatkowej zawartości bezpośrednio do dokumentu, baw się kształtami i kolorami lub użyj predefiniowanego formatowania, aby nadać dokumentowi poważny wydźwięk. Od samego początku możesz wybierać spośród setek szablonów, które wyznaczą ci ogólny kierunek dla twojego projektu. Niezależnie od tego, czy chodzi o CV, czy kartkę z życzeniami dla bliskich, dzięki programowi Word z pakietu Microsoft Office Home and Business 2021 for Mac możesz wykonać wiele zadań sprawniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Specjalną funkcją pakietu Microsoft Office Home and Business 2021 for Mac jest Outlook. Usługa zarządzania pocztą elektroniczną nie jest dostępna w tańszej wersji"Dom i uczeń". Jeśli więc chcesz korzystać z licznych narzędzi i możliwości, musisz zdecydować się na ten kompletny pakiet. Skorzystaj z możliwości zapisania w Outlooku swojego konta e-mail od dowolnego dostawcy w zaledwie kilku krokach. Możesz wtedy łatwo odbierać swoje e-maile, umieszczać je w różnych folderach lub odpowiadać na nie bezpośrednio. W razie potrzeby działa to także z kilkoma kontami e-mail jednocześnie. Jeśli na przykład używasz kilku kont w swojej firmie, dzięki Microsoft Office Home and Business 2021 for Mac możesz zawsze mieć do nich wgląd. Dodatkowo masz do dyspozycji zintegrowany kalendarz. Dzięki temu możesz jeszcze sprawniej i łatwiej organizować swoje spotkania; oczywiście będziesz otrzymywać powiadomienia o wszystkich nadchodzących wydarzeniach i planach.

PowerPoint , kolejny składnik pakietu Microsoft Office Home and Business 2021 for Mac, pomaga w tworzeniu indywidualnych prezentacji. Z pomocą unikalnie zaprojektowanych slajdów przekaż wiele treści za jednym spojrzeniem i zapewnij sobie wysoki poziom uwagi odbiorców. Istniejące szablony pozwolą ci zaoszczędzić cenny czas, ponieważ zapewniają już podstawowe ramy dla wyglądu i projektowania. Alternatywnie możesz oczywiście zaprojektować wszystko sam, PowerPoint z pakietu Microsoft Office Home and Business 2021 for Mac jest wyposażony w odpowiednie narzędzia do tego celu. Prosta obsługa i uporządkowanie narzędzi w PowerPoincie znacznie ułatwia niedoświadczonym użytkownikom rozpoczęcie pracy z tym programem.

Wreszcie, Microsoft Office Home and Business 2021 for Mac zawiera również Excela jako składnik. Po pierwsze i najważniejsze, Excel jest praktycznym arkuszem kalkulacyjnym. Jednak dzięki licznym poleceniom, a nawet kreatywnym narzędziom, możliwości tutaj również sięgają znacznie dalej. Na przykład, jeśli musisz regularnie pracować z dużymi ilościami danych, program jest bardzo dobrym wyborem i pomoże ci zachować ogólny obraz sytuacji. To samo dotyczy tworzenia diagramów. Diagramy są bardzo często używane w różnych wersjach i wariantach, zwłaszcza po to, by szybko przejrzeć ważne dane. Dzięki Excelowi możesz przygotować diagramy wizualnie, a następnie bardzo łatwo je wyeksportować. Można je potem importować do innych rozwiązań programowych, łatwo dostosowywać lub nawet tworzyć od podstaw za pomocą odpowiednich szablonów. Także tutaj wybór praktycznych szablonów jest bardzo szeroki.

Pracuj jeszcze wydajniej dzięki najnowszej wersji

W 2021 roku producent Microsoft uaktualnia swój pakiet Office, a także udostępnia wiele funkcji i usprawnia pracę w domu w wersji na komputery Mac. Pakiet Office"Dom i Firma", który również nadaje się do użytku w małych firmach, zasadniczo przenosi punkt ciężkości na współpracę między współpracownikami i znajomymi. Na przykład w programie Microsoft Word for Mac kilka osób może teraz jednocześnie pracować nad tym samym plikiem i wprowadzać w nim zmiany. Dzięki regularnej synchronizacji zmian wszyscy uczestnicy są zawsze na bieżąco, a mała ikonka pozwala ci śledzić, kto z tobą aktualnie pracuje. Korzystaj też z automatycznego tworzenia kopii zapasowych swojej pracy, dotyczy to wszystkich składników programu Microsoft Office Home and Business 2021 for Mac. Dzięki zapisywaniu plików w usłudze OneDrive, stale tworzona jest automatyczna kopia zapasowa, a twoja praca lub ważne dane nie mogą już zostać utracone.

Oczywiście w pakiecie Microsoft Office Home and Business 2021 for Mac również wprowadzono pewne zmiany techniczne. Na przykład teraz możesz nagrywać swoje komentarze w programie PowerPoint . Wcześniej nie było to możliwe. W Excelu korzystasz z nowej funkcji "XLOOKUP", która wyraźnie ułatwia wyszukiwanie w poszczególnych kolumnach i w całości danych. Szybkie i skuteczne wyszukiwanie pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu w codziennym życiu. W Wordzie możesz teraz zostawiać inteligentne komentarze, które przydają się na przykład podczas współpracy z przyjaciółmi i kolegami. Nieco zmieniony wygląd dostosowany do systemu MacOS oraz, co nie mniej ważne, poprawiona wydajność i zoptymalizowana stabilność z powodzeniem dopełniają całości pakietu Microsoft Office Home and Business 2021 for Mac.

Już teraz możesz znaleźć u nas Microsoft Office Home and Business 2021 for Mac dla komputerów Mac

Aktualna wersja popularnego pakietu biurowego Microsoftu jest już dostępna za darmo w BestSoftware do 2021 roku. Skup się więc na atrakcyjnych funkcjach i innowacjach, jakie ma dla ciebie Microsoft Office Home and Business 2021 for Mac. Oczywiście, możesz u nas nabyć także poprzedników, na przykład Microsoft Office Home and Business 2019 lub Microsoft Office Home and Business 2016. Te oferty są dobrym wyborem, jeśli chcesz kupić za dużo niższą cenę, a nadal przywiązujesz dużą wagę do wspólnych komponentów. Word, PowerPoint, Excel i Outlook są oczywiście również zawarte w tych wersjach. Alternatywnie można też kupić licencje indywidualne, jeśli chcesz korzystać z poszczególnych aplikacji w niewielkim wyborze. Na przykład, kup licencję na Microsoft Word 2021 for Mac po wyjątkowo korzystnej cenie w naszym sklepie internetowym. Poza atrakcyjnymi cenami, oferujemy także serwis na najwyższym poziomie, który pomoże ci w razie jakichkolwiek pytań lub problemów z oprogramowaniem. Cieszymy się na twój zakup i zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji.

 

Wymagania systemowe - Office 2021 Home and Business Mac
Procesor Procesor Intel lub Apple Silicon (układ M1)
Systemy operacyjne    Office dla komputerów Mac jest obsługiwany przez trzy najnowsze wersje systemu macOS. Wraz z ogólnym udostępnieniem nowych głównych wersji systemu macOS Microsoft zaprzestanie wspierania najstarszej wersji, a zamiast tego będzie wspierać najnowszą i obie poprzednie wersje systemu macOS. Funkcjonalność i dostępność funkcji produktu może się różnić w przypadku starszych systemów. Aby zapewnić bezproblemową obsługę, używaj najnowszej wersji każdego z wymienionych powyżej systemów operacyjnych.
Pamięć

4 GB RAM

Miejsce na dysku twardym 10 GB
Karta graficzna Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga DirectX 9 lub nowszego z WDDM 2.0 lub nowszym dla Windows 10 (lub WDDM 1.3 lub nowszym dla Windows 10 Fall Creators Update)
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)


Nasza dobra wola - twoja satysfakcja!

Jeśli nie mamy już w magazynie wersji Office, którą kupiłeś, otrzymasz wyższą wersję bez dodatkowych kosztów!

Twoje zalety są następujące:

brak opóźnień w terminach dostaw
brak dodatkowych kosztów związanych z wyższą wersją
więcej programów użytkowych za niższą cenę

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac"
Wskazówka!
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Microsoft Outlook 2016 MAC Microsoft Outlook 2016 MAC
97,51 zt * 437,28 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Mac Microsoft Office 2019 Standard Mac
342,51 zt * 979,51 zt *
Microsoft Office 2016 Standard Mac Microsoft Office 2016 Standard Mac
283,71 zt * 932,37 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Microsoft Excel 2021 MAC Microsoft Excel 2021 MAC
293,51 zt * 524,74 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Microsoft Word 2021 MAC Microsoft Word 2021 MAC
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Windows Microsoft Office 2019 Standard Windows
Od 342,51 zt * 930,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Microsoft Outlook 2021 MAC Microsoft Outlook 2021 MAC
293,51 zt * 440,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Wyświetlony