• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Nuance Dragon Home 15 | Windows

636,51 zt * 1 082,41 zt * (41,2% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1004 razy
  • BS-10244
  • DE | EN
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Home 15 | Windows"

Kup Nuance Dragon Home 15 i steruj swoim komputerem za pomocą głosu

Wykorzystaj siłę swojego głosu i z pomocą mikrofonu obsługuj wszystkie funkcje swojego komputera bardzo efektywnie. Oprogramowanie Nuance Dragon Home 15 znanego producenta stwarza do tego idealne warunki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możliwości wykraczają daleko poza znane funkcje innych asystentów głosowych lub podobnych technologii. Przekonaj się o atrakcyjnych korzyściach i kup licencję na Nuance Dragon Home 15 teraz w korzystnej cenie w BestSoftware, u nas korzystasz z bardzo prostego procesu, szybkiej dostawy i najwyższej jakości usług.

Obecne technologie umożliwiają uzyskanie bardzo wysokiej dokładności

Większość użytkowników z pewnością zna asystentów głosowych i funkcje głosowe z własnego smartfona. Jednak tutaj często konieczne są powtórzenia, a zwłaszcza w przypadku złożonych poleceń techniki osiągają swoje granice. Z Nuance Dragon Home 15 ten problem cię nie dotyczy, ponieważ dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a jednocześnie aktualnym technikom, program przekonuje bardzo wysoką dokładnością. Nuance obiecuje, że w tym przypadku wskaźnik rozpoznawania wynosi do 99 procent. Nawet długie teksty, które chcesz zapisać na papierze w Wordzie lub podobnym programie do edycji tekstu, nie stanowią więc żadnej przeszkody. W porównaniu ze starszymi wersjami oprogramowania, producent Nuance obiecuje znacznie lepsze rozpoznawanie.

Jedną z głównych cech technicznych oprogramowania Nuance Dragon Home 15 jest technologia Deep Learning. Dzięki temu program staje się coraz lepszy w miarę używania. Oznacza to, że im częściej używasz Nuance Dragon Home 15, tym lepszy będzie współczynnik rozpoznawania. Dzięki temu inteligentne i nowoczesne rozpoznawanie mowy nadaje się do szerokiego zastosowania. Bardzo ważne: Grupa docelowa, do której skierowane jest oprogramowanie, znajduje się w segmencie prywatnym. Dzięki podstawowym funkcjom i praktycznym narzędziom możesz wykonywać swoją pracę w domowym biurze lub w prywatnym zastosowaniu o wiele skuteczniej i łatwiej.

Przy okazji: Oczywiście, możesz bez problemu używać programu na nowoczesnych systemach. Producent Nuance obiecuje Nuance Dragon Home 15 kompatybilność z aktualnym Windows 10 oraz Windows 11.

Nuance Dragon Home 15 obsługuje różne techniki pisania

Jeśli regularnie musisz pisać długie teksty, dobrym wyborem jest program Nuance Dragon Home 15. Ten program zaczyna się dokładnie w tym momencie i obiecuje użytkownikowi bardzo szybkie pisanie. Możesz całkowicie zrezygnować z klasycznej klawiatury. Nuance obiecuje nawet trzykrotnie szybsze wprowadzanie danych, jeśli program jest używany regularnie. Szczególnie w tym segmencie szczególnie dobrze sprawdza się wysoki wskaźnik rozpoznawania wynoszący aż 99%, ponieważ nawet złożone zdania czy terminy techniczne nie stanowią żadnego problemu. Czy jest to zwykły e-mail w codziennym życiu biznesowym, długa wiadomość do znajomego, czy po prostu klasyczne teksty zawierające wiele tysięcy słów, dzięki Nuance Dragon Home 15 możesz wykonać te zadania wyjątkowo szybko. Oprócz dobrego podstawowego rozpoznawania przy pierwszym użyciu, zalecane jest także regularne używanie, ponieważ program przyzwyczaja się do twojego głosu i wymowy.

Gdy już uda ci się wprowadzić pierwszy nowy tekst, następnym krokiem jest sprawdzenie wpisów. Z reguły robisz to po prostu czytając, ale masz też możliwość skorzystania z różnych funkcji programu Nuance Dragon Home 15. Dzieje się tak dlatego, że ma wbudowaną funkcję czytania na głos. Dzięki temu możesz też rozpoznać znacznie więcej błędów, klasyczne nadmierne czytanie nie jest już zagrożeniem. Po kliknięciu prawym przyciskiem program odczytuje poprzednie wpisy i w ten sposób umożliwia ci dokonanie prostej korekty.

Aby móc korzystać z funkcji programu Nuance Dragon Home 15, potrzebny jest oczywiście odpowiedni mikrofon do wprowadzania głosu. Jeśli jeszcze nie korzystasz z takiej technologii, możesz kupić odpowiedni mikrofon bezpośrednio od producenta, firmy Nuance. Oczywiście, inne warianty są również obsługiwane z łatwością i można ich używać w całkiem prosty sposób. Dotyczy to nawet zintegrowanego mikrofonu, który znajduje się w wielu urządzeniach. Niezależnie od tego, czy jest to notebook czy komputer typu all-in-one, dzięki wszechstronnemu wsparciu oprogramowania Nuance Dragon Home 15 korzystasz z wielu różnych możliwości i możesz natychmiast rozpocząć pracę.

Jednak w codziennym życiu oprogramowanie Nuance Dragon Home 15 nie tylko pozwala wprowadzać długie teksty w krótkim czasie, a tym samym zaoszczędzić mnóstwo czasu. Program przekonuje raczej całkowitą kontrolą nad własnym komputerem. Na przykład, używając kilku słów, możesz szybko wyszukać w internecie lub uruchomić wybrany program. Dzięki temu zaoszczędzisz też cenny czas. Ponadto rozwiązanie to zawsze okazuje się bardzo dobrym wyborem, gdy ograniczenia fizyczne utrudniają lub wręcz uniemożliwiają korzystanie z klasycznych urządzeń peryferyjnych. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu mysz i klawiatura są całkowicie zbędne; wszystkie funkcje obsługujesz wyłącznie głosem.

Nowość: używaj Nuance Dragon Home 15 do mediów społecznościowych

Media społecznościowe wciąż odgrywają ważną rolę w codziennym życiu wielu ludzi. Duże sieci służą do rozrywki, komunikacji, a nawet sprzedaży. Wraz z nową wersją Nuance Dragon Home 15, znany producent oprogramowania wprowadza do codziennego życia także funkcje umożliwiające korzystanie z mediów społecznościowych. Obsługuj sieci społecznościowe po prostu swoim głosem, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i znacznie ograniczysz wysiłek.

Za pomocą rozpoznawania głosu możesz na przykład skomponować tweeta i oczywiście bezpośrednio go opublikować. Wystarczy krótkie polecenie, by orędzie poszło w świat. Czy w twoim przeglądzie pojawił się nowy post, na przykład na Facebooku? Dzięki praktycznej funkcji czytania na głos, od teraz nie przegapisz już żadnej wiadomości, jeśli będziesz polegać na Nuance Dragon Home 15. Oczywiście nawigacja za pomocą tego oprogramowania działa również podczas normalnego surfowania po internecie, a rozpoznawanie rozbudowanych, skomplikowanych poleceń nie stanowi żadnego problemu. Możesz na przykład łatwo obliczać złożone formuły i w ten sposób korzystać z wszechstronnych możliwości, jakie oferuje oprogramowanie.

Nawiasem mówiąc, oprogramowanie Nuance Dragon Home 15 jest generalnie bardzo łatwe w użyciu. Nie musisz się długo orientować, ale masz bezpośredni dostęp do licznych narzędzi. Program jest więc bardzo dobrym wyborem także dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników.

Kup teraz - w BestSoftware oszczędzasz pieniądze przy każdym zamówieniu

Kup teraz oprogramowanie Nuance Dragon Home 15 w specjalnej cenie, aby skorzystać z możliwości prostego sterowania głosem. W tym celu dobrze trafiłeś do sklepu internetowego BestSoftware. Jesteśmy przygotowani na to, byś mógł wygodnie robić zakupy z domu. Oczywiście, jeśli masz jakieś otwarte pytania, chętnie pomożemy ci za pośrednictwem infolinii, e-maila lub czatu na żywo i postawimy naszych doświadczonych ekspertów bezpośrednio po twojej stronie. Oczywiście dostępna jest także wygodna zdalna konserwacja. Nasza oferta oprogramowania Nuance jest również szeroka. Na przykład, możesz pracować dzięki Nuance PDF Converter Professional 8 lub Nuance Power PDF Advanced 1.2 możesz pracować szczególnie efektywnie z plikami PDF Nuance NaturallySpeaking 13 lub Nuance NaturallySpeaking 13 Strona główna z drugiej strony, również wywodzą się z dziedziny rozpoznawania mowy. Dla rosnącej i prostej digitalizacji w biurze, a nawet przy biurku w domu, polecamy ci Nuance PaperPort Professional 14 lub także Nuance Power PDF Advanced 2.1. Dzięki szybkiej dostawie zakupionych kluczy do twojego oprogramowania w ciągu maksymalnie 30 minut, wspieramy cię także wtedy, gdy musisz dokonać szybkiego zakupu. 

Wymagania systemowe - Nuance Dragon Home 15
Procesor Intel® Dual Core lub równoważny procesor AMD - szybsze procesory, lepsza wydajność
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7

RAM Co najmniej 2 - 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  8 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji.
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Obsługiwane przeglądarki

Internet Explorer 11 lub nowszy albo najnowsza wersja Chrome

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem

 

Legalne:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z 11.12.2014 r. o sygn. akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i tym samym nie łamiemy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową z przejęcia umowy ilościowej, rejestracja na ID nie jest więc możliwa. Możesz aktywować produkt, używać go bez ograniczeń, a także otrzymać aktualizację do wersji 15.3. Nie są jednak możliwe wyższe aktualizacje i rejestracja.

Powiązane łącza do "Nuance Dragon Home 15 | Windows"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Nuance Dragon Home 15 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Nuance Dragon Home 15 | Windows"
Wskazówka!
Wskazówka!
Wskazówka!
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 654,51 zt * 5 835,41 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 954,61 zt * 2 547,51 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
VMware Workstation 16 Pro VMware Workstation 16 Pro
538,51 zt * 1 126,51 zt *
VMware Fusion 11 Pro MAC VMware Fusion 11 Pro MAC
342,51 zt * 676,35 zt *
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Wyświetlony