• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Corel PDF Fusion | Windows

112,21 zt * 146,51 zt * (23,41% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 98 razy
  • BS-10647
  • DE | EN
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Corel PDF Fusion | Windows"

Kup teraz w BestSoftware program Corel PDF Fusion, aby ułatwić codzienną pracę

Format "PDF" staje się coraz bardziej popularny w ostatnich miesiącach i latach. Dokumenty te są wykorzystywane głównie w segmencie profesjonalnym. Format uniwersalny ma wiele przekonujących zalet, na przykład jest zawsze wyświetlany w ten sam sposób we wszystkich systemach. Ponadto pliki PDF zapewniają bardzo wysoki standard bezpieczeństwa i mogą być opatrzone odpowiednimi upoważnieniami, na przykład do drukowania lub wypełniania za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Do codziennej pracy z odpowiednimi dokumentami polecamy oprogramowanie Corel PDF Fusion. Ten znany producent zapewnia ci wiele opcji i narzędzi do efektywnej pracy.

Twórz, edytuj i konwertuj - Corel PDF Fusion pozwala robić to wszystko z plikami PDF

Podstawowe funkcje i cechy programu Corel PDF Fusion umożliwiają efektywne i łatwe tworzenie, edytowanie i konwertowanie plików PDF. Na przykład skorzystaj z okazji, by stworzyć od podstaw nowy formularz lub dokument. Co więcej, możesz skorzystać z wygodnej opcji tworzenia pliku PDF z dowolnego popularnego programu, o ile ma on funkcję drukowania. Jednak podczas tworzenia plików PDF masz do dyspozycji o wiele więcej narzędzi. Możesz na przykład użyć tej funkcji, aby zebrać powiązane pliki w jednym dokumencie PDF, a następnie wysłać je bezpośrednio. Oczywiście masz też możliwość konwertowania istniejących plików na inne formaty. Możesz to zrobić w kilku krokach, nawet jeśli masz wiele plików naraz. Do tego celu służy praktyczny program Corel do zarządzania serią plików PDF. Przetwarzaj i konwertuj nawet duże i obszerne pliki z absolutną łatwością i w ciągu kilku sekund. Jeśli chcesz przekonwertować pliki z programów Microsoft Word, Excel lub PowerPoint do formatu PDF, Corel PDF Fusion w naturalny sposób przejmie całe poprzednie formatowanie. Oznacza to, że wszystkie dokumenty zawsze wyglądają tak samo.

Edycja istniejących plików PDF nie będzie już problemem w codziennej pracy, jeśli użyjesz oprogramowania Corel PDF Fusion. Jeśli na przykład chcesz dostosować istniejące fragmenty tekstu, możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Po prostu zaznacz odpowiedni tekst, wprowadź zmiany, a następnie zastosuj je w swoim dokumencie. Nawet zupełnie nowy tekst z odpowiednią treścią nie stanowi żadnego problemu. W tym celu dostępne są różne narzędzia, np. do zmiany rozmiaru tekstu lub czcionki. W ten sposób możesz łatwo dostosować plik PDF do swoich potrzeb. W przypadku ważnych notatek lub współpracy z kolegami istnieje też prosta opcja dodawania komentarzy lub zakładek. Dzięki temu twoi koledzy zawsze będą wiedzieli, co robisz, a ty zawsze znajdziesz miejsce, w którym ostatnio przerwałeś pracę. Możesz też wykorzystać tę funkcję do wyróżniania poszczególnych fragmentów i punktów dokumentu lub zapisywania praktycznych notatek. Wreszcie, dostępne są praktyczne narzędzia do cięcia i obracania istniejących dokumentów. W związku z tym korzystasz z pracy indywidualnej.

Jeśli chcesz scalić kilka dokumentów za pomocą programu Corel PDF Fusion, również dostępne są odpowiednie narzędzia i opcje. Możesz polegać na praktycznej operacji przeciągania i upuszczania, aby połączyć odpowiednią zawartość z różnych źródeł w jeden dokument PDF. Czy to z tabel, Worda czy Excela, obsługa jest bardzo prosta i efektywna. Kiedy już zbierzesz całą potrzebną treść, stwórz ostateczny plik i zapisz go w tradycyjny sposób na domowym komputerze. W tym celu możesz wybrać pomiędzy formatami PDF i XPS.

Większe bezpieczeństwo w codziennym życiu dzięki najnowszej technologii

Dokumenty PDF są używane w wielu przypadkach w branży zawodowej i służą na przykład do skutecznej komunikacji. Szczególnie w takim segmencie bezpieczeństwo odgrywa kluczową rolę. Oprogramowanie Corel PDF Fusion dostarcza również odpowiednich narzędzi w tym zakresie, aby zapewnić niezbędne bezpieczeństwo. W razie potrzeby możesz w kilku prostych krokach nadać indywidualne uprawnienia poszczególnym plikom. W ten sposób możesz na przykład zezwolić lub zabronić drukowania lub modyfikowania dokumentów. Alternatywnie można umieścić znak wodny w poszczególnych plikach PDF. W ten sposób zawsze dokładnie pokazujesz, że dany dokument należy do ciebie lub twojej firmy, a tym samym utrudniasz osobom nieupoważnionym przekazywanie go dalej lub kopiowanie.

Oczywiście, gotowe pliki są także chronione przez szyfrowanie, jeśli ktoś jest zainteresowany taką funkcjonalnością. Za pomocą oprogramowania Corel PDF Fusion w ciągu kilku sekund zaszyfrujesz swoje pliki i w razie potrzeby przydzielisz indywidualne hasło, za pomocą którego będzie można je otworzyć. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technik z dziedziny szyfrowania nie musisz się już martwić o bezpieczeństwo swoich danych i informacji zawartych w plikach PDF.

Dzięki naszym niedrogim licencjom możesz od razu korzystać z licznych zalet oprogramowania Corel PDF Fusion. Zamów swój klucz już teraz i korzystaj z nieograniczonej możliwości używania go we wszystkich środowiskach.

Zawsze możesz polegać na bardzo prostym i szybkim działaniu programu Corel PDF Fusion

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, oprogramowanie Corel PDF Fusion zapewnia idealne warunki i liczne narzędzia do codziennej pracy. Możesz polegać na wieloletnim doświadczeniu producenta, co jest także wyraźnie widoczne w intuicyjnej obsłudze. W związku z tym program ten jest również bardzo dobrym wyborem dla początkujących, którzy mogą nie być zbyt zaznajomieni z nowoczesną technologią w domu. Liczne narzędzia programu Corel PDF Fusion są intuicyjne i przejrzyście opisane, dzięki czemu można z nich korzystać za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Oczywiście, popularna zasada "przeciągnij i upuść" także w dużym stopniu przyczynia się do łatwości korzystania z programu. W zaledwie kilku krokach możesz przenieść pożądaną treść dokładnie w to miejsce, bez konieczności używania wielu przycisków. Ważna jest też dobrze zorganizowana sekcja pomocy, w której znajdziesz wiele informacji i praktycznych wskazówek. Zwłaszcza gdy używasz programu po raz pierwszy, zalecamy, byś zapoznał się z odpowiednim segmentem, by od razu zacząć korzystać ze wszystkich narzędzi.

Przy okazji: Obecna wersja programu Corel PDF Fusion doskonale współpracuje z najnowszymi systemami operacyjnymi Windows. Producent obiecuje ci pełną kompatybilność z systemami Windows 10 i Windows 11, więc nic nie stoi na przeszkodzie łatwej instalacji.

Kup teraz w atrakcyjnej cenie i skorzystaj z wielu zalet BestSoftware

Licencję na szerokie zastosowanie programu Corel PDF Fusion możesz kupić teraz po korzystnej cenie. W BestSoftware masz dostęp do atrakcyjnego i szerokiego asortymentu aktualnych produktów programistycznych. Oprócz pracy z plikami PDF oferujemy Ci także produkty do edycji obrazów i większej kreatywności od firmy Corel. Jeśli chcesz korzystać z szerokiej gamy narzędzi, możesz na przykład użyć CorelDRAW Essentials 2021 lub CorelDRAW Standard 2021 oprzeć się na nim. Z CorelDRAW Graphics Suite 2021 oraz Corel PaintShop Pro 2021 dostarczamy także rozwiązania dla profesjonalnych użytkowników o odpowiednio wysokich wymaganiach. CorelCAD 2021, Corel AfterShot Pro 3 oraz CorelDRAW Technical Suite 2020 są również dostępne dla ciebie i przekonują licznymi funkcjami w wielu różnych grupach docelowych. Zamów u nas bardzo tanio klucze do oprogramowania i skorzystaj z szybkiej dostawy w ciągu 30 minut drogą mailową oraz z najlepszej obsługi klienta w przypadku pytań lub problemów z oprogramowaniem. Czekamy na twój zakup w BestSoftware.

Wymagania systemowe - Corel PDF Fusion
Procesor Procesor o częstotliwości co najmniej 1,3 GHz
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Windows Server 2016, Windows Server 2012/R2, Windows Server 2008 R2

Pamięć główna Co najmniej 512 GB RAM (zalecany 1 GB)
Miejsce na dysku twardym  250 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem
Powiązane łącza do "Corel PDF Fusion | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Corel PDF Fusion | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Corel PDF Fusion | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 645,51 zt * 3 331,51 zt *
Wskazówka!
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 645,51 zt * 3 331,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
504,21 zt * 533,61 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
293,51 zt * 342,95 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Wondershare Filmora 11 | Wondershare Filmora 11 |
Od 161,21 zt * 391,95 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Wyświetlony