• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
PDF-XChange Editor Plus | Windows

PDF-XChange Editor Plus | Windows 1 Użytkownik 1 Rok

656,11 zt * 734,51 zt * (10,67% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 110 razy
  • BS-11258
  • Wielojęzyczna
  • 1 rok
  • 1
  • 1 użytkownik
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut

Benutzer

Hersteller Support

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "PDF-XChange Editor Plus | Windows"

Do użytku prywatnego lub zawodowego - PDF-XChange Pro jest odpowiedni dla wszystkich grup docelowych

Oprogramowanie PDF-XChange Pro koncentruje się na efektywnej pracy z plikami PDF, dzięki czemu pomaga lepiej zorganizować codzienne życie. W naszym sklepie internetowym oferujemy naszym klientom licencje na atrakcyjny kompletny pakiet w wyjątkowo korzystnej cenie i ułatwiamy ci zakupy z domu. Możesz polegać na naszej najlepszej obsłudze klienta, która jest gotowa pomóc ci we wszelkich pytaniach, prośbach, a nawet problemach, jakie możesz mieć i zapewnić odpowiednie wsparcie. Uzyskaj dostęp do BestSoftware już teraz, czekamy na Twój zakup i w razie potrzeby zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Liczne funkcje ułatwiają obsługę plików PDF w codziennym życiu

Różnorodne funkcje i liczne komponenty to jedne z głównych zalet programu PDF-XChange Pro. Kompletny pakiet jest przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników i składa się z trzech pojedynczych elementów. Oto rozwiązania PDF-XChange Editor Plus, PDF-XChange Standard oraz Narzędzia PDF. Wiele z tych produktów można również kupić indywidualnie w sklepie internetowym BestSoftware, więc zachęcamy do skorzystania z nich bezpośrednio.

Funkcje programu PDF-XChange Pro dotyczą głównie pracy z plikami PDF. Format ten jest od wielu lat uznanym standardem w środowisku zawodowym i dlatego ma ogromne znaczenie dla skutecznej komunikacji. Oprogramowanie PDF-XChange Pro przenosi pracę z plikami na nowy poziom i sprawia, że dostosowywanie, zmienianie i praca z nimi jest znacznie łatwiejsza.

Dzięki PDF-XChange Editor Plus możesz korzystać z klasycznej przeglądarki, która oferuje również wiele funkcji do edycji istniejących plików. Na przykład, jeśli chcesz bezpiecznie i łatwo usunąć tekst z pliku PDF, możesz to zrobić w kilku prostych krokach dzięki PDF-XChange Pro. Możesz też dodać nowy tekst lub grafikę, aby dostosować plik do własnych potrzeb. Dzięki praktycznej funkcji OCR można również łatwo skanować różne dokumenty. Następnie są one konwertowane na żądany format przy użyciu funkcji rozpoznawania tekstu i można je zapisać jako plik PDF. Gotowe dokumenty można łatwo przeszukiwać i archiwizować, co jest szczególnie ważne w segmencie profesjonalnym. Jeśli chcesz tworzyć pliki PDF, jest to szczególnie łatwe dzięki oprogramowaniu PDF-XChange Pro. Na przykład scalaj pojedyncze strony z różnych źródeł lub korzystaj z praktycznego przetwarzania wsadowego. Dzięki tej funkcji możesz automatycznie i jednocześnie konwertować kilka plików, oszczędzając w ten sposób wiele czasu.

Jednak pozostałe funkcje i elementy oprogramowania PDF-XChange Pro są również bardzo przekonujące w kontekście codziennego użytkowania. Drukarka PDF-XChange Standard jest częścią wyposażenia i oferuje wiele cech i funkcji. Oprogramowanie nadaje się nie tylko do prostego drukowania, ale także oferuje wszechstronne funkcje bezpieczeństwa. Przed zapisaniem możesz na przykład zaszyfrować pliki PDF zgodnie z najnowszym stanem wiedzy, aby uniemożliwić dostęp do ich zawartości osobom nieupoważnionym. Dzięki składnikowi oprogramowania PDF-XChange Pro możesz także tworzyć praktyczne pliki PDF z praktycznie wszystkich aplikacji systemu Windows. Nie musisz nawet poruszać się po interfejsie, wystarczy kilka kliknięć w samej aplikacji Windows. Oszczędza to dodatkowych kroków i wysiłku. Czy Słowo, Excel lub Oprogramowanie CADw PDF-XChange Pro wsparcie jest bardzo szerokie. Inne funkcje, takie jak tworzenie dodatkowych nagłówków i stopek czy dostosowywanie ustawień drukowania, dopełniają całości i nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia, nawet w przypadku zastosowań profesjonalnych.

Wreszcie, narzędzia PDF również należą do funkcji i narzędzi z PDF-XChange Pro. Dzięki nim możesz tworzyć, konwertować lub edytować istniejące pliki PDF. Dzięki tej funkcji możesz łatwo przekonwertować prawie wszystkie istniejące formaty na PDF, co można zrobić w ciągu kilku sekund i w kilku prostych krokach. Skuteczna kompresja może pomóc w bardziej efektywnym zarządzaniu przestrzenią dyskową na komputerze, ponieważ gotowe pliki będą mniejsze.

Dobrze nadaje się dla początkujących - skorzystaj z bardzo prostej obsługi oprogramowania PDF-XChange Pro

Oprogramowanie PDF-XChange Pro przekonuje bardzo prostą i efektywną obsługą, dotyczy to wszystkich trzech składników. Dzięki temu, jako niedoświadczony użytkownik, nie musisz się martwić o skomplikowane uruchamianie, a samo użytkowanie zakończy się dla ciebie sukcesem bez żadnych problemów. Na przykład możesz przechowywać profile z ustawieniami, z których najczęściej korzystasz, aby dostosować doświadczenia użytkownika do swoich potrzeb. Dzięki praktycznym wtyczkom można także znacznie rozszerzyć funkcjonalność oprogramowania PDF-XChange Pro.

Wszystkie składniki oprogramowania PDF-XChange Pro są przeznaczone do użytku na komputerach lub notebookach z systemem Windows. Dlatego powinieneś mieć Windows 10 lub Windows 11 Aby bez problemu korzystać ze wszystkich zalet systemu. Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, czy oprogramowanie PDF-XChange Pro rzeczywiście odpowiada Twoim potrzebom, powinieneś przyjrzeć się bliżej niewiążącej wersji testowej. Można go bezpłatnie zainstalować na komputerze i zapoznać się z wszystkimi funkcjami. Aby móc dalej korzystać z programu bez ograniczeń, możesz kupić licencję bezpośrednio w BestSoftware.

Uzyskaj dostęp teraz i zabezpiecz pakiet z trzema pojedynczymi produktami w BestSoftware!

Skorzystaj z naszej oferty już teraz i zapewnij sobie kompletny pakiet wydajnego oprogramowania PDF-XChange Pro w wyjątkowo korzystnych cenach. Jako konsument możesz zaoszczędzić wiele pieniędzy, dokonując prostego zakupu w naszym sklepie internetowym BestSoftware, zwłaszcza że w bezpośrednim porównaniu z producentem nasze ceny są znacznie niższe. Ponadto oferujemy inne atrakcyjne korzyści związane z zakupem, na przykład wyjątkowo szybką dostawę. Ponieważ z własnego doświadczenia wiemy, że po zakupie nowego oprogramowania nie da się tego zrobić wystarczająco szybko. Dlatego klucz, który jest potrzebny do aktywacji programu PDF-XChange Pro, otrzymasz po maksymalnie 30 minutach, a w wielu przypadkach nawet znacznie szybciej. W razie potrzeby nie pomijaj innych produktów umożliwiających efektywną pracę z plikami PDF. Na przykład możesz uzyskać dostęp do narzędzi PDF producenta, które również mogą łączyć ważne funkcje w atrakcyjnym pakiecie. Wymienione zalety dotyczą również tego zakupu u nas, więc zamówienie jest dla Ciebie opłacalne na całej linii.

Powiązane łącza do "PDF-XChange Editor Plus | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "PDF-XChange Editor Plus | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "PDF-XChange Editor Plus | Windows"
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
303,31 zt * 489,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
146,51 zt * 342,95 zt *
Wyświetlony