• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

McAfee Total Protection 2021 | Pobierz

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "McAfee Total Protection 2021 | Pobierz"

Kup tanie licencje McAfee Total Protection 2021 online

Niezależnie od tego, czy po prostu surfujesz po Internecie, czy pracujesz na swoim domowym komputerze, dobry program antywirusowy powinien być zawsze przy tobie. Tylko dzięki odpowiedniej technologii jesteś skutecznie chroniony przed wszystkimi powszechnymi i różnorodnymi zagrożeniami. Oprogramowanie McAfee Total Protection 2021 przekonuje bardzo dobrą ochroną, a jednocześnie posiada wiele innych funkcji, które znacznie ułatwią ci pracę. Licencję na popularny program możesz kupić po korzystnej cenie w BestSoftware, skorzystać z atrakcyjnych korzyści i bardzo prostego zamówienia z domu. Czekamy na twój zakup.

Pracuj i surfuj bezpiecznie z McAfee Total Protection 2021

Ryzyko i zagrożenia związane z surfowaniem po sieci i pracą z nowoczesnymi technologiami są bardziej zróżnicowane i złożone niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego też popularny program McAfee Total Protection 2021 wykorzystuje nowoczesne techniki do ich wykrywania i eliminowania w czasie rzeczywistym. Poprzez stałe skanowanie aktywności lub pobieranych plików program skutecznie chroni cię przed wszelkimi zagrożeniami. Wirusy, trojany czy złośliwe oprogramowanie nie mają więc szans na przedostanie się na twój komputer. Gdy tylko pojawi się odpowiednie zagrożenie, program reaguje i przenosi dotknięte nim pliki do bezpiecznego obszaru kwarantanny. Pliki te nie mogą być już wykonywane, a więc nie stanowią już zagrożenia. Po krótkim potwierdzeniu możesz oczywiście usunąć niebezpieczne pliki z komputera na dobre. To samo dotyczy ransomware czy niechcianych programów, które często instalują się w tle.

Oprócz automatycznego i stałego monitorowania za pomocą aktualnych baz danych, McAfee Total Protection 2021 pozwala także na przeprowadzenie skanowania ręcznego. Na przykład, użyj go bezpośrednio po nowej instalacji, by sprawdzić system w podstawowym zakresie. Oprogramowanie to w krótkim czasie znajduje zagrożenia, istniejące wirusy lub niechciane instalacje, a także pomaga wyeliminować odpowiednie rozwiązania dla znalezionych problemów. A dzięki licencji runtime, McAfee Total Protection 2021 zapewnia dostęp do najnowszych funkcji i baz danych. Możesz polegać na regularnych aktualizacjach, które nie tylko są instalowane automatycznie, ale są też oczywiście dostępne bez dodatkowych opłat.

Wiele funkcji dzięki McAfee Total Protection 2021

Oprócz podstawowej ochrony przed wszystkimi zagrożeniami McAfee Total Protection 2021 przekonuje kolejnymi narzędziami, które przede wszystkim mają umożliwić zwiększenie bezpieczeństwa na komputerze. Dowodem na to jest na przykład McAfee WebAdvisor. Rozpoznaje on zainfekowane i fałszywe strony internetowe i wyświetla wyraźne ostrzeżenie o nich. Oczywiście możliwe jest także bezpośrednie blokowanie prób nawiązania połączenia, jeśli jest to ewidentnie kwestia niebezpiecznych ofert internetowych. Dzięki temu możesz bez ryzyka surfować po Internecie, robić zakupy czy korzystać z bankowości internetowej.

Jeśli chcesz pomóc swojemu komputerowi ponownie działać lepiej, optymalizacja komputera z McAfee Total Protection 2021 jest dobrym sposobem, aby to zrobić. To praktyczne narzędzie pozwala między innymi zapobiec automatycznemu odtwarzaniu filmów, co niestety nadal zdarza się na wielu stronach internetowych. Dzięki temu oszczędzasz przepustowość łącza, dużo energii i poprawia się wydajność komputera. Równocześnie narzędzie to zawiera praktyczną optymalizację aplikacji. Dzięki temu program automatycznie przydziela zasoby aktualnie używanego oprogramowania, co pozwala na znacznie lepszą wydajność wtedy, kiedy ma to znaczenie.

Dzięki McAfee Total Protection 2021 możesz bezpiecznie usunąć swoje pliki z nośników danych. Jest to konieczne na przykład wtedy, gdy sprzedajesz swoją technologię lub ją modernizujesz. Z pomocą funkcji McAfee QuickClean i niszczarki niszczysz dokumenty, obrazy i inne pliki szczególnie skutecznie i uniemożliwiasz ich odzyskanie. Dzięki odpowiednim funkcjom możesz też w kilku krokach usunąć z komputera pliki tymczasowe lub ciasteczka. To znacznie zwiększa ochronę twoich danych.

McAfee Total Protection 2021 jest wyposażony w menedżera haseł, dzięki któremu już nigdy nie zapomnisz swoich haseł, a jednocześnie będziesz mógł korzystać z bezpiecznych wariantów. W ten sposób przechowujesz istotne i wrażliwe informacje w wirtualnym skarbcu, np. wokół własnego konta e-mail lub danych dotyczących płatności kartą kredytową. Po zapisaniu danych w menadżerze program pozwala także na ich automatyczne wypełnianie w odpowiednich miejscach. Oszczędza ci to czasochłonnego i żmudnego wpisywania danych do logowania. Dzięki skutecznemu szyfrowaniu dane są oczywiście chronione przed wszelkim dostępem. Dzięki opcjonalnemu kontu McAfee masz równy dostęp do swoich informacji ze wszystkich urządzeń, dzięki czemu dane dostępowe są dostępne także np. na zarejestrowanym smartfonie.

Możesz też zwiększyć bezpieczeństwo swojego komputera za pomocą praktycznego skanera luk w zabezpieczeniach, który jest integralną częścią programu McAfee Total Protection 2021. Pozwala to dokładnie przyjrzeć się twojemu systemowi i znaleźć luki w zabezpieczeniach, które mogą stanowić duże zagrożenie, jeśli dojdzie do najgorszego. Na przykład program pokazuje ci nieaktualne aplikacje lub brakujące aktualizacje i jednocześnie podaje odpowiednie sugestie, jak skutecznie rozwiązać te problemy.

Wreszcie oferta firmy McAfee dotycząca programu McAfee Total Protection 2021 odnosi się do bezpłatnej i kompleksowej usługi, która szybko pomaga w przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań. Jest tam nie tylko sekcja pomocy z mnóstwem informacji, ale możesz też skorzystać z infolinii i czatu.

Wskazówka: Dzięki bezpłatnej wersji próbnej możesz korzystać z zalet programu McAfee Total Protection 2021 bez żadnego ryzyka. Pobierz go, skorzystaj z jego możliwości, a następnie, jeśli jesteś zainteresowany, kup tanie licencje od BestSoftware.

Nadaje się do użycia na różnych platformach

Różnorodność urządzeń używanych w codziennym życiu stale rośnie. Dzięki notebookom, tabletom i smartfonom jesteś bardziej elastyczny i produktywny niż kiedykolwiek wcześniej. Jednocześnie zagrożenia stwarzane przez ransomware, wirusy i trojany nie kończą się na urządzeniach mobilnych. Dlatego nie powinieneś robić wyjątków od tych technicznych możliwości, jeśli chodzi o skuteczną ochronę za pomocą nowoczesnego oprogramowania. McAfee Total Protection 2021 jest w tym przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem, aby skutecznie zabezpieczyć wszystkie urządzenia. Producent umożliwia wszechstronne wsparcie dla różnych platform. Dzięki temu możesz używać McAfee Total Protection 2021 nie tylko klasycznie na komputerze z Windows 10 lub Windows 11 wsparcie obejmuje także komputery z systemem macOS. Nawet w podróży oprogramowanie zapewnia niezbędną ochronę i doskonale działa na smartfonie lub tablecie. Niezależnie od tego, czy chodzi o system Android czy iOS, wsparcie dla tego popularnego programu jest bardzo szerokie.

Kup teraz tanio odpowiednią licencję w BestSoftware

W BestSoftware możesz znaleźć licencje na McAfee Total Protection 2021 na szczególnie korzystnych warunkach, a także skorzystać z bardzo prostego procesu przetwarzania. Wystarczy kilka kliknięć, by wybrać odpowiedni wariant programu, ponieważ nawet tanie wersje McAfee LiveSafe 2021 oraz McAfee Antivirus Plus 2021 są również dostępne jako alternatywy. Oczywiście pomożemy ci w kompetentnej obsłudze, jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania dotyczące ofert. Możesz wysłać do nas e-mail, a my odpowiemy w krótkim czasie. Możesz też skorzystać z naszej infolinii lub praktycznego czatu na żywo, by uzyskać kompetentną pomoc, której potrzebujesz. Dla wszystkich oferowanych produktów, w tym McAfee LiveSafe bez limitu urządzeń lub McAfee Internet Security 2021zapewniamy szczególnie korzystne ceny. Dzięki prostemu zamówieniu oszczędzasz pieniądze i cenny czas, ponieważ zakupioną licencję otrzymasz pocztą w ciągu maksymalnie 30 minut. Więc nie krępuj się, zamów teraz i korzystaj z maksymalnego bezpieczeństwa dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu.

 

Wymagania systemowe - McAfee Total Protection 2021
Windows  Windows 8 | Windows 10 | Windows 11
MacOS macOS 10.15 lub nowszy
Android Android 7 lub wyższy
iOS iOS 13 lub nowszy
Procesor procesor 1 GHz. Architektura dla Windows: x64, x86. Architektura dla Maca: x64, x86, ARM64 (wymagana Rosetta II)
Pamięć 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym Co najmniej 1,3 GB Bezpłatnie
Obsługiwane przeglądarki  Google Chrome | Microsoft Edge | Firefox | Safari
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się zproducentem )
Powiązane łącza do "McAfee Total Protection 2021 | Pobierz"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "McAfee Total Protection 2021 | Pobierz"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "McAfee Total Protection 2021 | Pobierz"
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Microsoft PowerPoint 2021 Windows Microsoft PowerPoint 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Windows Microsoft Office 2019 Standard Windows
Od 342,51 zt * 930,51 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Microsoft Project 2016 Standard Windows Microsoft Project 2016 Standard Windows
137,15 zt * 2 857,14 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Microsoft Word 2010 Windows Microsoft Word 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Microsoft Excel 2019 Windows Microsoft Excel 2019 Windows
146,51 zt * 524,74 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
293,51 zt * 489,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
440,51 zt * 734,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
VMware Workstation 15 Pro VMware Workstation 15 Pro
440,51 zt * 1 405,22 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
303,31 zt * 489,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
220,01 zt * 371,91 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 146,51 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Wyświetlony