• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Avast SecureLine VPN | Windows

Avast SecureLine VPN | Windows 1 Urządzenie 1 rok

68,11 zt * 97,51 zt * (30,15% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 108 razy
  • BS-10860
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Avast SecureLine VPN | Windows"

Kup taniej w BestSoftware - u nas znajdziesz licencję na Avast SecureLine VPN

Internet jest zawsze z nami jako nieodzowny towarzysz w naszych domach, w naszym życiu zawodowym, a nawet w podróży. Jednak zarówno duże firmy, jak i mali operatorzy stron internetowych gromadzą wiele danych o użytkownikach, w wielu przypadkach przetwarzając je bez zgody. W normalnym korzystaniu z internetu zawsze pojawiają się też inne niebezpieczeństwa. W związku z tym zaleca się korzystanie z VPN. Użyj usługi Avast SecureLine VPN do bezpiecznego surfowania na wszystkich swoich urządzeniach końcowych i korzystaj z wieloletniego doświadczenia znanego producenta Avast.

Nadaje się do bezpiecznego surfowania - polegaj na Avast SecureLine VPN w codziennym użytkowaniu

VPN to wirtualna sieć prywatna. Nadal masz dostęp do internetu i jego zawartości, tak jak zwykle, ale jednocześnie korzystasz ze skutecznej ochrony przed szpiegowaniem. Ostatecznie, dzięki Avast SecureLine VPN jesteś w dużej mierze anonimowy i nie musisz się martwić o typowe zagrożenia. W tym celu program zastępuje rzeczywisty adres IP współdzielonym wariantem, który jest taki sam dla wszystkich użytkowników. Dzięki temu znacznie trudniej jest przypisać działania do danego użytkownika, a ty jesteś po bezpiecznej stronie. W przypadku Avast SecureLine VPN producent Avast obiecuje, że nie będzie zapisywał żadnych danych o Twoim użytkowaniu ani zachowaniu. Jednocześnie usługa Avast SecureLine VPN pozwala Ci uzyskać dostęp do wielu treści, które w niektórych krajach nie są publicznie dostępne. Dotyczy to już poszczególnych usług i aplikacji. Dzięki temu nawet podczas podróży zagranicznej możesz pozostać w kontakcie z rodziną i bliskimi, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jednak funkcje i bezpieczeństwo Avast SecureLine VPN idą znacznie dalej. Na przykład dzięki VPN jesteś po absolutnie bezpiecznej stronie, zwłaszcza jeśli chodzi o wrażliwe dane i pracę. Dotyczy to zwłaszcza bankowości internetowej lub przesyłania danych o płatnościach przez internet. Gdy tylko połączysz się z siecią Avast SecureLine VPN w celu codziennej pracy lub surfowania, transmisja informacji jest wyłącznie szyfrowana. Oznacza to, że nie musisz się już martwić, że przestępcy będą mogli odczytać twoje dane.

Jeśli często korzystasz z sieci publicznych, gdy jesteś w ruchu, użycie Avast SecureLine VPN jest szczególnie zalecane. Bez odpowiednich zabezpieczeń hakerzy mogą śledzić twoje poczynania, odczytywać dane, a nawet uzyskać bezpośredni dostęp do urządzenia, z którego korzystasz, wykonując zaledwie kilka prostych kroków i posiadając podstawową wiedzę. Możesz łatwo uniknąć tych zagrożeń, polegając na sieci VPN Avast SecureLine i używając jej na swoim smartfonie, tablecie lub notebooku. Dzięki bezpiecznej transmisji i najnowocześniejszemu szyfrowaniu, osoby nieupoważnione nie mają dostępu nawet do niezabezpieczonych sieci i nie mogą śledzić twoich zachowań w sieci. Maksymalne bezpieczeństwo zapewnia 256-bitowe szyfrowanie AES, które jest domyślnie włączone.

Kolejną mocną stroną Avast SecureLine VPN jest jego bardzo dobra wydajność. Podczas gdy jeszcze kilka lat temu proste VPN-y były bardzo powolne i stanowiły prawdziwy hamulec, zwłaszcza w przypadku szybkich połączeń, dziś sprawy wyglądają zupełnie inaczej. Serwery stały się o wiele bardziej wydajne, reagują o wiele szybciej i pozwalają na wykorzystanie całej przepustowości łącza w dużej mierze bez ograniczeń. Oczywiście te atrakcyjne zalety dotyczą także Avast SecureLine VPN. Avast twierdzi, że korzysta w sumie z ponad 700 serwerów, które są oparte na najnowszej technologii i dzięki temu umożliwiają szybkie połączenia także Tobie w domu. Ponadto serwery znajdują się w 34 krajach na całym świecie, dzięki czemu dla każdego projektu i każdej potrzeby powinno być swobodnie dostępne odpowiednie rozwiązanie. Jeśli chcesz się połączyć z siecią VPN Avast SecureLine, program zazwyczaj bezpośrednio wybierze dla Ciebie optymalny serwer. Jeśli jednak masz specjalne wymagania, jako użytkownik masz też możliwość ręcznego wprowadzenia zmian i samodzielnego wybrania odpowiedniego serwera. Niezależnie od tego, czy przesyłasz strumieniowo czy pobierasz duże pliki, dzięki Avast SecureLine VPN możesz korzystać z Internetu bez ograniczeń, a jednocześnie całkowicie bezpiecznie.

Jeśli jesteś zainteresowany, możesz korzystać z usługi VPN na wielu różnych platformach i urządzeniach

Aby móc korzystać z Avast SecureLine VPN ze wszystkimi jego funkcjami i z pełną prędkością, musisz oczywiście mieć odpowiednią licencję. Zalecamy zakup licencji dla wielu użytkowników. Zawiera on kilka kluczy dla wybranego terminu, których możesz użyć dla różnych urządzeń końcowych. Bo z pewnością już nie tylko korzystasz z internetu za pomocą zwykłego komputera czy notebooka, ale także masz w użyciu smartfon czy tablet.

Avast SecureLine VPN zapewnia optymalne warunki, aby skutecznie chronić wszystkie urządzenia przed typowymi zagrożeniami i zapewnić anonimowość. Ponieważ nie tylko zainstalujesz niezbędne oprogramowanie za pomocą kilku prostych kroków pod aktualnym systemem operacyjnym Windows 10 lub Windows 11, ale oferta jest również dostępna na platformach mobilnych. Na przykład korzystaj z praktycznych aplikacji ze sklepu Google PlayStore dla systemu Android lub AppStore dla systemu iOS, by zawsze bezpiecznie surfować na swoim smartfonie lub tablecie, gdy jesteś w ruchu. Alternatywnie, oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by używać macOS.

Praktyczne: Zanim zdecydujesz się na płatną licencję Avast SecureLine VPN, możesz przekonać się o możliwościach i bardzo dobrym działaniu tej oferty bez ryzyka. W tym celu producent Avast udostępnia ci praktyczną wersję testową z siedmiodniowym okresem ważności. Wykorzystaj ten okres na zapoznanie się z zaletami. Następnie możesz łatwo aktywować wersję testową Avast SecureLine VPN za pomocą licencji, którą możesz otrzymać tutaj, w BestSoftware, po wyjątkowo korzystnych cenach.

Kup Avast SecureLine VPN w świetnej cenie w dobrze zaopatrzonej ofercie BestSoftware

W naszej dobrze zaopatrzonej ofercie w BestSoftware możesz oczekiwać optymalnych warunków do zakupu nowego oprogramowania. Między innymi masz bezpośredni dostęp do Avast SecureLine VPN i możesz korzystać z tej usługi VPN, aby bezpiecznie i efektywnie surfować po sieci. Jednocześnie możesz polegać na innych produktach, jeśli chodzi o codzienne bezpieczeństwo. Jako uzupełnienie zalecamy używanie dodatkowego oprogramowania zabezpieczającego. Dlatego zapraszamy do kontaktu z Avast Premium Security 2021 lub z Avast Ultimate Suite 2021 jeśli chcesz mieć potężny, ogólny pakiet z wieloma funkcjami. Oczywiście możesz także używać i kupować niedrogą wersję podstawową, w takim przypadku powinieneś wybrać licencję z Avast Internet Security 2021 zdecyduj. Korzystne ceny na wszystkie warianty są w centrum uwagi, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na swoim zamówieniu. Ponadto przykładamy wielką wagę do najlepszej obsługi, która jest do twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań czy problemów. Na przykład napisz do nas krótką wiadomość e-mail, porozmawiaj na żywo z ekspertem lub z infolinią, by uzyskać szybką pomoc.

Wymagania systemowe - Avast SecureLine VPN 2021
Systemy operacyjne   

Microsoft Windows 11 Home / Pro / Enterprise / Education

Microsoft Windows 10 Home / Pro / Enterprise / Education - 32 / 64-Bit

Microsoft Windows 8.1 / Pro / Enterprise - 32 / 64-Bit

Microsoft Windows 8 / Pro / Enterprise - 32 / 64-Bit

Microsoft Windows 7 Home Basic / Home Premium / Professional / Enterprise / Ultimate - Service Pack 1, 32 / 64-Bit

RAM Co najmniej 256 MB RAM
Miejsce na dysku twardym 300 MB MB wolnego miejsca na dysku twardym
Połączenie internetowe Połączenie z Internetem wymagane do pobrania, aktywacji i korzystania z usługi VPN
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)
Powiązane łącza do "Avast SecureLine VPN | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Avast SecureLine VPN | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Avast SecureLine VPN | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 171,01 zt * 180,32 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 146,51 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
Od 77,91 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 171,01 zt * 180,32 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home N Windows 11 Home N
122,01 zt * 1 273,51 zt *
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Od 440,51 zt * 587,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Eset Home Security Ultimate Eset Home Security Ultimate
Od 391,51 zt * 636,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Wyświetlony