• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Windows 10 Pro - Aktywacja

73,01 zt * 175,42 zt * (58,38% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 29282 razy
  • BS-10018
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Wybierz wersję systemu Windows:

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows 10 Pro"

Pracuj bardziej produktywnie i kup teraz tanio Windows 10 Professional

Aby umożliwić produktywną pracę na komputerze lub notebooku, popularny producent zapewnia Microsoft z systemem operacyjnym"Windows" jest od wielu lat powszechnie stosowanym rozwiązaniem w branży. Potężne Windows 10 Professional ponownie umożliwia efektywne wykorzystanie zarówno w środowisku prywatnym, jak i zawodowym. Dzięki intuicyjnemu i nowoczesnemu interfejsowi użytkownika oraz licznym narzędziom, które są integralną częścią systemu ex works, Windows 10 Professional pokazuje się z jak najlepszej strony. Kup licencję na stałą aktywację i nieograniczone użytkowanie już teraz bezpośrednio od BestSoftware i korzystaj z atrakcyjnych możliwości.

Spełnia najwyższe wymagania - Windows 10 Professional z wieloma funkcjami

Jedną z największych zalet systemu Windows 10 Professional jest jego atrakcyjny pakiet. Zasadniczo system operacyjny jest dostarczany ze wszystkimi komponentami i programami niezbędnymi do normalnej pracy zaraz po pierwszej instalacji. Dotyczy to na przykład wydajnej przeglądarki internetowej, która jest dołączona do Microsoft Edge i jest najnowocześniejsza.

Jednak wersja "Windows 10 Professional" nadaje się nie tylko do surfowania w domu przy prywatnym biurku, ale także cieszy się dużą popularnością w segmencie profesjonalnym, czyli komercyjnym. Producent skupia się między innymi na pracy w chmurze z wersją Pro systemu, na przykład w postaci usługi zarządzania katalogami i tożsamością "Azure Active Directory". W ten sposób można dość łatwo korzystać z praktycznych aplikacji typu "Software as a Service", dotyczy to np Office 365.

Ogólnie rzecz biorąc, Windows 10 Professional ma wiele funkcji, które odgrywają ważną rolę przede wszystkim dla użytkowników prywatnych. Dotyczy to na przykład specjalnego sklepu Microsoft Store dla firm czy zarządzania urządzeniami mobilnymi. Oba warianty i funkcje są dostępne tylko w systemie Windows 10 Professional. System jest też wyposażony w odpowiednie funkcje zapewniające znacznie większe bezpieczeństwo, na przykład w postaci szyfrowania urządzeń BitLocker. Ułatwia to zdalne zablokowanie urządzenia w przypadku jego utraty, tak aby osoby nieupoważnione nie miały dostępu do plików lub informacji. Więc nawet jeśli twoje urządzenie zostanie skradzione, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo, jeśli zaufasz systemowi Windows 10 Professional.

Przegląd nowości w systemie Windows 10 Professional w porównaniu z jego poprzednikiem

Z oficjalnym następcą Windows 8 microsoft wprowadza wiele innowacji i poprawionych technik w Windows 10 Professional wiele innowacji i zmienionych technik. Są one widoczne już na przysłowiowy pierwszy rzut oka. Producent wyraźnie popracował nad projektem. Duże kafelki to już historia; nowy system opiera się na połączeniu klasycznego menu startowego i aplikacji w przeglądzie. Ci, którzy pracowali z Windows 7 i Windows 8 nie powinny mieć żadnych problemów z nową wersją.

Oczywiście, innowacje w Windows 10 Professional nie ograniczają się tylko do wyglądu wizualnego, są też pewne innowacje techniczne. Na przykład, dostępna jest zintegrowana asystentka głosowa "Cortana", która może przejąć różne zadania, gdy zostanie wezwana. Cortana może ustalać za ciebie terminy spotkań, wyszukiwać w internecie lub otwierać aplikacje, dzięki czemu oszczędzasz mnóstwo czasu w codziennym życiu. Kolejną bardzo dużą innowacją jest wspomniana już przeglądarka internetowa. Dzięki Microsoft Edge czasy często niepopularnego Internet Explorera wreszcie się skończyły. Edge nie tylko ma atrakcyjny i nowy wygląd, ale jest też oparty na Chromium, zupełnie innej platformie technologicznej. Umożliwia to na przykład wszechstronną kompatybilność z wieloma różnymi dodatkami, które są dostępne w celu indywidualnego dostosowania i korzystania z szybkiej przeglądarki.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo podczas uruchamiania systemu, producent Microsoft wprowadza także praktyczną innowację w Windows 10 Professional - "Windows Hello". Oznacza to, że nie musisz już ciągle wpisywać swojego kodu PIN lub hasła, a zamiast tego korzystasz z nowoczesnych technik. Z pomocą odpowiedniego sprzętu rozpoznawanie twarzy lub odcisków palców zapewnia natychmiastowe uwierzytelnienie i odblokowuje lub blokuje system Windows 10 Professional w bardzo krótkim czasie. Dzięki obsłudze dodatkowego sprzętu, na przykład monitorów dotykowych lub nawet tabletów do rysowania, obecny system pokazuje się ze swojej najlepszej strony także w tym środowisku i pomaga uczynić pracę indywidualną i intuicyjną. Dzięki usłudze Continuum system Windows 10 Professional może także automatycznie przełączać się w tryb tabletu, aby zapewnić optymalne warunki do obsługi dotykowej. W tym przypadku pracujesz na przykład za pomocą zoptymalizowanego interfejsu dotykowego.

Jeśli chcesz pobierać nowe aplikacje lub programy z bezpiecznego źródła, możesz polegać na Sklepie w Windows 10 Professional. Zapewnia to szeroką gamę różnych programów, które mogą dostarczyć cennych usług w twojej codziennej pracy. Oprócz wielu darmowych ofert i rozszerzeń dla twojego komputera, Sklep Windows oferuje również płatne gry i programy, które możesz kupić w zaciszu własnego domu, korzystając z różnych metod płatności. Dzięki kontu Microsoft, które jest zresztą szczególnie ważne, by korzystać z wielu funkcji, zakupione programy i aplikacje są dostępne także na innych podłączonych urządzeniach.

Ponieważ wraz z Windows 10 Professional deweloper Microsoft po raz kolejny znacząco rozszerza współpracę z kolejnymi urządzeniami. Dotyczy to na przykład XBOX-a, czyli konsoli z jego własnych szeregów. Dzięki usłudze Play everywhere pożądane gry mogą być używane na każdej platformie bez konieczności dokonywania dalszych zakupów. Producent Microsoft zwraca też uwagę na znacznie większą produktywność systemu Windows 10 Professional. Między innymi masz możliwość stworzenia kilku wirtualnych pulpitów i dzięki temu jeszcze bardziej efektywnej pracy w codziennym życiu. Możliwości nowego systemu Windows 10 Professional są więc równie szerokie na klasycznych komputerach i notebookach.

Aby zapewnić większe bezpieczeństwo podczas codziennego korzystania z nowoczesnych technologii, Microsoft po raz kolejny znacząco poprawił Windows Defender jako potężne oprogramowanie antywirusowe, a także wprowadził zwyczajowe aktualizacje zapory sieciowej. Podstawowa ochrona przed codziennymi zagrożeniami podczas pracy, surfowania czy grania w gry jest więc zawsze dołączona do systemu Windows 10 Professional.

Regularne aktualizacje zapewniają aktualność systemu Windows 10 Professional

Wraz z wprowadzeniem Windows 10 w 2015 roku producent Microsoft obiecał pożegnać się z klasyczną metodą liczenia i regularnym wydawaniem nowych systemów operacyjnych. Zamiast tego główne aktualizacje miały być wydawane w mniej więcej równych odstępach czasu dla wszystkich wariantów, w tym Windows 10 Professional. Już wydanie obecnej wersji pokazuje, że Windows 11 pokazuje odejście od tego planu, ale wciąż jest wiele dużych aktualizacji dostępnych dla Windows 10 Professional. W ciągu tych miesięcy deweloper wprowadził już wiele nowych funkcji i ulepszeń, które dotyczą na przykład bezpieczeństwa. Nawiasem mówiąc, Windows 10 Professional domyślnie sam instaluje dostępne ważne aktualizacje. Ci, którzy tego nie chcą, mogą w ustawieniach wybrać ręczny wybór aktualizacji, tak jak zwykle. Ważne: Jako profesjonalny użytkownik powinieneś zawsze instalować regularne aktualizacje zabezpieczeń, które mają na celu m.in. natychmiastowe usunięcie licznych luk. Jeśli więc przywiązujesz dużą wagę do bezpieczeństwa, możesz pozostawić aktywną automatyczną instalację.

Możesz kupić Windows 10 Professional jako tanią licencję tutaj, w BestSoftware

Zdaj się na potężne narzędzia popularnego systemu operacyjnego firmy Microsoft i kup odpowiednią licencję na atrakcyjnych warunkach bezpośrednio u nas. BestSoftware dostarcza klucz do trwałej aktywacji systemu Windows w ciągu maksymalnie 30 minut. Jeśli wersja Professional nie jest odpowiednim wyborem dla twojego codziennego życia, w naszym asortymencie znajdziesz też inne atrakcyjne propozycje. Użyj na przykład Windows 10 Home lub już aktualny Windows 11 Pro. Zapewniamy również odpowiednie rozwiązania biurowe dla cyfrowej pracy biurowej z Office 2019 Home and Business, Office 365 lub niedrogie rozwiązanie podstawowe Office 2019 Home and Student do twojej swobodnej dyspozycji. Nasze korzystne warunki dotyczą wszystkich oferowanych produktów Microsoft, w tym serwerowych systemów operacyjnych. Z odpowiednimi CAL-ami serwera Windows i atrakcyjnym wyborem popularnych aplikacji indywidualnych, np Microsoft Word 2010mamy odpowiednie oprogramowanie dla każdej potrzeby.

Wskazówka: Dla systemu Windows 10 Professional oferujemy opcjonalną bootowalną pamięć USB. Dostarczamy je bezpośrednio i w ten sposób umożliwiamy wygodną reinstalację bezpośrednio z nośnika danych.

Wymagania systemowe - Windows 10 Pro
Procesor lub SoC o częstotliwości co najmniej 1 GHz
Systemy operacyjne    System operacyjny Windows 10
RAM 1 GB dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitowych
Miejsce na dysku twardym 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego lub 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub wyższa ze sterownikiem WDDM 1.0
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z producentem)

  

Powiązane łącza do "Windows 10 Pro"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows 10 Pro"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows 10 Pro"
Wskazówka!
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Od 440,51 zt * 587,51 zt *
Windows 8.1 Professional Windows 8.1 Professional
58,31 zt * 192,37 zt *
Microsoft Word 2016 Windows Microsoft Word 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Windows 7 Ultimate Windows 7 Ultimate
73,01 zt * 169,05 zt *
Wskazówka!
VMware Workstation 16 Pro VMware Workstation 16 Pro
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2019 Essentials Windows Server 2019 Essentials
661,01 zt * 1 306,44 zt *
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
Wskazówka!
Windows 8.1 Home Windows 8.1 Home
53,41 zt * 151,56 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Edukacja Windows 10 Edukacja
126,91 zt * 155,33 zt *
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Windows 8.1 Professional Windows 8.1 Professional
58,31 zt * 192,37 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro for Workstation N Windows 11 Pro for Workstation N
440,51 zt * 904,30 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise LTSC 2021
881,95 zt * 1 110,39 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Wskazówka!
Microsoft Word 2016 Windows Microsoft Word 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Wyświetlony