• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Windows 11 Home N

122,01 zt * 1 273,51 zt * (90,42% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 93 razy
  • BS-11128
  • Merhsprachig
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows 11 Home N"

Kup Windows 11 Home N i korzystaj z najnowszego systemu operacyjnego w codziennym życiu

Najnowszy system operacyjny Windows Home 11 N został zaprezentowany publicznie przez znanego producenta Microsoft w październiku 2021 roku i umożliwił użytkownikom Windows 10 bezpłatną i bezpośrednią aktualizację do odpowiedniego wariantu. Jeśli natomiast chciałbyś zakupić odpowiednią licencję do stałego, nieograniczonego użytku, na przykład do zainstalowania nowego systemu na swoim komputerze domowym, polecamy zakup Windows 11 Home N tutaj, w BestSoftware. Przekonamy Cię tutaj atrakcyjnymi benefitami i wszechstronnymi możliwościami zamawiania z domu. Kup teraz od nas, a klucz otrzymasz pocztą elektroniczną w ciągu kilku minut i będziesz mógł natychmiast rozpocząć pracę.

Na pierwszy rzut oka Windows 11 Home N zachwyca zmienionym i świeżym wyglądem

Każdy, kto zainstaluje Windows 11 Home N na swoim komputerze domowym, a następnie użyje go po raz pierwszy, zauważy wyraźną różnicę, przynajmniej w bezpośrednim porównaniu z poprzednikiem. Microsoft nadał nowemu systemowi zmieniony i świeży wygląd. Największą różnicę widać, gdy spojrzy się na pasek zadań. Ikony wszystkich programów i przycisk menu startowego znajdują się teraz na środku, co sprawia, że właściwa praca wraca na środek. Szerokie pole wyszukiwania nie jest już także domyślnie umieszczone po lewej stronie. Ponadto Windows 11 Home N przekonuje znacznie łagodniejszym gradientem kolorów i zaokrąglonymi krawędziami. W związku z tym cały system wydaje się teraz bardziej miękki, ale nadal ma atrakcyjny wygląd.

Kolejną nowością w Windows 11 Home N jest tryb ciemny. Z pewnością znasz już tę funkcję z innych aplikacji lub programów z codziennego życia, ale teraz jest ona również zawarta w systemie operacyjnym Windows. Jeśli chcesz, możesz ją aktywować w ustawieniach lub wyłączyć - oczywiście zawsze masz wolny wybór. Wyświetlając wszystkie ważne okna i treści w mocnej i kontrastowej czerni, możesz o wiele lepiej orientować się w sytuacji i pracować bardziej efektywnie.

Nowości techniczne systemu Windows 11 Home N w skrócie

W ciągu miesięcy i lat Microsoft unowocześnił system operacyjny Windows 11 Home N i dodał wiele nowych funkcji i technik, które wykraczają poza atrakcyjny i zmieniony wygląd. Weźmy na przykład popularne widżety. Być może znasz je jeszcze ze starszego systemu operacyjnego Windows Vista. Umożliwiają one szybkie i łatwe wyświetlanie ważnych informacji. Podstawowa idea widgetów: wielu użytkowników wielokrotnie spogląda na swój smartfon podczas pracy, na przykład po to, by zobaczyć najnowsze wiadomości, pogodę czy nawet ceny akcji. Możesz sobie tego oszczędzić, korzystając z widżetów systemu Windows 11 Home N. Wystarczy ustawić widżety, dostosować je do indywidualnych potrzeb i wielokrotnie zmieniać w trakcie pracy. Bardzo łatwo jest też wykorzystać wielkość lub określić, które tematy wiadomości są dla ciebie naprawdę ważne.

Windows 11 Home N wprowadza także nowe cechy i funkcje zwiększające produktywność. Na przykład, możesz skorzystać z praktycznej funkcji wyszukiwania, którą możesz uruchomić za pomocą ikony lupy. Tutaj Microsoft po raz kolejny wprowadził zmiany i zapewnia szczególnie dokładne i głębokie wyszukiwanie. Skorzystaj z bezpośredniego układu najpopularniejszych programów lub wyświetlania ostatniego wyszukiwania, aby szybko znaleźć pożądane treści. Ponadto Windows 11 Home N zapamiętuje układ poszczególnych okien. Dotyczy to również korzystania z zewnętrznego monitora. Teraz możesz wyposażyć wirtualne pulpity w pojedynczą tapetę do indywidualnego użytku.

Jeśli korzystasz z oprogramowania Windows 10 Home N, znajdziesz w nim wiele innych szczegółów, które znacznie ułatwią ci codzienną pracę. Na przykład, możesz użyć nowej i poprawionej kontroli okna. Dzięki temu możesz już nie tylko maksymalizować okna, ale także przenosić je do rogów lub układać obok siebie za pomocą jednego przycisku. W systemie Windows 11 Home N zastosowano także nowy dźwięk startowy, który wita Cię podczas uruchamiania systemu. Ci, którzy szukają w Sklepie Windows odpowiednich programów zwiększających produktywność, korzystają z kompleksowego przeglądu i innowacji technicznych. Microsoft otwiera sklep dla programów Win32 i obiecuje znaczną poprawę wydajności. Problemy z ząbkowaniem, które przynajmniej do tej pory występowały w Windows 10, podobno wreszcie się skończyły. W Sklepie Windows możesz teraz wykupić praktyczne subskrypcje, na przykład na Adobe Creative Cloud. Filmy i seriale są również dostępne jako treści płatne.

Wreszcie, Windows 11 Home N zawiera poprawioną procedurę instalacji. Jeśli konfigurujesz system całkowicie od podstaw, dzięki nowej technologii jest to znacznie szybsze, a tym samym oszczędza twój cenny czas. Dynamiczne tapety, szykowne ikony i proste przyciski do ważnych ustawień są swobodnie dostępne i wyróżniają nowy system operacyjny. Uwaga: Co więcej, odpowiednie ustawienia ochrony danych są również ustawione w taki sposób, że wszystkie funkcje są na razie włączone. Jeśli chcesz postąpić odpowiednio w tym przypadku, powinieneś zwrócić baczną uwagę podczas instalacji i po prostu dostosować poszczególne opcje.

Jeśli chcesz doświadczyć najnowszych gier w doskonałej jakości na swoim domowym komputerze, Windows 11 Home N to bardzo dobry wybór. Producent Microsoft obiecuje bardzo dobrą wydajność we wszystkich grach i atrakcyjne technologie, w tym funkcje Auto HDR. Direct Storage API zapewnia także szybsze czasy ładowania i w tym celu zleca pracę bezpośrednio karcie graficznej. Oczywiście, aplikacja Xbox jest nadal dostępna w systemie Windows 11 Home N. Użyj go między innymi do uzyskania dostępu do wielu gier. Oczywiście nie można pominąć abonamentu na gry Microsoftu "Game Pass", który za miesięczną opłatą oferuje ponad sto różnych tytułów do nieograniczonej gry i maksymalnej rozrywki w życiu codziennym.

Skorzystaj już teraz z nowych funkcji systemu Windows 11 Home N i kup licencję na stałą aktywację w niskiej cenie w naszym sklepie internetowym BestSoftware.

Zwróć uwagę na specjalne funkcje systemu Windows 11 Home N do codziennego użytku w środowisku prywatnym

Windows 11 Home N to bardzo szczególna wersja popularnego systemu operacyjnego. Dodatek "N" jest używany przez znanego producenta, firmę Microsoft, do oznaczania wersji bez odtwarzacza multimedialnego. Skrót ten oznacza "not with Media Player". Wprowadzając wersję N systemu, producent stosuje się do wymogu Komisji Europejskiej z 2004 roku. Od tego czasu Microsoft jest zobowiązany do opublikowania odpowiedniej wersji systemu operacyjnego.

Z Windows 11 Home N otrzymujesz w zasadzie w pełni funkcjonalny system ze wszystkimi narzędziami, które prawdopodobnie znasz z klasycznych wariantów. Niezależnie od tego, czy chodzi o zintegrowaną przeglądarkę, liczne możliwości indywidualnego projektowania czy Windows Store, normalne użytkowanie nie stanowi problemu. Tylko odtwarzacz multimediów, aplikacja muzyczna i odpowiednie kodeki do odtwarzania nie są uwzględnione w pracach.

Wskazówka: Jeśli nie chcesz się obejść bez wypróbowanych i przetestowanych narzędzi w Windows 11 Home N, można je pobrać z internetu i zainstalować przy stosunkowo niewielkim wysiłku. Następnie odtwarzacz multimedialny i inne narzędzia są ponownie dostępne. Należy też pamiętać, że nie jest możliwe bezpośrednie uaktualnienie z Windows 11 Home N do wersji "normalnej". W takim przypadku konieczna jest całkowita reinstalacja.

Niskie ceny i szybka dostawa Windows 11 Home N czekają na ciebie w naszym sklepie internetowym

Oczywiście potrzebujesz odpowiedniej licencji Windows 10 Home N na nieograniczone użytkowanie, którą możesz łatwo kupić u nas, jeśli chcesz. Skorzystaj ze szczególnie korzystnych warunków, między innymi po to, by zaoszczędzić pieniądze dzięki prostemu zakupowi. Oczywiście z przyjemnością pomożemy ci i zapewnimy bezpośrednią aktywację, wysyłając ci potrzebny klucz e-mailem w ciągu 30 minut. Dodatkowo wspieramy cię kompetentną obsługą. Jeśli masz problemy z aktywacją, pomożemy ci przez e-mail, infolinię lub czat na żywo. Oczywiście znajdziesz też inne produkty, takie jak Windows 11 Pro N czy Windows 11 Pro N for Workstation. Możesz też kupić u nas na atrakcyjnych warunkach poprzednika Windows 10 Home N lub Windows 10 Pro. Rozejrzyj się już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych opcji.

Wymagania systemowe - Windows 11 Home N
Procesor 1 gigaherc (GHz) lub szybszy, z co najmniej dwoma rdzeniami w zgodnym 64-bitowym procesorze lub układzie SoC (System on a Chip).
Systemy operacyjne    Windows 11 N
Pamięć Co najmniej 4GB pamięci
Miejsce na dysku twardym Co najmniej 64 GB pamięci
Karta graficzna Kompatybilny z DirectX 12 lub nowszym, ze sterownikiem WDDM 2.0
(skontaktuj się z producentem, aby uzyskać więcej informacji)

Windows 11 Home Edition wymaga połączenia z Internetem i konta Microsoft, aby zakończyć konfigurację urządzenia przy pierwszym użyciu. 

Powiązane łącza do "Windows 11 Home N"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows 11 Home N"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows 11 Home N"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise LTSC 2021
881,95 zt * 1 110,39 zt *
Microsoft Outlook 2010 Windows Microsoft Outlook 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 8.1 Professional Windows 8.1 Professional
58,31 zt * 192,37 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft PowerPoint 2021 Windows Microsoft PowerPoint 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Wskazówka!
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Microsoft Outlook 2019 MAC Microsoft Outlook 2019 MAC
146,51 zt * 440,51 zt *
Microsoft Word 2019 MAC Microsoft Word 2019 MAC
146,51 zt * 367,01 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Edukacja Windows 10 Edukacja
126,91 zt * 155,33 zt *
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Microsoft Publisher 2010 Windows Microsoft Publisher 2010 Windows
58,31 zt * 174,88 zt *
Microsoft Publisher 2019 Windows Microsoft Publisher 2019 Windows
146,51 zt * 416,01 zt *
Wyświetlony