• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy

Czytnik zrzutów ekranu Abbyy

73,01 zt * 97,51 zt * (25,13% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 11 razy
  • BS-11362
  • Wielojęzyczna
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Czytnik zrzutów ekranu Abbyy"

Kup licencję na ABBYY Screenshot Reader (1 Użytkownik - wieczysta) WIN ESD teraz w BestSoftware

Kup teraz licencję na ABBYY Screenshot Reader (1 User - perpetual) WIN ESD i zyskaj łatwy i skuteczny sposób na przechwytywanie tekstu lub tabel bez irytującego pisania. Używając tego oprogramowania w codziennym życiu, zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, a zaoszczędzony czas będziesz mógł zainwestować gdzie indziej. Nie przegap wszechstronnego potencjału nowoczesnej technologii z programem ABBYY Screenshot Reader (1 Użytkownik - bezterminowo) WIN ESD i zabezpiecz swoją licencję na program już dziś w sklepie internetowym BestSoftware. Czekamy na Twój zakup.

 ABBYY Screenshot Reader (1 User - perpetual) WIN ESD umożliwia łatwe przechwytywanie tekstu i tabel

ABBYY Screenshot Reader (1 użytkownik - wieczysty) WIN ESD to praktyczne i potężne narzędzie, które umożliwia robienie zrzutów ekranu i łatwe przekształcanie ich w tekst. Powinien to być bardzo praktyczny sposób na zaoszczędzenie mnóstwa czasu i wysiłku, zwłaszcza w codziennym życiu biurowym. Jeśli bowiem otrzymujesz nagranie tekstu lub tabeli, to zazwyczaj musisz je samemu przepisać, wkładając w to wiele wysiłku, jeśli chcesz zmienić lub edytować zawarty w nim tekst. Ale ten czasochłonny etap pośredni nie jest już potrzebny, gdy używasz tego oprogramowania. Dzięki łatwości użycia i potężnej technologii, korzystając z rozwiązania ABBYY Screenshot Reader (1 Użytkownik - bezterminowo) WIN ESD, zyskasz wysoką efektywność i wydajność.

Przede wszystkim musisz utworzyć zrzut ekranu za pomocą oprogramowania. Nawet to działa szczególnie łatwo i bezpośrednio przez główne okno programu. Oczywiście nie musisz robić zrzutu całego ekranu, wystarczy proste dopasowanie i bezpośrednie zaznaczenie pożądanego obszaru. Odpowiada za to zintegrowana funkcja zrzutu ekranu. W ten sposób możesz wykonać precyzyjne nagranie. Nagranie jest następnie zapisywane. W ten sposób możesz nie tylko wykonać prostą kopię zapasową bezpośrednio na dysku twardym komputera, ale także bez problemu przesłać ją bezpośrednio pocztą elektroniczną lub za pomocą wybranego komunikatora. W tym celu pliki są zapisywane w klasycznych formatach obrazu. Program obsługuje format JPEG, bitmapy i PNG.

Następnie możesz łatwo przekonwertować tekst zawarty w obrazach. Można to zrobić szybko i łatwo dzięki zintegrowanej funkcji OCR oprogramowania ABBYY Screenshot Reader (1 użytkownik - wieczysty) WIN ESD. Oszczędzasz dużo czasu, ponieważ program sam uruchamia się po uruchomieniu funkcji i może bezpośrednio konwertować tekst. Praktyczna funkcja OCR ułatwia obsługę. Po pomyślnym rozpoznaniu i przekształceniu tekstów i zawartych w nich słów możesz łatwo i wygodnie zapisać plik na swoim komputerze. W tym celu w pełni obsługiwane są formaty Worda i Excela, dzięki czemu wystarczy kilka kliknięć, aby otworzyć zapisane w tej wersji pliki za pomocą znanych programów.

Ponadto oprogramowanie ABBYY Screenshot Reader (1 Użytkownik - wieczyste) WIN ESD może przekonać do siebie kolejne funkcje i narzędzia codziennego użytku. Należą do nich na przykład proste wstawianie różnych nagrań do dokumentów. Dzięki licencji możesz łatwo tworzyć obrazy o niskiej rozdzielczości, a następnie je wstawiać. Pozwala to na indywidualną i łatwą pracę.

Zacznij używać ABBYY Screenshot Reader (1 użytkownik - bezterminowo) WIN ESD wygodnie i komfortowo

Możesz rozpocząć korzystanie z programu ABBYY Screenshot Reader (1 User - perpetual) WIN ESD bezpośrednio po wygodnej i szybkiej instalacji na swoim komputerze. Ponieważ rozwiązanie to jest przeznaczone nie tylko dla użytkowników profesjonalnych, ale również dla użytkowników prywatnych, możesz polegać na intuicyjnej i prostej strukturze. To znacznie ułatwia rozpoczęcie korzystania z programu. Dzięki przejrzystym etykietom i logicznej strukturze zawsze szybko znajdziesz narzędzie, którego potrzebujesz w swojej codziennej pracy z programem ABBYY Screenshot Reader (1 użytkownik - wieczysty) WIN ESD.

Ponadto oprogramowanie ABBYY Screenshot Reader (1 User - perpetual) WIN ESD obsługuje oczywiście wszystkie popularne systemy operacyjne. Możesz bez problemu zainstalować to rozwiązanie w systemie Windows 10, a nawet Windows 11. Dzięki regularnym aktualizacjom zawsze dokonasz dobrego wyboru z aktualną wersją i będziesz mógł bez problemu polegać na kompleksowym wsparciu dla różnych technologii. Oczywiście wraz z wprowadzeniem aktualnych wersji nie można pominąć innowacji technicznych. Między innymi korzystasz ze zmienionego wyglądu, który jeszcze bardziej ułatwia codzienne użytkowanie. Ponadto, natywna aplikacja x64 zapewnia szczególnie dobrą wydajność, a dzięki nowemu rdzeniowi OCR wyniki rozpoznawania tekstu mogą zostać ponownie poprawione.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy dokonujesz dobrego wyboru, decydując się na oprogramowanie ABBYY Screenshot Reader (1 Użytkownik - bezterminowo) WIN ESD, zalecamy zapoznanie się z bezpłatną wersją próbną. Jest ona oferowana bezpośrednio przez producenta, dzięki czemu możesz w niewiążący sposób zapoznać się z możliwościami i zaletami tego popularnego programu. Po udanym teście zalecamy zakup licencji ABBYY Screenshot Reader (1 Użytkownik - wieczysta) WIN ESD tutaj w BestSoftware.

ABBYY Screenshot Reader (1 User - perpetual) WIN ESD to świetna oferta w BestSoftware

Możesz kupić licencję na oprogramowanie ABBYY Screenshot Reader (1 User - perpetual) WIN ESD w bardzo niskiej cenie w BestSoftware. Skorzystaj z naszych licznych, atrakcyjnych korzyści i złóż zamówienie już teraz, siedząc wygodnie w domu. Dzięki późniejszej dostawie kluczy możesz przeprowadzić aktywację po maksymalnie 30 minutach, a następnie bezpośrednio rozpocząć pracę. Jest to możliwe dzięki dostarczeniu zakupionych produktów drogą elektroniczną. Ponadto wiemy, że zawsze pojawiają się pytania lub problemy dotyczące oprogramowania lub aktywacji. W takim przypadku możesz liczyć na naszą szybką pomoc i kompetentne wsparcie. Wspieramy Cię dokładnie we właściwych miejscach i dzięki temu zapewniamy, że zakupione oprogramowanie działa już po krótkim czasie. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi programami, takimi jak ABBYY FineReader 16 w wersji korporacyjnej lub standardowej.

Powiązane łącza do "Czytnik zrzutów ekranu Abbyy"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Czytnik zrzutów ekranu Abbyy"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Czytnik zrzutów ekranu Abbyy"
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Ashampoo Video Converter | Windows Ashampoo Video Converter | Windows
136,71 zt * 195,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
783,51 zt * 854,02 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Undeleter | Windows Ashampoo Undeleter | Windows
63,21 zt * 122,01 zt *
Abbyy Finereader PDF dla Mac Abbyy Finereader PDF dla Mac
Od 293,51 zt * 420,91 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 654,51 zt * 5 835,41 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
5 394,41 zt * 6 173,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
1 400,91 zt * 1 694,91 zt *
Adobe Acrobat Standard DC Adobe Acrobat Standard DC
Od 979,51 zt * 1 371,51 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Wondershare Filmora X | Wondershare Filmora X |
Od 146,51 zt * 171,45 zt *
AOMEI Backupper Professional AOMEI Backupper Professional
Od 175,91 zt * 220,01 zt *
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Video Deflicker | Windows Ashampoo Video Deflicker | Windows
122,01 zt * 146,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 10 | Windows Ashampoo UnInstaller 10 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows
73,01 zt * 195,51 zt *
PhotoZoom Classic 7 | Windows PhotoZoom Classic 7 | Windows
146,51 zt * 342,51 zt *
Kofax OmniPage Standard | Windows Kofax OmniPage Standard | Windows
367,01 zt * 690,41 zt *
Ashampoo Backup Pro 15 Ashampoo Backup Pro 15
122,01 zt * 244,95 zt *
Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
146,51 zt * 244,95 zt *
Wyświetlony