• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Nuance PDF Converter Professional 8 | Windows

146,51 zt * 195,51 zt * (25,06% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 616 razy
  • BS-10682
  • Niemiecki
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Nuance PDF Converter Professional 8 | Windows"

Kup Nuance PDF Converter Professional 8 - mamy świetne oferty

Pliki PDF cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza w segmencie profesjonalnym, i są używane przede wszystkim do tworzenia prostej i bezpiecznej dokumentacji. Na przykład, format przekonuje bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa i takim samym formatowaniem na wszystkich platformach. Czy na komputerze z Windows 10 oraz Windows 11 lub na smartfonie, dokumenty PDF zawsze wyglądają tak samo. Do efektywnej pracy z odpowiednim formatem polecamy program Nuance PDF Converter Professional 8, który możesz wykorzystać jako dodatek do innych produktów firmy Nuance. Licencje na ten program, na Nuance Omnipage 19 lub Nuance Dragon Legal Individual 15 są dostępne w BestSoftware na atrakcyjnych warunkach, czekamy na twój zakup.

Edytuj, udostępniaj i używaj efektywnie plików PDF

Głównym obszarem działania Nuance PDF Converter Professional 8 jest praca z plikami PDF. Możesz je łatwo i efektywnie tworzyć, edytować, konwertować i zarządzać nimi, korzystając z licznych narzędzi, w zaledwie kilku krokach. Jeśli, na przykład, dostępny jest plik PDF i chciałbyś wprowadzić do niego zmiany, można to zrobić w wyjątkowo prosty i skuteczny sposób za pomocą Nuance PDF Converter Professional 8 jest szczególnie proste i skuteczne. Nie musisz nawet dokonywać gruntownej konwersji plików - niezbędną pracę i kroki w tym zakresie przejmuje oprogramowanie Nuance. Po prostu kliknij na odpowiedni przycisk, a plik zostanie otwarty w wybranym przez ciebie programie do edycji. Działa to bardzo łatwo na przykład w programie Microsoft Word. Dodaj tekst lub usuń fragmenty z dokumentu, zapisz swoją pracę, a zmiany zostaną automatycznie zastosowane w pliku PDF.

Jeśli twoje dokumenty, listy czy papiery są w innym formacie, zaoszczędzisz sporo czasu. Ponieważ w takim przypadku wpisywanie nie jest już konieczne. Dotyczy to nawet dokumentów analogowych. W takim przypadku użyj praktycznego skanera, który wystarczy podłączyć do komputera. Oczywiście Nuance PDF Converter Professional 8 obsługuje różne wersje i technologie, na przykład klasyczne urządzenie wielofunkcyjne lub nowoczesną drukarkę mobilną do prostego skanowania dokumentów. Przenieś dawniej analogowe dokumenty na komputer za pomocą skanera, a następnie przekonwertuj je do pożądanego formatu za pomocą nowoczesnej technologii. Następnie przenieś istotne informacje bezpośrednio do programu Microsoft Word, Excel lub PowerPoint; Nuance PDF Converter Professional 8 obsługuje również program Corel WordPerfect. Jeśli lubisz pracować z arkuszami kalkulacyjnymi, możesz skorzystać z dodatkowych opcji. Na przykład jednym kliknięciem możesz scalić wszystkie strony dokumentu w jednym arkuszu Excela.

Jeśli chcesz scalać i łączyć różne dokumenty, Nuance PDF Converter Professional 8 zapewni Ci optymalne techniki zaraz po wyjęciu z pudełka. Łącz pojedyncze strony z różnych źródeł za pomocą bardzo praktycznej funkcji "przeciągnij i upuść". Wystarczy wybrać pożądane treści z różnych programów, na przykład Microsoft Word lub PowerPoint, a następnie połączyć je w jeden dokument. Nawet ta czasochłonna praca może być wykonana w kilku prostych krokach i w krótkim czasie.

Pracuj bardziej efektywnie dzięki zintegrowanej łączności z chmurą

W obecnej wersji popularnego oprogramowania producent Nuance koncentruje się na współpracy zespołowej. W związku z tym program ten jest po raz kolejny bardzo dobrym wyborem dla środowiska zawodowego. Na przykład, używając Nuance PDF Converter Professional 8, możesz w czasie rzeczywistym wymieniać się pomysłami ze swoimi kolegami lub pracownikami. Jest to możliwe dzięki narzędziu "Współpraca Gaaiho". Jest to integralna część Nuance PDF Converter Professional 8 i pozwala na udostępnianie poprzednich prac lub nowych dokumentów za pomocą kilku kliknięć. Nadal zachowujesz absolutny przegląd sytuacji, gdy pracujesz nad plikiem z kilkoma osobami. Ponieważ zawsze otrzymujesz natychmiastową informację zwrotną na temat zmian. Dodatkowo możesz wysyłać praktyczne wiadomości głosowe, tekstowe i wideo przez czat, co znacznie rozszerza komunikację między pracownikami i współpracownikami. Dzięki oprogramowaniu Nuance PDF Converter Professional 8 możecie zaoszczędzić na kosztownych konferencjach, a nawet podróżach, pracując wspólnie nad projektem w zaciszu swojego komputera.

Tymczasem praca w chmurze odgrywa kluczową rolę, dlatego Nuance PDF Converter Professional 8 posiada zintegrowaną łączność z chmurą. To jeszcze bardziej ułatwia pracę, a także przyczynia się do tego, że coraz więcej pracy wykonuje się z różnych urządzeń i miejsc. Możesz automatycznie zapisywać swoje pliki PDF w chmurze za pomocą zintegrowanego interfejsu i bezpośrednio je przesyłać. Dzięki temu w zasadzie masz bezpośredni dostęp do pracy z każdego miejsca na świecie i możesz ją udostępnić wszystkim użytkownikom. Oczywiście, wsparcie dla korzystania z chmury jest szerokie i możesz bez problemu korzystać ze wszystkich popularnych usług. Dropbox, Anywhere czy EverNote - zawsze masz wolny wybór, gdy korzystasz z oprogramowania Nuance PDF Converter Professional 8 i łączysz się z chmurą. Oczywiście z biegiem lat zawsze możesz zmienić usługi, jeśli zdecydujesz się na przykład na korzystanie z usług innego dostawcy.

Przekonaj się o pomysłowych funkcjach i prostej obsłudze

Oprogramowanie Nuance PDF Converter Professional 8 przekonuje wieloma sprytnymi funkcjami w codziennym życiu i znacznie zwiększa produktywność. Możesz na przykład polegać na praktycznym szyfrowaniu danych, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o poufne informacje. Są one skutecznie chronione przez 128- lub 256-bitowe szyfrowanie. Ponadto program zapewnia optymalne opcje przypisywania indywidualnych uprawnień dla poszczególnych plików. Możesz na przykład łatwo określić, kto ma prawo je otwierać lub drukować. Używając Nuance PDF Converter Professional 8, zawsze możesz też polegać na sprytnej funkcji wyszukiwania. Oznacza to, że możesz wyszukiwać i znajdować wszystkie treści w plikach PDF. Dotyczy to nie tylko samych tekstów, ale nawet zakładek i komentarzy w plikach. Inteligentna funkcja wyszukiwania "Looks Like Search" w kilku prostych krokach znajduje dokładnie to, czego szukasz. Dotyczy to także numerów telefonów, adresów e-mail czy nawet numerów kart kredytowych. Jest to możliwe dzięki tzw. alfanumerycznemu dopasowywaniu wzorców, które jest stosowane zamiast wyszukiwania szukanego hasła. Możesz też korzystać z licznych funkcji i możliwości oprogramowania w wyjątkowo prosty i intuicyjny sposób. Wieloletnie doświadczenie producenta Nuance jest wyraźnie widoczne; korzystasz z przejrzystego układu menu i funkcji. W związku z tym program Nuance PDF Converter Professional 8 jest również bardzo dobrym wyborem dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników.

Licencję na Nuance PDF Converter Professional 8 możesz kupić tanio w BestSoftware

Jeśli szukasz taniego i łatwego sposobu na zakup licencji na Nuance PDF Converter Professional 8, to sklep internetowy BestSoftware jest właściwym miejscem dla Ciebie. Dzięki atrakcyjnym zaletom jesteśmy dla ciebie gotowi i przekonamy cię na przykład najwyższą jakością usług. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów lub problemy z aktywacją, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas, porozmawiaj z naszymi pracownikami lub napisz krótki e-mail. W każdym przypadku gwarantujemy szybką reakcję. Ponadto przekonamy Cię atrakcyjną ofertą produktów producenta Nuance. Kup na przykład Nuance Power PDF Advanced 2.1 lub Nuance Dragon Professional Individual 15, aby korzystać z efektywnej pracy przy biurku w domu. Dodatkowo oferujemy ci Nuance Dragon NaturallySpeaking 13, Nuance PaperPort Professional 14 lub Nuance Dragon Home 15. Tu, w naszej ofercie, praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione i z łatwością spełniamy różne potrzeby.

 

Wymagania systemowe - Nuance PDF Converter Professional 8
Procesor Intel® Dual Core lub równoważny procesor AMD - szybsze procesory, lepsza wydajność
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7

RAM Co najmniej 2 - 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  8 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji.
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Obsługiwane przeglądarki

Internet Explorer 11 lub nowszy albo najnowsza wersja Chrome

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem

 

Legalne:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o sygnaturze akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i w związku z tym nie naruszamy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową z przejęcia umowy ilościowej, rejestracja na ID nie jest więc możliwa. Możesz aktywować produkt, używać go bez ograniczeń, a także otrzymać aktualizację do wersji 15.3. Nie są jednak możliwe wyższe aktualizacje i rejestracja

Powiązane łącza do "Nuance PDF Converter Professional 8 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Nuance PDF Converter Professional 8 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Nuance PDF Converter Professional 8 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
O&O Defrag 24 Pro | Windows O&O Defrag 24 Pro | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
CorelDRAW Standard 2021 | Windows CorelDRAW Standard 2021 | Windows
1 616,51 zt * 1 763,51 zt *
Windows Server 2019 Essentials Windows Server 2019 Essentials
661,01 zt * 1 306,44 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
Microsoft PowerPoint 2016 Windows Microsoft PowerPoint 2016 Windows
97,51 zt * 367,01 zt *
Windows 7 Ultimate Windows 7 Ultimate
73,01 zt * 169,05 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
504,21 zt * 533,61 zt *
Wskazówka!
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Kofax Power PDF Standard 4.0
367,01 zt * 502,15 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Corel Painter 2021 Windows/Mac Corel Painter 2021 Windows/Mac
Od 729,61 zt * 1 738,76 zt *
Wyświetlony