• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Adobe Acrobat Pro DC

Adobe Acrobat Pro DC 1 rok

1 400,91 zt * 1 694,91 zt * (17,35% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 70 razy
  • BS-11270
  • Wielojęzyczna
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Adobe Acrobat Pro DC"

Kup Adobe Acrobat Pro DC - wykorzystaj oprogramowanie do wydajnej pracy

Dokumenty PDF przekonują tym samym wyglądem na różnych platformach i urządzeniach, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza w segmencie profesjonalnym. Jednak ogromne możliwości i różnorodne obszary zastosowań stawiają wysokie wymagania, jeśli chodzi o edycję przy biurku. Oprogramowanie Adobe Acrobat Pro DC jest również doskonale przystosowane do wysokich wymagań i inspiruje wieloma narzędziami w jednym pakiecie. W naszym sklepie internetowym BestSoftware możesz nabyć licencję na szerokie zastosowanie w korzystnej cenie, czekamy na twoje zamówienie.

Program łączy najlepsze narzędzia PDF w jednym atrakcyjnym rozwiązaniu

W programie Adobe Acrobat Pro DC znany producent Adobe połączył wszystkie popularne narzędzia, które są niezbędne do codziennej pracy z plikami PDF. Twórz nowe dokumenty, dostosowuj istniejące szablony lub zwiększaj bezpieczeństwo, korzystając z zaawansowanych funkcji szyfrowania. Program jest skierowany bezpośrednio do profesjonalnych użytkowników, którzy muszą codziennie pracować z plikami PDF. Jednak rozwiązanie z bardziej zaawansowanymi funkcjami jest również dobrym wyborem dla użytkowników prywatnych.

Na przykład możesz użyć potężnych i wszechstronnych narzędzi do całkowitego przerobienia dokumentu i dać upust swojej kreatywności. Zwłaszcza w segmencie profesjonalnym interaktywne formularze, które można łatwo tworzyć, cieszą się dużym zainteresowaniem. W ten sposób nic nie stoi na przeszkodzie, aby w krótkim czasie wysłać lub przekazać gotowe dokumenty PDF.

Możesz też łatwo edytować istniejące dokumenty w odpowiednim formacie, korzystając z oprogramowania Adobe Acrobat Pro DC. Na przykład, jeśli chcesz usunąć z dokumentu akapit lub pole, możesz to zrobić bardzo łatwo i szybko dzięki profesjonalnemu programowi. Możesz też oczywiście dodać dodatkowe treści do istniejących dokumentów, aby zakończyć pracę. Dzięki programowi Adobe Acrobat Pro DC możesz łatwo zastąpić, dodać lub usunąć tabele, teksty, a nawet pojedyncze słowa.

Jednocześnie oprogramowanie Adobe Acrobat Pro DC dba o bezpieczeństwo Twoich dokumentów i plików. Na przykład możesz polegać na praktycznym podpisie cyfrowym. Jeśli chcesz, możesz dodać to do odpowiedniego dokumentu lub pliku. To sprawia, że komunikowanie się między sobą lub wysyłanie faktur jest wyjątkowo łatwe i bezpieczne. Oczywiście, możesz też użyć silnego szyfrowania. W ten sposób zaszyfrujesz pliki PDF przy użyciu najnowszej technologii i opatrzysz je hasłem. W tym przypadku nie jest już możliwy dostęp osób nieuprawnionych.

Profesjonalni użytkownicy korzystają z lepszej współpracy

Współpraca w firmie nabiera również coraz większego znaczenia w czasach biur domowych i pracy zdalnej. Dlatego innowacje w oprogramowaniu Adobe Acrobat Pro DC koncentrują się także na tym obszarze i są przekonujące oraz sprowadzają wspólną pracę do wspólnego mianownika.

Jeśli używasz na swoim komputerze programu Adobe Acrobat Pro DC i otworzyłeś plik, możesz teraz wysłać zaproszenie do swoich współpracowników, klientów, a nawet do rodziny. Zaproszeni użytkownicy mają dostęp do różnych funkcji i mogą zobaczyć wszystkie zmiany. Jeśli osoby te wprowadzają teraz zmiany w pracy, możesz zawsze śledzić te zmiany i nowe funkcje oraz mieć na nie oko. Dzięki temu będziesz wiedział, co dokładnie zostało zmienione. Aby móc jeszcze skuteczniej współpracować, można też bardzo łatwo wstawiać różne komentarze. W ten sposób możesz łatwo zgłaszać sugestie i pomysły, aby w pełni wykorzystać swój potencjał i pracować jeszcze bardziej efektywnie.

Oczywiście możesz łatwo wysyłać i rozpowszechniać gotowe wyniki i dokumenty, do czego oprogramowanie Adobe Acrobat Pro DC dostarcza właśnie odpowiednich narzędzi. Dzięki zabezpieczonej i zaszyfrowanej transmisji nie musisz się już o to martwić, zawsze jesteś po bezpiecznej stronie.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał oprogramowania Adobe Acrobat Pro DC, możesz również skorzystać z praktycznego magazynu online. To wszystko doskonale ze sobą współgra, umożliwiając pracę z dowolnego miejsca i bezpieczne zapisywanie gotowych dokumentów. Rozwiązanie do składania podpisów elektronicznych opracowane przez firmę Adobe doskonale się do tego nadaje, ponieważ można je wykorzystać także do uzyskiwania zatwierdzeń i dalszego usprawniania wzajemnej komunikacji.

Łatwość obsługi jest jedną z mocnych stron programu

Oprogramowanie Adobe Acrobat Pro DC jest oczywiście przeznaczone przede wszystkim dla użytkowników profesjonalnych, ale nawet w tym segmencie są oczywiście niedoświadczeni użytkownicy, którzy nie znają się na obsłudze programu. Dlatego programiści Adobe przywiązują dużą wagę do bardzo prostej i efektywnej obsługi. Przejrzyście rozmieszczone przyciski i przejrzyste menu sprawiają, że nawet początkujący mogą natychmiast rozpocząć pracę. Niezliczone narzędzia można znaleźć wygodnie i w mgnieniu oka. Dzięki dobrze zorganizowanemu obszarowi pomocy praktycznie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione, jeśli chodzi o korzystanie z programu Adobe Acrobat Pro DC.

Przy okazji, dla naszych prywatnych klientów oferujemy również wersje dla odpowiednich środowisk. Przyjrzyj się więc produktowi Adobe Acrobat Standardowy prąd stały i przekonaj się o naszych atrakcyjnych warunkach.

W BestSoftware zawsze można dostać tanie licencje na Adobe Acrobat Pro DC

W naszym sklepie internetowym BestSoftware możesz dostać dobre i tanie licencje na dobrych warunkach. Oferujemy Ci różne produkty z Adobe oraz od wielu innych producentów. Rozejrzyj się w każdej chwili i znajdź produkt odpowiadający Twoim potrzebom. Jeśli musisz edytować dokumenty PDF, zalecamy skorzystanie z licencji Adobe Acrobat Pro DC. Także Adobe Photoshop i Premiere Elements 2021 i na rok 2022 można znaleźć w naszej szerokiej gamie produktów. Oferujemy produkty dla systemów operacyjnych Windows i Mac. Jeśli zdecydujesz się na produkt z naszego sklepu internetowego, otrzymasz klucz produktu pocztą elektroniczną. Klucza produktu można użyć po upływie maksymalnie 30 minut. Jeśli potrzebujesz oprogramowania na nośniku danych, również to umożliwimy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz porady dotyczącej jednego z naszych produktów, skontaktuj się z naszym kompetentnym i przyjaznym działem obsługi klienta. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub, jeśli chcesz, za pomocą czatu na żywo. Pomożemy Ci szybko, a jeśli nie możesz się z nami skontaktować, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Czekamy na Twój zakup.

 

Powiązane łącza do "Adobe Acrobat Pro DC"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Adobe Acrobat Pro DC"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Adobe Acrobat Pro DC"
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 954,61 zt * 2 547,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
783,51 zt * 854,02 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
504,21 zt * 533,61 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Adobe Acrobat Standard DC Adobe Acrobat Standard DC
Od 979,51 zt * 1 371,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Microsoft Excel 2021 MAC Microsoft Excel 2021 MAC
293,51 zt * 524,74 zt *
Wyświetlony