• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Kofax OmniPage Standard | Windows

367,01 zt * 690,41 zt * (46,84% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 26 razy
  • BS-10856
  • DE | EN | FR
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kofax OmniPage Standard | Windows"

Kup praktyczne oprogramowanie Kofax OmniPage Standard tutaj, w BestSoftware

Z łatwością przekształcaj swoje teksty i dokumenty w wersję cyfrową, a na tym zwykle żmudnym etapie pracy po prostu skorzystaj z licznych narzędzi Kofax OmniPage Standard narzędzia. Program pomaga znacząco zwiększyć produktywność i usprawnić przepływ pracy, co ostatecznie pozwala zaoszczędzić cenny czas użytkownika biura. Bogate doświadczenie producenta Kofax jest oczywiście bezpośrednią korzyścią dla Ciebie i zapewnia m.in. dokładne rozpoznawanie, liczne techniki i intuicyjną obsługę narzędzi. Zacznij korzystać z oprogramowania natychmiast i kup licencję na Kofax OmniPage Standard teraz w naszym sklepie.

Skorzystaj z bardzo dobrego rozpoznania wszystkich treści

Oprogramowanie Kofax OmniPage Standard to rozwiązanie z tzw. technologią OCR. Skrót ten oznacza "optyczne rozpoznawanie znaków" i umożliwia konwersję zeskanowanych dokumentów do pożądanego formatu cyfrowego za pomocą odpowiednich technik. Wyraźne mocne strony programu, które wynikają także z wieloletniego doświadczenia producenta, stają się widoczne od razu po pierwszym użyciu. W ciągu kilku sekund Kofax OmniPage Standard rozpoznaje całą zawartość zeskanowanych stron, a także konwertuje je do pożądanego formatu w ciągu kilku kroków i sekund.

Możesz polegać na algorytmach i dokładnym rozpoznawaniu wszystkich treści przez cały czas. Nie tylko proste teksty są szybko przekształcane na format cyfrowy dzięki oprogramowaniu OCR od Kofax dzięki oprogramowaniu OCR do formatu cyfrowego nawet skomplikowane konstrukcje nie są wielkim wyzwaniem. Bez względu na to, czy jest to tekst o długości strony, czy umowa z wieloma paragrafami i specjalnymi warunkami, dzięki Kofax OmniPage Standard możesz w mgnieniu oka zdigitalizować swoją pracę biurową. Aby zapewnić najbardziej efektywną konwersję i ochronę Twoich dokumentów, Kofax OmniPage Standard dba nie tylko o wyświetlany tekst, jego możliwości rozciągają się nawet na układ graficzny. Dlatego nawet tutaj nie musisz później dokonywać żadnych zmian ani poprawek, wszystko jest na właściwym i pożądanym miejscu.

Nie tylko dokumenty i teksty w języku niemieckim mogą być łatwo zdigitalizowane dzięki Kofax OmniPage Standard, ponieważ aktualna wersja oprogramowania posiada nawet zintegrowaną funkcję rozpoznawania mowy. Wybór jest ogromny - na liście obsługiwanych wariantów znajduje się ponad 120 języków. Dzięki tej praktycznej funkcji nic nie stoi na przeszkodzie, by używać programu do digitalizacji zagranicznych dokumentów. Oczywiście możesz też liczyć na bardzo dużą dokładność w innych językach, zarówno jeśli chodzi o samą treść, jak i ogólny układ.

Następnie możesz zapisać zeskanowane i przekonwertowane pliki, gdy będziesz ich potrzebował. Kofax OmniPage Standard obsługuje szeroki zakres plików i typów programów. Oprócz typowych typów z Microsoft Word, Excel lub także PowerPoint możesz też skorzystać z formatów HTML, PDF lub ePub.

Usprawniony przepływ pracy pozwala zaoszczędzić cenny czas w codziennym życiu

Oprogramowanie Kofax OmniPage Standard oferuje optymalne możliwości dla rozbudowanej pracy i znacząco usprawnia przepływ dokumentów. Możesz na przykład zautomatyzować poszczególne procesy i regularne zadania, by zaoszczędzić jeszcze więcej czasu. Oczywiście masz możliwość samodzielnego zdefiniowania odpowiednich procedur i czerpania korzyści z tego, że nie musisz już wykonywać całej pracy samodzielnie. Duże znaczenie dla efektywnego korzystania z oprogramowania w życiu codziennym ma też integracja z Kindle firmy Amazon. Odpowiednie urządzenia są wykorzystywane na wiele sposobów, by czytać łatwo i wszędzie. W tym celu zeskanuj swoje pliki, a następnie prześlij je bezpośrednio do urządzenia. Pozwala to również zaoszczędzić sporo czasu i pomaga, jeśli na co dzień często i regularnie używasz swojego Amazon Kindle.

Kofax OmniPage Standard to bardzo dobry wybór dla początkujących

Chociaż oprogramowanie Kofax OmniPage Standard jest zwykle używane w segmencie profesjonalnym, jest to również bardzo dobry wybór dla początkujących. Dzieje się tak głównie dzięki bardzo prostej i absolutnie intuicyjnej obsłudze. Mimo że wiele narzędzi jest dołączonych bezpośrednio z fabryki, z pewnością bardzo szybko się w nich odnajdziesz. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące możliwości i narzędzi, to nie jest to wielki problem. W tym przypadku możesz polegać na dobrej i wyczerpującej sekcji pomocy. Znajdziesz tu dobrze posortowane tematy, które możesz przeglądać i czytać do woli. Dzięki temu poznasz wyczerpujące wskazówki i ważne informacje dotyczące korzystania z Kofax OmniPage Standard.

Program Kofax OmniPage Standard można łatwo zainstalować w systemach operacyjnych Windows. Oczywiście, aktualna wersja producenta Kofax obsługuje również Windows 10 oraz Windows 11co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby aplikacja działała pod Windows Server. Także tutaj wszystkie cechy i funkcje są dostępne za darmo. Jeśli masz problemy z aktywacją Kofax OmniPage Standard, jesteśmy do twojej dyspozycji z kompetentnym działem obsługi klienta. Na przykład napisz do nas krótkiego e-maila, a my odezwiemy się do Ciebie w krótkim czasie. Możesz też skorzystać z naszego bezpłatnego i praktycznego czatu na żywo, a nasi eksperci są dostępni także na infolinii, by pomóc ci słowem i czynem. Dlatego z przyjemnością pomożemy i umożliwimy Ci bezpośrednie i szerokie wykorzystanie oprogramowania Kofax OmniPage Standard w codziennym życiu biurowym.

Zdobądź licencje za bardzo rozsądną cenę

Aby móc korzystać z licznych zalet popularnego oprogramowania Kofax OmniPage Standard, musisz zakupić do niego licencję towarzyszącą. Rozejrzyj się za zbliżającym się zakupem w naszym sklepie internetowym BestSoftware, ponieważ u nas korzystasz z atrakcyjnych warunków, szerokiej gamy produktów i najwyższej jakości obsługi klienta. Oczywiście, masz dostęp nie tylko do Kofax OmniPage Standard, ale także do innych rozwiązań programowych dla cyfrowej i efektywnej pracy biurowej. Na przykład, możesz zająć się swoją pracą biurową dzięki Kofax PaperPort 14 Professional lub Kofax PaperPort 14 Standard dla łatwego zarządzania wszystkimi dokumentami lub użyj Kofax Power PDF Standard, jak również Kofax Power PDF Advanced 4.0 do intensywnej pracy z dokumentami PDF. Jeśli chcesz mieć więcej funkcji i możliwości, oferujemy Ci również wersję profesjonalną w postaci Kofax OmniPage Ultimate. Zdaj się na korzystne koszty i szybką dostawę licencji bezpośrednio przez e-mail. Klucze otrzymasz w ciągu 30 minut, więc nic nie powinno stanąć na przeszkodzie bezpośredniej aktywacji i natychmiastowemu pobraniu programu.

Wymagania systemowe - Kofax Omnipage Standard
Procesor Komputer z procesorem Intel® Pentium® 1 GHz lub równoważnym lub wyższym
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7
Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2

Pamięć robocza 1 GB pamięci głównej (RAM), zalecane 2 GB
Miejsce na dysku twardym 
  • 2,7 GB całkowitego miejsca na dysku twardym dla wszystkich komponentów
  • 300 MB na komponenty aplikacji
  • 100 MB podczas instalacji
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem

 

 

Legalne:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o sygnaturze akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i tym samym nie łamiemy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową, jednak rejestracja  nie jest możliwa. Możesz aktywować produkt i używać go bez ograniczeń.

Powiązane łącza do "Kofax OmniPage Standard | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kofax OmniPage Standard | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kofax OmniPage Standard | Windows"
Wyświetlony