• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Adobe Photoshop Lightroom | Windows

734,51 zt * 832,51 zt * (11,77% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 22 razy
  • BS-10812
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Platforma

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Adobe Photoshop Lightroom |"

Pracuj efektywnie ze zdjęciami i kup Adobe Photoshop Lightroom w świetnej cenie

Pracuj efektywnie ze swoimi zdjęciami i korzystaj nie tylko z szerokiej gamy narzędzi dzięki nowoczesnej technologii, ale także z możliwości korzystania ze wszystkich opcji niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Adobe Photoshop Lightroom ułatwia to zadanie. To praktyczne rozwiązanie programowe firmy Adobe przekonuje także początkujących, a dzięki bardzo prostej obsłudze jest równie popularne w segmencie prywatnym, jak i w profesjonalnym miejscu pracy. Oczywiście, Adobe Photoshop Lightroom obsługuje wszystkie aktualne systemy operacyjne Windows 10 oraz Windows 11 i dzięki temu możesz od razu przystąpić do działania. Kup teraz tanią licencję na program w naszym sklepie internetowym, chętnie ci pomożemy.

Łatwa i efektywna edycja zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom

Program Adobe Photoshop Lightroom udostępnia użytkownikowi wiele narzędzi do łatwej i efektywnej edycji, organizowania, zapisywania i udostępniania zdjęć. Ostatecznie jest to program twórczego rozwoju. Jak zwykle w przypadku Adobe, możesz polegać na licznych narzędziach i niesamowitej liczbie możliwości, aby osiągnąć najlepsze rezultaty podczas pracy ze swoimi zdjęciami.

Narzędzia te obejmują na przykład zwykłe klasyki, czyli korektę rozmiaru, ekspozycji lub optymalizację kolorów. Nawet zdjęcia, które nie do końca wyszły dobrze, po krótkim czasie dzięki Adobe Photoshop Lightroom lśnią w zupełnie nowym świetle i cieszą oko od pierwszego wejrzenia. Ale możliwości są jeszcze większe dzięki nowoczesnej technologii oprogramowania. Na przykład, użyj praktycznych narzędzi, aby łatwo usunąć z obrazu przeszkadzające treści. Samochód, drzewo czy nawet osobę - możesz dokładnie wyciąć wszystkie niechciane obiekty i stworzyć zdjęcie całkowicie zgodne z Twoimi potrzebami. Oczywiście, odpowiednia praca nie jest zauważalna, a powstała luka wypełnia się Adobe Photoshop Lightroom ponownie z odpowiednim tłem.

Dzięki licznym presetom, filtrom i efektom oprogramowanie Adobe Photoshop Lightroom jeszcze bardziej wspiera kreatywność użytkownika. Na przykład, jeśli chcesz, aby Twoje zdjęcie nabrało blasku w popularnym stylu vintage, możesz to osiągnąć za pomocą kilku kliknięć. Jednocześnie wybór presetów dla różnych odcieni skóry nie pozostawia praktycznie nic do życzenia. Nawet złożone poprawki w danym obrazie można wykonać w ciągu kilku sekund dzięki umiejętnościom i odpowiednim narzędziom. W programie Adobe Photoshop Lightroom dostępne są liczne szablony i indywidualne ustawienia szczegółowo dopracowane za pomocą praktycznych suwaków, co pozwala na bardziej efektywną pracę.

Korzystaj z funkcji niezależnie od miejsca dzięki Adobe Photoshop Lightroom

W ostatnich latach codzienna praca staje się coraz bardziej mobilna i zróżnicowana. Oprogramowanie Adobe Photoshop Lightroom naturalnie podąża za tym trendem i skupia się na bezproblemowej współpracy na różnych urządzeniach z pomocą chmury. Jeśli zdecydujesz się na praktyczną licencję programu skutecznego, producent automatycznie udostępnia ci dużo miejsca w chmurze. W wersji podstawowej dostępnych jest już co najmniej 20 gigabajtów, a w wyższej wersji nawet do jednego terabajta. Dlatego zawsze zapisuj swoją pracę z Adobe Photoshop Lightroom automatycznie w chmurze i korzystaj z większego bezpieczeństwa oraz płynnego przełączania się między urządzeniami końcowymi. Rozpocznij pracę na komputerze, a kontynuuj ją w drodze do domu na iPadzie - umożliwiają to odpowiednie aplikacje i wsparcie dla wielu urządzeń końcowych. A dzięki chmurze synchronizacja zmian i pracy jest całkowicie automatyczna, więc nie musisz się martwić, że stracisz swoją pracę lub cenne dane.

Z pomocą praktycznych funkcji i inteligentnych technik programu Adobe Photoshop Lightroom możesz zawsze mieć wgląd w swoje zdjęcia, a jednocześnie nie musisz się już martwić o ich czasochłonne sortowanie. Także tutaj przechowywanie zdjęć w chmurze pokazuje się z najlepszej strony jako integralna część i wspiera cię w zarządzaniu twoją kolekcją zdjęć. Jeśli wybierzesz odpowiedni pakiet oprogramowania, możesz z łatwością wykonać nawet nieograniczoną liczbę zdjęć. Nawiasem mówiąc, technologia "Adobe Sensei" całkowicie automatycznie rozpoznaje okazje lub osoby na zdjęciach i wstępnie sortuje je w odpowiednich folderach, tak byś zawsze mógł szybko znaleźć pożądane zdjęcie. W ten sposób zawsze zachowasz pełny przegląd swojej kolekcji zdjęć.

Łatwa obsługa i edycja zdjęć nawet dla początkujących dzięki programowi Adobe Photoshop Lightroom

Jeśli chciałbyś nadać swoim prywatnym zdjęciom wyjątkowy wygląd lub po prostu przerobić je w odpowiednich miejscach, możesz to zrobić z łatwością dzięki Adobe Photoshop Lightroom. Program ten jest szczególnie przydatny dla początkujących, którzy nie znają jeszcze odpowiednich wariantów. Liczne narzędzia są nie tylko intuicyjnie rozmieszczone i dzięki temu łatwe do znalezienia, ale także wyraźnie oznaczone. Wiele funkcji można obsługiwać w prosty sposób, przeciągając je i upuszczając lub za pomocą suwaka, co oczywiście jeszcze bardziej ułatwia pracę. Ponadto znajdziesz wiele różnych tutoriali bezpośrednio w Adobe Photoshop Lightroom. Pokazują one, na przykład za pomocą filmów wideo, jak dokładnie możesz pracować z programem i uzyskać najlepsze rezultaty z plików.

Ważne: Zanim zdecydujesz się na zakup licencji programu Adobe Photoshop Lightroom, możesz skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej. Używaj go przez okres siedmiu dni bez ograniczeń, aby zapoznać się z jego możliwościami i działaniem. Następnie otrzymasz niedrogą licencję, która pozwoli ci na dłuższe korzystanie ze wszystkich narzędzi BestSoftware, czekamy na twój zakup.

Zawsze połączeni, pracujmy razem praktycznie - nowe funkcje w Adobe Photoshop Lightroom

Program Adobe Photoshop Lightroom zawiera wiele innowacji i chce uczynić pracę jeszcze bardziej efektywną dzięki tym technikom i funkcjom. Dzięki temu praktyczne samouczki są dostępne zarówno w aplikacji na urządzenia mobilne, jak i w aplikacji na komputer. Są one skierowane przede wszystkim do początkujących i zawierają cenne wskazówki i sztuczki dotyczące pracy ze wszystkimi narzędziami. Producent Adobe skupia się teraz jeszcze bardziej na wymianie informacji z innymi użytkownikami za pomocą swojego oprogramowania. Dzięki Adobe Photoshop Lightroom, na przykład, wykorzystaj możliwości bezpośredniej wymiany informacji ze społecznością, znajdź tu pomysły do swojej pracy lub poznaj zwyczaje użytkowników, aby uzyskać cenne wskazówki dotyczące efektywnego korzystania z oprogramowania. Kolejną nowością jest narzędzie do pracy z kolorami. Adobe nazywa to "narzędziem do korekty kolorów". Celem tej funkcji jest precyzyjne kontrolowanie średnich tonów, rozjaśnień i głębi, aby uzyskać jeszcze bardziej efektywną i dokładną pracę dostosowaną do twoich potrzeb.

Kup licencję na Adobe Photoshop Lightroom teraz w niskiej cenie w naszym sklepie internetowym

Kup licencję na Adobe Photoshop Lightroom teraz w niskiej cenie w BestSoftware, twoim doświadczonym sklepie internetowym z zaawansowanym oprogramowaniem. Z nami masz oczywiście dostęp także do innych programów znanego producenta. Z Adobe Premiere Elements 2022 lub Adobe Photoshop i Premiere Elements 2022 zapewniamy na przykład najnowsze wersje produktów kreatywnych. Skorzystaj także z programu Adobe Acrobat Standard do łatwej i efektywnej pracy z plikami PDF lub skorzystaj z oferty poprzedników tego oprogramowania po znacznie niższych cenach. W tym celu, na przykład Adobe Acrobat Standard 2017 oraz Adobe Photoshop Elements 2021 jak również Adobe Premiere Elements 2021 są dostępne za darmo. Zawsze możesz liczyć na bardzo prosty zakup i szybkie dostarczenie zamówionego klucza do natychmiastowej aktywacji oprogramowania, który otrzymasz pocztą elektroniczną w ciągu maksymalnie 30 minut. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub prośby dotyczące zakupu Adobe Photoshop Lightroom, możesz skontaktować się z naszymi ekspertami przez e-mail, czat na żywo lub telefon.

Powiązane łącza do "Adobe Photoshop Lightroom |"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Adobe Photoshop Lightroom |"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Adobe Photoshop Lightroom |"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
259,21 zt * 342,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Pinnacle Studio 25 Plus | Windows Pinnacle Studio 25 Plus | Windows
391,51 zt * 489,75 zt *
CorelDRAW Standard 2021 | Windows CorelDRAW Standard 2021 | Windows
1 616,51 zt * 1 763,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
440,51 zt * 538,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
5 394,41 zt * 6 173,51 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Wyświetlony