• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
3D House Planner Software Pro | Windows

3D House Planner Software Pro | Windows

955,01 zt * 1 077,51 zt * (11,37% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

 • BS-11614
 • Niemiecki
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "3D House Planner Software Pro | Windows"

3D House Planner Software Pro

Wersja Pro naszego programu do planowania domów 3D pomoże ci dokładnie zwizualizować twoje marzenia o mieszkaniu. Łatwy do użycia bez wcześniejszej wiedzy!

 • Dodatkowe elementy 2D
 • Eksportowanie obiektów i obrazów 3D
 • Pędzel do tła
 • Nieograniczony rozmiar projektu i liczba projektów 
 • modelowanie budynków 3D 
 • Jednoczesna praca w 2D i 3D 
 • Wizualizacje z cieniami w czasie rzeczywistym
 • Nowoczesne oprogramowanie CAD dla użytkowników prywatnych 
Nasza wersja Pro programu 3D House Planner jest właściwym wyborem dla każdego, kto chce mieć wyjątkowo łatwy w użyciu program CAD 3D, który może być użyty do wizualizacji twoich marzeń o domu.
To niedrogie oprogramowanie do planowania domów jest równie odpowiednie dla użytkowników prywatnych, jak i dla osób, które w codziennej pracy muszą szybko tworzyć modele 3D. Dzięki temu usprawnionemu, ale bogatemu w funkcje oprogramowaniu masz właściwe rozwiązanie na wyciągnięcie ręki.
Wystarczy kilka kliknięć myszką, by stworzyć realistyczny trójwymiarowy model budynku dzięki wersji Pro naszego programu do planowania domów. Ten nowoczesny program obejmuje następujące cechy:
➜ Odkryj wszystkie zalety naszego programu do planowania domów 3D (wersja Pro) już teraz!

Kto powinien kupić ten program do rysowania 3D do planowania domu?
Profesjonalne oprogramowanie CAD jest przeznaczone głównie dla architektów i często jest albo zbyt trudne w użyciu, albo po prostu zbyt drogie dla użytkowników prywatnych. Jeśli nie chcesz używać skomplikowanych narzędzi na co dzień, ale przede wszystkim chcesz dać upust swojej kreatywności, wersja Pro programu do planowania domu 3D jest najlepszym wyborem.
Autentyczne modelowanie 3D twoich żywych marzeń może być zastosowane w praktyce bez żadnej wcześniejszej wiedzy. Korzysta z tego wiele różnych grup docelowych, które mają już bardzo dobre doświadczenia z naszym oprogramowaniem do planowania 3D:
 • prywatni budowniczowie 
 • deweloperzy nieruchomości komercyjnych
 • Agenci nieruchomości
Atrakcyjne modele 3D, które można łatwo wyeksportować jako pliki PDF, są idealne, by na tej podstawie zlecić pracę na przykład architektowi. Szczegóły mogą wymagać jeszcze dopracowania przez profesjonalistę, ale dzięki naszemu oprogramowaniu jesteś już o krok bliżej do wymarzonego domu.


Co potrafi nasze oprogramowanie architektoniczne 3D
Poznaj jeszcze lepiej naszą aplikację 3D House Planner Pro, oglądając poniższy film. Od tworzenia nowego projektu do eksportu widoku 3D, uchwyciliśmy wszystkie najważniejsze kroki.
Nasze oprogramowanie architektoniczne ma wyjątkowo łatwy w użyciu interfejs użytkownika, który umożliwia realizację własnych pomysłów i planowanie na wysokim poziomie, nawet bez znajomości oprogramowania CAD 3D
Planowanie na wysokim poziomie.

Szczegóły dotyczące wszystkich funkcji oprogramowania 3D CAD
Poznaj teraz jeszcze lepiej nasze inteligentne oprogramowanie 3D House Planner Pro. Poniżej jeszcze raz szczegółowo przedstawiamy wszystkie cechy i wyjaśniamy, które z licznych funkcji są dla ciebie dostępne.

 

Informacje ogólne:

Intuicyjny interfejs użytkownika
Jeśli znasz interfejs Windows i potrafisz korzystać z programów pakietu Office, szybko odnajdziesz się w naszym programie do planowania domu 3D. Nasz interfejs użytkownika i polecenia są bardzo dobrze skonstruowane i dla różnych komponentów są to zawsze te same procedury.

Nieograniczone projekty
Możesz zapisywać swoje projekty w dowolnym miejscu, nie ma znaczenia, ile projektów narysujesz, masz ich nieograniczoną liczbę, a program zawsze działa tak samo szybko.

Automatyczne przypisywanie warstw

Jako profesjonalny program CAD, Planer domu 3D posiada funkcję zarządzania warstwami. Oprócz tworzenia nowych warstw istnieje możliwość ich automatycznego przypisania podczas planowania domu. Oznacza to, że użytkownik nie musi się martwić o to, czy ściana lub okno są narysowane na właściwej warstwie.

Nieograniczone wprowadzanie planów pięter z dokładnością co do milimetra
Rzuty kondygnacji można tworzyć zupełnie dowolnie podczas planowania domu z pomocą naszych narzędzi konstrukcyjnych. Nie ma ani ograniczeń dotyczących siatki, ani ograniczeń dotyczących rozmiaru. Od jednego pokoju po kompleks mieszkalny - wszystko jest możliwe. Jak zwykle w przypadku profesjonalnego programu CAD, dane wejściowe i wyjściowe są dokładne co do milimetra.

zarządzanie podłogami 3D

3D Floor Management Pro
Użytkownik musi wprowadzić trzeci wymiar (wysokość ścian, sufitów, podłóg) tylko raz  - w naszym zarządzaniu piętrami wprowadzanie wysokości piętra jest jasne i bardzo proste. Najlepsze jest to, że jeśli zmienia się wysokość kondygnacji, automatycznie zmieniają się też wysokości wszystkich elementów, których to dotyczy.

Nieograniczona ilość komponentów 3D (można je zmieniać lub tworzyć samemu)
Dostępny jest obszerny katalog komponentów. Ale jeśli to nie wystarczy, możesz po prostu zdefiniować własne komponenty i zapisać je we własnych katalogach. Wszystko jest bardzo łatwe do zrobienia.

Edytowanie danych projektu
Można wprowadzić szczegółowe dane dotyczące projektu, takie jak budowniczy, adres, planista itp.

Import i eksport:

Importuj i eksportuj obrazy
W wersji Pro istnieje możliwość importowania plików graficznych, które mogą być przechowywane w planie lub po prostu wstawiane na plan. Sam plan lub wizualizację w 3D można też wyeksportować jako obraz w popularnych formatach plików graficznych.

Eksportuj jako X3D lub VRML
Możliwy jest eksport planu domu w wyżej wymienionych formatach 3D, dzięki czemu projekt może być wczytany i dalej przetwarzany w innych programach korzystających z tych interfejsów.

elementy 3D:

Automatyczne podłogi i sufity
gdy tylko pierwsze ściany zamkną pomieszczenie, powstają odpowiadające im podłoga i sufit. Grubość tych elementów powinna być określona w ustawieniach podłogi. Jeśli wysokość się zmienia, elementy te są automatycznie dostosowywane.

Automatyczne pokoje

Automatic-Raeume-Pro

Jeśli ściany otaczają pomieszczenie, jest ono natychmiast rozpoznawane, a m2 powierzchni pomieszczenia są dostępne jako informacja. Gdy tylko ściana zostanie przesunięta, pokoje i m2 zostają zaktualizowane.

Zmienne okna i drzwi

Variable-Windows-and-Doors-Pro

Nasze okna i drzwi z komponentów mają do zaoferowania bardzo duży katalog komponentów. Każdy składnik można zmienić, a także ponownie zapisać na stałe. Dzięki temu użytkownik może bardzo łatwo tworzyć własne komponenty.

Automatyczne schody

Automatic-Stairs.Pro

Nie ma prawie rzeczy, której nie dałoby się zrobić za pomocą schodów. Można zaprojektować wszystkie kształty schodów, a piękno tego rozwiązania polega na tym, że schody są obliczane automatycznie, tak że szerokość stopni i wysokość stopni zawsze mają sensowne wartości. Oczywiście wartości te można jeszcze zmienić i dostosować.

Dachy automatyczne

Automatic-Daecher-Pro

Dach 3D za naciśnięciem przycisku? W naszej wyszukiwarce domów 3D to żaden problem. Skrzyżowania dachów są w pełni zautomatyzowane, a dach można zmienić w dowolnym momencie. Czy to dach czterospadowy, dwuspadowy czy o skomplikowanym kształcie - wszystko jest możliwe. I oczywiście ściany przecinają się pod dachem.

elementy 2D w trybie konstrukcyjnym
Jeśli na przykład plan kondygnacji 3D ma być uzupełniony jako rysunek, wymagane są do tego elementy rysunkowe 2D, takie jak linie, wielokąty i okręgi. Te elementy 2D są dostępne w konstrukcji .

Pomoce do planowania:

Wymiary online

Pomiary Online-Pro

Nasze wymiary online są wyjątkowe - po prostu kliknij na element, taki jak okno czy drzwi, w projekcie lub w 3D, a na stronie pojawią się wszystkie ważne wymiary. Po prostu przesuń nad nią mysz, a kiedy pojawi się ołówek, kliknij na niego i zmień go.

Pomoce do planowania, takie jak znaczniki współrzędnych, linie pomocnicze, siatki itp.
Program 3D House Planner ma bardzo dobre pomoce, które pomogą ci zaplanować ściany w rzucie kondygnacji. Dzięki narzędziu do śledzenia współrzędnych możesz określić kierunek ściany za pomocą myszy i po prostu wpisać jej długość za pomocą klawiatury. Linie pomocnicze mogą być oczywiście ustawione na odległość.

Funkcje edycyjne
Ściana lub okno mają być przesunięte później? Ściany mają być skrócone czy wydłużone? Albo komponenty i obiekty, które mają być kopiowane. Wszystko jest możliwe dzięki naszym rozbudowanym funkcjom edycyjnym.

Różne reprezentacje na planie piętra
W wersji Pro wypełnienia, kreskowania i grubości linii mogą być ukryte, co ma tę zaletę podczas konstruowania, że możesz bardzo dokładnie zobaczyć i edytować planowanie oraz łatwo znaleźć istniejące punkty przyciągania.

Teksty i wymiary:

Wymiary

Wymiary-Pro

Oczywiście elementy wymiarowania są dostępne w widoku konstrukcji. Można je zaprojektować i zapisać całkowicie indywidualnie pod względem wyglądu (wysokość tekstu i linie wymiarowe).

Rozszerzone funkcje wymiarowania
Oprócz rozszerzenia typów wymiarów (np. wymiarowanie liniowe), można edytować wymiarowanie, a także zapisać je jako własny standard.

Teksty
Teksty są oczywiście dostępne jako pojedyncze teksty i bloki tekstowe w planowaniu.

Katalogi i tekstury:

Obszerny katalog tekstur
Zmienić powierzchnie wewnątrz i na zewnątrz? Po prostu przeciągnij i upuść wybraną powierzchnię z katalogu tekstur do planu. Oprogramowanie automatycznie rozpoznaje całe pomieszczenia lub zewnętrzną geometrię domu.

Obszerny katalog obiektów
Czy chcesz umeblować mieszkanie czy dom? A może trzeba zaprojektować ogród lub otoczenie? W tym celu skorzystaj z naszego obszernego katalogu obiektów - od kuchni, salonów czy łazienek po konewki do ogrodu - dostępnych jest bardzo wiele obiektów.

tryb 3D / wizualizacja:

Wizualizacja

Wizualizacja-Pro

Oglądanie domu wewnątrz lub na zewnątrz w 3D działa wspaniale w naszej trójwymiarowej reprezentacji. W uzyskaniu doskonałej wizualizacji pomaga nasza szybka kalkulacja cieni w trybie 3D.

Cienie w czasie rzeczywistym
Gdy cienie zostaną obliczone, możesz bez przeszkód kontynuować pracę nad projektem, a cienie pozostaną na modelu. Eliminuje to czas żmudnych obliczeń, a model zawsze zachowuje obliczenia cieni, nawet gdy przejdzie w tryb konstrukcyjny.

Źródła światła
Poza ustawieniami oświetlenia dla światła słonecznego można korzystać z dodatkowych źródeł światła. Tak więc źródło światła na zewnątrz i oczywiście we wnętrzu, każdemu obiektowi można przypisać źródło światła.

Pędzel do tła
Jeśli tło jest wstawione jako obraz, powierzchnie można przenieść na plan za pomocą pędzla tła.

Wyjście / Drukowanie:

Drukowanie planów jest możliwe w każdej chwili
Plany pięter i widoki 3D można łatwo wydrukować w dowolnym momencie. Oczywiście plan kondygnacji pozostaje wierny skali. Można też wybrać format papieru, zależnie od potrzeb.

Drukowanie jako PDF
Oprócz ogólnych funkcji drukowania, planowanie lub widok 3D można wydrukować bezpośrednio z programu 3D House Planner pro jako plik PDF.
Więcej informacji o funkcjach znajdziesz nastronie Porównanie wersji

Planer domu - rozwiązanie dla udanej realizacji twoich projektów!

Wymagania systemowe:

System operacyjny:
Microsoft® Windows®10 ( 64-bit)
CPU:
CPU: Intel Core 5i lub wyższy
AMD Ryzen 5 lub wyższy
RAM:
8 GB RAM lub więcej
Monitor:
Full HD, np. 1920 x 1080 pikseli lub 4K
Karta graficzna:
Polecamy: Nvidia GTX 1050ti lub wyższa
Nie polecam: Zintegrowane karty graficzne na pokładzie
Normalny bieg: Wszystkie aktualne modele kart graficznych
Dysk twardy:
10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Mysz:
mysz 3-przyciskowa z kółkiem
Uwaga dla użytkowników komputerów Mac
Oprogramowanie jest kompatybilne tylko z systemami operacyjnymi opartymi na Windows®- możliwe jest użycie pod MacOS® poprzez "Boot Camp".
W zasadzie wersje oprogramowania 3D CAD House Planner mogą być instalowane i używane tylko na systemach operacyjnych Windows od Windows 7 (zobacz wymagania systemowe). Niestety, z tego powodu nie jest możliwe zainstalowanie i używanie programu pod MacOS®.
W przeszłości jednak wielu klientów instalowało nasze oprogramowanie na komputerach Mac poprzez Boot Camp i korzystało z niego w pełni bez żadnych problemów. Boot Camp" umożliwia zainstalowanie na komputerze Mac dodatkowego systemu operacyjnego Windows bez wysiłku i bez usuwania systemu operacyjnego MacOS®.

 

Powiązane łącza do "3D House Planner Software Pro | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "3D House Planner Software Pro | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "3D House Planner Software Pro | Windows"
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
NOWY
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Bitdefender VPN Premium Bitdefender VPN Premium
185,71 zt * 244,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Wyświetlony