• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

3D House Planner Software Home | Windows

240,10 zt *

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 108 razy
 • BS-10841
 • Niemiecki
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "3D House Planner Software Home | Windows"

3D House Planner Software Strona główna

Kompleksowy program do planowania domów 3D dla użytkowników prywatnych. Dzięki naszej wersji domowej możesz profesjonalnie i bez uprzedniej wiedzy modelować swoje marzenia na domowym komputerze!

 • Nieograniczony rozmiar projektu i liczba projektów
 • modelowanie budynków 3D.
 • Jednoczesna praca w 2D i 3D.
 • Wizualizacje z cieniami w czasie rzeczywistym.
 • Nowoczesne oprogramowanie CAD dla użytkowników prywatnych.

 

Marzenie o własnych czterech ścianach zaczyna się od naszego programu do planowania domów 3D. Czy to nowy budynek, czy renowacja - nasz nowoczesny program do planowania oferuje wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, by zacząć modelować 3D swoje indywidualne marzenia o mieszkaniu.
Użyj dostępnych narzędzi do tworzenia atrakcyjnych modeli 3D i puść wodze fantazji. Wyeksportowany plik 3D jest doskonałym szablonem, by na tej podstawie zlecić pracę architektowi.
Bez żadnej wcześniejszej wiedzy, nasze oprogramowanie do planowania 3D tworzy piękne i realistyczne modele twojego projektu budowlanego. Podczas gdy profesjonalne oprogramowanie CAD 3D dla architektów może w krótkim czasie kosztować kilka tysięcy euro, nasz planer domu w wersji domowej już teraz oferuje wszystkie istotne dla ciebie funkcje:
 Poznaj wszystkie zalety naszego programu do projektowania domów 3D (wersja domowa) już teraz!

Ekonomiczny program do rysowania 3D dla użytkowników prywatnych

Jeśli chcesz zrealizować swoje indywidualne plany dotyczące własnego mieszkania lub wymarzonego domu na domowym komputerze, wersja domowa naszego programu do projektowania domów 3D jest doskonałym wyborem.
Drogie oprogramowanie CAD do tworzenia modeli 3D nie jest odpowiednie dla prywatnych użytkowników, którzy chcą je po prostu wypróbować. Dzięki naszej wersji domowej stworzyliśmy idealny kompromis między funkcjonalnością a kosztami. Pobierz nasze wszechstronne oprogramowanie o idealnym stosunku ceny do jakości już teraz.
Oprócz prywatnych budowniczych, oprogramowanie do planowania jest także odpowiednie dla młodych ludzi, którzy być może chcą kiedyś zostać architektami i chcieliby poznać świat planowania domów.

Jak korzystać z naszego oprogramowania architektonicznego 3D

Nie potrzebujesz żadnej wcześniejszej wiedzy, by obsługiwać nasze ekonomiczne oprogramowanie architektoniczne 3D. Wyjątkowo intuicyjnie zaprojektowany interfejs użytkownika daje ci wolną rękę, a mimo to jest bardzo logicznie uporządkowany, dzięki czemu odniesiesz sukces już przy pierwszym projekcie.
Aby jeszcze lepiej poznać nasz system 3D Home Planner, możesz obejrzeć poniższy film. Użyliśmy tutaj przykładowego projektu, by pokazać ci krok po kroku, jak poprawnie korzystać z oprogramowania i osiągnąć pożądane rezultaty.

Przegląd i szczegółowe informacje o wszystkich funkcjach oprogramowania 3D CAD

Wersja domowa naszego planera domów 3D oferuje wiele różnych funkcji. Poniżej szczegółowo omawiamy wszystkie funkcje i pokazujemy, z jakich wszechstronnych narzędzi możesz skorzystać.

Informacje ogólne:

Intuicyjny interfejs użytkownika
Jeśli znasz interfejs Windows i potrafisz korzystać z programów pakietu Office, szybko odnajdziesz się w naszym programie do planowania domu 3D. Nasz interfejs użytkownika i polecenia są bardzo dobrze zorganizowane, a procedury dla różnych komponentów są zawsze takie same.

Nieograniczone projekty

Możesz zapisywać swoje projekty w dowolnym miejscu, nie ma znaczenia, ile projektów narysujesz, masz ich nieograniczoną liczbę, a program zawsze działa tak samo szybko.
Automatyczne przypisywanie warstw

Automatic-Layer-Assignment-Home

Jako profesjonalny program CAD, Planer domu 3D posiada funkcję zarządzania warstwami. Oprócz tworzenia nowych warstw istnieje możliwość ich automatycznego przypisania. Oznacza to, że użytkownik nie musi się martwić o to, czy ściana lub okno są narysowane na właściwej warstwie.

Nieograniczone wprowadzanie planów pięter z dokładnością do milimetra

Plany pięter można tworzyć zupełnie dowolnie za pomocą naszych narzędzi konstrukcyjnych. Nie ma ani ograniczeń dotyczących siatki, ani ograniczeń dotyczących rozmiaru. Od jednego pokoju po kompleks mieszkalny - wszystko jest możliwe. Jak zwykle w przypadku profesjonalnego oprogramowania CAD, dane wejściowe i wyjściowe są dokładne co do milimetra.
zarządzanie podłogami 3D

3D Floor Management-Home

Użytkownik musi wprowadzić trzeci wymiar (wysokość ścian, sufitów, podłóg) tylko raz  - w naszym zarządzaniu piętrami wprowadzanie wysokości piętra jest jasne i bardzo proste. Najlepsze jest to, że jeśli zmienia się wysokość kondygnacji, automatycznie zmieniają się też wysokości wszystkich elementów, których to dotyczy.

Nieograniczona ilość komponentów 3D (można je zmieniać lub tworzyć samemu)

Dostępny jest obszerny katalog komponentów. Ale jeśli to nie wystarczy, możesz po prostu zdefiniować własne komponenty i zapisać je we własnych katalogach. Wszystko jest bardzo łatwe do zrobienia.
 

elementy 3D:

Automatyczne podłogi i sufity

Automatyka-Podłogi i Podłogi-Dom

gdy tylko pierwsze ściany zamkną pomieszczenie, powstają odpowiadające im podłoga i sufit. Grubość tych elementów można określić w ustawieniach podłogi. Jeśli wysokość się zmienia, elementy te są automatycznie dostosowywane.

Automatyczne pokoje

Automatic-clearance-home

Jeśli ściany otaczają pomieszczenie, jest ono natychmiast rozpoznawane, a m2 powierzchni pomieszczenia są dostępne jako informacja. Gdy tylko ściana zostanie przesunięta, pokoje i m2 zostają zaktualizowane.

Zmienne okna i drzwi

Variable-Windows-and-Doors-Home

Nasze okna i drzwi z komponentów mają do zaoferowania bardzo duży katalog komponentów. Każdy składnik można zmienić, a także ponownie zapisać na stałe. Dzięki temu użytkownik może bardzo łatwo tworzyć własne komponenty.

Automatyczne schody

Automatic-Stair-Home

Nie ma prawie rzeczy, której nie dałoby się zrobić za pomocą schodów. Można zaprojektować wszystkie kształty schodów, a piękno tego rozwiązania polega na tym, że schody są obliczane automatycznie, tak że szerokość stopni i wysokość stopni zawsze mają sensowne wartości. Oczywiście wartości te można jeszcze zmienić i dostosować.

Dachy automatyczne

Dach 3D za naciśnięciem przycisku? Z naszym oprogramowaniem 3D CAD to żaden problem. Skrzyżowania dachów są w pełni zautomatyzowane, a dach można zmienić w dowolnym momencie. Czy to dach czterospadowy, dwuspadowy czy o skomplikowanym kształcie - wszystko jest możliwe. I oczywiście ściany przecinają się pod dachem.

Pomoce do planowania:

Wymiary online

Pomiary online - dom

Nasze wymiary online są wyjątkowe - po prostu kliknij na element, taki jak okno czy drzwi w konstrukcji lub w 3D, a na stronie pojawią się wszystkie ważne wymiary. Po prostu przesuń nad nią mysz, a kiedy pojawi się ołówek, kliknij na niego i zmień go.

Pomoce do planowania, takie jak znaczniki współrzędnych, linie pomocnicze, siatki itp.

Program 3D House Planner ma bardzo dobre pomoce, które pomogą ci zaplanować ściany w rzucie kondygnacji. Dzięki funkcji śledzenia współrzędnych możesz określić kierunek ściany za pomocą myszy
i po prostu wpisać długość za pomocą klawiatury. Linie pomocnicze mogą być oczywiście także ustawiane z odstępami.


Funkcje edycyjne

Ściana lub okno mają być przesunięte później? Ściany mają być skrócone czy wydłużone? Albo komponenty i obiekty, które mają być kopiowane. Wszystko jest możliwe dzięki naszym rozbudowanym funkcjom edycyjnym.

Teksty i wymiary

Wymiary
Oczywiście elementy wymiarowania są dostępne w widoku konstrukcji. Można je zaprojektować i zapisać całkowicie indywidualnie pod względem wyglądu (wysokość tekstu i linie wymiarowe).

Teksty

Teksty są oczywiście dostępne jako pojedyncze teksty i bloki tekstowe w planowaniu.

Katalogi i tekstury:

Obszerny katalog tekstur

Obszerny katalog tekstur - Dom

Zmienić powierzchnie wewnątrz i na zewnątrz? Po prostu przeciągnij i upuść wybraną powierzchnię z katalogu tekstur do planu. Oprogramowanie CAD automatycznie rozpoznaje całe pomieszczenia lub zewnętrzną geometrię domu.

Obszerny katalog obiektów

Obszerny katalog obiektów - Dom

Czy chcesz umeblować mieszkanie czy dom? A może trzeba zaprojektować ogród lub otoczenie? W tym celu skorzystaj z naszego obszernego katalogu obiektów - od kuchni, salonów czy łazienek po konewki do ogrodu - dostępnych jest bardzo wiele obiektów.

tryb 3D / wizualizacja:

Wizualizacja

Wizualizacja-Home

Oglądanie domu wewnątrz lub na zewnątrz w 3D działa wspaniale w naszej trójwymiarowej reprezentacji. W uzyskaniu doskonałej wizualizacji pomaga nasza szybka kalkulacja cieni w trybie 3D.

Cienie w czasie rzeczywistym
Gdy cienie zostaną obliczone, możesz bez przeszkód kontynuować pracę nad projektem, a cienie pozostaną na modelu. Eliminuje to irytujące czasy obliczeń, a model zawsze zachowuje obliczenia cieni, nawet gdy przejdzie w tryb konstrukcyjny.

Wyjście / Drukowanie:

Drukowanie planów jest możliwe w każdej chwili
Plany pięter i widoki 3D można w każdej chwili wydrukować bez żadnych problemów. Oczywiście plan kondygnacji pozostaje wierny skali. Można również wybrać format papieru, zależnie od potrzeb.
Więcej funkcji znajdziesz na stronie Porównanie wersji
 Planer domu - rozwiązanie dla udanej realizacji twoich projektów!

 

Wymagania systemowe:

System operacyjny: Microsoft® Windows®10 ( 64-bit)
CPU: Intel Core 5i lub wyższy
AMD Ryzen 5 lub wyższy
RAM: 8 GB RAM lub więcej
Monitor: Full HD, np. 1920 x 1080 pikseli lub 4K
Karta graficzna: Polecamy: Nvidia GTX 1050ti lub wyższa
Nie polecam: Zintegrowane karty graficzne na pokładzie
Normalny bieg: Wszystkie aktualne modele kart graficznych
Dysk twardy: 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Mysz: mysz 3-przyciskowa z kółkiem
Uwaga dla użytkowników komputerów Mac:
Oprogramowanie jest kompatybilne tylko z systemami operacyjnymi opartymi na Windows®- możliwe jest użycie pod MacOS® poprzez "Boot Camp".
W zasadzie wersje oprogramowania 3D CAD House Planner mogą być instalowane i używane tylko na systemach operacyjnych Windows od Windows 7 (zobacz wymagania systemowe). Niestety, z tego powodu nie jest możliwe zainstalowanie i używanie programu pod MacOS®.
W przeszłości jednak wielu klientów instalowało nasze oprogramowanie na komputerach Mac poprzez Boot Camp i korzystało z niego w pełni bez żadnych problemów. Boot Camp" umożliwia zainstalowanie na komputerze Mac dodatkowego systemu operacyjnego Windows przy niewielkim wysiłku, bez usuwania systemu operacyjnego MacOS®.

 Powiązane łącza do "3D House Planner Software Home | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "3D House Planner Software Home | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "3D House Planner Software Home | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows
4 889,71 zt * 5 394,41 zt *
Microsoft Word 2010 Windows Microsoft Word 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Microsoft Word 2016 Windows Microsoft Word 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
AOMEI Backupper Server | Windows AOMEI Backupper Server | Windows
Od 636,51 zt * 832,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise
881,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Ashampoo Backup Pro 16 | Windows Ashampoo Backup Pro 16 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Wyświetlony