• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
PDF-XChange Editor | Windows

PDF-XChange Editor | Windows 1 Użytkownik 1 Rok

303,31 zt * 342,51 zt * (11,44% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 345 razy
  • BS-11254.2
  • Wielojęzyczna
  • 1 Jahr
  • 1 Benutzer
  • 1 użytkownik
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut

Benutzer

Hersteller Support

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "PDF-XChange Editor | Windows"

Szukasz tanich licencji na PDF Exchange Editor? Trafiłeś we właściwe miejsce

Pliki PDF odgrywają główną rolę w środowiskach prywatnych i zawodowych. Mają one atrakcyjne zalety, takie jak to, że zawsze są wyświetlane w ten sam sposób na różnych platformach. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu możesz edytować pliki równie skutecznie przy biurku w domu, jak i w miejscu pracy. Mamy dla ciebie program PDF Exchange Editor, który udostępnia wiele zaawansowanych narzędzi. Już teraz zamów u nas to intuicyjne i praktyczne rozwiązanie, abyś mógł od razu rozpocząć pracę.

Wiele funkcji umożliwia efektywną pracę z plikami PDF w PDF Exchange-Editor

Wielu klientów może nadal znać popularną przeglądarkę PDF Exchange Viewer. Jest to poprzednik potężnego programu PDF Exchange Editor, który przekonał już wielu klientów. Teraz, dzięki PDF Exchange Editor, dostępna jest nowa wersja, która oferuje liczne funkcje i potężne narzędzia, a jednocześnie jest bardzo łatwa w użyciu. Nie możesz już po prostu otworzyć i wyświetlić żądanych dokumentów; wszechstronna edycja nie jest już wyzwaniem. Jeśli chcesz zmienić, dodać lub usunąć tekst w pliku PDF, możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Ponadto możesz łatwo dostosować istniejące grafiki do swoich indywidualnych potrzeb, jeśli chodzi o codzienną pracę z plikami PDF.

 

Jeśli wybierzesz wydajny program PDF Exchange Editor, możesz liczyć na wiele praktycznych funkcji bezpieczeństwa, np. Umożliwiają one między innymi najnowocześniejsze szyfrowanie, które uniemożliwia dostęp osobom nieupoważnionym. Ponadto na pokładzie znajdują się funkcje, które mogą zapewnić dobrą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem lub wirusami, co ponownie znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa. Potężne, liczne narzędzia umożliwiają efektywną edycję w dokładnie tych miejscach dokumentu. Na przykład zostawiaj komentarze lub adnotacje w odpowiednim dokumencie, aby lepiej współpracować z przyjaciółmi lub współpracownikami. Dzięki praktycznej funkcji cenzurowania jesteś po bezpiecznej stronie, zwłaszcza w przypadku wrażliwych informacji i danych, które można łatwo i trwale usunąć z pliku. Zintegrowany moduł sprawdzania pisowni pomaga szybko zidentyfikować problemy lub nawet proste błędy w pisowni, dzięki czemu dokumenty sprawiają profesjonalne wrażenie. Dzięki edytorowi wymiany plików PDF możesz nawet w kilku prostych krokach dodać znak wodny do swoich plików PDF. Dzięki temu nie jest już możliwe nieautoryzowane rozpowszechnianie szablonów.

 

Innowacyjne technologie ułatwiają codzienną pracę

Oprócz podstawowych cech i funkcji, program PDF Exchange Editor zachwyca przede wszystkim innowacyjnymi technikami. Z jednej strony powinny one umożliwić Ci efektywną pracę, ale z drugiej strony powinny też pozwolić Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy w codziennym życiu. Program PDF Exchange Editor jest często używany w środowisku zawodowym, gdzie liczy się każda minuta. Dzięki PDF Exchange-Editor jesteś dobrze przygotowany, a codzienna praca z plikami PDF jest łatwiejsza.

 

Na przykład można skupić się na efektywnej współpracy z kolegami, przyjaciółmi lub pracownikami. Aby to zrobić, polegaj nie tylko na prostych komentarzach i adnotacjach w każdym miejscu, ale także na komentarzach interaktywnych. W kilku prostych krokach można dodać odręczne linie, strzałki lub podobne notatki, co znacznie ułatwi nawigację innym oglądającym. Dzięki prostym lub złożonym zakładkom masz wybór, jeśli chodzi o efektywne wyszukiwanie w niekiedy bardzo długich plikach PDF. Po zakończeniu pracy możesz łatwo udostępnić gotowe dokumenty innym osobom i użytkownikom. Dzięki PDF Exchange Editor nie jest już konieczna czasochłonna droga przez zewnętrzne oprogramowanie. Wystarczy kliknąć przycisk "E-mail", aby bezpośrednio z okna głównego wysłać wiadomość z plikiem jako załącznikiem. Zwłaszcza jeśli regularnie komunikujesz się z kolegami, ten prosty krok pozwala zaoszczędzić wiele czasu i znacznie zwiększyć wydajność.

Nawiasem mówiąc, program PDF Exchange Editor posiada funkcję automatycznego zapisu. Dzięki temu nie musisz się już martwić o utratę swojej pracy, ponieważ postępy są stale zapisywane. Jeśli program zostanie przez pomyłkę zamknięty w gorączce codziennego życia, będziesz mógł kontynuować pracę bez przerwy i bez straty czasu. W przypadku problemów, na przykład podczas otwierania dokumentu, możesz skorzystać z automatycznego odzyskiwania danych dzięki edytorowi PDF Exchange. Dzięki temu możesz łatwo odzyskać zawartość, którą uważałeś za utraconą.

Przy okazji: Istnieje nawet rozwiązanie mobilne umożliwiające nieograniczoną i szczególnie efektywną pracę z PDF Exchange Editor. Jeśli więc zdecydowałeś się na zakup licencji, możesz pracować zawsze i wszędzie. Wersję przenośną wystarczy rozpakować i można ją uruchomić na wszystkich popularnych systemach. Oczywiście, nowa wersja PDF Exchange-Editor działa również bez problemów pod Windows 10 oraz Windows 11najnowsze Systemy operacyjne z domu Microsoft w związku z tym w pełni popiera.

 

Dostosuj interfejs użytkownika, aby ułatwić jego obsługę

Chociaż program PDF Exchange Editor jest z jednej strony bardzo dobrym wyborem dla profesjonalistów, to z drugiej strony mogą z niego korzystać także początkujący i niedoświadczeni użytkownicy z sektora prywatnego. Producent oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby było ono łatwe w użyciu. Zapewnia to nie tylko przejrzyste oznakowanie i intuicyjna struktura, ale także interfejs użytkownika, który można dostosować do własnych potrzeb. Masz wolny wybór sposobu działania i możesz łatwo dostosować program PDF Exchange Editor do swoich indywidualnych potrzeb. Na przykład możesz tworzyć własne paski narzędzi. Na tych paskach możesz przechowywać narzędzia, których używasz najczęściej, aby mieć do nich bezpośredni dostęp i pracować bardziej efektywnie. Ponadto istnieją dwa różne sposoby wyświetlania interfejsu użytkownika. Wersja klasyczna jest szczególnie odpowiednia dla zwykłych komputerów lub notebooków. Ponieważ jednak coraz więcej osób pracuje z urządzeniami dotykowymi, program PDF Exchange Editor posiada specjalny tryb dla tego typu urządzeń.

 

Nawiasem mówiąc, jako użytkownik sam masz duży wpływ na funkcje i narzędzia programu PDF Exchange Editor. Na przykład program obsługuje wtyczki do przeglądarek, dzięki czemu można go łatwo rozbudować. Instalacja oprogramowania innych firm również odbywa się w kilku prostych krokach. Jeśli w ogromnym wyborze brakuje ważnych funkcji lub narzędzi, wystarczy uzupełnić funkcjonalność programu PDF Exchange Editor.

 

Dostarczamy licencję na PDF Exchange Editor szybko, niezawodnie i zawsze z dobrym skutkiem

Abyś mógł natychmiast zacząć używać programu PDF Exchange Editor, w BestSoftware dostarczamy ci odpowiednie licencje do stałej aktywacji w wyjątkowo krótkim czasie. Już po 30 minutach klucz jest gotowy, w wielu przypadkach dostawa jest nawet znacznie szybsza. Jeśli w trakcie realizacji zamówienia pojawią się jakiekolwiek pytania lub problemy, możesz na nas polegać. Oferujemy kompetentną obsługę i wspieramy Cię przez doświadczonych ekspertów we wszystkich sprawach. Dlatego nie powinieneś się wahać i w razie potrzeby skontaktować się z nami bezpośrednio. W tym celu przygotowaliśmy wiele różnych opcji kontaktu, na przykład praktyczny czat na żywo, infolinię lub klasyczny e-mail. Jeśli szukasz dodatkowego oprogramowania do efektywnej pracy z plikami PDF, jesteś pod właściwym adresem w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Na przykład mamy w ofercie również program PDF-Tools lub PDF-XCHANGE Pro, dzięki czemu potężne oprogramowanie jest dostępne w szerokim wyborze. Rozejrzyj się teraz, skorzystaj z korzystnych cen i naszych atrakcyjnych korzyści, po prostu robiąc u nas zakupy.

Uwaga! Po zakupie produktu nie można go już wycofać, ponieważ klucz licencyjny jest zarejestrowany na adres e-mail producenta i trwale połączony.

Powiązane łącza do "PDF-XChange Editor | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "PDF-XChange Editor | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "PDF-XChange Editor | Windows"
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
504,21 zt * 533,61 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Kofax Power PDF Standard 4.0
367,01 zt * 502,15 zt *
Windows 8.1 Home Windows 8.1 Home
53,41 zt * 151,56 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
783,51 zt * 854,02 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Windows 8.1 Professional Windows 8.1 Professional
58,31 zt * 192,37 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
Wyświetlony