• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Remote Desktop Services 2016 Użytkownik

Microsoft Remote Desktop Services 2016 Użytkownik 1 CAL

146,51 zt * 200,56 zt * (26,95% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 102 razy
  • BS-10561
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Remote Desktop Services 2016 Użytkownik"

Kup RDS 2016 User CAL - atrakcyjne oferty czekają na Ciebie w BestSoftware

Jeśli chodzi o niezależną od lokalizacji i efektywną pracę z różnymi platformami, wiele firm i profesjonalnych użytkowników polega na tak zwanych Usługach pulpitu zdalnego (Remote Desktop Services) firmy Microsoft. Oczywiście, aby korzystać z popularnych usług od 2016 roku, musisz mieć odpowiednie licencje. W BestSoftware możesz Kup RDS 2016 User CALzaoszczędź dużo pieniędzy i zacznij pracować bezpośrednio. Już po maksymalnie 30 minutach licencje są do twojej dyspozycji, a my dostarczamy zakupione produkty w prosty sposób, za pomocą poczty elektronicznej.

Pracuj samodzielnie, bezpiecznie i łatwo dzięki Microsoft Remote Desktop Services

Dzięki Usługom Pulpitu Zdalnego, znanym także jako Remote Desktop Services, znany producent Microsoft dostarcza odpowiednich usług i rozwiązań do tworzenia rozwiązań wirtualizacyjnych. Głównym zadaniem poszczególnych komponentów jest umożliwienie dostępu do usług lub platform z zewnątrz w szczególnie bezpieczny sposób. Mówiąc prościej, użytkownicy mogą w ten sposób uzyskać zdalny dostęp do pulpitu Windows lub poszczególnych aplikacji firmy Microsoft i korzystać z nich w zwykły sposób. Ponieważ komunikacja odbywa się za pomocą bezpiecznego połączenia, wybór urządzenia końcowego czy nawet wydajność używanego sprzętu nie odgrywają praktycznie żadnej roli. Jedyny warunek: Aplikacja zdalna musi działać poprawnie na danym urządzeniu końcowym, aby można było korzystać z usług pulpitu zdalnego.

Jednak Usługi pulpitu zdalnego charakteryzują się szerokim wsparciem i wieloma możliwymi zastosowaniami. Na przykład, możesz używać klientów na urządzeniach z systemem Microsoft Windows, macOS, iOS, Android lub w dowolnej przeglądarce obsługującej HTML5. Dzięki licznym opcjom dostosowywania i konfiguracji Remote Desktop Services 2016 zawsze dostosowuje się do odpowiednich potrzeb firmy lub pracowników. Indywidualne ograniczenia i zwolnienia można bardzo łatwo przypisać, a producent, firma Microsoft, postawił na prostą i intuicyjną obsługę.

Oczywiście, aby móc korzystać z Usług pulpitu zdalnego bez ograniczeń i problemów technicznych, nadal konieczne są pewne specyfikacje i wskazówki. Na przykład, ważny jest odpowiedni system operacyjny. O ile Zdalnego Klienta można zainstalować na dowolnym urządzeniu i platformie i używać go bez ograniczeń, o tyle same usługi są inne. Można je zainstalować tylko na odpowiednich systemach operacyjnych serwerów Windows. Tutaj producent Microsoft przepisuje co najmniej jedno Windows Server 2012 R2 Ale współpraca działa jeszcze lepiej z systemem Windows Server 2016. Starsze wersje niestety nie są już wspierane przez Usługi pulpitu zdalnego 2016 niestety nie jest już wspierany. Ponieważ dostęp do pulpitu i poszczególnych funkcji odbywa się za pośrednictwem połączenia internetowego, powinien on działać tak szybko i sprawnie, jak to tylko możliwe. Do zdalnego dostępu do programu Microsoft PowerPoint producent zaleca prędkość co najmniej czterech Mb/s. Każdy, kto chce rozpocząć odtwarzanie wideo za pomocą Remote Desktop Services, powinien mieć nawet nieco poniżej dziesięciu Mbit/s downstream i około trzech Mbit/s upstream, aby osiągnąć dobre wyniki i móc pracować bez przerwy.  

Dzięki odpowiedniemu RDS 2016 User CAL można natychmiast rozpocząć efektywną codzienną pracę

Jeśli chcesz w swojej codziennej pracy korzystać z praktycznych Usług pulpitu zdalnego 2016 firmy Microsoft, musisz odpowiednio wcześnie zadbać o odpowiednie licencje. Z jednej strony potrzebujesz licencji na wspomniany już system operacyjny serwera, ale z drugiej strony potrzebujesz też licencji na instalację Remote Desktop Services. To jednak nie wystarczy do pracy z usługami, potrzebujesz także licencji dostępowych. Są to tak zwane CAL. Skrót ten oznacza Licencję Dostępu Klienta (Client Access License) i oznacza "licencję dostępu".

Możesz znaleźć potrzebne RDS 2016 User CAL można łatwo zamówić u nas w sklepie internetowym BestSoftware i dzięki temu możesz od razu rozpocząć pracę. Jest to licencja, która odnosi się do stałego pracownika lub użytkownika w twojej firmie. Osoba ta może wtedy korzystać z licencji z wielu różnych urządzeń i różnych platform. RDS 2016 User CAL jest więc zawsze bardzo dobrym wyborem, jeśli chodzi o korzystanie z wielu różnych urządzeń i technologii w codziennym życiu. W końcu praca mobilna i niezależne użytkowanie coraz częściej są w centrum uwagi, jeśli chodzi o korzystanie z nowoczesnych technologii. Posiadając RDS 2016 User CAL jesteś szczególnie dobrze przygotowany na te potrzeby. Dzięki nam możesz uzyskać ten specjalny rodzaj licencji na szczególnie korzystnych warunkach.

Jednak zakup RDS 2016 User CAL jest zazwyczaj bardzo drogi, a dostęp z wielu różnych urządzeń końcowych nie zawsze jest pożądany. Dlatego tak zwany RDS 2016 Device CAL, który zawsze odnosi się do stałego urządzenia w firmie, jest również bardzo pożądany. Praca z Usługami pulpitu zdalnego jest wtedy wykonywana z tego komputera lub notebooka. Ta atrakcyjna alternatywa dla RDS 2016 User CAL jest również dostępna w naszym sklepie internetowym BestSoftware, więc po prostu wybierz odpowiednią wersję, a następnie kup odpowiednią licencję na Remote Desktop Services od Microsoft.

Zakup oprogramowania jest dziś tak prosty - wystarczy zamówić online RDS 2016 User CAL

Aby w prosty i bezpieczny sposób zakupić odpowiednie oprogramowanie, nie musisz już wychodzić z domu. W sklepie internetowym BestSoftware możesz na przykład RDS 2016 User CAL i wszystkie inne produkty tanio od nas. Oszczędzasz pieniądze przy zwykłym zakupie w naszym sklepie internetowym, ponieważ koncentrujemy się na szczególnie korzystnych kosztach. Jednocześnie wspieramy cię najlepszą obsługą i profesjonalnym doradztwem w przypadku jakichkolwiek pytań lub otwartych wniosków. W takim przypadku po prostu skontaktuj się z nami i pozwól nam Cię wesprzeć. Jeśli chcesz, możemy zaoferować ci praktyczny czat na żywo, infolinię i oczywiście możliwość kontaktu przez e-mail. Ponadto mamy w ofercie dla ciebie różne i wiele innych produktów, ponieważ potrzeby i życzenia naszych klientów bardzo się różnią, gdy szukają odpowiedniego produktu. Dlatego, jeśli chcesz, możesz też zamówić RDS 2019 User CAL lub odpowiednie Urządzenie CAL dla Usługi pulpitu zdalnego 2016tak że praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione w wyborze. Oczywiście, również tutaj obowiązują szczególnie atrakcyjne i korzystne warunki, dzięki czemu zakupy w naszym sklepie internetowym na pewno się opłacą.

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2016 Użytkownik"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2016 Użytkownik"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2016 Użytkownik"
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Windows Server 2016 Użytkownik Windows Server 2016 Użytkownik
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Windows Server 2016 Datacenter Windows Server 2016 Datacenter
Od 587,51 zt * 3 919,51 zt *
Windows Server 2016 Urządzenie Windows Server 2016 Urządzenie
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
VMware Workstation 16 Pro VMware Workstation 16 Pro
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsoft SQL Server 2017 Standard
1 224,95 zt * 3 184,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft SQL Server 2014 Standard Microsoft SQL Server 2014 Standard
881,51 zt * 2 405,41 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Użytkownik Microsoft SQL Server 2017 Użytkownik
Od 440,51 zt * 502,15 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2016 Użytkownik Windows Server 2016 Użytkownik
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows Server 2016 Urządzenie Windows Server 2016 Urządzenie
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Windows Server 2012 Użytkownik Windows Server 2012 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Wondershare Filmora X | Wondershare Filmora X |
Od 146,51 zt * 171,45 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Windows Server 2016 Datacenter Windows Server 2016 Datacenter
Od 587,51 zt * 3 919,51 zt *
Wyświetlony