• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Office 2016 Standard Volumenlizenz | Terminalserver | Windows

322,91 zt * 904,30 zt * (64,29% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 144 razy
 • BS-10573
 • Wielojęzyczna strona
 • W zależności od wyboru
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
 • Word
  Excel
  PowerPoint
  OneNote
  Outlook
  Publisher
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2016 Standard Volumenlizenz | Terminalserver | Windows"


Kup online licencje objętościowe Microsoft Office 2016 Standard w niskich cenach

Kolekcja programów Microsoft Office 2016 Standard obejmuje profesjonalne programy Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, Outlook 2016, Publisher 2016 i OneNote 2016. Dzięki licencji wolumenowej Microsoft wielu użytkowników może korzystać z licznych funkcji aplikacji. Zarówno na serwerze terminali, jak i na pojedynczych komputerach, oprogramowanie to ułatwia tworzenie i projektowanie tekstów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, wiadomości e-mail, publikacji i notatników oraz zarządzanie nimi. Licencje objętościowe są idealnym rozwiązaniem zwłaszcza dla firm, kancelarii prawnych, praktyk i władz publicznych. Kupując licencje Office 2016 Standard tanio przez nasz sklep, otrzymujesz profesjonalną, niezawodną i bogatą w funkcje kolekcję oprogramowania.

Office 2016 Standard zawiera:

 • Word Twórz profesjonalne dokumenty tekstowe w mgnieniu oka.
 • Excel Inteligentny arkusz kalkulacyjny do zarządzania informacjami.
 • PowerPoint Twórz dynamiczne prezentacje, aby efektownie przedstawić informacje.
 • OneNote Cyfrowy notatnik umożliwiający przejrzyste i dokładne zapisywanie danych.
 • Ułatwiona komunikacja w programieOutlook.
 • Wydawnictwo Projektuje wysokiej jakości publikacje na profesjonalnym poziomie.

 

Dwie różne metody aktywacji: MAK i KMS

Przez długi czas licencjonowanie ilościowe było zarezerwowane tylko dla większych firm z odpowiednimi zasobami i dużą liczbą pracowników. Program Microsoft Open Licensing umożliwia teraz mniejszym organizacjom korzystanie z licencji objętościowych. Tę podstawową bazę można elastycznie rozszerzać za pomocą licencji MAK i KMS. Klucz MAK (Multiple Activation Key) jest wprowadzany dla każdej indywidualnej instalacji, tak jak w przypadku licencji dla użytkownika końcowego, i aktywowany online za pośrednictwem serwera Microsoft. Jeśli licencja ma być używana kilka razy, należy rozważyć rozwiązanie KMS. Skrót KMS oznacza Key Management Service (usługa zarządzania kluczami). Wykorzystuje to model serwer/klient. Klucz aktywacyjny hosta KMS jest instalowany na komputerze-hoście KMS, który niezależnie komunikuje się z odpowiednikiem w firmie Microsoft i zajmuje się aktywacją oprogramowania. Poszczególne komputery klienckie uzyskują dostęp do lokalnego hosta KMS w celu aktywacji. Czy to za pośrednictwem MAK czy KMS, program otwartych licencji Microsoft pozwala na wygodne wyposażenie kilku stanowisk pracy w pakiet Microsoft Office 2016 Standard.

 

Kup online licencje wolumenowe Microsoft Office 2016 Standard i pracuj produktywnie

Aplikacje pakietu Microsoft Office 2016 Standard prowadzą do wyraźnej optymalizacji procesów pracy na serwerze terminali oraz na pojedynczych stacjach roboczych i kryją w sobie indywidualne mocne strony.
Powszechnie używany program do edycji tekstu Word 2016 pozwala wygodnie tworzyć i edytować dowolne teksty oraz dodawać różne obiekty, takie jak grafiki i pola tekstowe. Między innymi oferty, przypomnienia, faktury, codzienna korespondencja biznesowa, zaproszenia, referencje z pracy i protokoły mogą być pisane szybko i łatwo.
Jeśli kupisz odpowiednie licencje na Microsoft Office 2016 Standard w niskiej cenie za pośrednictwem naszego sklepu, będziesz mógł używać programu Excel 2016 do rozwiązywania zadań matematycznych i efektywnego zarządzania danymi za pomocą tabel. Program arkusza kalkulacyjnego udostępnia wiele typów wykresów do wizualizacji informacji. Dzięki temu oprogramowaniu można wygodnie tworzyć listy towarów, harmonogramy i listy klientów.
Dzięki programowi do tworzenia prezentacji PowerPoint 2016 ty i inni użytkownicy możecie prezentować produkty, procesy biznesowe i raporty kwartalne w zrozumiały i efektowny sposób. Nie tylko pozostawisz trwałe wrażenie na klientach, ale także pracownicy docenią tę formę przekazywania informacji.
Program do zarządzania pocztą elektroniczną Outlook 2016 to cyfrowa poczta, dzięki której możesz odbierać, wysyłać, przekazywać dalej, zarządzać i archiwizować wiadomości. Po pobraniu programu możesz także tworzyć, organizować i kompleksowo zarządzać kalendarzami, danymi kontaktowymi, zadaniami i spotkaniami.
Dzięki programowi wydawniczemu Publisher 2016 możesz w kilku krokach stworzyć imponujące ulotki, broszury i inne publikacje o atrakcyjnym wyglądzie.
Jeśli chcesz tworzyć cyfrowe notatniki i zarządzać nimi, OneNote 2016 dołączony do pakietu Office 2016 Standard jest idealnym rozwiązaniem.

 

Kup Office 2016 Standard w niskiej cenie i korzystaj z nowych funkcji

Odpowiednie licencje na Office 2016 Standard dają dostęp do kolekcji oprogramowania z licznymi innowacjami i ulepszeniami. Obrazy mogą być teraz jeszcze łatwiej integrowane z dokumentami, skoroszytami, e-mailami i slajdami. Podczas wstawiania grafiki oprogramowanie wykrywa nieprawidłowe wyrównanie i automatycznie wprowadza poprawkę. Niezawodny asystent wyszukiwania wyświetla odpowiednie tematy pomocy nawet dla kolokwialnie sformułowanych haseł. Wszystkie programy w kolekcji oprogramowania mają wspólną cechę: intuicyjną obsługę. Jedną z nowości w Office 2016 Standard jest możliwość udostępniania dokumentów bezpośrednio z aplikacji Office. Współpraca zespołowa jest dużo łatwiejsza dzięki połączeniu z usługami w chmurze, takimi jak OneDrive. Rozbudowane funkcje komentowania są także zaletą, gdy pracuje się z kilkoma osobami. Różne mocne strony poszczególnych programów mogą być wykorzystane w różnych programach. Na przykład tabele i diagramy utworzone w Excelu 2016 mogą być wstawiane i dalej przetwarzane w Wordzie 2016. Zawartość może być jednak wykorzystana do prezentacji w programie PowerPoint 2016 lub stanowić podstawę publikacji w programie Publisher 2016. Jeśli chcesz zaprezentować wyniki swojej pracy na spotkaniu, zapraszając ludzi, możesz skorzystać z wygodnych funkcji kalendarza w Outlooku 2016.

Wymagania systemowe - Office 2016 Standard Volume Licences
Procesor procesor 1 gigahercowy (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) - lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne   

Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2016

RAM co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym co najmniej 3 GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran co najmniej 1024 * 768 pikseli
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta) office.com/systemrequirements.
Powiązane łącza do "Microsoft Office 2016 Standard Volumenlizenz | Terminalserver | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Office 2016 Standard Volumenlizenz | Terminalserver | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2016 Standard Volumenlizenz | Terminalserver | Windows"
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Microsoft Publisher 2010 Windows Microsoft Publisher 2010 Windows
58,31 zt * 174,88 zt *
Microsoft Publisher 2019 Windows Microsoft Publisher 2019 Windows
146,51 zt * 416,01 zt *
Windows 7 Ultimate Windows 7 Ultimate
73,01 zt * 169,05 zt *
Wskazówka!
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core
48 994,61 zt * 73 455,41 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
685,51 zt * 854,02 zt *
Wyświetlony