• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Użytkownik

Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Użytkownik 1 CAL

122,01 zt * 195,51 zt * (37,59% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 20 razy
  • BS-10582
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Użytkownik"

Zamów RDS 2012R2 User CAL - odpowiednie rozwiązania znajdziesz w naszym sklepie BestSoftware Online-Shop

Z Usługi pulpitu zdalnego 2012R2 znany producent, firma Microsoft, dostarcza atrakcyjną i potężną kontynuację poprzednich usług z 2012 r. Ze względu na praktyczną funkcjonalność, innowacyjne rozwiązania i wreszcie wysoki poziom bezpieczeństwa umożliwiający efektywną pracę zdalną, usługi te są bardzo dobrym wyborem zwłaszcza dla profesjonalnych użytkowników. Odwiedź nas w sklepie internetowym BestSoftware i kup z nami to, co najlepsze RDS 2012R2 User CAL po wyjątkowo niskiej cenie, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dzięki wyjątkowo szybkiej dostawie licencji nie musisz długo czekać, zanim będziesz mógł rozpocząć pracę z usługami. W ciągu maksymalnie 30 minut zajmiemy się dostarczeniem go do ciebie za pomocą poczty elektronicznej.

Dla biura domowego i pracy mobilnej - skorzystaj z zaawansowanych Usług pulpitu zdalnego

Ostatnie lata pokazały, jak ważna w dzisiejszym świecie jest praca zdalna. Wielu pracowników, także z branży technicznej, nagle musiało pracować z domowego biura. Usługi pulpitu zdalnego (Remote Desktop Services) firmy Microsoft są dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o pracę zdalną w praktycznych i bezpiecznych warunkach. Użytkownicy korzystają z bardzo prostej obsługi, innowacyjnych funkcji i atrakcyjnych możliwości. Ponieważ dzięki Usługom pulpitu zdalnego możesz uzyskać dostęp do programów i komputerów stacjonarnych znajdujących się w bezpiecznym środowisku serwerowym w twojej firmie, będąc w drodze lub siedząc przy biurku w domu.

To oczywiście daje ci jako użytkownikowi wiele atrakcyjnych korzyści, na przykład uproszczone zarządzanie sprzętem. Klient, który umożliwia dostęp do serwerów i usług, może być używany na wielu różnych platformach. Microsoft udostępnia ją m.in. dla systemów Windows i macOS, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by aplikacja pojawiła się także na urządzeniach mobilnych. Usługi obsługują wszystkie popularne urządzenia z systemem Android lub iOS, a nawet wszystkie aktualne wersje przeglądarek umożliwiają proste uruchomienie klienta.

Jako administrator zawsze zachowujesz ważny przegląd sytuacji. Możesz łatwo ograniczać prawa i opcje dostępu swoich pracowników lub dodawać nowe upoważnienia. Jednocześnie zapewnia to znacznie większe bezpieczeństwo, które odgrywa główną rolę i ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w większych firmach. Dzięki szyfrowanej transmisji i licznym zabezpieczeniom nie musisz się martwić o utratę danych, programów czy pulpitów podczas uzyskiwania do nich dostępu.

Odpowiednie połączenie internetowe ma ogromne znaczenie dla bezproblemowego korzystania z Remote Desktop Services 2012R2. Z jednej strony powinien działać stabilnie, ale z drugiej strony powinien też oferować odpowiednią prędkość. Wymagania dotyczące sprawności różnią się znacznie, między innymi w zależności od pożądanych działań. Ogólnie rzecz biorąc, oczywiście im bardziej skomplikowane programy są używane, tym więcej danych musi być przesyłanych i tym ważniejsza jest wysoka prędkość pobierania i wysyłania danych. Jednak Remote Desktop Services 2012R2 wyposażono w innowacyjne funkcje, które np. dostosowują jakość przesyłanej treści do dostępnej przepustowości.

Odpowiedni RDS 2012R2 User CAL ma ogromne znaczenie dla pracy z Usługami pulpitu zdalnego

Aby jak najszybciej i bezproblemowo rozpocząć pracę z praktycznymi usługami w swoim środowisku serwerowym, powinieneś szybko zakupić odpowiednie licencje. Aby to zrobić, należy najpierw zakupić licencję instalacyjną. Pamiętaj jednak, że główna instalacja usług może się odbyć tylko wtedy, gdy używasz wspieranej wersji Windows Server, czyli popularnego systemu operacyjnego firmy Microsoft przeznaczonego dla systemów serwerowych. Powinien być dostępny przynajmniej Windows Server 2008 R2, nowszy system jest lepszy Windows Server 2012 System.

Kiedy już to zrobisz i zainstalujesz podstawowe oprogramowanie na serwerze, do gry wchodzi RDS 2012R2 User CAL. Oprócz zwykłej licencji instalacyjnej, ty jako użytkownik musisz również posiadać tzw. licencję dostępową, aby móc korzystać z poszczególnych usług za pośrednictwem klienta na różnych platformach. Dzięki RDS 2012R2 User CAL umożliwiasz stałemu użytkownikowi, na przykład pracownikowi z Twojej firmy, elastyczne korzystanie ze wszystkich usług i funkcji. Potrzebujesz kolejnego RDS 2012R2 User CAL dla każdego dodatkowego użytkownika, ale Twoi pracownicy korzystają z pełnej swobody w korzystaniu z urządzeń. Niezależnie od tego, czy jest to notebook, tablet czy klasyczny komputer w domowym biurze, z RDS 2012R2 User CAL można korzystać z usług niezależnie od wybranego urządzenia i nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokonać ponownej zmiany.

Istnieje jednak również praktyczna alternatywa dla RDS 2012R2 User CAL, a mianowicie Device CAL. Nawiasem mówiąc, skrót CAL oznacza Client Access License (Licencja Dostępu Klienta). Jeśli praca ma być wykonywana wielokrotnie za pomocą urządzenia stacjonarnego, które znajduje się np. na stacji roboczej dostępnej dla kilku pracowników w firmie, zdecydowanie dokonujesz dobrego wyboru, korzystając z RDS 2012R2 Device CAL. Następnie możesz przypisać je bezpośrednio do danego urządzenia i umożliwić mu współpracę z usługami Microsoftu. Oczywiście, możesz również otrzymać Device CAL jako alternatywę dla RDS 2012R2 User CAL tanio i łatwo od nas w sklepie internetowym BestSoftware.

Oczywiście, kupując u nas RDS 2012R2 User CAL, możesz liczyć na atrakcyjne korzyści

Kupując RDS 2012R2 User CAL w BestSoftware możesz oczekiwać atrakcyjnych i kompleksowych korzyści. Dlaczego więc nie zdecydować się na zamówienie już teraz i przekonać się o szerokim wachlarzu opcji, które mamy ci do zaoferowania. Oczywiście, masz bezpośredni dostęp do innych naszych produktów. Na przykład RDS 2019 User CAL który jest znacznie nowocześniejszy i może zapewnić więcej funkcji. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz mógł skorzystać z atrakcyjnych warunków, niezależnie od tego, czy kupisz RDS 2016 User CAL lub RDS 2012R2 Device CAL. Oszczędzasz sporo pieniędzy, więc nie krępuj się porównać warunków między naszymi ofertami a oryginalnymi produktami producenta Microsoft. Jeśli po zakupie będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub problemy, możesz skontaktować się bezpośrednio z naszymi ekspertami. Będziemy cię wspierać najlepiej jak potrafimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania w jak najkrótszym czasie. Możesz także liczyć na zdalną konserwację, w której chętnie ci pomożemy. Jeśli aktywacja twojego oprogramowania nie działa, pomożemy ci dalej

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Użytkownik"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Użytkownik"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Użytkownik"
Windows Server 2012 R2 Użytkownik Windows Server 2012 R2 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2012 R2 Standard Windows Server 2012 R2 Standard
215,55 zt * 296,06 zt *
Windows Server 2012 R2 Datacenter Windows Server 2012 R2 Datacenter
485,05 zt * 1 033,85 zt *
Windows Server 2012 Użytkownik Windows Server 2012 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
Windows Server 2012 Użytkownik Windows Server 2012 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
303,31 zt * 489,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 58,31 zt * 122,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
97,51 zt * 342,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Device Microsoft SQL Server 2019 Device
Od 440,51 zt * 552,43 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Użytkownik Microsoft SQL Server 2017 Użytkownik
Od 440,51 zt * 502,15 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Device Microsoft SQL Server 2017 Device
Od 440,51 zt * 502,15 zt *
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Windows Server 2008 Device Windows Server 2008 Device
Od 48,51 zt * 74,92 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2012 R2 Standard Windows Server 2012 R2 Standard
215,55 zt * 296,06 zt *
Wyświetlony