• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2012 Użytkownik

Windows Server 2012 Użytkownik 1 CAL

53,41 zt * 74,92 zt * (28,71% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Te opcje nie są dostępne!

Już sprzedano 10 razy
  • BS-10533
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2012 Użytkownik"

Kup Windows Server 2012 User CAL - skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty

Chociaż Windows Server został wprowadzony na rynek już w 2012 roku, ten specjalny system operacyjny jest nadal używany w wielu środowiskach i obszarach. Mimo że zbliża się koniec wsparcia - oficjalnie nie będzie już wsparcia dla wersji z 10 października 2023 roku - system nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Wspieramy Cię w jego używaniu i oferujemy Ci Windows Server 2012 User CAL na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Skorzystaj z bezpiecznego środowiska zakupów w naszym sklepie internetowym BestSoftware, na pewno warto.

Wykorzystaj popularny system Windows Server 2012 w profesjonalnym środowisku

Windows Server 2012 to specjalny system operacyjny dla środowisk serwerowych. Nie jest on używany na klasycznym komputerze stacjonarnym, ale na serwerze. W tym przypadku oprogramowanie przekonuje specjalnymi funkcjami i zaawansowanymi właściwościami, na przykład w zakresie zarządzania siecią lub nośnikami danych, w celu udostępnienia plików i innych informacji stronom zewnętrznym. System Windows Server 2012 oferuje również odpowiednie funkcje do pracy zespołowej. Dotyczy to na przykład rozszerzonego zarządzania drukiem.

Jako podstawę rozwoju systemu operacyjnego Microsoft wykorzystuje Windows Server 8. Doświadczeni użytkownicy rozpoznają to również po interfejsie. Tutaj jednak zastosowano dodatkowe elementy Windows Phone 8, które ułatwiają obsługę systemu, zwłaszcza na urządzeniach dotykowych. Jednak domyślnie po uruchomieniu systemu Windows Server 2012 użytkownik jest witany przez interfejs o nazwie ModernUI-Lite. Jest to wersja odchudzona, ponieważ wiele animacji oraz efekty przezroczystości są wyłączone. To znacznie zwiększa wydajność.

Oczywiście, Windows Server 2012 różni się od klasycznego systemu operacyjnego dla komputerów stacjonarnych z technicznego punktu widzenia. Dotyczy to na przykład wspomnianych już funkcji drukowania lub codziennej współpracy.

Łatwy dostęp gwarantowany - kup teraz Windows Server 2012 User CAL

System Windows Server 2012 można kupić w różnych wersjach, do tej pory dostępne są cztery bezpłatne edycje. Są to wersje Foundation, Essentials, Standard i Datacenter. Umożliwiają one wykorzystanie ich zgodnie z zapotrzebowaniem i indywidualny wybór odpowiedniego rozwiązania, w zależności od środowiska i firmy. Do instalacji systemu operacyjnego musisz zakupić odpowiednią licencję serwerową, którą możesz również kupić bardzo tanio w sklepie internetowym BestSoftware i używać bezpośrednio.

Jednak nawet mając licencję na instalację, nie możesz jeszcze w pełni pracować z systemem Windows Server 2012. Potrzebujesz również odpowiednich licencji dostępu, aby można było dokonywać konfiguracji i wykonywać prace. U nas możesz kupić Windows Server 2012 User CAL po szczególnie korzystnej cenie. Skrót CAL oznacza "Client Access License" (Licencja Dostępu Klienta) i w tym przypadku licencjonuje stałego użytkownika na dostęp do serwera. Dzięki Windows Server 2012 User CAL producent wspiera przede wszystkim mobilną i elastyczną pracę z różnymi urządzeniami. W tej wersji nie ma znaczenia, jakie urządzenie, jaka platforma czy jakie środowisko. Użytkownik może pracować z serwerem zarówno z komputera stacjonarnego w firmie, jak i z notebooka w podróży. W przypadku Windows Server 2012 User CAL należy jednak pamiętać, że w tym przypadku trzeba również kupić licencję dostępową dla każdego nowego użytkownika.

Wskazówka: Jeśli do serwera ma mieć dostęp kilku pracowników, a w najlepszym wypadku zawsze z tego samego urządzenia, warto użyć programu Windows Server 2012 Device CAL licencja to bardzo dobra rada. Jest to odpowiednik Windows Server 2012 User CAL, czyli licencji związanej z urządzeniem. Jeśli masz licencję na jedno z urządzeń w firmie, w zasadzie z serwerem może pracować nieograniczona liczba użytkowników. Jednak i w tym przypadku musisz kupić nową licencję dla każdego nowego urządzenia. Dlatego też od Twoich indywidualnych potrzeb zależy, czy Windows Server 2012 User CAL lub jedna z alternatyw będzie dla Ciebie odpowiednia. Obie wersje oferujemy w wyjątkowo korzystnych cenach, więc po prostu wybierz tę, którą chcesz.

Dzięki wielu innowacjom Windows Server 2012 inspiruje użytkowników do dziś

Windows Server 2012 jest oficjalnym następcą Windows Server 2008 R2od czasu wydania tej wersji minęło kilka lat. W związku z tym nie powinno zabraknąć wielu innowacji i poprawionych funkcji. Dzięki temu system będzie gotowy na przyszłość i ponownie znacząco usprawni codzienną pracę. Wszechstronne zmiany można zobaczyć na przykład w menedżerze zadań. Został on całkowicie przebudowany i zastępuje stary menedżer z Windows XP i Windows 7 . Teraz uruchomione aplikacje są kategoryzowane, a nieaktywne procesy są automatycznie dezaktywowane. Oczywiście ma to wyraźny wpływ na wydajność systemu.

Osoby, które wybrały warianty Standard lub Datacenter, mogły również korzystać z uaktualnionej wersji Hyper-V od momentu wydania. Platforma wirtualizacyjna oferuje teraz jeszcze więcej możliwości i zaawansowanych funkcji ułatwiających codzienną, efektywną pracę. Ponadto dla systemu Windows Server 2012 opracowano zupełnie nowy system plików. Stanowi on uzupełnienie systemu NTFS i został opracowany specjalnie do przechowywania danych na serwerach. 

Jedną z głównych innowacji w systemie Windows Server 2012 jest bezpośrednie połączenie systemu z usługami Windows Azure. Integracja oprogramowania z chmurą daje wiele możliwości reagowania na zmieniające się potrzeby, bardziej efektywnej pracy i wprowadzania zmian. W razie potrzeby cały serwer można przechowywać i tworzyć kopie zapasowe w chmurze, ale dzięki bezpośredniemu połączeniu możliwe jest także zlecanie procesów i innych prac. Dzięki temu producent Microsoft położył również fundamenty pod skuteczną pracę w kolejnych latach, ponieważ do dziś chmura i wirtualizacja odgrywają główną rolę w dziedzinie pracy z serwerami.

Kup taniej - dostarczamy Ci Windows Server 2012 User CAL w wyjątkowo niskiej cenie

Kup teraz szczególnie tanio licencję Windows Server 2012 User CAL w sklepie internetowym BestSoftware i skorzystaj z atrakcyjnych korzyści, jakie zapewniamy wszystkim konsumentom. Widać to już po cenach, ponieważ licencje dostępowe dla Windows Server można u nas dostać wyjątkowo tanio. Jest to szczególnie istotne w porównaniu z innymi dostawcami i źródłami zaopatrzenia na rynku. Jeśli więc zawsze chciałeś zaoszczędzić sporo pieniędzy, to zamawiając u nas Windows Server 2012 User CAL jesteś we właściwym miejscu. Oczywiście możesz oczekiwać od nas wielu innych atrakcyjnych korzyści. Na przykład, zawsze dostarczamy pożądane produkty szczególnie szybko i wygodnie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oszczędza to wiele czasu, ponieważ licencja na dostęp do serwera jest już dostępna w twojej skrzynce pocztowej po upływie maksymalnie 30 minut. Ponadto przekonujemy Cię jako konsumenta najlepszą obsługą klienta i kompetentnym wsparciem ze strony doświadczonych ekspertów. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem praktycznego czatu na żywo lub infolinii i poczty elektronicznej, a z przyjemnością pomożemy Ci w przyjazny sposób rozwiązać wszystkie Twoje problemy. Zobacz teraz, zamów w kilku krokach i ciesz się z atrakcyjnych korzyści.

Powiązane łącza do "Windows Server 2012 Użytkownik"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2012 Użytkownik"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2012 Użytkownik"
Wskazówka!
Windows Server 2012 Standard Windows Server 2012 Standard
323,35 zt * 607,75 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2012 R2 Standard Windows Server 2012 R2 Standard
215,55 zt * 296,06 zt *
Windows Server 2012 Essentials Windows Server 2012 Essentials
195,95 zt * 607,75 zt *
Microsoft SQL Server 2014 Użytkownik Microsoft SQL Server 2014 Użytkownik
Od 342,51 zt * 401,65 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie
Od 587,51 zt * 612,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Windows Server 2008 Device Windows Server 2008 Device
Od 48,51 zt * 74,92 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
AOMEI Backupper Server | Windows AOMEI Backupper Server | Windows
Od 636,51 zt * 832,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Kofax Omnipage Ultimate | Windows Kofax Omnipage Ultimate | Windows
710,01 zt * 930,51 zt *
Roxio Toast 19 Titanium | MAC Roxio Toast 19 Titanium | MAC
318,01 zt * 391,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core
9 799,51 zt * 16 169,95 zt *
Windows Server 2012 Essentials Windows Server 2012 Essentials
195,95 zt * 607,75 zt *
Windows Server 2012 R2 Datacenter Windows Server 2012 R2 Datacenter
485,05 zt * 1 033,85 zt *
Windows Server 2016 Datacenter Windows Server 2016 Datacenter
Od 587,51 zt * 3 919,51 zt *
Windows Server 2012 R2 Device Windows Server 2012 R2 Device
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Windows Server 2008 R2 Urządzenie Windows Server 2008 R2 Urządzenie
Od 48,51 zt * 74,92 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Wyświetlony