• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2012 Essentials

Windows Server 2012 Essentials

195,95 zt * 607,75 zt * (67,76% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 30 razy
  • BS-10593
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2012 Essentials"

Windows Server 2012 Essentials - niedrogi system operacyjny dla małych środowisk

Z Windows Server 2012 Essentials to potężny system operacyjny dla środowisk serwerowych. Przekonuje wieloma wspólnymi cechami, prostą obsługą i nowoczesnym interfejsem użytkownika, i do dziś jest używany w wielu różnych środowiskach. Oczywiście możesz zamówić licencję na system operacyjny bezpośrednio u nas w sklepie internetowym BestSoftware, aby rozpocząć instalację i użytkowanie. Sięgnij po niego już teraz i zdecyduj się na sprawdzony system, który jest bardzo dobrym wyborem zwłaszcza dla mniejszych firm.

Wersja Essentials systemu Windows Server 2012 jest skierowana do specjalnej grupy docelowej

Microsoft Windows Server 2012 pojawił się w 2012 roku i był oferowany przez Microsoft w czterech różnych wariantach dla konsumentów. Windows Server 2012 Essentials to drugi wariant, który jest dobrym wyborem zwłaszcza dla środowisk w mniejszych firmach. System operacyjny ma pewne specjalne cechy, które pozwalają mu przekonać się do siebie w takim środowisku. Dotyczy to na przykład prostego interfejsu użytkownika, który jest odpowiedni także dla początkujących, wstępnie ustawionej łączności z usługami w chmurze oraz braku uprawnień do wirtualizacji. Istnieją również ograniczenia dotyczące obsługiwanego sprzętu lub codziennego użytkowania. Na przykład, maksymalna ilość pamięci wynosi 64 gigabajty, a model licencjonowania systemu Windows Server 2012 Essentials pozwala na utworzenie maksymalnie 25 kont użytkowników. Również tutaj widać dążenie do tego, aby system operacyjny był dobrym wyborem dla mniejszych firm.

Oczywiście jako konsument korzystasz z wielu innych wersji, np. poza ofertą Windows Server 2012 Essentials. Tutaj możesz polegać na trzech innych wariantach Foundation, Standard i Datacenter. Wersja Foundation nadaje się przede wszystkim jako niedrogi serwer uniwersalny i oferuje podstawowe funkcje serwera, obsługę maksymalnie 15 kont użytkowników oraz maksymalnie 32 gigabajty pamięci RAM. Jeśli jednak Twoje potrzeby są większe, powinieneś wybrać Windows Server 2012 Standard lub Datacenter, który obsługuje do czterech TB pamięci RAM i nieograniczoną liczbę użytkowników. Możesz również zakupić bezpośrednio u nas tanie licencje na inne wersje, więc wybierz odpowiedni wariant systemu operacyjnego Windows Server 2012.

Windows Server 2012 Essentials przekonuje atrakcyjnymi zaletami i potężnymi narzędziami

Windows Server 2012 Essentials to wciąż popularny system operacyjny, który przekonuje powszechnymi funkcjami i potężnymi narzędziami. Przede wszystkim, w porównaniu do swojego poprzednika, system operacyjny Windows Server 2008 R2 zmienione funkcje są bezpośrednio włączone. Innowacje koncentrują się przede wszystkim na obszarze wirtualizacji i współpracy z chmurą. Ci, którzy chcą pracować z wirtualnymi serwerami opartymi na przykład na RDP, mogą pracować znacznie efektywniej z systemem operacyjnym. Dzięki poprawkom i zmianom we właściwych miejscach praca przebiega teraz znacznie szybciej. Ponadto usługa VM Connect w systemie Windows Server 2012 Essentials umożliwia wymianę plików poprzez przeciąganie i upuszczanie, co powinno zaoszczędzić sporo czasu, zwłaszcza w dłuższej perspektywie. Osoby, które korzystają z kilku nośników danych na swoim serwerze i chcą je połączyć w tzw. przestrzenie dyskowe, mogą to teraz zrobić w bardzo prosty sposób. Dzięki systemowi Windows Server 2012 Essentials dostępne są odpowiednie funkcje. Ponadto zainstalowane dyski SSD są teraz znacznie lepiej obsługiwane, dzięki czemu można je łączyć z klasycznymi dyskami twardymi i używać razem. Połączenie z Windows Azure jest również uwzględnione i stanowi jedną z większych zmian, jakie niesie ze sobą Windows Server 2012 Essentials. Na przykład zawsze możesz dostosować rzeczywiste potrzeby serwera za pomocą kilku prostych kroków, na przykład poprzez rozszerzenie opcji. Jeśli zapotrzebowanie w firmie lub aktualnym środowisku znacznie wzrośnie, można łatwo rozszerzyć i wykorzystać praktyczne usługi Azure firmy Microsoft. Z biegiem lat możliwe jest jednak także zmniejszenie zapotrzebowania.

Windows Server 2012 Essentials nie ma jednak wszystkich funkcji i narzędzi, które są oferowane w zasadzie w wersji wprowadzonej w 2012 roku. Dotyczy to na przykład praktycznych usług Windows Server Update Services lub wspomnianych już usług Hyper-V. Ponadto nie jest możliwe wprowadzenie wielu indywidualnych zmian, do których użytkownicy są przyzwyczajeni w Datacenter lub Standardzie. Dotyczy to na przykład serwera DNS lub usług domenowych AD.

Klasyczna obsługa, wszechstronne wsparcie sprzętowe - korzystaj z wysokiego poziomu codziennej użyteczności

Jednak brak możliwości indywidualnego dostosowania i ustawień jest jedną z największych zalet systemu Windows Server 2012 Essentials. Ponieważ system operacyjny Windows Server w tej wersji jest bardzo dobrym wyborem zwłaszcza dla początkujących i przekonuje bardzo prostą obsługą, która nie pozostawia prawie żadnych pytań bez odpowiedzi. Dzięki już wstępnie przygotowanym konfiguracjom i optymalnemu dostosowaniu do potrzeb użytkowników, zwykle nie ma potrzeby wprowadzania jakichkolwiek zmian, gdyż praca klasyczna powinna być możliwa bez żadnych problemów. Po udanej instalacji w środowisku serwerowym i aktywacji odpowiednimi licencjami można rozpocząć pracę; początkujący nie muszą się wtedy zajmować najpierw rozbudowaną technologią. Z tego samego powodu producent - firma Microsoft - zrezygnował z rozbudowanego interfejsu użytkownika dla Windows Server 2012 Essentials, ale zainstalował odpowiedni interfejs o bardzo prostej obsłudze i intuicyjnym działaniu. Tak więc każdy, kto nie jest szczególnie zaznajomiony z możliwościami systemu, z pewnością dokona bardzo dobrego wyboru na początek z Windows Server 2012 Essentials.

Jednocześnie obsługa sprzętu podczas korzystania z Windows Server 2012 Essentials jest bardzo dobra, zwłaszcza na starszych systemach system nadal działa bez zarzutu. Wynika to zarówno z niskich wymagań, jak i bardzo dobrej optymalizacji. Tak więc każdy, kto polega na starszym serwerze, ale nie chce się obyć bez dobrej wydajności i bezbłędnej pracy, z pewnością dokona dobrego wyboru, wybierając starszy Windows Server 2012 Essentials. Wystarczy 512 megabajtów pamięci RAM, 32 gigabajty miejsca na dysku twardym i procesor 1,4 GHz, aby system operacyjny działał sprawnie w środowisku serwerowym.

Kup Windows Server 2012 Essentials i inne wersje na BestSoftware

Aby móc zainstalować i używać systemu Windows Server 2012 Essentials na swoim serwerze, musisz oczywiście najpierw uzyskać odpowiednią licencję. Możesz to kupić łatwo i bardzo tanio w sklepie internetowym BestSoftware, ponieważ udowodniliśmy, że jesteśmy niezawodnym i kompetentnym partnerem. Dzięki licznym zaletom praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione, a my z łatwością spełniamy wysokie wymagania naszych klientów. Na przykład dostarczamy pożądane produkty wyjątkowo szybko. Licencja na stałą aktywację systemu Windows Server 2012 Essentials zostanie wysłana do ciebie bezpośrednio pocztą elektroniczną po dokonaniu zakupu. Po około 30 minutach będzie już w twojej skrzynce pocztowej do swobodnego użytku. Oczywiście, jeśli masz jakiekolwiek problemy lub komplikacje z produktami, nie jesteś sam. Ponieważ najlepsza obsługa klienta jest szczególnie bliska naszym sercom, abyś zawsze czuł się u nas dobrze. Na przykład napisz bezpośrednio do eksperta za pośrednictwem praktycznego czatu na żywo i skorzystaj z możliwości otrzymania fachowej pomocy. Ponadto oferujemy ci wsparcie, którego potrzebujesz, w postaci praktycznej infolinii lub opcji kontaktu przez e-mail. Nie przegap atrakcyjnych okazji do zakupu u nas, skorzystaj z nich już teraz i zamów pożądane oprogramowanie bezpośrednio i wygodnie z domu.

Wymagania systemowe - Windows Server 2012 Essentials
Procesor 1.4 GHz 64-bit EMT64 lub AMD64, Quad-Core zalecane
Pamięć 512 MB ECC obsługiwane moduły pamięci i 800 MB dla instalacji maszyn wirtualnych
Miejsce na dysku twardym dla rdzenia 32 GB, dla GUI kolejne 4 GB
Powiązane łącza do "Windows Server 2012 Essentials"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2012 Essentials"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2012 Essentials"
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Windows Server 2019 Essentials Windows Server 2019 Essentials
661,01 zt * 1 306,44 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie
Od 587,51 zt * 612,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Microsoft Exchange Server 2013 Standard
788,41 zt * 2 449,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Microsoft Exchange Server 2010 Standard
391,51 zt * 1 131,41 zt *
Windows Server 2016 Podstawy Windows Server 2016 Podstawy
337,61 zt * 607,75 zt *
Microsoft SQL Server 2008 Standard User Microsoft SQL Server 2008 Standard User
Od 195,51 zt * 250,83 zt *
Windows Server 2016 Użytkownik Windows Server 2016 Użytkownik
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Windows Server 2012 R2 Użytkownik Windows Server 2012 R2 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Windows Server 2012 Użytkownik Windows Server 2012 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Windows Server 2008 Użytkownik Windows Server 2008 Użytkownik
Od 48,51 zt * 74,92 zt *
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise LTSC 2021
881,95 zt * 1 110,39 zt *
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2012 R2 Standard Windows Server 2012 R2 Standard
215,55 zt * 296,06 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Wskazówka!
Wyświetlony