• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2022 Standard Core Licencja na dodatek rozszerzający

Windows Server 2022 Standard Core Licencja na dodatek rozszerzający 2 Core

391,51 zt * 783,51 zt * (50,03% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Te opcje nie są dostępne!

Już sprzedano 2 razy
  • BS-11121
  • Microsoft
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Lizenzerweiterung

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2022 Standard Core Licencja na dodatek rozszerzający"

Kup licencję rozszerzającą na dodatek Windows Server 2022 Datacenter Core i korzystaj ze wszystkich funkcji

Jeśli chcesz rozbudować i unowocześnić swój sprzęt dzięki Windows Server 2022 może być konieczny zakup Windows Server 2022 Datacenter Core Licencja na dodatek rozszerzający zakup. Powodem tego jest specjalny model licencjonowania, który jest stosowany także w nowych wersjach popularnych serwerowych systemów operacyjnych. Jesteśmy gotowi pomóc ci, jeśli potrzebujesz tanich licencji rozszerzających Windows Server 2022 Datacenter Core w związku ze zmianą technologii, a w BestSoftware umożliwiamy ci łatwy i efektywny zakup bezpośrednio z domu, jak zwykle. Rozejrzyj się teraz w wolnej chwili i skorzystaj z atrakcyjnych zalet i możliwości, jakie daje bezpieczne zamawianie.

Korzystaj z Windows Server 2022 i licencji z powodzeniem dzięki korzystnym ofertom

Wraz z Windows Server 2022 producent Microsoft udostępnił użytkownikom najnowszą wersję popularnego systemu operacyjnego. Dzięki nowym funkcjom, znanej obsłudze i wsparciu technicznemu dla wielu różnych procesów, Windows Server 2022 jest ponownie popularnym wyborem dla wszystkich profesjonalnych użytkowników i użytkowniczek. Jak zwykle producent dostarcza oprogramowanie dla różnych grup docelowych w kilku indywidualnych wariantach. W zależności od swoich potrzeb wybierz warianty Essentials, Standard, Datacenter i Datacenter Azure Edition. Wersja Datacenter, na którą licencję rozszerzającą Core Add-on możesz kupić w BestSoftware, jest przeznaczona przede wszystkim dla firm o wysokich wymaganiach dotyczących obciążenia IT i umożliwia korzystanie z dużej liczby maszyn wirtualnych. Dodatkowo możesz się cieszyć z faktu, że w Windows Server 2022 nie ma limitu procesorów, więc z odpowiednią licencją rozszerzającą Windows Server 2022 Datacenter Core możesz korzystać z nieograniczonej liczby rdzeni.

Aby móc korzystać z Windows Server 2022 ze wszystkimi jego funkcjami i właściwościami, musisz skorzystać z tak zwanego licencjonowania podstawowego. Oznacza to, że poszczególne rdzenie procesora otrzymują odpowiednią licencję. Microsoft zdefiniował w tym celu trzy zasady, aby umożliwić efektywne licencjonowanie, a tym samym natychmiastowe użycie. Na przykład każdy fizyczny procesor jest wyposażony w co najmniej osiem rdzeni. Dla każdego serwera fizycznego minimalna liczba rdzeni to nawet 16 rdzeni. Wszystkie fizyczne i aktywne rdzenie są wtedy brane pod uwagę przy licencjonowaniu i muszą być zaopatrzone w odpowiednią licencję, zanim zaczniesz z nich korzystać.

Ważne: Aby uzyskać dostęp do nowego systemu Windows Server 2022, potrzebujesz nie tylko licencji podstawowych, ale także licencji dostępowych. Tak zwane CAL (Client Access License) są oczywiście dostępne dla ciebie tutaj, w BestSoftware. Nie krępuj się więc szukać i zabezpieczać odpowiednich Windows Server 2022 Device CALs lub Windows Server 2022 User CALs. Czekamy na twój zakup.

Obecna wersja przynosi kilka nowych funkcji i innowacyjnych rozwiązań dla twojej pracy

W nowej wersji Windows Server 2022 producent Microsoft jest raczej powściągliwy, jeśli chodzi o zmiany. Prawdopodobnie chodzi tu o dyskretne korekty, a nie o wielkie innowacje. Niemniej jednak niektóre zmiany i innowacje w Windows Server 2022 mają z pewnością duże znaczenie dla Ciebie jako użytkownika i dlatego należy je poznać przed zmianą lub uaktualnieniem. Na przykład producent, firma Microsoft, w znacznym stopniu pracuje nad bezpieczeństwem. Dzięki poprawionym zabezpieczeniom i funkcjom oferujesz przestępcom znacznie mniejszą powierzchnię ataku i możesz liczyć na bezpieczną i efektywną pracę. Nowe są także funkcje hybrydowe Azure. Dzięki nim producent po raz kolejny znacząco rozszerza wsparcie dla swoich własnych usług w chmurze. Korzyści dla ciebie są oczywiste, ponieważ czeka tu na ciebie zwiększona wirtualizacja i znacznie lepsza skalowalność, która jest ukierunkowana na twoje indywidualne potrzeby. Z licencją rozszerzającą Windows Server 2022 Datacenter Core możesz także używać nowej i praktycznej przeglądarki internetowej Microsoft Edge oraz korzystać z zagnieżdżonej wirtualizacji procesorów AMD lub optymalizacji pamięci masowej dla Storage Spaces.

Warto też przyjrzeć się cechom i funkcjom, które nie są już wspierane przez Windows Server 2022. Jeśli do tej pory z nich korzystałeś, powinieneś zastanowić się, czy i jak możesz się bez nich obejść. Dotyczy to na przykład tak zwanego SAC (Semi-Annual Channel). Kanał półroczny został całkowicie usunięty z Windows Server 2022 . To samo dotyczy usługi serwera iSNS, która również nie jest już swobodnie dostępna w najnowszej wersji Windows Server. Usługi Guarded Fabric i Shielded Virtual Machines nie są już dalej rozwijane. Są one jednak nadal dostępne za darmo i mogą być używane w serwerowym systemie operacyjnym, przynajmniej na razie. Kolejna zmiana dotyczy korzystania z instalacji rdzeniowej. SConfig nie może być już wywoływany przez komendę, ponieważ jest już domyślnie uruchomiony. Użytkownicy również będą musieli się do tego przyzwyczaić.

Wybierz odpowiedni typ instalacji dla nowego systemu Windows Server 2022

Jeśli chcesz używać Windows Server 2022, oprócz odpowiednich licencji musisz pomyśleć o instalacji. Większość użytkowników wybiera klasyczną instalację wersji desktopowej. Ta wersja Windows Server 2022 ma klasyczny pulpit i graficzny interfejs użytkownika, który jest mocno zorientowany na Windows 10 lub Windows 11 i powinien znacznie ułatwić pracę, zwłaszcza początkującym. Jednak Windows Server 2022 nadal pozwala na korzystanie z tzw. instalacji rdzeniowej. Jest to instalacja naprawdę tylko podstawowych usług i funkcji, które są ważne dla prostego korzystania z typowych ról serwera. Jednak w tym przypadku nie jest dostępny graficzny interfejs użytkownika, więc operacje wykonuje się za pomocą odpowiednich wpisów lub przez zdalne połączenie. Instalacja bazowa jest jednak bardzo popularna w niektórych środowiskach i przekonuje na przykład znacznie wyższym poziomem bezpieczeństwa. Ponieważ wymagania dotyczące nośników danych są znacznie niższe w przypadku Windows Server 2022 w wersji podstawowej, oferuje on także znacznie mniejszą powierzchnię ataku ze względu na znacznie mniejszą bazę kodu. Tak więc to od indywidualnych potrzeb zależy, która wersja będzie najodpowiedniejsza.

Kup licencję rozszerzającą Windows Server 2022 Datacenter Core już teraz w BestSoftware

Jako użytkownik możesz już teraz kupić licencję na rozszerzenie Windows Server 2022 Datacenter Core bezpośrednio w BestSoftware, aby również skorzystać z atrakcyjnych korzyści i korzystnych warunków. Oczywiście z nami nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale masz też dostęp do innych popularnych produktów z domu Microsoft dostęp. Wspomniane Windows Server 2022 Device CALs oraz Windows Server 2022 User CALs ale jesteśmy też gotowi na starsze wersje serwerów Windows. Windows Server 2019 lub nawet Windows Server 2012 na niedrogi początek, praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione w naszym asortymencie. W wolnej chwili zapoznaj się z atrakcyjnymi produktami, a następnie zamów je bez większego wysiłku. Oczywiście gwarantujemy szybką dostawę przez e-mail, a jeśli będziesz zainteresowany, pomożemy ci szybko rozwiązać wszelkie problemy z nowym oprogramowaniem za pośrednictwem infolinii, wiadomości lub czatu na żywo.

Powiązane łącza do "Windows Server 2022 Standard Core Licencja na dodatek rozszerzający"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2022 Standard Core Licencja na dodatek rozszerzający"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2022 Standard Core Licencja na dodatek rozszerzający"
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core
48 994,61 zt * 73 455,41 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
16 654,61 zt * 21 025,41 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core
9 799,51 zt * 16 169,95 zt *
Windows Server 2016 Datacenter Windows Server 2016 Datacenter
Od 587,51 zt * 3 919,51 zt *
Windows Server 2019 Datacenter Windows Server 2019 Datacenter
Od 5 879,51 zt * 7 539,58 zt *
Microsoft Word 2010 Windows Microsoft Word 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
440,51 zt * 538,51 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
146,51 zt * 342,95 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
G Data Mobile Security Android G Data Mobile Security Android
73,01 zt * 97,51 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 723,51 zt * 5 874,61 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie
Od 587,51 zt * 612,01 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Wyświetlony