• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2022 Datacenter Core Licencja na dodatek rozszerzający

Windows Server 2022 Datacenter Core Licencja na dodatek rozszerzający 2 Core

538,51 zt * 1 425,41 zt * (62,22% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • BS-11126
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Lizenzerweiterung

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2022 Datacenter Core Licencja na dodatek rozszerzający"

Szukasz dodatku Windows Server 2022 Datacenter Core Licencja rozszerzenia 2 Core? Znajdziesz tu to, czego szukasz!

Nowy system operacyjny dla środowisk serwerowych Windows Server 2022 pojawił się na rynku w sierpniu 2021 roku i szybko przekonał do siebie świeżym wyglądem i wieloma nowymi technologiami. Wielu klientów decyduje się na tzw. instalację podstawową ze względu na koszty i bezpieczeństwo, ale nawet w tym przypadku klasyczna instalacja z interfejsem użytkownika nie stanowi żadnego problemu. W przypadku szerokiego zastosowania kluczową rolę odgrywa odpowiednie licencjonowanie; zwykle odbywa się ono zgodnie z tzw. licencjonowaniem podstawowym. Każdy rdzeń procesora musi więc posiadać licencję, aby możliwe było korzystanie z serwera. Jeśli z biegiem lat zapotrzebowanie wzrośnie lub sprzęt zostanie wymieniony, możesz dostosować zapotrzebowanie i wykorzystywany sprzęt za pomocą tzw. licencji rozszerzającej Windows Server 2022 Datacenter Core 2 Core, tak aby nic nie stało na przeszkodzie szerokiemu wykorzystaniu. W sklepie BestSoftware możesz nabyć odpowiednią licencję na rozszerzenie Windows Server 2022 Datacenter Core 2 Core.

Windows Server 2022 - nowa wersja przekonuje wieloma funkcjami i nowymi technologiami

Wraz z Windows Server 2022 znany producent Microsoft wprowadził na rynek najnowszą wersję popularnego systemu operacyjnego dla serwerów 18 sierpnia 2021 roku; jest to oficjalny następca Windows Server 2019. Nawiasem mówiąc, ci, którzy wybiorą drogę aktualizacji już dziś, skorzystają z bardzo długiego okresu regularnych aktualizacji zabezpieczeń. Microsoft obiecuje wsparcie do 14 października 2031 roku.

W porównaniu z poprzednikiem, tj. z Windows Server 2019nowy wariant przynosi wiele atrakcyjnych zmian i nowych funkcji. Na przykład klienci mogą liczyć na rozszerzone funkcje bezpieczeństwa, które umożliwiają skuteczną ochronę przed wszystkimi typowymi zagrożeniami. Na przykład funkcja ochrony firmware'u zapewnia dobrą ochronę przed atakami firmware'u. Ale są też pewne nowinki techniczne i innowacyjne rozwiązania, takie jak zintegrowana przeglądarka internetowa. Nadchodzi z Windows Server 2022 teraz używana jest praktyczna i popularna przeglądarka Edge, która umożliwia znacznie lepszą wydajność i obsługę. Innowacje w zakresie wirtualizacji procesorów AMD, Azure Arc do efektywnego zarządzania różnymi usługami w chmurze i inne dostosowania również nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia, gdy Windows Server 2022 jest używany w codziennym życiu. Ponadto klienci mogą korzystać ze znacznie poprawionej wydajności UDP i TCP, co powinno być zauważalne podczas regularnego korzystania z systemu. Szybsze reakcje i znacznie bardziej efektywna praca z pewnością zrobią wrażenie.

Rozszerz możliwości wykorzystania systemu Windows Server 2022 Datacenter Core Licencja rozszerzenia 2 Core

System Windows Server 2022 jest dostępny w wielu różnych wersjach, dzięki czemu może trafić bezpośrednio do różnych grup docelowych. Szczególnie popularne są dwie wersje Datacenter i Standard, które nadają się zarówno dla większych, jak i mniejszych firm lub środowisk. W przypadku tych wersji obowiązuje specjalny rodzaj licencji, ponieważ Microsoft zdecydował się na tzw. licencjonowanie podstawowe. W związku z tym wszystkie poszczególne rdzenie procesorów muszą być wyposażone w licencję, aby możliwe było korzystanie z systemu operacyjnego. Istnieją w tym zakresie stałe zasady, które możesz poznać z wyprzedzeniem i których powinieneś przestrzegać.

Osoby, które chcą kupić i używać nowy system operacyjny Windows Server 2022, powinny więc szybko zdecydować się na odpowiednie licencje odpowiadające liczbie rdzeni. Liczba ta nie jest jednak oczywiście stale taka sama, ponieważ zwłaszcza przy rosnącym zapotrzebowaniu często używa się mocniejszych procesorów i serwerów z większą liczbą rdzeni. Dlatego, aby mieć dostęp do pełnej wydajności i wszechstronnej funkcjonalności systemu Windows Server 2022, musisz znacznie rozszerzyć licencje. Jednak kosztowny i obszerny zakup nie jest absolutnie konieczny, ponieważ znany producent Microsoft oferuje tzw. licencje rozszerzające. Dzięki licencji rozszerzającej Windows Server 2022 Datacenter Core na 2 rdzenie możesz udzielić licencji na dwa dodatkowe rdzenie i aktywować je do użytku. Ważne jest to, że możesz kupić dokładnie tyle, ile chcesz, czyli licencję na rozszerzenie Windows Server 2022 Datacenter Core 2 Core. Oczywiście możliwe są również wielokrotne zakupy łączone po wyjątkowo niskiej cenie, w tym przypadku zdecyduj się na zamówienie bezpośrednio u nas w sklepie internetowym BestSoftware.

Przy okazji: Jeśli kupisz dziś rozszerzenie Windows Server 2022 Datacenter Core Licence 2 Core, to oczywiście nie jest to ostatnia możliwość dostosowania do własnych potrzeb. Szczególnie przez wiele lat mają miejsce adaptacje i zmiany, które pojawiają się często, zwłaszcza w środowisku zawodowym lub w firmie. W takim przypadku możesz również kupić licencję na rozszerzenie Windows Server 2022 Datacenter Core 2 Core ponownie w późniejszym terminie i korzystać z atrakcyjnych zalet i możliwości oferowanych przez wszechstronne rozszerzenie. Kup więc w każdej chwili licencję na rozszerzenie Windows Server 2022 Datacenter Core 2 Core i skorzystaj z naszych atrakcyjnych korzyści.

Łatwość użycia i wsparcie dla nowego sprzętu - użyj Windows Server 2022 już teraz

Ci, którzy chcą korzystać z nowego Windows Server 2022, mogą liczyć między innymi na bardzo prostą i skuteczną obsługę. System jest oparty na popularnym System operacyjny Windows 10 i dzięki kompletnej instalacji z interfejsem użytkownika ma znajomy pulpit. Dzięki temu z pewnością szybko znajdziesz odpowiednie wersje i funkcje, których szukasz. Jednak tzw. instalacja rdzeniowa jest oczywiście możliwa także w przypadku Windows Server 2022. Użyj tej opcji, aby przeprowadzić szczególnie prostą i bezpieczną instalację. W tym przypadku instalowane są tylko podstawowe narzędzia, a graficzny interfejs użytkownika nie jest dołączony. Jednak oczywiście skorzystasz z bardzo prostej obsługi i znacznie większego bezpieczeństwa, ponieważ powierzchnia ataku jest znacznie mniejsza. Możesz również zakupić licencję rozszerzającą 2 Core na dodatek Windows Server 2022 Datacenter Core wraz z istniejącą instalacją Core, aby móc reagować na zmieniające się potrzeby firmy.

Nawiasem mówiąc, aktualizacja do nowej wersji Windows Server 2022 jest opłacalna także w przypadku starszego sprzętu. Minimalne wymagania dotyczące używanego sprzętu prawie nie zmieniły się w porównaniu z poprzednikiem. Na przykład powinieneś mieć dwa gigabajty pamięci RAM, jeśli chcesz mieć instalację z wyświetlaniem pulpitu. Procesor 1,4 Ghz z technologią 64-bitową również pozostaje centralnym elementem o dużym znaczeniu dla efektywnego użytkowania. Jeśli chcesz kupić Windows Server 2022 Datacenter Core Add-on Extension License 2 Core tanio i łatwo w naszym sklepie internetowym BestSoftware, uzyskasz bezpośredni wgląd w wymagania sprzętowe. W BestSoftware stawiamy na łatwość zakupów i bezpośredni przekaz informacji.

Możesz tu kupić Windows Server 2022 Datacenter Core Add-on Extension License 2 Core w niskiej cenie

Jeśli chcesz odpowiedzieć na zwiększony popyt i kupić Windows Server 2022 Datacenter Core Add-on Extension License 2 Core, jesteś we właściwym miejscu. Jednocześnie nie musisz wydawać dużo pieniędzy podczas zakupów, ponieważ niskie ceny w naszym sklepie internetowym obowiązują również tutaj. Ponadto korzystasz z bardzo szybkiej dostawy zakupionej licencji. Z codziennego doświadczenia wiemy, że - zwłaszcza w środowisku zawodowym - zazwyczaj nie da się tego zrobić wystarczająco szybko. Dlatego postanowiliśmy dostarczyć klucz pocztą elektroniczną. Dlatego wystarczy około 30 minut, abyś mógł skorzystać z zakupu i efektywnie używać dodatku Windows Server 2022 Datacenter Core Licence 2 Core. Ponadto zawsze możesz w pełni polegać na naszych usługach. Ponieważ chcemy móc zaoferować Ci kompleksowe wsparcie jako klientowi, dlatego stawiamy na praktyczny czat na żywo. Możesz skorzystać z niego, aby porozmawiać bezpośrednio i uzyskać odpowiedź na swoje pytania od przeszkolonego eksperta. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z aktywacją dodatku Windows Server 2022 Datacenter Core Extension Licence 2 Core, pomożemy ci nawet w praktycznej zdalnej obsłudze technicznej i będziemy mogli aktywnie interweniować w celu rozwiązania komplikacji. Możesz też zadzwonić do nas na infolinię lub skorzystać z opcji kontaktu przez e-mail. W każdym razie, nie spiesz się, aby się rozejrzeć i kupić Windows Server 2022 Datacenter Core Add-on Extension Licence 2 Core w wyjątkowo niskiej cenie.

Powiązane łącza do "Windows Server 2022 Datacenter Core Licencja na dodatek rozszerzający"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2022 Datacenter Core Licencja na dodatek rozszerzający"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2022 Datacenter Core Licencja na dodatek rozszerzający"
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
16 654,61 zt * 21 025,41 zt *
Wskazówka!
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wondershare Filmora X | Wondershare Filmora X |
Od 146,51 zt * 171,45 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Wyświetlony