• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows 11 Pro dla stacji roboczej

Windows 11 Pro dla stacji roboczej

538,95 zt * 904,30 zt * (40,4% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 38 razy
  • BS-11136
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows 11 Pro dla stacji roboczej"

Kup system Windows 11 Pro dla stacji roboczej, aby spełnić najwyższe wymagania użytkowników

Wraz z systemem Windows 11 Pro for Workstation firma Microsoft udostępnia wydajny system operacyjny, który spełnia najwyższe wymagania środowisk profesjonalnych. Producent oferuje ten system szczególnie do pracy z dużą ilością danych, dla zespołów zajmujących się produkcją medialną lub dla grafików. Oczywiście, Windows 11 Pro for Workstation oferuje wszystkie zwykłe funkcje popularnego i nowego systemu, który Microsoft udostępnił użytkownikom w październiku 2021 roku. Ważne: W przypadku oficjalnej licencji systemu Windows 10 uaktualnienie jest w zasadzie możliwe bezpośrednio, ale do nowej instalacji potrzebny jest klucz aktywacyjny. Możesz go kupić w BestSoftware na szczególnie korzystnych, atrakcyjnych warunkach.

Windows 11 Pro for Workstation to wszechstronny i wydajny system operacyjny

Windows 11 Pro for Workstation w równym stopniu koncentruje się na wydajności i stabilności. Zwłaszcza w nowej wersji Microsoft wprowadza nowe funkcje i narzędzia, które są ważne dla codziennej efektywności. Na przykład możesz polegać na funkcji "zatrzaśnij się", która teraz dotyczy wszystkich okien i otwartych programów w Windows 11 Pro for Workstation. Dzięki tej praktycznej funkcji możesz pracować o wiele wydajniej, zwłaszcza na dużym monitorze o wysokiej rozdzielczości, ponieważ możesz teraz ułożyć kilka okien obok siebie w tym samym czasie. Jednym kliknięciem przypinasz otwarty program do lewej strony, dzięki czemu poszczególne okna nie nakładają się już na siebie i mogą być używane jednocześnie bez żadnych problemów.

Zmieniona procedura instalacji jest również zdecydowanie zauważalna w Windows 11 Pro for Workstation i, między innymi, zapewnia szybszą instalację. W ciągu kilku minut urządzenie jest gotowe do użycia, a ty możesz przekonać się o atrakcyjnych zaletach nowego systemu operacyjnego. Zauważ jednak, że wszystkie opcje dotyczące ochrony lub lokalizacji danych są włączone w ustawieniu domyślnym. W związku z tym podczas ostatecznego konfigurowania systemu powinieneś uważać, by nie zaznaczać niepotrzebnych pól za pomocą przełącznika.

Zwłaszcza w segmencie profesjonalnym dużą popularnością będą się cieszyć widżety, które są ponownie dołączone do systemu Windows 11 Pro for Workstation. Wielu użytkowników z pewnością zna je jeszcze ze starszego systemu Windows Vista. Małe rozszerzenia dla miejsca pracy są teraz dostępne także w najnowszej wersji i występują w szerokiej gamie. Jeśli chcesz w ciągu kilku sekund śledzić aktualne ceny akcji lub pogodę, możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Oczywiście widżety mogą być indywidualnie dostosowane do twoich potrzeb, na przykład pod względem rozmiaru. Dzięki praktycznym widżetom oszczędzisz sobie regularnego zerkania na smartfon, a jednocześnie będziesz mieć wszystkie informacje w zasięgu wzroku.

Ponadto system Windows 11 Pro for Workstation zawiera wiele nowych cech i funkcji, które nie są zauważalne na pierwszy rzut oka, ale są ważne w codziennym życiu. Na przykład do wirtualnych pulpitów można teraz przypisać indywidualne tapety. Ponadto system Microsoftu zapamiętuje teraz pozycję i układ okien na monitorze zewnętrznym. Zwłaszcza jeśli regularnie pracujesz z notebookiem i dodatkowo podłączonym monitorem, szybko docenisz tę zmianę.

Wreszcie, Microsoft zmienia także zegar w Windows 11 Pro for Workstation. Od dawna nadaje się on nie tylko do odczytywania aktualnego czasu, ale można go też wykorzystać z nowym systemem do zwiększenia własnej produktywności. Na przykład, użyj opcji, by ustawić specjalne sesje fokusowe. W tym czasie dokładnie ustalasz, jakie powiadomienia mają być wysyłane, albo czy chcesz korzystać z odpowiedniej rozrywki w postaci muzyki ze Spotify. Tak więc funkcja Windows 11 Pro for Workstation pomaga ci nie tracić koncentracji na pracy i pracować bardziej efektywnie.

Przy okazji: dzięki Windows 11 Pro for Workstation możesz korzystać z aplikacji na Androida także na klasycznym komputerze. Jest to możliwe dzięki portowi, który powstał w oparciu o współpracę z firmami Intel i Amazon. Oferta ma być bardzo wszechstronna i korzystaj z niej w taki sam sposób, do jakiego jesteś przyzwyczajony ze swojego smartfona. Dopóki możliwości są dostępne bez ograniczeń, warto zajrzeć do nowo zaprojektowanego Windows Store.

Pracuj efektywnie dzięki zmienionemu i szczególnie atrakcyjnemu wzornictwu

Do największych zmian, które są zauważalne także w wersji profesjonalnej Windows 11 Pro for Workstation, należą jednak poprawki wizualne. Podsumowując, Windows w nowej wersji stał się dużo łagodniejszy i płynniejszy. Świadczy o tym specjalny gradient kolorów oraz zaokrąglone rogi i krawędzie. Oczywiście nadal istnieje możliwość indywidualnego dopasowania koloru większości zawartości do własnych upodobań. Pasek zadań i menu start w Windows 11 Pro for Workstation również zostały gruntownie przebudowane. Tutaj przypięte programy oraz ikona menu znajdują się teraz na środku i nie są już przyczepione do lewej strony. Jeśli chciałbyś cofnąć tę zmianę i powrócić do znanego wyglądu, możesz to zmienić, wykonując kilka prostych kroków. W menu Start nadal znajdziesz programy, których używasz, i ważne skróty, ale praktyczne aplikacje na żywo nie są już dostępne. Zostały one więc usunięte z najnowszego systemu operacyjnego.

Nowością w Windows 11 Pro for Workstation jest także tryb ciemny, który prawdopodobnie będzie wykorzystywany głównie w segmencie profesjonalnym. Aktywuj ją w ustawieniach i korzystaj z wyświetlania okien i ważnych treści w kontrastowej czerni. Możesz też regulować intensywność trybu ciemnego, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z niego indywidualnie.

Różnice między Windows 11 Pro for Workstation dla użytkowników profesjonalnych a wersjami klasycznymi

Jak już wspomniano, Windows 11 Pro for Workstation jest skierowany przede wszystkim do profesjonalnych użytkowników o najwyższych wymaganiach. Oprócz kilku ogólnych zmian w zakresie technologii, które poprawiają wydajność i zwiększają stabilność, zawiera on także inne funkcje, które mogą ułatwić pracę w odpowiednich środowiskach. Na przykład użyj praktycznego Resilient File System, który może automatycznie wykrywać uszkodzone pliki i zastępować je kopią. Funkcja "Persistent Memory" lub SMB Direct są również dostępne wyłącznie w systemie Windows 11 Pro for Workstation do praktycznego i bezpośredniego wykorzystania. Postaw na wysoką wydajność i praktyczną obsługę, którą powinieneś znać także z klasycznego systemu operacyjnego Windows 10, i już teraz zamów szczególnie korzystną licencję na Windows 11 Pro for Workstation. Skorzystaj z bardzo szybkiej dostawy i przekonaj się do naszych atrakcyjnych ofert.

Przy okazji: Windows 11 Pro for Workstation zawiera funkcję "Hyper-V". Jest to aktualna technologia wirtualizacji, która ma ogromne znaczenie dla środowiska zawodowego. Dzięki temu wirtualnemu środowisku na domowym komputerze możesz na przykład używać alternatywnych systemów do uruchamiania specjalnych programów lub eksperymentować z innymi systemami operacyjnymi. Dzięki Hyper-V z Windows 11 Pro for Workstation można to zrobić w kilku prostych krokach, a jednocześnie z bardzo dobrą wydajnością. Do praktycznego testowania różnych rozwiązań programowych w różnych środowiskach i wariantach, by zebrać cenne dane, na przykład na potrzeby późniejszego wydania.

W naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie wiele korzyści z zakupu Windows 11 Pro for Workstation

W naszym sklepie internetowym nie tylko zdobędziesz odpowiednią licencję na Windows 11 Pro for Workstation, ale także skorzystasz z atrakcyjnych korzyści i możliwości. Na przykład, zapewniamy szczególnie korzystne ceny. Więc oczywiście już teraz oszczędzasz pieniądze, dokonując zwykłego zakupu w naszym sklepie. Ale w BestSoftware nawet najlepsza obsługa nie trwa długo. Dzięki praktycznej infolinii, czatowi na żywo oraz obsłudze klienta przez e-mail pomożemy ci w razie problemów z instalacją. Oczywiście oferujemy także inne produkty i rozwiązania programowe, które pomagają w efektywnej codziennej pracy. Możesz na przykład wybrać znacznie tańszy system Windows 11 Pro lub używać systemu Windows 11 Home w swoim prywatnym środowisku. Możesz tu znaleźć nawet poprzednika, który wciąż może przekonać do siebie najnowszymi technologiami. Zamów między innymi Windows 10 Home lub Windows 10 Pro. Dzięki temu każdy klient z pewnością znajdzie w szerokiej ofercie to, czego szuka. 

 
Wymagania systemowe - Windows 11 Pro for Workstation
Procesor 1 gigaherc (GHz) lub szybszy z 2 lub większą liczbą rdzeni w zgodnym 64-bitowym procesorze lub układzie SoC
RAM 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym

64 GB

Karta graficzna Kompatybilność z DirectX 12 lub wyższym ze sterownikiem WDDM 2.0
Rozdzielczość ekranu Ekran wysokiej rozdzielczości (720p) o przekątnej większej niż 9 cali i 8 bitach na kanał koloru
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

 

Powiązane łącza do "Windows 11 Pro dla stacji roboczej"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows 11 Pro dla stacji roboczej"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows 11 Pro dla stacji roboczej"
Windows 11 Pro for Workstation N Windows 11 Pro for Workstation N
440,51 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Microsoft Publisher 2021 Windows Microsoft Publisher 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 171,01 zt * 195,51 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Windows 10 Edukacja Windows 10 Edukacja
126,91 zt * 155,33 zt *
Wskazówka!
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
Microsoft Excel 2021 Windows Microsoft Excel 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Microsoft Outlook 2019 MAC Microsoft Outlook 2019 MAC
146,51 zt * 440,51 zt *
Microsoft Visio 2016 Standard Windows Microsoft Visio 2016 Standard Windows
137,15 zt * 1 282,77 zt *
VMware Workstation Pro 14 VMware Workstation Pro 14
367,01 zt * 1 049,58 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Microsoft Outlook 2010 Windows Microsoft Outlook 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Microsoft Excel 2016 Windows Microsoft Excel 2016 Windows
97,51 zt * 318,01 zt *
Wskazówka!
Microsoft Access 2016 Windows Microsoft Access 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Wskazówka!
Microsoft Outlook 2016 Windows Microsoft Outlook 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Microsoft Publisher 2016 Windows Microsoft Publisher 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Microsoft Word 2016 Windows Microsoft Word 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Wyświetlony