• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows 11 Pro for Workstation N

Windows 11 Pro for Workstation N

440,51 zt * 904,30 zt * (51,29% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 15 razy
  • BS-11137
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows 11 Pro for Workstation N"

Kup Windows 11 Pro for Workstation N - korzystaj z praktycznego systemu w codziennym życiu zawodowym

Jeśli chcesz polegać na nowoczesnych technologiach w segmencie profesjonalnym i korzystać z nowego systemu operacyjnego firmy Microsoft , Windows 11 Pro for Workstation N jest dla ciebie optymalnym wyborem. Nowy system jest dostępny od października 2021 roku i może być używany m.in. jako praktyczna aktualizacja Windows 10. Ponadto system Windows 11 Pro for Workstation N jest szczególnie przydatny do regularnego używania w środowisku profesjonalnym i przy wysokich wymaganiach. Graficy, pracownicy sektora medialnego lub mimo wszystko osoby regularnie pracujące z dużymi filmami w wysokiej rozdzielczości, dzięki bardzo wysokiej wydajności i odpowiedniej stabilności, Windows 11 Pro for Workstation N zapewnia optymalne warunki do codziennej pracy. Kup teraz swoją licencję i skorzystaj z atrakcyjnych przywilejów w BestSoftware.

Nowy system Windows 11 Pro for Workstation N przekonuje wieloma poprawionymi technikami i funkcjami

Wiele poprawionych i nowych funkcji w Windows 11 Pro for Workstation N zapewnia efektywną pracę i wydajne użytkowanie w życiu codziennym. Skorzystaj z tych narzędzi i nowych możliwości, kupując u nas licencję na Windows 11 Pro for Workstation N już teraz.

Na przykład Microsoft pracuje nad wielozadaniowością i znacznie zwiększa możliwości w tej dziedzinie. Na przykład, jeśli w codziennym życiu masz zawsze otwartych kilka okien lub programów, dzięki systemowi Windows 11 Pro for Workstation N i nowej funkcji snap możesz zawsze mieć przegląd sytuacji. Dzięki temu narzędziu możesz ułożyć na ekranie do czterech okien obok siebie lub nawet jedno na drugim. Korzystanie z tej praktycznej funkcji jest bardzo prosto rozwiązane i po kilku próbach z pewnością stanie się już częścią codziennego życia. Po prostu przesuń kursor myszy nad okno maksymalizacji ikony, a otworzy się odpowiednie menu. Następnie wybierz żądane ułożenie, a Windows 11 Pro for Workstation N przejmie to życzenie.

Windows 11 Pro for Workstation N jest również bardzo dobrym rozwiązaniem dla wirtualnych pulpitów lub korzystania z zewnętrznych ekranów. Na przykład możesz zapewnić unikalne użycie, ustawiając indywidualne tło dla poszczególnych wirtualnych stacji roboczych. Użyj tej funkcji, aby utworzyć wirtualny pulpit dla różnych obszarów. Ponadto system operacyjny Microsoftu zapamiętuje teraz układ okien na zewnętrznym monitorze. Jeśli na przykład odłączysz notebooka od monitora i podłączysz go ponownie po kilku minutach, system Windows 11 Pro for Workstation N wyświetli okna jak zwykle i nie będzie wymagał od ciebie ich ponownego sortowania. Możesz więc kontynuować swoją pracę tak, jakby nigdy nie została przerwana.

Microsoft wprowadził także zmiany w aplikacji Zegar systemu Windows 11 Pro for Workstation N. Dzięki znacznie większej liczbie funkcji i nowych możliwości zmiany zapewniają większą wydajność i produktywność w codziennym życiu. Na przykład możesz teraz korzystać z opcji ustalania stałych czasów pracy i profili. W tych ustalonych godzinach system Windows 11 Pro for Workstation N ukrywa nieistotne powiadomienia, dzięki czemu możesz skupić się na właściwej pracy. Dodatkowo, Windows 11 Pro for Workstation N wprowadza do systemu nowe widżety. Te małe programy były już używane w systemie Windows Vista kilka lat temu, a teraz powracają do niego. Dzięki nim oszczędzisz sobie ciągłego spoglądania na smartfona, a jednocześnie będziesz mieć w zasięgu wzroku aktualną pogodę, wiadomości czy ceny akcji. Oczywiście, widżety oferują optymalne, wszechstronne możliwości dostosowania do twoich potrzeb. Na przykład w kilku krokach możesz ustawić rozmiar i dostosować go do swoich potrzeb.

Kolejne zmiany w stosunku do obecnego Windows 11 Pro for Workstation N można znaleźć na przykład w nowym Windows Store, który ma zapewnić znacznie więcej programów i opcji. Dotyczy to także otwarcia sklepu z aplikacjami dla systemu Windows32. Jeden lub dwóch użytkowników z pewnością zauważy też nową procedurę instalacji. Teraz wydaje się to prostsze i powinno przynieść poprawę wydajności. Nowy system można zainstalować w kilku krokach i w ciągu kilku minut. Pamiętaj jednak, że wszystkie opcje związane z wymianą danych lub śledzeniem są nadal domyślnie aktywne. Wyłącz je po instalacji, jeśli się na nie nie zgadzasz. Jest to szczególnie łatwe do zrobienia dzięki odpowiednim przyciskom podczas początkowej konfiguracji.

Praktyczny przegląd specjalnych funkcji systemu Windows 11 Pro for Workstation N

Windows 11 Pro for Workstation N to wersja specjalna. Z jednej strony ten system operacyjny jest oczywiście szczególnie odpowiedni dla profesjonalnych użytkowników, ale z drugiej strony już sam skrót "N" zdradza pewną szczególną cechę. Jest to skrót od "Not with media player" i oznacza specjalną wersję systemu operacyjnego, która jest dostępna od 2004 roku na polecenie Komisji Europejskiej. Dzieje się tak dlatego, że Komisja UE wymaga, by klientom oferować odpowiednią wersję. Dlatego też w Windows 11 Pro for Workstation N Microsoft usuwa z systemu odtwarzacz multimedialny i odpowiednie kodeki, przez co aplikacja muzyczna również nie jest dostępna. Jednak wszystkie pozostałe funkcje są dostępne, więc różnica wynika głównie z braku odtwarzacza multimedialnego.

Ponadto oprogramowanie Windows 11 Pro for Workstation N posiada inne cechy i funkcje, które są dobrym wyborem, zwłaszcza dla użytkowników profesjonalnych. Odnoszą się one przede wszystkim do stabilności i administracji popularnego systemu. Na przykład, używaj Hyper-V do wirtualizacji na wielką skalę, polegaj na Resilient File System dla większego bezpieczeństwa swoich danych osobowych lub polegaj na usługach Persistent Memory lub SMB Direct przy szerokim wykorzystaniu Windows 11 Pro for Workstation N w codziennym życiu.

Od razu odnajdź się w atrakcyjnym i zmienionym wyglądzie systemu Windows 11 Pro for Workstation N

Windows 11 Pro for Workstation N nie skupia się tylko na nowych funkcjach i ulepszonych technologiach, ale także na świeżym wyglądzie, który przekonuje już na pierwszy rzut oka. Microsoft dołożył wszelkich starań, by stworzyć atrakcyjny wygląd. Wiele podstawowych aspektów jest oczywiście nadal opartych na poprzedniku, Windowsie 10, ale jest też wiele innowacji. Na przykład, możesz skorzystać z nowego paska zadań, na którym na środku znajdują się przypięte i otwarte programy oraz ikona menu Start. W tym samym czasie Microsoft znacząco zmienia menu Start, nadając mu atrakcyjny wygląd i usuwając wcześniej używane żywe kafelki. Oczywiście masz możliwość cofnięcia zmian i ustawienia paska zadań tak, aby jego zawartość ponownie znajdowała się po lewej stronie ekranu. W systemie Windows 11 Pro for Workstation N wyróżniają się łagodniejsze kolory, zaokrąglone rogi i krawędzie, które sprawiają atrakcyjne wrażenie.

Nowością jest tryb czarny, który Microsoft udostępnia wraz z Windows 11 Pro for Workstation N. Jeśli go aktywujesz, ekran będzie wyświetlany w czerni. Jeśli ją aktywujesz, odpowiednia treść będzie wyświetlana w ciemnym kolorze. Producent obiecuje lepszy przegląd sytuacji i wysoki kontrast dzięki nowemu trybowi ciemnemu, tak byś na pierwszy rzut oka mógł wychwycić wszystkie ważne informacje.

Skorzystaj z wielu korzyści - kup Windows 11 Pro for Workstation N bezpośrednio od BestSoftware

Jeśli szukasz taniego i łatwego sposobu na zakup licencji Windows 11 Pro for Workstation N, to trafiłeś we właściwe miejsce. W BestSoftware otrzymasz natychmiast pocztą elektroniczną klucz do stałej aktywacji i nieograniczonego używania. po dokonaniu zakupu u nas mija 30 minut, zanim klucz znajdzie się w twojej skrzynce pocztowej. Jeśli podczas aktywacji lub użytkowania pojawią się problemy, to nie jest to problem. Skontaktuj się z naszymi ekspertami i skorzystaj z formularza kontaktowego, czatu na żywo lub naszej infolinii. Ponadto w BestSoftware możesz zdobyć inne licencje, w tym na Windows 11 Pro for Workstation w wersji klasycznej, Windows 11 Pro lub Windows 11 Home N, a także Windows 11 Home. Nawet poprzednika możesz dostać w naszym sklepie, więc nie krępuj się i używaj Windows 10 Home lub Windows 10 Pro.


 
Wymagania systemowe - Windows 11 Pro for Workstation N
Procesor 1 gigaherc (GHz) lub szybszy z 2 lub większą liczbą rdzeni w zgodnym 64-bitowym procesorze lub układzie SoC
RAM 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym

64 GB

Karta graficzna Kompatybilność z DirectX 12 lub wyższym ze sterownikiem WDDM 2.0
Rozdzielczość ekranu Ekran wysokiej rozdzielczości (720p) o przekątnej większej niż 9 cali i 8 bitach na kanał koloru
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

 

Powiązane łącza do "Windows 11 Pro for Workstation N"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows 11 Pro for Workstation N"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows 11 Pro for Workstation N"
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Microsoft Excel 2016 Windows Microsoft Excel 2016 Windows
97,51 zt * 318,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows 8.1 Professional Windows 8.1 Professional
58,31 zt * 192,37 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Microsoft Outlook 2019 MAC Microsoft Outlook 2019 MAC
146,51 zt * 440,51 zt *
Windows 10 Edukacja Windows 10 Edukacja
126,91 zt * 155,33 zt *
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 Windows 10 Enterprise LTSB 2016
489,51 zt * 909,34 zt *
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise LTSC 2021
881,95 zt * 1 110,39 zt *
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Microsoft Outlook 2010 Windows Microsoft Outlook 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Microsoft Excel 2016 Windows Microsoft Excel 2016 Windows
97,51 zt * 318,01 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 8.1 Home Windows 8.1 Home
53,41 zt * 151,56 zt *
Windows 7 Ultimate Windows 7 Ultimate
73,01 zt * 169,05 zt *
Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Premium
43,61 zt * 64,83 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 151,41 zt * 195,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Wyświetlony