• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows 10 Enterprise LTSC 2021

Windows 10 Enterprise LTSC 2021

881,95 zt * 1 110,39 zt * (20,57% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 283 razy
  • BS-10150
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows 10 Enterprise LTSC 2021"

Kup Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - zdobądź nową wersję  w specjalnej cenie

Wraz z Windows 10 Enterprise LTSC 2021, w najnowszej wersji dostępny jest także specjalny wariant dla klientów profesjonalnych. Zamów licencję teraz i zacznij pracować natychmiast. Oczywiście system specjalny oferuje ci wiele innowacji i atrakcyjnych technik, które mają ogromne znaczenie w codziennej pracy.

Z Windows 10 Enterprise LTSC 2021 otrzymujesz specjalną licencję dla różnych obszarów

Oferta Windows 10 Enterprise LTSC 2021 jest skierowana wyłącznie do użytkowników profesjonalnych i jest wykorzystywana w wielu różnych dziedzinach. Dotyczy to na przykład bankomatów, szpitali czy kontroli roślin. Są to krytyczne komputery, na których skupiamy się wyłącznie na bezpieczeństwie. Wraz z systemem Windows 10 Enterprise LTSC 2021 znany producent, firma Microsoft, dostarcza atrakcyjne rozwiązanie, które może przekonać w takich obszarach i jest sprawdzone w użyciu od wielu lat.

Skrót LTSC oznacza Long Term Servicing Channel i opisuje specjalną procedurę, dzięki której zainstalowany system jest zaopatrywany w niezbędne aktualizacje przez określony czas. Z reguły jest to stały okres pięciu lat. W tym okresie ty, jako użytkownik i administrator, automatycznie otrzymujesz aktualizacje zabezpieczeń, które usuwają luki w zabezpieczeniach, dzięki czemu możliwe jest bezpieczne korzystanie z technologii. Cykl życia może być jednak różny, w innych wariantach lub w różnych obszarach zastosowania może wynosić nawet do dziesięciu lat.

Nawiasem mówiąc, zakup licencji na Windows 10 Enterprise LTSC 2021 jest dla ciebie opłacalny na całej linii. Producent Microsoft już zapowiedział, że specjalna wersja systemu oparta na Windows 11 pojawi się najwcześniej w 2024 roku. Jeśli chcesz być po bezpiecznej stronie do tego czasu, powinieneś kupić licencję na Windows 10 Enterprise LTSC 2021 już teraz w BestSoftware.

Wiele nowości w zestawie - te funkcje są dołączone do Windows 10 Enterprise LTSC 2021

Decydując się na Windows 10 Enterprise LTSC 2021, wybierasz wyjątkowo aktualny system, co już czyni go bardzo bezpiecznym i najnowocześniejszym. Przynosi jednak także wiele innowacji i udoskonalonych funkcji, które z pewnością powinny mieć znaczenie w codziennym użytkowaniu.

Nowe funkcje zostały zaprojektowane także z myślą o codziennej ochronie. Dotyczy to na przykład Strażnika Systemu. Jest to zintegrowany strażnik, który przynosi ze sobą funkcję SMM Firmware Protection i po raz kolejny może ją znacząco ulepszyć. Dzięki temu powierzchnia ataku dla firmware'u jest więcej niż znacząco zredukowana. Między innymi kod SMM nie ma dostępu do sekretów ani pamięci systemu operacyjnego.

Ci, którzy zawsze chcą śledzić operacje i zagrożenia bezpieczeństwa na swoim komputerze, mogą liczyć na dalsze ulepszenia w postaci bezpieczeństwa systemu, kiedy Windows 10 Enterprise LTSC 2021 jest używany na odpowiednich urządzeniach. Aplikacja Windows Security App została znacznie zmodyfikowana w nowej wersji i oferuje teraz nową historię ochrony. Pokazuje on szczegółowe i łatwe do zrozumienia informacje o istniejących zagrożeniach lub innych ważnych parametrach systemu.

Dzięki funkcjom BitLocker i Mobile Device Management, w tym Azure Active Directory, Windows 10 Enterprise LTSC 2021 zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo i ochronę przed ujawnieniem wrażliwych i ważnych informacji. Wśród ważnych narzędzi jest nowa funkcja key-rolling, która szczególnie bezpiecznie zastępuje hasła odzyskiwania na urządzeniach zarządzanych przez MDM.

Ponadto należy bliżej przyjrzeć się zaporze sieciowej Windows Defender, jeśli chodzi o nowe funkcje i jeszcze większe bezpieczeństwo w Windows 10 Enterprise LTSC 2021. Dzięki dobrej ochronie zyskujesz na gruntownej przebudowie i zmniejszeniu powierzchni ataku. Jednocześnie nadal zachowujesz pełną kontrolę nad swoim systemem i urządzeniami, ponieważ możesz dostosować wszystkie ustawienia tak, jak zwykle. Zmieniony firewall oferuje obsługę wielu właściwości, dzięki którym możesz blokować połączenia lub, oczywiście, zezwalać na nie. Funkcja Internet Protocol Security jest teraz mocno zintegrowana z systemem Windows 10 Enterprise LTSC 2021 i pozwala użytkownikowi wymusić uwierzytelnioną komunikację sieciową typu end-to-end. Ponadto producent, firma Microsoft , wprowadza wiele drobnych zmian w Windows 10 Enterprise LTSC 2021, na przykład w ochronie danych dostępowych, usługach w chmurze czy dystrybucji.

Jak zwykle w Windows 10 Enterprise LTSC 2021 bezpieczeństwo jest w centrum uwagi

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 jest więc szczególnie bezpiecznym rozwiązaniem dla użytkowników profesjonalnych. Licencja pozwala na pięć lat użytkowania w obszarze klasycznym i nawet do dziesięciu lat w obszarze IoT. W tym okresie producent, firma Microsoft, zobowiązuje się do zapewnienia aktualizacji zabezpieczeń dla Ciebie jako użytkownika.

Mimo to nie powinieneś zapominać o różnicach w stosunku do klasycznej licencji na Windows 10. Na przykład nie wszystkie zwykłe funkcje są na pokładzie, a nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo. Ponieważ wiele klasycznych funkcji systemu Windows może być z pewnością postrzeganych jako zagrożenie bezpieczeństwa w środowiskach wrażliwych, producent Microsoft usuwa je całkowicie z systemu Windows 10 Enterprise LTSC 2021. Możesz uzyskać od nas licencje na klasyczny system Windows, jeśli szukasz konwencjonalnego systemu operacyjnego dla komputera w pracy lub w domu.

Zaoszczędź pieniądze dzięki prostemu zakupowi Windows 10 Enterprise LTSC 2021 u nas

Zaoszczędź pieniądze dzięki prostemu zakupowi licencji Windows 10 Enterprise LTSC 2021 w sklepie BestSoftware. Codziennie udowadniamy, że nawet wysokiej jakości i oryginalne licencje można kupić na rynku za niewielkie pieniądze. Mimo to, jako konsument nie tracisz żadnych korzyści, nadal możesz korzystać z bardzo dobrej obsługi i przyjaznych ekspertów, którzy służą pomocą w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli na przykład pojawią się problemy z aktywacją, w każdej chwili pomożemy ci za pośrednictwem zdalnej obsługi technicznej, czatu na żywo lub infolinii. Ponadto na życzenie oferujemy ci dodatkowe licencje na systemy operacyjne Windows dla różnych środowisk. Na przykład, jeśli chcesz pracować efektywnie, możesz polegać na nowym systemie Windows 11 w wariantach Home lub Pro i zamówić swój klucz wraz z najlepszą obsługą i szybką dostawą pocztą elektroniczną w krótkim czasie. Już teraz czekamy na Twoje zamówienie w sklepie internetowym BestSoftware.

Wymagania systemowe - Windows 10 Enterprise LTSC 2021
Procesor 1 GHz lub szybszy lub SoC
RAM 32-bitowy: 1 GB; 64-bitowy: 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym

32-bitowy: 16 GB; 64-bitowy: 20 GB

Karta graficzna Obsługa DirectX lub wyższa; sterownik WDDM 1.0
Rozdzielczość ekranu 800 x 600 pikseli
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)
Powiązane łącza do "Windows 10 Enterprise LTSC 2021"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows 10 Enterprise LTSC 2021"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows 10 Enterprise LTSC 2021"
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
VMware Workstation 16 Pro VMware Workstation 16 Pro
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft Word 2013 Windows Microsoft Word 2013 Windows
73,01 zt * 269,01 zt *
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Windows 8.1 Professional Windows 8.1 Professional
58,31 zt * 192,37 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 10 Edukacja Windows 10 Edukacja
126,91 zt * 155,33 zt *
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 Windows 10 Enterprise LTSB 2016
489,51 zt * 909,34 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Wskazówka!
Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Premium
43,61 zt * 64,83 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 723,51 zt * 5 874,61 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Skype for Business 2019 | Windows Skype for Business 2019 | Windows
146,51 zt * 244,51 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Microsoft Outlook 2021 MAC Microsoft Outlook 2021 MAC
293,51 zt * 440,51 zt *
Microsoft Excel 2021 MAC Microsoft Excel 2021 MAC
293,51 zt * 524,74 zt *
Wskazówka!
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Steganos Safe 22 | Windows Steganos Safe 22 | Windows
107,31 zt * 171,45 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core
1 910,51 zt * 3 899,91 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Standard Microsoft SQL Server 2012 Standard
484,61 zt * 866,81 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Wyświetlony