• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Office 2019 Professional Plus Volumenlizenz | Terminalserver | Windows

465,01 zt * 1 224,51 zt * (62,02% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 264 razy
 • BS-10564
 • Wielojęzyczna strona
 • W zależności od wyboru
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
 • Word
  Excel
  PowerPoint
  OneNote
  Outlook
  Publisher
  Access
  Skype
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2019 Professional Plus Volumenlizenz | Terminalserver | Windows"

Idealne rozwiązanie dla firm: Office 2019 Professional Plus Licencje Volume

Microsoft Office jest niedoścignionym standardem przemysłowym dla efektywnej pracy z dokumentami cyfrowymi we wszystkich biurach na całym świecie. Wraz z pakietem Microsoft Office 2019 Professional Plus oferujemy ci bogatą w funkcje kolekcję oprogramowania, która zachwyca swoją typową wysoką jakością i łatwością użycia. W ramach programu otwartych licencji Microsoftu możesz kupić licencje na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Pakiet zawiera edytor tekstu Word 2019, arkusz kalkulacyjny Excel 2019, program do tworzenia prezentacji PowerPoint 2019, notatnik cyfrowy OneNote 2016, bazę danych Access 2019, program do zarządzania pocztą elektroniczną Outlook 2019, oprogramowanie VoIP Lync 2019 (Skype for Business 2019) oraz program do tworzenia publikacji Publisher 2019. Aplikacje Office WebApps 2019 umożliwiają elastyczną pracę z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki. Rozwiązania programowe pozwalają na profesjonalne zarządzanie każdym możliwym zadaniem w sposób zorientowany na cel.

Informacje o licencjach objętościowych i programie otwartych licencji

Pierwotnie licencje objętościowe były zarezerwowane dla bardzo dużych firm. Kwalifikowały się tylko firmy posiadające odpowiednie zasoby i dużą liczbę pracowników. Program Microsoft Open Licence umożliwia mniejszym firmom (od pięciu stacji roboczych) korzystanie z niezliczonych zalet licencjonowania objętościowego. Wymagana jest rejestracja dla modułu licencyjnego Microsoft Office 2019 Professional Plus Open-NL. Możesz wtedy łatwo zakupić licencje objętościowe dla swojej firmy. Na początku wystarczy, że kupisz pięć licencji. Na późniejszym etapie możesz łatwo dokupić dodatkowe licencje MAK i KMS. Zwłaszcza rozwijające się firmy mogą znacznie ograniczyć ryzyko finansowe, które może wynikać z inwestycji z góry. W porównaniu ze zwykłą wersją detaliczną możesz skorzystać z dodatkowych ofert usług oferowanych przez Microsoft. Oczywiście, licencje Microsoft Office 2019 Professional Plus Open-NL zakupione w naszym sklepie mogą być używane zarówno na komputerach samodzielnych, jak i na serwerze terminali.

KMS i MAK: Dwa sposoby aktywacji pakietu Office 2019 Professional Plus

Licencje objętościowe oferowane w programie Open-License mogą być aktywowane na dwa różne sposoby. Po pierwsze, za pośrednictwem usługi zarządzania kluczami (Key Management Service, KMS), a po drugie w postaci kluczy aktywacyjnych (Multiple Activation Keys, MAK). Większe firmy z ponad 25 stanowiskami komputerowymi powinny rozważyć skorzystanie z licencji Microsoft Office 2019 Professional Plus KMS. Następnie klucze licencyjne mogą być aktywowane za pośrednictwem centralnego serwera w firmie. MAKi są bardzo podobne do kluczy licencyjnych konsumenckich wersji pakietu Office 2019 oraz innych produktów programowych. W tym przypadku klucz produktu musi być wprowadzony dla każdej instalacji i jest weryfikowany bezpośrednio przez Microsoft. Jako administrator możesz łatwo przekonwertować licencje za pomocą slmgr, dzięki czemu zakup nieprawidłowego klucza jest całkowicie nieszkodliwy.

Kup tanio Office 2019 Professional Plus i zwiększ produktywność

Każdy program w pakiecie Office ma inne mocne strony i jest przeznaczony do rozwiązywania konkretnych zadań.
Microsoft Word to bogaty w funkcje edytor tekstu, który pozwala tobie i twoim pracownikom edytować dowolne treści. Niezależnie od tego, czy jest to korespondencja biznesowa, raporty kwartalne, faktury czy przypomnienia, Word 2019 zawsze nadaje twoim dokumentom pisemnym atrakcyjny wygląd i profesjonalne formatowanie.
Dzięki Excelowi można zarządzać obszernymi tabelami i bez wysiłku rozwiązywać zadania matematyczne. Twoja firma może skorzystać między innymi z licznych funkcji w zakresie księgowości, rachunkowości, zasobów ludzkich, controllingu i planowania produkcji. Dane można wizualizować za pomocą różnych diagramów.
Program do prezentacji PowerPoint jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o przekazywanie informacji w zrozumiały sposób lub prezentowanie treści w imponujący sposób. Niezależnie od tego, czy chodzi o zmiany w strukturze organizacyjnej, nowe produkty, analizy kwartalne czy wyniki spotkań, dzięki PowerPoint Ty i Twoi pracownicy zawsze pozostawicie po sobie pozytywne wrażenie w firmie i wśród klientów.
Potężny program do zarządzania pocztą elektroniczną Outlook ułatwia wysyłanie, odbieranie, przekazywanie, zarządzanie i archiwizowanie e-maili. Ponadto zintegrowane funkcje kalendarza mogą być wykorzystywane do szybkiego i łatwego organizowania spotkań z kilkoma uczestnikami z poziomu komputera. Dodatkowo można wykorzystać dowolnie definiowane zadania, by śledzić najważniejsze punkty.
Microsoft Access to profesjonalny program do wygodnego tworzenia i zarządzania bazami danych. Nawet bez rozległej wiedzy programistycznej w bazie danych można przechowywać, zarządzać i analizować rozległe informacje. Kompletne procesy, takie jak sprzedaż i zakupy, mogą być obsługiwane w sposób zorientowany na cel za pomocą oprogramowania.
Podczas gdy cyfrowe notatniki można tworzyć i zarządzać nimi za pomocą OneNote 2016, Publisher 2019 jest doskonałym oprogramowaniem do tworzenia broszur, ulotek i innych wysokiej jakości produktów wydawniczych.

Dla wielu nowych funkcji: Kup Office 2019 Professional Plus online

Microsoft Office 2019 to naprawdę wszechstronny, beztroski pakiet dla Twojej firmy, który zachwyca licznymi nowymi funkcjami, znacznie zwiększającymi komfort i produktywność na serwerze terminali i komputerze PC. Jeśli tanio kupisz odpowiednie licencje online w naszym sklepie, będziesz mógł korzystać z nowych funkcji wprowadzania danych piórem. Oprócz bardziej zaawansowanej analizy danych w Excelu, możesz korzystać z nowych, imponujących przejść slajdów w PowerPoincie. Program do pisania Word został wzbogacony o przyjazny dla oka "ciemny motyw" i oferuje funkcję zamiany tekstu na mowę. Liczne funkcje dotykowe pakietu Microsoft Office 2019 Professional Plus zostały zoptymalizowane do pracy w systemie Windows 10. Aby w pełni wykorzystać funkcje rozmów i spotkań Skype for Business, potrzebna jest kamera w laptopie lub kamera wideo USB 2.0, mikrofon i urządzenie wyjściowe audio. Kolekcję programów uzupełniają aplikacje internetowe Microsoft Office. Dzięki temu ty i twoi pracownicy możecie korzystać z wielu podstawowych funkcji programów Word, Excel, PowerPoint oraz Outlook bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Może tobyć niezwykle praktyczne, zwłaszcza w przypadku spotkań zewnętrznych lub w różnych miejscach pracy w firmie.

 

 

Wymagania systemowe - licencje objętościowe Office 2019 Professional Plus
Procesor procesor 1,6 gigaherca (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 11
Windows Server 2019, Windows Server 2022 (inne wersje systemu Windows nie są obsługiwane)

RAM co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym co najmniej 4 GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran co najmniej 1024 * 768 pikseli
NET wersja .NET w wersji 3.5 lub wyższej
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta) office.com/systemrequirements.Powiązane łącza do "Microsoft Office 2019 Professional Plus Volumenlizenz | Terminalserver | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Office 2019 Professional Plus Volumenlizenz | Terminalserver | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2019 Professional Plus Volumenlizenz | Terminalserver | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Microsoft SQL Server 2016 Standard Microsoft SQL Server 2016 Standard
1 077,51 zt * 2 405,41 zt *
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise LTSC 2021
881,95 zt * 1 110,39 zt *
Microsoft Visio 2019 Standard Windows Microsoft Visio 2019 Standard Windows
171,01 zt * 1 865,87 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Eset Home Security Premium Eset Home Security Premium
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
220,01 zt * 371,91 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 429,51 zt * 5 874,61 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
146,51 zt * 342,95 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Wyświetlony