• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Windows

440,51 zt * 832,51 zt * (47,09% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 9100 razy
 • BS-11020
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 PC
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
 • Word
  Excel
  PowerPoint
  OneNote
  Teams
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Windows"

Kup taniej - na Best-Software.com znajdziesz Office Home and Student 2021

Do tworzenia obszernych tekstów, imponujących prezentacji czy rozbudowanych arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Office Home and Student 2021 od wielu lat jest optymalnym wyborem. Jako użytkownik prywatny lub zawodowy używasz tego pakietu oprogramowania od ponad 20 lat. Pierwsza wersja została wprowadzona na rynek w 1998 roku. Teraz, wraz z aktualną wersją z roku 2021, pojawia się nieco zmieniona wersja, jednocześnie z nową Windows 11 System operacyjny z Microsoft.

Office Home and Student to przystępny cenowo wstęp do cyfrowej pracy biurowej

W zależności od twoich potrzeb, Microsoft prezentuje pakiet Office w różnych poziomach konfiguracji. Pakiet Microsoft Office Home and Student 2021 pakiet ten jest najtańszym pakietem podstawowym i jest przeznaczony wyłącznie dla użytkowników prywatnych. Każdy, kto chce używać Biuro 2021 professional w swojej własnej firmie będą musieli poszukać innej wersji.

W związku z tym oferta Microsoft Office Home and Student 2021 jest również znacznie tańsza Microsoft Office 2021 wersja Domowa i Studencka jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników indywidualnych, dlatego może być zainstalowana tylko na jednym komputerze lub notebooku. The Pakiet biurowy działa jednak zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac, a poszczególne elementy programu są również dostępne alternatywnie w chmurze. Korzystanie z niego jest możliwe bez dodatkowych opłat, ale oczywiście wymaga stałego połączenia z internetem, aktualnej przeglądarki internetowej oraz konta Microsoft. Nowa instalacja Microsoft Office 2021 nie ma problemu po dezaktywacji poprzedniej instalacji.

Kompletny pakiet zawiera wszystkie niezbędne aplikacje indywidualne

Jak zwykle, aktualna wersja Microsoft Office Home and Student 2021 zawiera podstawowe narzędzia do cyfrowej pracy biurowej Aplikacje indywidualne do cyfrowej pracy biurowej. W centrum znajdują się Słowo, PowerPoint oraz Excel.

Słowo 2021 jest potężnym edytorem tekstu z szeroką gamą funkcji, np. dotyczących układu tekstu. Także PowerPoint 2021 okazuje się być praktycznym narzędziem i funkcjonuje w codziennym życiu jako pomoc w tworzeniu rozbudowanych prezentacji. W tej części pakietu biurowego dostępne są duże projekty z wieloma slajdami i niezliczonymi możliwościami indywidualnego projektowania Excel 2021 uzupełnia podstawowe funkcje programu arkusza kalkulacyjnego i udostępnia typowe polecenia oraz nieograniczone tabele.

Ważną rolę odgrywają Outlook to jest dostępne tylko w pakiecie Office Dom i biznes 2021 Dostępne Perspektywa 2021 to program do zarządzania pocztą elektroniczną i terminami spotkań. Oczywiście aplikacja obsługuje wszystkich popularnych dostawców poczty elektronicznej, a nawet pozwala na korzystanie z wielu kont. Można je dodać później za pomocą ustawień. Poszczególne aplikacje pakietu Microsoft Office 2021 Home and Business Windows zawierają oczywiście funkcję synchronizacji z mobilnymi urządzeniami końcowymi. OneNote nadaje się do robienia prostych, szybkich notatek, a tym samym do zarządzania ważnymi informacjami w życiu codziennym.

Dopełnieniem pełnego pakietu Office 2021 jest Microsoft Teams. Oprogramowanie zawiera wiele funkcji, takich jak czat, możliwość prowadzenia wideokonferencji z wieloma uczestnikami czy wysyłanie i odbieranie różnych plików. Microsoft Teams pojawia się w nowym Pakiet biurowy jako alternatywa dla dotychczas używanego programu Skype, który zostanie całkowicie usunięty.

Atrakcyjne zmiany dotyczą również użytkowników prywatnych

Microsoft Office Home and Student 2021 zostanie wprowadzony w tym samym czasie co Windows 11 a programista dostosowuje wygląd oprogramowania do nowego systemu. Na pierwszy plan wysuwają się tu lekko zmienione zakładki, zaokrąglone rogi i bardziej spójna całość. Nowością jest też tryb ciemny, który ma zapewnić lepszy przegląd sytuacji, zwłaszcza gdy w tym samym czasie używa się kilku programów. Tryb ciemny można ponownie włączyć lub wyłączyć za pomocą elementu "Układ".

Ogólnie rzecz biorąc, zmiany techniczne w nowej wersji są ograniczone; jest to raczej solidna korekta niż rewolucja. Główną zaletą jest praca nad wydajnością. Nowy Office ma działać znacznie stabilniej i szybciej nawet na słabszych systemach. Subtelne zmiany w funkcjonalności dopełniają całości. Dotyczy to na przykład funkcji nagrywania prezentacji, które teraz zawierają także komentarze mówcy lub wskaźnik laserowy. W edytorze tekstu użytkownicy wersji 2021 korzystają z funkcji współautorstwa, która pozwala teraz kilku użytkownikom pracować nad dokumentem w tym samym czasie. Działa to jednak tylko wtedy, gdy powiązany plik jest zapisany w chmurze na dysku OneDrive. Szybsza funkcja wyszukiwania oraz automatyczne przechowywanie danych chroniące przed utratą poufnych informacji są również wymieniane przez Microsoft jako ważne zmiany w nowej wersji Office'a 2021.

Skorzystaj z naszych tanich ofert biurowych na zakup

Jeśli zdecydujesz się na zakup oprogramowania Office u nas, zapłacisz tylko raz, a potem będziesz mógł korzystać z poszczególnych programów bez ograniczeń. Nie ma miesięcznej opłaty abonamentowej, jak to ma miejsce np. w przypadku Office 365 nie dotyczy. Oferujemy również inne pakiety jako alternatywę dla Microsoft Office Home and Student 2021. Na przykład, jeśli chcesz używać oprogramowania komercyjnie, powinieneś wziąć pakiet "Microsoft Office 2021 Home & Business". Alternatywnie, poniższa oferta jest również odpowiednia dla tej potrzeby Office 2021 Professional Plus. Dokonując tego wyboru, korzystasz również z innych zastosowań, na przykład z funkcji Wydawca, OneNote i Dostęp są zawarte w pakiecie ogólnym. Jeśli chcesz użyć Office 2021 Professional które chciałby wykorzystać, dokona dobrego wyboru w tym wariancie.

Czy Microsoft Office 2021 Home & Business i lub Office 2021 Professional Plus, zawsze korzystasz z korzystnych warunków i bezpośredniego pobrania, kiedy kupujesz u nas. Nawet starsze wersje, np Biuro 2019są dostępne do kupienia i pobrania.

Wymagania systemowe - Microsoft Office 2021 Home and Student
Procesor procesor 1,6 gigaherca (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows Server 2019
Windows 11, Windows Server 2021 (inne wersje systemu Windows nie są obsługiwane)

RAM co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym co najmniej 3GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran co najmniej 1024 * 768 pikseli
NET wersja .NET w wersji 3.5 lub wyższej
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta) office.com/systemrequirements.

Nasza dobra wola - twoja satysfakcja!

Jeśli nie mamy już w magazynie wersji Office, którą kupiłeś, otrzymasz wyższą wersję bez dodatkowych opłat!
Twoje zalety są następujące:

 • brak opóźnień w terminach dostaw
 • brak dodatkowych kosztów związanych z wyższą wersją
 • więcej zastosowań za niższą cenę
Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Windows"
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Microsoft Word 2021 MAC Microsoft Word 2021 MAC
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2010 Windows Microsoft Word 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wyświetlony