• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Panda Dome Essentials 2021 | Multi Device | Download 1 Urządzenie 1 rok

28,91 zt * 44,74 zt * (35,38% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 132 razy
 • BS-10332
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 Urządzenie
 • 1 rok
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia):

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Panda Dome Essentials 2021 | Multi Device | Download"

Pracuj bezpiecznie z Panda Dome Essentials - kup tanie licencje online już teraz

Pracuj o wiele bezpieczniej w codziennym życiu z oprogramowaniem Panda Dome Essentials i polegaj na wszechstronnej ochronie zapewnianej przez doświadczonego producenta skutecznego oprogramowania zabezpieczającego. Oczywiście program nadal przekonuje wieloma zaletami i praktycznymi funkcjami, które można skutecznie włączyć do codziennego życia. Oczywiście już teraz możesz nabyć licencję na program w naszym sklepie internetowym. Po prostu rozejrzyj się po sklepie internetowym BestSoftware i przekonaj się o jego atrakcyjnych zaletach. Chętnie Ci pomożemy i zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji, oferując kompetentną obsługę klienta.

Więcej bezpieczeństwa w każdym miejscu dzięki Panda Dome Essentials na twoim komputerze

Po zainstalowaniu oprogramowanie Panda Dome Essentials monitoruje całą aktywność na twoim domowym komputerze. Podstawą tego jest praktyczny i wydajny skaner antywirusowy. Producent najwyraźniej ma wielkie zaufanie do swoich produktów i obiecuje tobie, użytkownikowi, stuprocentową wykrywalność. Dzięki temu wszystkie zagrożenia powinny być szybko i łatwo wykrywane. Dotyczy to na przykład klasycznych wirusów, trojanów czy złośliwego oprogramowania. Jeśli na przykład jakiś plik do pobrania będzie próbował dostać się do twojego systemu niezauważony, dzięki programowi Panda Dome Essentials jesteś całkowicie bezpieczny. Program reaguje natychmiast i przenosi niebezpieczny plik do bezpiecznego obszaru kwarantanny. Możesz go wtedy całkowicie usunąć lub zgłosić fałszywy alarm.

Oczywiście oprogramowanie zabezpieczające Panda Dome Essentials zawiera także zintegrowaną zaporę sieciową. Jest to stały element, który zapewnia znacznie większe bezpieczeństwo komputera. Polegaj na bezpośrednim blokowaniu połączeń przychodzących i wychodzących, dzięki czemu potajemne i niechciane przesyłanie danych nie będzie już możliwe. Jeśli chcesz użyć jednej z odpowiednich funkcji lub połączeń, nie stanowi to żadnego problemu. W takim przypadku możesz po prostu zezwolić na połączenie, co można zrobić w jednym prostym kroku.

Oczywiście, korzystając z oprogramowania Panda Dome Essentials jesteś całkowicie bezpieczny podczas surfowania po Internecie. Znajdziesz tu wiele zainfekowanych stron internetowych lub nawet fałszywych ofert internetowych, które często są niepożądanie wywoływane. Dotyczy to na przykład bankowości internetowej, gdzie przestępcy wykorzystują fałszywe strony, by zdobyć twoje dane osobowe. W wielu przypadkach jako użytkownik w ogóle tego nie zauważasz lub zauważasz dopiero wtedy, gdy jest już za późno. W związku z tym oprogramowanie Panda Dome Essentials skutecznie chroni cię w codziennym życiu. Na przykład, jeśli próbujesz wywołać fałszywą stronę w internecie lub wchodzisz na fałszywą stronę internetową, program blokuje próbę wywołania i przekierowuje cię bezpośrednio z powrotem na bezpieczną stronę.

Oczywiście nie musisz się już martwić o swoje dane osobowe, jeśli na co dzień używasz programu Panda Dome Essentials. Ochrona tożsamości jest zawsze z tobą i przekonuje praktyczną funkcjonalnością. Jeśli na przykład z powodu wycieku danych w internecie zostaną udostępnione Twoje dane dostępu do kont e-mail lub innych kont, otrzymasz natychmiastowe powiadomienie za pośrednictwem programu znanego producenta Panda. Masz wtedy możliwość lub czas na zmianę danych dostępu lub zmianę odpowiadających im dostępów. W ten sposób zawsze czuwasz nad bezpieczeństwem, a osoby nieupoważnione nie mają dostępu do danych.

Możesz używać programu Panda Dome Essentials na wielu różnych platformach bez żadnych problemów

Czy ty też jesteś jednym z tych użytkowników, którzy na co dzień korzystają z wielu różnych urządzeń końcowych? Korzystając z różnych technologii i platform, korzystasz z dużo bardziej efektywnej i rozbudowanej pracy w życiu codziennym. W domu możesz doskonale pracować na komputerze i notebooku, ale smartfony i tablety są oczywiście o wiele bardziej praktyczne, kiedy jesteś w ruchu. Należy jednak pamiętać, że istnieje tu także wiele różnych niebezpieczeństw i potencjalnych zagrożeń. Zaczyna się to już od fałszywych aplikacji, które są często dostępne w sklepach. Jeśli je pobierzesz i uruchomisz, aplikacje zabezpieczą różne autoryzacje i będą mogły, na przykład, dość łatwo przenosić istniejące dane. Użytkownik nawet tego nie zauważa.

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swoim urządzeniom mobilnym, możesz również korzystać z programu Panda Dome Essentials w formie praktycznej aplikacji na smartfonie lub tablecie. Postaw na praktyczną ofertę, którą możesz łatwo pobrać z Google Play Store lub Apple AppStore. Polegaj wtedy nie tylko na podstawowej i kompleksowej ochronie przed typowymi zagrożeniami, ale także na wielu innych funkcjach, z których możesz korzystać dzięki rozwiązaniom mobilnym. Na przykład dzięki praktycznej blokadzie aplikacji zachowujesz maksymalną kontrolę. Określ dokładnie, które aplikacje lub programy mogą być otwierane na twoim smartfonie lub tablecie. W przypadku zablokowanych aplikacji będziesz mógł to zrobić tylko za pomocą bezpiecznego hasła, które można ustawić indywidualnie.

Możesz też korzystać z innych funkcji oprogramowania Panda Dome Essentials

Jeśli używasz oprogramowania Panda Dome Essentials w codziennym życiu, możesz nie tylko korzystać z maksymalnego bezpieczeństwa, jakie zapewnia skaner antywirusowy, ale także natychmiast rozpoznawać złożone zagrożenia. Wykorzystuje się do tego m.in. praktyczną chmurę o bardzo dużej wydajności. Jeśli na przykład nie wiadomo dokładnie, czy zagrożenie jest prawdziwe, najpierw jest ono przesyłane do sieci. Następnie chmura dokładnie przygląda się tzw. cyfrowemu odciskowi palca i na podstawie porównania z już znanymi zagrożeniami rozpoznaje, czy jest to prawdziwe złośliwe oprogramowanie. Możesz wtedy skorzystać z szybkiej reakcji i polegać na skutecznej ochronie własnego systemu.

Oczywiście opcje bezpieczeństwa obejmują także zewnętrzne dyski twarde i pamięci USB, więc nie chodzi tylko o wewnętrzne nośniki danych. Jeśli podłączysz jedno z tych urządzeń, możesz pozwolić, by Panda Dome Essentials sprawdzała je w wolnej chwili. Złośliwe oprogramowanie lub inne szkodniki są wtedy natychmiast wykrywane i w razie potrzeby eliminowane. Zapobiegnie to przedostaniu się ich na twój komputer, a ty będziesz mógł korzystać z nowoczesnych technologii w wyjątkowo bezpieczny sposób. Możesz też polegać na zintegrowanej sieci VPN. Wirtualna sieć prywatna umożliwia przesyłanie wszystkich danych w sposób zaszyfrowany i skuteczny, tak aby nie można było ich odczytać. Zwróć jednak uwagę na dzienną ilość danych dla darmowego VPN. Jest to 150 megabajtów, co powinno wystarczyć do normalnego użytkowania. Jeśli w codziennym życiu polegasz na silnej sieci Wi-Fi, skorzystasz też z innej funkcji oprogramowania Panda Dome Essentials. Jeśli chcesz, może dokładnie przyjrzeć się twoim własnym sieciom bezprzewodowym i określić, czy w pełni wykorzystałeś potencjał ochrony. Szczególnie w sektorze prywatnym często tak nie jest, mimo że używane routery mogą oferować wiele zalet i funkcji w tym zakresie. Uruchom Panda Dome Essentials zaraz po instalacji, pozwól mu dokładnie przyjrzeć się twojej sieci i skorzystaj z pomocnych wskazówek i trików, dzięki którym możesz zwiększyć skuteczność ochrony. Na przykład, możesz także zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do swojej sieci, co zwiększa bezpieczeństwo i zapewnia maksymalną wydajność dostępnej dla ciebie strony internetowej.

Skorzystaj już teraz i kup licencję na Panda Dome Essentials w specjalnej cenie

Jeśli przekonały cię atrakcyjne zalety programu Panda Dome Essentials, możesz zamówić licencję łatwo, tanio i bezpiecznie z domu. Oczywiście przekonamy cię już na pierwszy rzut oka atrakcyjnymi warunkami i pomożemy ci, jeśli będziesz chciał zaoszczędzić sporo pieniędzy przy zamawianiu. Chętnie pomożemy ci także w przypadku pytań lub próśb, na które nie znalazłeś odpowiedzi, oraz wesprzemy cię kompetentną obsługą klienta. Możesz liczyć na szybką odpowiedź przez e-mail lub czat bezpośrednio z nami. Na przykład pomożemy ci aktywować program, który zakupiłeś, a także wyślemy ci klucz niezbędny do aktywacji w ciągu maksymalnie 30 minut. Atrakcyjny pakiet uzupełnia wiele innych produktów Pandy , w tym wersje Panda Dome Advanced i Panda Dome Premium, które mają znacznie więcej funkcji do twojej dyspozycji.

 

Wymagania systemowe - Panda Dome Essential 2021

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

 • Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10 i Windows 11.
 • Windows Server 2003 & R2 SP2, Windows 2008 & R2, Windows Server 2012 & Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 oraz Windows Server 2019.
 • .NET Framework 4.0.3 lub wyższy
Komputery stacjonarne i laptopy oparte na systemie Linux
 • Fedora 24 i wyższa
 • Debian 7, 8, 9
 • CentOS 7
 • Ubuntu: aktualne wersje Long-Term Support (LTS).2 Odwołaj się do listy wydań.
 • Red Hat Enterprise Linux 7 i późniejsze wersje używające Extra Packages for Enterprise Linux (EPEL)

Agent wymaga, by na każdym urządzeniu z systemem Linux zainstalowana była pełna wersja runtime zestawu narzędzi open source o nazwie Mono.

Komputery stacjonarne i laptopy oparte na komputerach Mac

 • iOS 7 i wyżej
 • 1620 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
 • RAM (Random Access Memory): 2 GB
 • macOS 10.12 lub nowszy

Smartfony i tablety z systemem Android

 • iOS 7 i nowsze
 • Android 2.3.3 i nowszy
 Obsługiwane wersje Mono
 • Mono 3 i wyższe
Dla WMware ESXi 
 • Wersja 4.1, 5.X i 6.X.
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)
Powiązane łącza do "Panda Dome Essentials 2021 | Multi Device | Download"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Panda Dome Essentials 2021 | Multi Device | Download"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Panda Dome Essentials 2021 | Multi Device | Download"
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Windows Server 2019 Essentials Windows Server 2019 Essentials
661,01 zt * 1 306,44 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Wskazówka!
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
440,51 zt * 538,51 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 357,21 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
259,21 zt * 342,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 151,41 zt * 195,51 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Eset Home Security Premium Eset Home Security Premium
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
Eset Home Security Essentials Eset Home Security Essentials
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Wyświetlony