• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Outlook 2021 MAC

293,51 zt * 440,51 zt * (33,37% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 208 razy
  • BS-11094
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Mac
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Outlook 2021 MAC"

Kup Outlook 2021 Mac - BestSoftware jest właściwym miejscem dla ciebie

E-maile determinują codzienne życie, zwłaszcza w sferze zawodowej. Technologia ta jest coraz częściej wykorzystywana do zwykłej komunikacji między współpracownikami, a także do przesyłania różnych informacji i dokumentów. Dzięki licznym dostawcom każdy może znaleźć odpowiedniego dostawcę. Powinieneś jednak pomyśleć także o administracji swoich wiadomości. Choć wielu użytkowników polega na odpowiednim rozwiązaniu bezpośrednio w przeglądarce, dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu korzystasz ze znacznie większej liczby funkcji. Dlatego powinieneś zdecydować się na Outlooka 2021 Mac, poprawioną wersję rozwiązania dla komputerów Mac z jeszcze większą liczbą funkcji i praktycznych narzędzi. Licencję na nieograniczone użytkowanie możesz otrzymać po korzystnych cenach i z wieloma korzyściami bezpośrednio od nas.

Na program Outlook 2021 Mac mają również wpływ innowacje

Jeśli chodzi o obecne zmiany w Outlooku 2021 Mac, skupiamy się na wyglądzie, stabilności i funkcjonalności. Ogólnie rzecz biorąc, producent zadbał o wydajność, dzięki czemu możliwości w codziennym życiu ujawniają się także na starszym komputerze. Jeśli używasz komputera Mac z poprzednich generacji, możesz liczyć na szybszą reakcję każdej aplikacji dzięki Outlookowi 2021 Mac. Producent Microsoft obiecuje też bardziej stabilną wersję popularnego oprogramowania do zarządzania własną pocztą elektroniczną, więc nie musisz się spodziewać awarii czy problemów.

Ale także pod względem technicznym i funkcjonalnym Outlook 2021 Mac zrobił bardzo dużo pod maską. Możesz na przykład polegać na praktycznych propozycjach odpowiedzi, które powinny znacznie ułatwić codzienną pracę. Szczególnie w przypadku prostych wiadomości oprogramowanie sugeruje odpowiednie opcje i odpowiedzi, które są precyzyjnie dostosowane do danej treści. Wystarczy jedno kliknięcie, by zawrzeć w wiadomości odpowiednie sugestie, a następnie ją wysłać. Jeśli każdego dnia musisz pisać wiadomości od nowa, możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu dzięki nowej, praktycznej wersji Outlooka 2021 Mac.

Program Outlook 2021 Mac, przeznaczony specjalnie do pracy na komputerach Mac, wprowadza także nowe cechy i funkcje. Na przykład, możesz o wiele łatwiej współpracować dzięki Microsoft Teams, oprogramowaniu, które jest coraz częściej używane, zwłaszcza w segmencie profesjonalnym. Dzięki nowej wersji możesz udostępniać swoje wiadomości z Outlooka bezpośrednio w Teams, co całkowicie eliminuje czasochłonne i irytujące kopiowanie. Udostępnianie jest możliwe zarówno w kanale, jak i w pojedynczym kontakcie - wystarczy jedno przeciągnięcie nadgarstka, co sprawia, że współpraca z kolegami staje się jeszcze bardziej efektywna.

Każdy, kto po raz pierwszy uruchomi nową wersję Outlooka 2021 Mac na swoim komputerze, z pewnością szybko zauważy ostatnią istotną zmianę. Dzieje się tak, ponieważ producent Microsoft wprowadził znaczące zmiany w wyglądzie, które są naprawdę zauważalne. Odświeżając wygląd, Microsoft dostosowuje go do współczesnych potrzeb, gustów, a przede wszystkim do środowiska macOS. Nowy język projektowania Big Sur, obecnego systemu operacyjnego Apple, jest więc teraz bardzo wyraźnie widoczny także w Outlooku 2021 Mac i już na pierwszy rzut oka podoba się nawet doświadczonym użytkownikom.

Użyj Outlooka 2021 Mac do efektywnego tworzenia struktury wiekowej

Outlook 2021 Mac to program do zarządzania kontami e-mail. Jednak dzięki odpowiednim narzędziom i funkcjom możliwości są o wiele większe. Na przykład, zintegrowany kalendarz jest również dołączony.

Ale najpierw musisz połączyć konto e-mail z Outlookiem 2021 Mac, zanim będziesz mógł zacząć korzystać z tej aplikacji. Korzystasz z szerokiego wsparcia dla wszystkich popularnych dostawców. Google, Yahoo czy klasyczny adres e-mail w postaci Apple ID - możliwości nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia. Nawiasem mówiąc, konto z adresem i hasłem musisz założyć tylko raz, gdy zakładasz je po raz pierwszy. Możesz też przechowywać kilka kont. Jest to szczególnie praktyczne, jeśli chcesz używać oprogramowania profesjonalnie. Pozwala na bardzo łatwe i efektywne zarządzanie różnymi kontami. Oczywiście poszczególne konta można też w kilku prostych krokach usunąć, jeśli nie są już potrzebne. Outlook 2021 Mac oferuje wszystkie niezbędne narzędzia i opcje do zarządzania pocztą elektroniczną. Możesz łatwo komponować e-maile, automatycznie i bezpośrednio sortować przychodzące wiadomości, a także załączać pliki różnych rozmiarów i typów. Nie ma tu więc praktycznie żadnych niespełnionych życzeń.

Ale możliwości Outlooka 2021 Mac sięgają o wiele dalej. Na przykład dołączony jest praktyczny kalendarz. Jest to idealne rozwiązanie do zarządzania własnymi terminami, dzięki czemu nie przegapisz już żadnego terminu i zawsze będziesz na bieżąco. Oczywiście, można ją połączyć z praktyczną aplikacją. W ten sposób otrzymasz informację lub powiadomienie o wszystkich nadchodzących spotkaniach, tak byś już ich nie przegapił. Automatyczny import lub eksport ważnych danych z kalendarza jest również dostępny w Outlooku 2021 Mac i sprawia, że aplikacja jest jeszcze bardziej efektywna w codziennym życiu.

Oczywiście możesz oczekiwać od nas szerokiej gamy produktów

Szeroki wybór produktów to jeden z największych atutów sklepu internetowego BestSoftware. Dlatego poświęć trochę czasu na rozejrzenie się i skorzystanie z praktycznych możliwości robienia zakupów w domu. Oczywiście, zainspirujemy cię atrakcyjnymi warunkami, abyś mógł zaoszczędzić pieniądze. Porównaj licencje z naszej oferty z cenami bezpośrednio u producenta, warunki są tu znacznie korzystniejsze. Kup teraz Worda 2021, aby efektywnie przetwarzać tekst na komputerze Mac. Dostępny jest również PowerPoint 2021 dla komputerów Mac, a atrakcyjny pakiet uzupełnia Excel 2021 dla komputerów Mac. Nie musisz jednak kupować poszczególnych wariantów osobno, możesz też od razu sięgnąć po wersję w praktycznym, kompletnym pakiecie. W tym przypadku możesz skorzystać na przykład z pakietu Office 2021 Standard for Mac, który jest tańszym wariantem dla początkujących. Oczywiście praktyczne klucze do codziennego użytku otrzymasz od razu e-mailem, więc nie musisz długo czekać na upragnione produkty. W ciągu około 30 minut możesz aktywować swoje oprogramowanie i zacząć korzystać z Outlooka 2021 Mac i wszystkich innych produktów.

Wymagania systemowe - Outlook 2021 Mac
Procesor Procesor Intel lub Apple Silicon (układ M1)
Systemy operacyjne   

Office dla komputerów Mac jest obsługiwany przez trzy najnowsze wersje systemu macOS. Wraz z ogólną dostępnością nowych głównych wersji systemu macOS, Microsoft zaprzestanie wspierania najstarszej wersji, a zamiast tego będzie wspierać najnowszą i obie poprzednie wersje systemu macOS. Funkcjonalność i dostępność funkcji produktu może się różnić w przypadku starszych systemów. Aby zapewnić bezproblemową obsługę, używaj najnowszej wersji każdego z wymienionych powyżej systemów operacyjnych.

Pamięć 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 10 GB
Ekran Rozdzielczość ekranu 1,280 x 800 pikseli
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)

Powiązane łącza do "Microsoft Outlook 2021 MAC"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Outlook 2021 MAC"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Outlook 2021 MAC"
Microsoft Word 2021 MAC Microsoft Word 2021 MAC
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Excel 2021 MAC Microsoft Excel 2021 MAC
293,51 zt * 524,74 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Outlook 2016 MAC Microsoft Outlook 2016 MAC
97,51 zt * 437,28 zt *
Microsoft Outlook 2019 MAC Microsoft Outlook 2019 MAC
146,51 zt * 440,51 zt *
Microsoft Outlook 2019 Windows Microsoft Outlook 2019 Windows
146,51 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Word 2019 MAC Microsoft Word 2019 MAC
146,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Excel 2021 MAC Microsoft Excel 2021 MAC
293,51 zt * 524,74 zt *
Wskazówka!
Microsoft Word 2016 MAC Microsoft Word 2016 MAC
97,51 zt * 437,28 zt *
Wskazówka!
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
440,51 zt * 538,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise
881,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise
1 126,51 zt * 2 449,95 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Windows 11 Pro for Workstation N Windows 11 Pro for Workstation N
440,51 zt * 904,30 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Skype for Business 2019 | Windows Skype for Business 2019 | Windows
146,51 zt * 244,51 zt *
Skype for Business 2016 | Windows Skype for Business 2016 | Windows
73,01 zt * 171,01 zt *
Microsoft Lync 2013 | Windows Microsoft Lync 2013 | Windows
48,51 zt * 146,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home N Windows 11 Home N
122,01 zt * 1 273,51 zt *
Wyświetlony