• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Outlook 2016 MAC

97,51 zt * 437,28 zt * (77,7% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 215 razy
  • BS-10514
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Mac
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Outlook 2016 MAC"

Kup tanio Microsoft Outlook Mac 2016 i zarządzaj pocztą elektroniczną kompleksowo

Microsoft Outlook 2016 for Mac to bogate w funkcje oprogramowanie do kompleksowego zarządzania pocztą elektroniczną, kalendarzami, kontaktami i zadaniami. Dzięki temu programowi możesz bez wysiłku odbierać, wysyłać i archiwizować wiadomości. Oprogramowanie to jest między innymi częścią pakietu programów Microsoft Office 2016 Home and Business Mac. Ta praktyczna, samodzielna aplikacja jest idealna, gdy nie potrzebujesz wszystkich programów z pakietu Office. Oprócz znanych już funkcji i narzędzi możesz spodziewać się nowych, które jeszcze bardziej ułatwią zarządzanie pracą w domu i w biurze. Funkcja "Bałagan", której nie było w poprzedniej wersji, oferuje jeszcze większą przejrzystość w skrzynce pocztowej. Jeśli kupisz licencję na Microsoft Outlook Mac 2016 online, e-maile o niskim priorytecie są w razie potrzeby sortowane do specjalnego folderu Clutter. Inteligentne oprogramowanie uczy się na podstawie zachowania użytkownika i przenosi do folderu o niskim priorytecie te e-maile, które są przez niego całkowicie ignorowane lub czytane później.

Dla wygodnego zarządzania pocztą: kup Outlook Mac 2016 w świetnej cenie

Dodawanie załączników do e-maili jest teraz jeszcze łatwiejsze. Na przykład program wyświetla pliki, które były ostatnio edytowane. Microsoft Outlook 2016 for Mac to idealne oprogramowanie dla firm, użytkowników prywatnych, uczniów, studentów, freelancerów i osób samozatrudnionych. Jeśli codziennie otrzymujesz dużą liczbę maili, możesz łatwo uporządkować wiadomości za pomocą programu i w ten sposób je śledzić. Można między innymi tworzyć różne podfoldery, aby podzielić wiadomości tematycznie. Jeśli kupisz licencję na Microsoft Outlook Mac 2016 online za pośrednictwem naszego sklepu, zintegrowany kalendarz obsługuje spotkania i terminy, które można wprowadzać bezpośrednio z wiadomości.

Kup program Microsoft Outlook 2016 dla Mac w niskiej cenie i korzystaj z organizera

Microsoft Outlook Mac 2016 wykracza daleko poza zwykły program do zarządzania pocztą elektroniczną. Program jest potężnym narzędziem organizacyjnym dla osób prywatnych lub dla biura. Nawet jeśli czasem nie ma połączenia z internetem, nadal możesz mieć dostęp do zarchiwizowanych e-maili i spotkań. Wszystkie funkcje programu zostały zaprojektowane z myślą o pracy zespołowej. Spotkania można wygodnie planować dzięki funkcjom kalendarza. Pracowników firmy można zaprosić na spotkanie w zaledwie kilku krokach. Jeśli zostanie to odpowiednio skonfigurowane, przed wysłaniem zaproszenia będzie można sprawdzić, czy uczestnicy są dostępni w wybranym czasie. Po pobraniu programu, oprócz folderów z wiadomościami, możesz aktywować kalendarze dla innych członków organizacji.

Zadania zawsze w zasięgu wzroku: Nabądź Microsoft Outlook Mac 2016 za niską cenę

Niezależnie od tego, czy chodzi o e-maile czy spotkania, wszechstronne zarządzanie kontaktami pozwala bez wysiłku przechowywać najważniejsze informacje o pracownikach, partnerach biznesowych, klientach, przyjaciołach i członkach rodziny. Zapisane dane kontaktowe można wykorzystać do stworzenia praktycznych list dystrybucyjnych e-maili. Dzięki takim listom dystrybucyjnym można w krótkim czasie skontaktować się z konkretną grupą osób. Jeśli kupisz online program Microsoft Outlook Mac 2016, możesz definiować zadania, nadawać im priorytety i nadawać status. Czasami w biznesie ta funkcja może być przydatna do prowadzenia list przypomnień lub śledzenia konkretnych kamieni milowych w projekcie. Jeśli kupisz Microsoft Outlook 2016 for Mac w niskiej cenie za pośrednictwem naszego sklepu, tylko proste pobranie dzieli cię od wielu funkcji, które optymalizują procesy biznesowe.

 

Wymagania systemowe - Outlook 2016 for Mac
Procesor i komputer Komputer Mac z procesorem Intel
Systemy operacyjne   

Mac OS w wersji 10.11 (El Capitan) do wersji 11.6.1 (Big Sur).

RAM co najmniej 4GB 
Miejsce na dysku twardym dostępne 6 GB, format dysku twardego HFS+ (znany również jako macOS Extended lub HFS Plus)
Ekran co najmniej 1280x800
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy skontaktować się z producentem) office.com/systemrequirements.
Powiązane łącza do "Microsoft Outlook 2016 MAC"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Outlook 2016 MAC"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Outlook 2016 MAC"
Wyświetlony