• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Office 2021 Standard Mac

587,51 zt * 1 224,51 zt * (52,02% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 689 razy
 • BS-11027
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 Mac
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
 • Word
  Excel
  PowerPoint
  OneNote
  Outlook
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2021 Standard Mac"

Kup u nas Office 2021 Standard Mac w bardzo niskiej cenie

Pakiet Office firmy Microsoft od wielu lat jest bardzo popularny w cyfrowej pracy biurowej. Miliony użytkowników prywatnych i profesjonalnych polegają na tym wszechstronnie wyposażonym rozwiązaniu programowym. Mimo że pakiet programów pochodzi od Microsoftu , istnieje oczywiście odpowiednia wersja dla twojego komputera Mac. Aktualna wersja, czyli Office 2021 Standard Mac, jest dostępna w sklepie internetowym BestSoftware. Zamów teraz w kilku krokach i korzystaj z licznych możliwości w codziennej pracy z wieloma narzędziami.

Wykonaj swoją pracę biurową dzięki dołączonym narzędziom

Jeśli zdecydujesz się na Office 2021 Standard Mac, będziesz mógł korzystać z powszechnych i popularnych narzędzi do efektywnej pracy biurowej w codziennym życiu. Korzystaj więc z poszczególnych wariantów programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook, dzięki którym możesz efektywnie i bezpiecznie zarządzać zadaniami, które pojawiają się każdego dnia. Nie bez powodu pakiet Office cieszy się dużym zainteresowaniem także na komputerach Mac i jest używany codziennie od wielu lat.

Do pisania długich tekstów optymalnym rozwiązaniem jest Microsoft Word. Nie można sobie wyobrazić pracy biurowej bez klasycznego programu do pisania, którego możliwości wykraczają daleko poza klasyczne pisanie tekstów. Nawet skomplikowane adaptacje i projekty nie stanowią problemu. Liczne szablony są dołączone ex works, na przykład dla listu formalnego lub idealnego listu motywacyjnego w twojej aplikacji. Oczywiście, jeśli polegasz na Wordzie, nie brakuje też zwykłych projektów i narzędzi do pracy. Rozmiar czcionki, kolory czy czcionki - tutaj żadne życzenia nie pozostają niespełnione.

Excel jest także potężnym narzędziem. Program służy do pracy z obszernymi tabelami i jest doskonały nawet w przypadku bardzo dużych projektów. Pojedyncze polecenia, na przykład do obliczeń, i tysiące szablonów nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia, jeśli zaufasz Excelowi . Jeśli natomiast na co dzień zajmujesz się tworzeniem błyskotliwych i efektownych prezentacji, również dobrze jest skorzystać z Office 2021 Standard Mac. Oprogramowanie zawiera rozwiązanie PowerPoint, które jest narzędziem wykorzystywanym do tworzenia prezentacji na dużym i małym ekranie. Możesz zacząć indywidualnie od zera lub zaoszczędzić mnóstwo czasu, polegając na bardzo praktycznych szablonach. Od poważnych do pracy po kolorowe do szkoły, szeroki wybór nie pozostawia praktycznie nic do życzenia. Oczywiście, nie może zabraknąć praktycznej funkcji nagrywania i obsługi dodatkowych narzędzi, jeśli chcesz polegać na możliwościach PowerPointa .

Wreszcie, rozwiązanie Outlook jest częścią całego pakietu Office 2021 Standard Mac, który umożliwia proste i efektywne zarządzanie skrzynkami e-mail. Działa to ze wszystkimi popularnymi dostawcami i daje wiele możliwości. Oprócz bezpośredniego wyświetlania i sortowania, korzystasz także z większego bezpieczeństwa dzięki filtrowaniu i sprawdzaniu. Oprócz zarządzania osobistymi wiadomościami e-mail, możesz również korzystać ze zintegrowanego i praktycznego kalendarza, aby efektywnie zarządzać swoimi spotkaniami.

Ostatnie zmiany w Office 2021 Standard Mac

Mimo że Microsoft coraz bardziej stawia na chmurę i usługę subskrypcji Office365, nie może w niej zabraknąć klasycznego pakietu Office. Zwłaszcza firmy, ale także użytkownicy prywatni, polegają na praktycznych licencjach jednorazowego zakupu. Kupujesz program raz za ustaloną cenę, następnie aktywujesz go za pomocą klucza i nie ponosisz już żadnych kosztów. To wyraźnie odróżnia ofertę Office 2021 Standard Mac od wariantu z subskrypcją, ponieważ w tym przypadku co miesiąc ponoszone są nowe koszty.

Wraz z aktualną wersją Office 2021 Standard Mac producent wprowadza także nowe cechy i funkcje. Firma skupia się między innymi na wszechstronnym wsparciu dla sprzętu używanego przez użytkowników. Office 2021 Standard Mac jest pierwszą pełną wersją pakietu Office przeznaczoną do użytku na komputerach Apple z własnymi chipsetami. Dlatego też prace nad programem zostały przeprowadzone w taki sposób, by poszczególne programy działały równie dobrze na procesorach Intela, jak i na innych technologiach.

Jednak możliwości i zmiany sięgają znacznie dalej. W Wordzie , na przykład, możesz polegać na tak zwanej ostrości linii. Dzięki temu nie stracisz koncentracji nawet przy długich blokach tekstu. Jeśli funkcja jest aktywna, rozproszenia w dokumencie są łatwo i bezpośrednio usuwane. Ale korzystasz też z innych funkcji programu PowerPoint . Dotyczą one na przykład zintegrowanej funkcji nagrywania. Możesz z łatwością nagrywać swoje prezentacje w programie; teraz działa to także z odpowiednimi komentarzami głosowymi. Jeśli również regularnie pracujesz z Excelem, możesz liczyć na nowe możliwości i funkcje. Dzięki XLOOKUP programista sprawił, że wyszukiwanie w Excelu stało się dużo łatwiejsze i bardziej efektywne. Dzięki tej nowej funkcji możesz łatwo przeszukiwać teksty w tabeli lub w zakresie wiersz po wierszu. Wielu ekspertów i użytkowników już ogłosiło, że ta nowość jest jedną z największych i najciekawszych innowacji od wielu lat. Jeśli w swojej codziennej pracy korzystasz z Excela, możesz teraz korzystać także z obsługi tablic dynamicznych.

Zachęcamy także do kupowania od nas innych produktów programowych po korzystnych cenach

Oprócz aktualnej wersji"Office 2021 Standard Mac", w BestSoftware zawsze masz bezpośredni dostęp do starszych i innych wersji. Dzięki temu zapewniamy odpowiednie produkty, zwłaszcza dla klientów zwracających uwagę na cenę. Na przykład, możesz polegać na Office 2019 Standard Mac. Także tutaj uwzględniono wszystkie niezbędne funkcje, więc oferta obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook.  Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą i skorzystania z naszych zalet. Niezależnie od tego, czy jest to Office 2016 Standard Mac, czy Office 2019 Standard Mac, wszystkie niezbędne licencje otrzymasz w wyjątkowo niskiej cenie. Oszczędzasz dużo pieniędzy, zwłaszcza z nami. Jednocześnie możesz liczyć na bardzo szybką dostawę kluczy drogą mailową - w ciągu 30 minut będziesz je miał w swojej skrzynce pocztowej.

Wymagania systemowe - Office 2021 Standard Mac
Procesor Procesor Intel lub Apple Silicon (układ M1)
Systemy operacyjne    Office dla komputerów Mac jest obsługiwany przez trzy najnowsze wersje systemu macOS. Wraz z ogólnym udostępnieniem nowych głównych wersji systemu macOS Microsoft zaprzestanie wspierania najstarszej wersji, a zamiast tego będzie wspierać najnowszą i obie poprzednie wersje systemu macOS. Funkcjonalność i dostępność funkcji produktu może się różnić w przypadku starszych systemów. Aby zapewnić bezproblemową obsługę, używaj najnowszej wersji każdego z wymienionych powyżej systemów operacyjnych.
Pamięć

4 GB RAM

Miejsce na dysku twardym 10 GB
Karta graficzna Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga DirectX 9 lub nowszego z WDDM 2.0 lub nowszym dla Windows 10 (lub WDDM 1.3 lub nowszym dla Windows 10 Fall Creators Update)
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)


Nasza dobra wola - twoja satysfakcja!

Jeśli nie mamy już w magazynie wersji Office, którą kupiłeś, otrzymasz wyższą wersję bez dodatkowych kosztów!

Twoje zalety są następujące:

brak opóźnień w terminach dostaw
brak dodatkowych kosztów związanych z wyższą wersją
więcej programów użytkowych za niższą cenę

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Standard Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Standard Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Standard Mac"
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2019 Standard Mac Microsoft Office 2019 Standard Mac
342,51 zt * 979,51 zt *
Microsoft Office 2016 Standard Mac Microsoft Office 2016 Standard Mac
283,71 zt * 932,37 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Microsoft Word 2021 MAC Microsoft Word 2021 MAC
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac
465,01 zt * 502,15 zt *
Microsoft Word 2019 MAC Microsoft Word 2019 MAC
146,51 zt * 367,01 zt *
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Od 440,51 zt * 587,51 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Microsoft Excel 2021 Windows Microsoft Excel 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wyświetlony