• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Mac

440,51 zt * 734,51 zt * (40,03% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 5016 razy
 • BS-11021
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 Mac
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
 • Word
  Excel
  PowerPoint
  OneNote
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Mac"

Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac można znaleźć na stronie BestSoftware

Aby wejść w świat cyfrowej pracy biurowej, oprogramowanie Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac firmy Microsoft jest pierwszym wyborem dla wielu użytkowników. Również dzięki dużemu doświadczeniu producenta w tym segmencie, dołączone rozwiązania przekonują bardzo dobrą przydatnością do codziennego użytku, bardzo prostą obsługą i wszystkimi niezbędnymi narzędziami, które jeszcze bardziej ułatwią ci pracę. Oczywiście, trafiłeś we właściwe miejsce, aby zakupić potrzebne licencje, my w BestSoftware przekonamy cię atrakcyjnymi korzyściami. Klucze licencjonują Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac do nieograniczonego i szerokiego użytku, więc nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Polegaj na kompleksowo wyposażonym pakiecie biurowym

Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac zachwyca szeroką gamą cech i funkcji, które mogą znacznie ułatwić pracę w cyfrowym biurze. Jest to wersja podstawowa w niskiej cenie, która jest bardzo dobrym wyborem dla użytkowników prywatnych i zawiera najpopularniejsze wersje oprogramowania. Używaj więc programów Word, PowerPoint i Excel na biurku w domu do wielu różnych zadań. Dzięki licznym narzędziom i bardzo prostej obsłudze Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac daje ci wiele korzyści za darmo.

Szczególnie popularnym składnikiem pakietu oprogramowania jest Microsoft Wordta potężna wersja jest także dostępna za darmo na komputery Mac. Służy przede wszystkim Słowo 2021 tworzenie dokumentów, listów i innych materiałów pisemnych. Jednak dzięki licznym funkcjom możliwości sięgają znacznie dalej, ponieważ Słowo 2021 jest optymalnym wariantem dla profesjonalnych dokumentów. Możesz na przykład napisać podanie o pracę i nawet twoje osobiste CV nie odgrywa tu żadnej roli. Tworząc własne dokumenty, możesz polegać na setkach różnych szablonów, które dają ci bezpośredni start i pochodzą z wielu różnych kategorii. Możesz dodać dodatkową zawartość do swoich dokumentów za pomocą Słowo 2021 możesz łatwo dodawać do swoich dokumentów dodatkowe treści, w tym obrazy, tabele czy nawet rozbudowane grafiki.

Dobrym narzędziem do codziennej pracy jest także PowerPoint. Dzięki temu składnikowi pakietu Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac możesz łatwo tworzyć indywidualne i wspaniałe prezentacje. Oprócz wielu opcji wykorzystania różnych szablonów, możesz także wykonać wszystkie kroki samodzielnie. Dodawaj wypunktowania i czcionki do poszczególnych slajdów, stosuj różne przejścia lub integruj diagramy, które sam stworzyłeś, by uzyskać idealną prezentację na co dzień. Oczywiście, możliwości są jeszcze większe dzięki PowerPoint pójść jeszcze dalej. Możesz między innymi skorzystać ze specjalnego trybu prezentacji. Pozwala to nie tylko korzystać z innych narzędzi, takich jak prezenter, ale także z różnych prezentacji na monitorze i rzutniku. Na przykład, jako użytkownik zawsze masz w zasięgu wzroku następny slajd lub ważne notatki dotyczące bieżącej prezentacji.

Wreszcie, także Microsoft Excel z pakietu Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac również odgrywa główną rolę. Dzięki temu komponentowi możesz zarządzać licznymi i obszernymi informacjami i danymi, a jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonywać rozbudowane obliczenia w arkuszu kalkulacyjnym. Oczywiście, możesz polegać na licznych i praktycznych poleceniach, za pomocą których możesz na przykład wykonywać proste odniesienia lub automatyczne symulacje. Nawet przy regularnym tworzeniu diagramów z różnymi danymi i źródłami Excel dla komputerów Mac jest wyposażony w odpowiednie opcje Excel z Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac obsługuje wszystkie popularne warianty i umożliwia łatwy eksport.

Rok 2021 przyniesie wiele nowości w pakiecie Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów

W oprogramowaniu Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac twórca Microsoft po raz kolejny znacznie rozszerza możliwości współpracy z przyjaciółmi lub znajomymi. Jest to szczególnie ważne, gdy pracujesz w Wordzie. Dzięki najnowszej wersji kilku użytkowników może mieć dostęp do wszystkich treści w tym samym czasie. Dzięki prostej ikonie możesz śledzić, kto aktualnie pracuje nad danym dokumentem. Automatyczne zapisywanie jest również zawarte w pakiecie Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac, dotyczy to Słowo, Excel oraz PowerPoint równie. Jeśli korzystasz z odpowiedniej usługi w chmurze, na przykład OneDrive firmy Microsoft, wszystkie zmiany w twoich plikach i dokumentach są automatycznie zapisywane. Połącz więc poszczególne aplikacje z poręczną usługą w chmurze i już nigdy nie stracisz postępów swojej pracy.

Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac jest także imponujący wizualnie i został gruntownie przebudowany. Producent dostosował wygląd oprogramowania do nowego systemu operacyjnego Apple, aby uzyskać spójny, całościowy wygląd. W związku z tym wszystkie elementy programu mają nowoczesny wygląd i przyciągają wzrok już na pierwszy rzut oka. Producent, firma Microsoft, również przyczynia się do poprawy wyników. Ci, którzy nadal używają starszych komputerów Mac, z pewnością zauważą różnicę już po pierwszym zastosowaniu. Poszczególne składniki pakietu Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac reagują teraz znacznie szybciej i szybciej w poszczególnych obszarach. Ponadto stabilność jest teraz lepsza i nie musisz się już martwić o awarie.

Ale nowe techniki i nowe funkcje są też wykorzystywane w Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac. Dotyczy to na przykład Microsoft Excel. Wprowadzając XLOOKUP, producent wprowadza istotną i nową funkcję. Dzięki temu możesz znacznie łatwiej i skuteczniej wyszukiwać w poszczególnych kolumnach oraz w tekstach przechowywanych w plikach. Zwłaszcza eksperci i użytkownicy, którzy często pracują z Excel skorzysta z nowej funkcji. W PowerPoint możesz teraz łatwo nagrywać swoje prezentacje, a nawet dołączać do nich odpowiednie komentarze. Ulepszona dostępność jest także stosowana w Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac i przekonuje osoby niepełnosprawne fizycznie. Na przykład możesz polegać na poprawionym wyjściu mowy, a zoptymalizowana klawiatura ułatwia pracę.

Niskie ceny na aktualny pakiet Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac

Kupując Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac w BestSoftware, korzystasz nie tylko z dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego, ale także z atrakcyjnych warunków i wyjątkowo niskich cen. U nas licencje są znacznie tańsze, co czyni twoje zamówienie szczególnie atrakcyjnym. Ponadto masz dostęp nie tylko do pakietu"Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2021 Mac", ale możesz też wybierać spośród wielu innych rozwiązań programowych. Na przykład, jeśli planujesz profesjonalnie wykorzystywać poszczególne komponenty, powinieneś zdecydować się na Office Standard 2021 Mac i skorzystać z licznych opcji. Oczywiście, nie musisz od razu kupować całego pakietu Office, ale możesz też bezpiecznie zamówić poszczególne aplikacje Słowo 2021 dla Maca, PowerPoint 2021 dla komputerów Mac, a także starsze wersje programów Outlook 2019 dla komputerów Mac i Excel 2016 dla komputerów Mac można kupić u nas. Z nami żadne życzenia nie pozostaną niespełnione w poszukiwaniu odpowiednich programów, rozejrzyj się teraz w wolnej chwili i zrób u nas zakupy bez zobowiązań i za rozsądną cenę. 

Wymagania systemowe - Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Mac
Procesor Procesor Intel lub Apple Silicon (układ M1)
Systemy operacyjne    Office dla komputerów Mac jest obsługiwany przez trzy najnowsze wersje systemu macOS. Wraz z ogólnym udostępnieniem nowych głównych wersji systemu macOS Microsoft zaprzestanie wspierania najstarszej wersji, a zamiast tego będzie wspierać najnowszą i obie poprzednie wersje systemu macOS. Funkcjonalność i dostępność funkcji produktu może się różnić w przypadku starszych systemów. Aby zapewnić bezproblemową obsługę, używaj najnowszej wersji każdego z wymienionych powyżej systemów operacyjnych.
Pamięć

4 GB RAM

Miejsce na dysku twardym 10 GB
Karta graficzna Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga DirectX 9 lub nowszego z WDDM 2.0 lub nowszym dla Windows 10 (lub WDDM 1.3 lub nowszym dla Windows 10 Fall Creators Update)
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)Nasza dobra wola - twoja satysfakcja!

Jeśli nie będziemy już mieli na stanie wersji Office, którą kupiłeś, otrzymasz wersję wyższą bez dodatkowych kosztów!

Twoje zalety są następujące:

 • brak opóźnień w terminach dostaw
 • brak dodatkowych kosztów związanych z wyższą wersją
 • więcej zastosowań za niższą cenę

 

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Mac"
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2019 MAC Microsoft Word 2019 MAC
146,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Excel 2021 MAC Microsoft Excel 2021 MAC
293,51 zt * 524,74 zt *
Microsoft Word 2021 MAC Microsoft Word 2021 MAC
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Outlook 2021 MAC Microsoft Outlook 2021 MAC
293,51 zt * 440,51 zt *
Microsoft Office 2016 Standard Mac Microsoft Office 2016 Standard Mac
283,71 zt * 932,37 zt *
Wskazówka!
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Windows Microsoft Office 2019 Standard Windows
Od 342,51 zt * 930,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Microsoft Exchange Server 2013 Standard
788,41 zt * 2 449,51 zt *
Microsoft Excel 2016 MAC Microsoft Excel 2016 MAC
97,51 zt * 351,38 zt *
Microsoft Excel 2019 MAC Microsoft Excel 2019 MAC
146,51 zt * 524,74 zt *
Wyświetlony