• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Office 2021 Professional Plus Windows 1 Urządzenie

881,51 zt * 1 469,51 zt * (40,01% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 239 razy
  • BS-11069
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2021 Professional Plus Windows"

Kup Microsoft Office 2021 w Best-Software.com

Dla usprawnienia pracy w segmencie profesjonalnym lub dla zwykłego pisania, Microsoft Office 2021 Professional Plus dla Windows jest dobrze przystosowany. Od wielu lat na większości komputerów znajduje się kompleksowe oprogramowanie Office. W kompletnym pakiecie, programista Microsoft łączy kilka Aplikacje biurowe. Z nami możesz kupić swoje oprogramowanie wyjątkowo tanio, łatwo i bezpiecznie.

Wraz z pakietem Microsoft Office 2021 otrzymujesz również wszechstronny, całościowy pakiet

Dzięki najnowszej wersji pakietu Office z 2021 roku, oprogramowanie do cyfrowej pracy biurowej jest tak wszechstronne, jak zwykle. Oprócz klasyków Słowo, PowerPoint oraz Excel usługa poczty elektronicznej jest również Outlook jest także częścią wyposażenia. To samo dotyczy usług Dostęp, Teams, OneNote i Wydawca.

Oczywiście, model subskrypcyjny Office 365 model subskrypcyjny jest nadal dostępny dla użytkowników. Różni się on jednak wyraźnie od oferowanego przez nas pakietu Microsoft Office 2021 Professional Plus dla Windows. Dzięki naszemu oprogramowaniu otrzymujesz wszystkie programy do nieograniczonego użytku przez nieograniczony czas. Kupujesz pakiet biurowy za jednorazową, stałą cenę, więc nie ma żadnych miesięcznych opłat abonamentowych.

Inteligentne, nowoczesne rozwiązania programowe do codziennego użytku

Od czasu wprowadzenia w 1998 r Microsoft Office stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem biurowym, także w środowisku zawodowym. Wysokie wymagania dotyczące intuicyjności, różnorodności funkcjonalnej i wydajności zostały w najnowszym projekcie połączone z Wersja Office 2021

W nadchodzącej aktualizacji, wśród istotnych cech jest kilka zmian. Na przykład rozszerzony tryb ciemny wpływa na wygląd, ale jednocześnie zapewnia większą przejrzystość na pulpicie podczas korzystania z wielu programów. Programiści Microsoftu pracowali także nad wydajnością. W codziennym życiu, w codziennych zastosowaniach, które przekonują do szybszej reakcji, zwłaszcza w przypadku słabszych komputerów, ta zapowiedź jest wyraźnym ulepszeniem, a także powodem do modernizacji

Zmiany techniczne odnoszą się do arkusza kalkulacyjnego. Arkusz kalkulacyjny ma teraz więcej funkcji, takich jak tablice dynamiczne czy XLOOKUP. W programie do pisania poprawianie błędów interpunkcyjnych, stylistycznych czy ortograficznych odbywa się teraz za pomocą prostego kliknięcia, a program do pisania natychmiast wyświetla odpowiednie sugestie. Microsoft oszczędza użytkownikowi przekierowań za pomocą dodatkowego kliknięcia. Nowe funkcje dostępne są także w oprogramowaniu do prezentacji. Dzięki pakietowi Microsoft Office 2021 Professional Plus prezentacje mogą być teraz nagrywane i zapisywane bezpośrednio jako filmy wideo. Pisanie odręczne i wskaźnik laserowy lektora są włączone do filmów i umożliwiają bezpośrednie zrozumienie podczas późniejszego oglądania. Obsługa pióra, która wciąż jest dostępna, dobrze się z tym komponuje. Cyfrowe narzędzia pracy można doskonale zintegrować z codzienną pracą, oszczędzają czas i są elastyczne.

Skype to już przeszłość dzięki Office 2021

Do tej pory oprogramowanie "Skype" do prowadzenia wideokonferencji było częścią standardowego wyposażenia Biuro 2019 i poprzednich wersji. Dzięki pakietowi Microsoft Office 2021 Professional Plus i nadchodzącemu Windows 11 jednak to już przeszłość. Od pewnego czasu Microsoft coraz bardziej zachęca użytkowników do przejścia na alternatywne "Teams", które teraz stanie się stałym elementem pakietu Office. Klient Skype for Business nie jest już zatem częścią pakietu, ale nie został porzucony bez zastąpienia go innym. Wideokonferencje z dużymi grupami, ankiety przeprowadzane wśród wszystkich uczestników lub rozszerzone udostępnianie różnych plików to praktyczne funkcje dostępne w poprawionej wersji Microsoft Teams.

Różnice a inne wersje Office

Microsoft Office 2021 Professional Plus to największy i najbardziej wszechstronny wybór, jeśli chodzi o zakup nowoczesnego oprogramowania biurowego. Jest on skierowany przede wszystkim do profesjonalnych użytkowników i firm i zawiera wyjątkowo szeroki wachlarz różnych rozwiązań programowych

Jednak dla użytkowników prywatnych w obecnej wersji zalecane są także mniej wszechstronne rozwiązania alternatywne. Z wersjami "Office 2021 Home & Business " i " Biuro 2021 Home & Student " to atrakcyjne wersje, które są znacznie tańsze w zakupie. Jednak do zwykłego użytku domowego te pakiety Office są zazwyczaj całkowicie wystarczające. Czy Biuro 2021 Standard lub Office 2021 Professional, z nami skorzystasz z atrakcyjnych warunków i kupisz dokładne i indywidualnie dopasowane do twoich potrzeb rozwiązanie programowe.

Intuicyjna obsługa jest główną zaletą oprogramowania

Intuicyjne korzystanie z oprogramowania również odgrywa kluczową rolę w środowisku zawodowym. Nowy pakiet Microsoft Office 2021 Professional Plus został zaprojektowany w taki sposób, że pod względem działania prawie nie różni się od swoich poprzedników. Zachowana została więc znana struktura menu i struktura podstawowych funkcji. Dotyczy to wszystkich dołączonych wariantów oprogramowania. Po krótkim zapoznaniu się z aplikacją, z łatwością udaje się ją przeprowadzić

Jest mniej niespodzianek, jeśli chodzi o wygląd i sposób działania. Nowy pakiet Microsoft Office 2021 Professional Plus pojawia się w tym samym czasie, co nowy Windows 11 i opiera się na bardziej miękkim, zmienionym języku projektowym. Zaokrąglone rogi i dyskretna rewizja zakładek będą jednak prawdopodobnie zauważone tylko przez doświadczonych użytkowników.
 
Wymagania systemowe - Microsoft Office 2021 Professional Plus
Procesor procesor 1,6 gigaherca (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne    Windows 10, Windows 11
Windows Server 2019, Windows Server 2021
(Inne wersje systemu Windows nie są obsługiwane)
RAM Co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym Co najmniej 3 GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
NET wersja .NET w wersji 3.5 lub wyższej
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta) office.com/systemrequirements.
Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Professional Plus Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Professional Plus Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2021 Professional Plus Windows"
Wskazówka!
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2019 Standard Windows Microsoft Office 2019 Standard Windows
Od 342,51 zt * 930,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Microsoft Outlook 2019 Windows Microsoft Outlook 2019 Windows
146,51 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Microsoft Word 2021 MAC Microsoft Word 2021 MAC
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Project 2021 Standard Windows Microsoft Project 2021 Standard Windows
440,51 zt * 1 861,51 zt *
Wyświetlony