• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Bitdefender Antivirus Plus 2021

Bitdefender Antivirus Plus 2021

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Bitdefender Antivirus Plus 2021"

Kup Bitdefender Antivirus Plus 2021 w bardzo niskiej cenie i ciesz się wszystkimi praktycznymi korzyściami

Wraz z programem Bitdefender Antivirus Plus 2021 , znana firma dostarcza ci potężne oprogramowanie, które może zapewnić znacznie większe bezpieczeństwo na wszystkich prywatnych urządzeniach końcowych. Najnowsze technologie, szeroki wachlarz funkcji i, co nie mniej ważne, bardzo prosta obsługa przekonały już wielu klientów. Przekonaj się sam, bo Bitdefender Antivirus Plus 2021 oferuje znacznie więcej niż zwykłą ochronę przed wirusami. Licencję na program możesz otrzymać od nas bardzo tanio i bardzo łatwo; przywiązujemy dużą wagę do szybkiej realizacji i optymalnego wsparcia dla naszych klientów.

Polegaj na Bitdefender Antivirus Plus 2021 przez lata sprawdzonej ochrony w codziennym życiu

Rozwiązania programowe Bitdefender są dostępne dla zainteresowanych klientów od wielu lat. Lata doświadczeń są wyraźnie widoczne, dzięki czemu Ty, jako użytkownik, możesz korzystać z bardzo wysokiego wskaźnika wykrywalności dzięki oprogramowaniu Bitdefender Antivirus Plus 2021. Potwierdzają to także liczne testy i raporty ekspertów, w których program wielokrotnie plasuje się na czołowych miejscach i dlatego potrafi przekonać do siebie na całej linii.

Zachęcamy jednak, byś sam przekonał się o korzyściach, jakie program Bitdefender Antivirus Plus 2021 oferuje Ci w codziennym życiu. Na przykład zintegrowany skaner antywirusowy śledzi wszystkie działania na twoim komputerze i może szybko zareagować, jeśli pojawi się zagrożenie. Na przykład, jeśli próbujesz pobrać z internetu niebezpieczny plik, natychmiast uruchamiana jest reakcja i plik jest przenoszony do bezpiecznego obszaru. Przyjrzyj się dokładnie temu plikowi i, jeśli to konieczne, usuń go bezpiecznie i całkowicie z dysku twardego.

Aby połączenia sieciowe nie stanowiły problemu, program Bitdefender Antivirus Plus 2021 jest wyposażony w praktyczną zaporę ogniową. Możesz po prostu polegać na nim w codziennym życiu, ponieważ wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące są blokowane całkowicie automatycznie. Oczywiście, dotyczy to także początkowo bezpiecznych i pożądanych połączeń. Można je jednak wykorzystać i uwolnić przy niewielkim wysiłku. Jeśli połączenie zostanie zablokowane, natychmiast otrzymasz powiadomienie i będziesz mógł je odblokować, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nawiasem mówiąc, możesz używać i konfigurować zaporę sieciową w kilku prostych krokach i nawet jako niedoświadczony użytkownik z łatwością; proste działanie oprogramowania Bitdefender Antivirus Plus 2021 jest tu wyraźnie zauważalne.

Jednocześnie w Bitdefender Antivirus Plus 2021 dostępne są dodatkowe funkcje, które zagwarantują Ci maksymalne bezpieczeństwo na Twoim komputerze. Na przykład, możesz skorzystać ze skutecznej ochrony przed strasznym oprogramowaniem ransomware, które niestety wciąż znajduje się na wielu komputerach. Dostaje się on na dysk twardy na przykład przez pliki do pobrania lub niebezpieczne linki, a następnie szyfruje twoje osobiste pliki. W większości przypadków można ich ponownie użyć tylko po zapłaceniu pewnej sumy szantażystom, albo pliki i cenne informacje są całkowicie tracone. Bitdefender Antivirus Plus 2021 dba o to, by sprawy na twoim komputerze nie zaszły tak daleko. Dzięki ochronie na wielu poziomach, wszystkie próby ransomware są całkowicie blokowane, a Ty nie musisz się już martwić o utratę swoich plików.

Warto go kupić - Bitdefender Antivirus Plus 2021 zawiera o wiele więcej funkcji

Kupno programu Bitdefender Antivirus Plus 2021 jest opłacalne nie tylko ze względu na znacznie zwiększone bezpieczeństwo, jako użytkownik korzystasz także z wielu innych funkcji i potężnych możliwości. Umożliwia to z jednej strony dobre zabezpieczenie, a z drugiej - duże korzyści na co dzień. Na przykład, jeśli chcesz w prosty i skuteczny sposób chronić swoją prywatność podczas korzystania z nowoczesnych technologii, możesz polegać na zintegrowanym antytraderze. Dzieje się tak dlatego, że wiele ofert i dostawców w internecie próbuje śledzić i rejestrować działania użytkowników. Jako użytkownik zwykle nawet tego nie zauważasz. Anti-tracker w Bitdefender Antivirus Plus 2021 zapobiega takim próbom bardzo skutecznie i niezawodnie.

Jeśli masz na swoim komputerze osobiste pliki i chcesz je jak najskuteczniej usunąć, bardzo dobrym wyborem jest również program Bitdefender Antivirus Plus 2021. W tym celu dostępna jest zintegrowana niszczarka plików. Następnie wystarczy wybrać odpowiednie pliki, które mają zostać bezpiecznie i skutecznie usunięte, i potwierdzić ten proces kilkoma prostymi krokami. Oczywiście, pliki są usuwane w ciągu kilku sekund i nie jest łatwo je potem przywrócić.

Czy używasz praktycznej sieci WLAN do surfowania po Internecie za pomocą komputera, notebooka lub urządzeń przenośnych? Wtedy może cię dotyczyć jedna z licznych luk w zabezpieczeniach, które niestety ciągle się pojawiają. Ponieważ nawet jeśli w użyciu są nowoczesne i wydajne routery, użytkownicy zwykle nie wykorzystują ich pełnego potencjału do zabezpieczenia sieci. Program Bitdefender Antivirus Plus 2021 pomaga ci korzystać z sieci WLAN z maksymalnym bezpieczeństwem. W tym celu najpierw przeprowadza się dokładne skanowanie, dzięki któremu można znaleźć i bezpośrednio ujawnić słabe punkty. Oczywiście, otrzymasz wtedy bezpośredni raport z odpowiednimi wskazówkami, jak możesz ostatecznie znacząco zwiększyć bezpieczeństwo swoich sieci.

Wreszcie, program Bitdefender Antivirus Plus 2021 przynosi Ci także praktyczny portfel, ochronę hotspotów i dodatkową ochronę w sieciach społecznościowych. Więc nie musisz się już martwić o swoje dane osobowe i o to, co dzieje się wokół korzystania z nowoczesnych technologii, kiedy używasz oprogramowania Bitdefender Antivirus Plus 2021. Dostarczamy ci licencję na aktywację po wyjątkowo niskiej cenie. Należy jednak pamiętać, że jest to licencja typu runtime. Dzięki temu będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji przez określony i znany wcześniej okres czasu, a także otrzymasz bezpłatnie wszystkie przyszłe aktualizacje. Dzięki funkcji automatycznej instalacji jesteś tu zawsze po bezpiecznej stronie i nie musisz się już martwić o regularne wyszukiwanie.

Oczywiście, nasze atrakcyjne korzyści dotyczą również Bitdefender Antivirus Plus 2021

Jeśli chciałbyś już teraz zapewnić sobie licencję na Bitdefender Antivirus Plus 2021 i przekonać się o atrakcyjnych korzyściach w codziennym życiu, optymalne warunki zakupu czekają na Ciebie tutaj, w sklepie internetowym BestSoftware. Jako konsument, po prostu zamów oprogramowanie z domu, wykonując zaledwie kilka kroków i kliknięć, a następnie użyj klucza do aktywacji po maksymalnie 30 minutach. Dzięki praktycznej dostawie pocztą elektroniczną jest to dla ciebie możliwe. Oczywiście, w razie pytań, problemów lub krytyki pomożemy ci bezpośrednio. W tym celu skorzystaj z naszego czatu na żywo, infolinii lub napisz do nas wiadomość. Nie musisz się też obyć bez innych produktów producenta Bitdefender. Bitdefender Internet Security 2021 bitdefender Total Security 2021 jest również dostępny dla ciebie, jest łatwy do kupienia i dostępny u nas w wyjątkowo korzystnych cenach. Czekamy na twój zakup w sklepie internetowym BestSoftware.

Bitdefender Antivirus Plus 2021 zachwyca także łatwością obsługi i dobrą wydajnością

Jednak oprogramowanie Bitdefender Antivirus Plus 2021 jest nie tylko kompleksowo wyposażone, ale także imponuje wieloma innymi zaletami. Widać to na przykład w postaci doskonałej optymalizacji. Dzięki temu możesz używać programu z absolutną łatwością nawet na starszych komputerach czy notebookach. Mimo to korzystasz z bardzo dobrej wydajności, która jest wyraźnie odczuwalna w codziennej pracy. Używaj wszystkich programów jak zwykle i polegaj na tym, że Bitdefender Antivirus Plus 2021 zapewni ci pełną wydajność pod obciążeniem. Ponadto rozwiązanie to z łatwością rozpoznaje wiele różnych trybów. Na przykład, jeśli oglądasz film lub grasz w grę, nie otrzymasz żadnych powiadomień, więc program Bitdefender Antivirus Plus 2021 pozwoli ci spokojnie korzystać z komputera. Oprogramowanie znanego producenta rozpoznaje także działanie baterii w różnych urządzeniach.

Obsługa jest bardzo prosta, a dzięki regularnym aktualizacjom Bitdefender Antivirus Plus 2021 obsługuje także najnowsze systemy operacyjne. Jeśli chcesz, możesz nawet przeprowadzić instalację pod najnowszą wersją Windows 11 ale także starsze wersje aż do Windows 7 są również obsługiwane. Już teraz kup praktyczną licencję na aktywację oprogramowania Bitdefender Antivirus Plus 2021 i przekonaj się w codziennym życiu o atrakcyjnych zaletach i różnorodnych korzyściach, które są dla Ciebie dostępne bez ograniczeń.

Wymagania systemowe - Bitdefender Antivirus Plus 2021
System operacyjny

Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8.1, Windows 10 i Windows 11

Procesor

Intel Core 2 Duo (2 GHz) lub procesor równoważny

Miejsce na dysku twardym

2.5 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć (RAM)

Zalecane 2 GB

Obsługiwane przeglądarki

Chrome, Firefox i Microsoft Edge

(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

 

Powiązane łącza do "Bitdefender Antivirus Plus 2021"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Bitdefender Antivirus Plus 2021"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Bitdefender Antivirus Plus 2021"
Wskazówka!
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 107,31 zt * 146,51 zt *
Microsoft Word 2013 Windows Microsoft Word 2013 Windows
73,01 zt * 269,01 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 107,31 zt * 146,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz
Od 48,51 zt * 102,41 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Wskazówka!
Malwarebytes Premium 2023 | MAC Malwarebytes Premium 2023 | MAC
Od 146,51 zt * 220,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2022 Avast Ultimate Suite 2022
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Watchdog Anti-Malware | Windows Watchdog Anti-Malware | Windows
Od 58,31 zt * 146,51 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 146,51 zt * 160,72 zt *
Malwarebytes Premium 2023 | Windows Malwarebytes Premium 2023 | Windows
Od 146,51 zt * 220,01 zt *
Wyświetlony