• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Bitdefender Family Pack 2021 | do 15 urządzeń | pełna wersja

Bitdefender Family Pack 2021 | do 15 urządzeń | pełna wersja

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Bitdefender Family Pack 2021 | do 15 urządzeń | pełna wersja"

Chroń całą swoją rodzinę - kup teraz Bitdefender Family Pack 2021 w świetnej cenie

Wraz z oprogramowaniem Bitdefender Family Pack 2021, znana firma dostarcza ci potężne rozwiązanie, które skutecznie chroni całą twoją rodzinę za jednym zakupem. Polegaj na podstawowej ochronie we wszystkich dziedzinach, a także korzystaj z wieloletniego doświadczenia. Dzięki wielu funkcjom w jednym pakiecie, bardzo łatwej obsłudze i dobrym parametrom, praktycznie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione, gdy będziesz go używać. Kup teraz niedrogą licencję w naszym sklepie i skorzystaj z atrakcyjnych zalet BestSoftware. Czekamy na twoją wizytę.

Korzystaj z nowoczesnych technologii w ochronie swoich różnych urządzeń

Jeśli w swoim codziennym życiu polegasz na oprogramowaniu Bitdefender Family Pack 2021, skorzystasz z nowoczesnej technologii i praktycznych funkcji. Ponieważ tylko dzięki odpowiedniemu wyposażeniu możesz szybko zidentyfikować wszystkie typowe niebezpieczeństwa i zagrożenia w codziennej pracy. Na przykład używaj praktycznego skanera antywirusowego, który jest najnowocześniejszy i stale monitoruje wszystkie działania na komputerze. Jeśli na przykład złośliwe oprogramowanie zostanie niepostrzeżenie załadowane na komputer w tle, takie zachowanie zostanie natychmiast rozpoznane, a rozwiązanie zabezpieczające szybko zareaguje. W takim przypadku niebezpieczne pliki są w prosty i bezpośredni sposób przenoszone do zabezpieczonego obszaru kwarantanny. Tutaj nie mogą już wyrządzić żadnej szkody. Dzięki dużym bazom danych, które są na bieżąco aktualizowane, program doskonale wykrywa wszystkie trojany, wirusy i złośliwe oprogramowanie.

Jednak, aby wszystkie inne niebezpieczeństwa, a nawet złożone zagrożenia mogły być szybko i łatwo wykryte za pomocą oprogramowania Bitdefender Family Pack 2021, to popularne rozwiązanie opiera się na tzw. technologii wykrywania ruchu. Oznacza to, że program nie tylko identyfikuje pliki bezpośrednie, ale także dostosowuje się do ich zachowania. Bo nawet jeśli nie można bezpośrednio wykryć małych plików, które powodują zagrożenie i chaos na komputerze, to często wykazują one podejrzane zachowanie. W takim przypadku rozwiązanie interweniuje bezpośrednio i szczególnie skutecznie chroni urządzenia końcowe.

Szczególnie podczas surfowania lub pracy w internecie, a więc regularnego wchodzenia na różne strony internetowe, pojawia się wiele niebezpieczeństw. Dlatego również w tym przypadku zalecamy użycie odpowiedniego oprogramowania. Wybierając Bitdefender Family Pack 2021, skorzystasz ze znaczących ulepszeń w zakresie ochrony przed atakami internetowymi i specjalnego zapobiegania oszustwom. Dzięki szerokim i stale aktualizowanym filtrom, program Bitdefender natychmiast wykrywa oszukańcze strony internetowe, gdy próbujesz je otworzyć za pomocą wybranej przez siebie przeglądarki. To samo dzieje się, gdy próbujesz nawiązać połączenie z zainfekowanymi stronami; one również są oczywiście natychmiast blokowane. Twoje wyniki wyszukiwania są bezpiecznie filtrowane, dzięki czemu bezpieczne korzystanie z internetu nie stanowi już problemu.

Wreszcie, z Bitdefender Family Pack 2021 możesz polegać na potężnej zaporze sieciowej, którą możesz łatwo zintegrować ze swoim codziennym życiem. W kilku prostych krokach całkowicie automatycznie przejmuje zadania związane z zapewnieniem większego bezpieczeństwa. Polegaj na bezpośrednim blokowaniu przychodzących i wychodzących połączeń internetowych. Dzięki temu przestępcy nie mają dostępu do twoich danych ani nie mogą ich bezpośrednio przenieść. Oczywiście szczególnie praktyczna jest opcja zezwalania na odpowiednie połączenia za pomocą jednego kliknięcia, jeśli rzeczywiście jest to konieczne. Dlatego jako użytkownik zawsze zachowujesz pełną kontrolę i ostatecznie sam decydujesz, co dzieje się na komputerze.

Krótkie spojrzenie na liczne funkcje oprogramowania Bitdefender Family Pack 2021

Oprócz maksymalnego bezpieczeństwa, program Bitdefender Family Pack 2021 oferuje Ci wiele innych funkcji. Polegaj na licznych funkcjach, które z łatwością możesz włączyć do swojego codziennego życia. Dzięki trybowi odzyskiwania możesz w pełni bezpiecznie korzystać z komputera, nawet jeśli zostanie wykryte poważne zagrożenie. Ponieważ w tym przypadku korzystasz z automatycznego i praktycznego startu bezpośrednio w trybie odzyskiwania. Następnie możesz łatwo usunąć niebezpieczne pliki ze swojego komputera i ponownie korzystać z normalnej technologii.

Jednocześnie możesz łatwo wykorzystać liczne funkcje Bitdefender Family Pack 2021, aby znacząco zwiększyć wydajność. Jedną z praktycznych i dodatkowych funkcji jest One-Click-Optimizer. Jednym kliknięciem program wyszukuje słabe punkty w systemie i sposoby na ponowne zoptymalizowanie wydajności. Na przykład dezaktywuj programy autostartu, które są automatycznie uruchamiane podczas startu komputera lub po prostu usuń z dysku twardego pliki, które nie są już potrzebne. Już po kilku minutach zauważysz znaczny wzrost wydajności i będziesz mógł znowu pracować lub grać w gry bez żadnych problemów.

Jeśli zawsze chcesz pracować z wrażliwymi i ważnymi plikami na własnym komputerze, z Bitdefender Family Pack 2021 skorzystasz także z wielu innych ważnych funkcji. Na przykład, użyj zintegrowanego i szczególnie wydajnego szyfrowania. Polegaj na tym, jeśli chcesz uniknąć nieautoryzowanego dostępu do plików. Dopiero po wprowadzeniu hasła można przeglądać, zmieniać, a nawet usuwać pliki. Jeśli chcesz również całkowicie bezpiecznie usunąć wiele plików z dysku twardego, możesz to zrobić z absolutną łatwością dzięki Bitdefender Family Pack 2021. Zintegrowana niszczarka usuwa pliki w kilku prostych krokach i wyjątkowo skutecznie uniemożliwia ich przywrócenie.

Inne funkcje, które są bardzo praktyczne i mogą znacząco zwiększyć twoje bezpieczeństwo, to zintegrowana ochrona kamery internetowej i mikrofonu. To sprawia, że szpiegowanie nie jest już możliwe. Dzięki skanerowi podatności na ataki możesz przygotować swój komputer do czekających go zadań. Czy jest to sieć WLAN, nieaktualne sterowniki czy złe ustawienia, Bitdefender Family Pack 2021 w ciągu kilku sekund znajdzie wszystkie problemy i zasugeruje odpowiednie kroki do ich rozwiązania. Wreszcie, jeśli chcesz bezpiecznie robić zakupy online i być aktywnym w sieciach społecznościowych, również dokonasz dobrego wyboru z Bitdefender Family Pack 2021 i jego dopasowanymi funkcjami. Na przykład, używaj specjalnej przeglądarki do transakcji finansowych. To szczególnie skutecznie chroni Ciebie i Twoje dane osobowe.

Praca, surfowanie, zabawa - z Bitdefender Family Pack 2021 możesz robić to wszystko

Rozwiązanie Bitdefender Family Pack 2021 zostało zaprojektowane, aby zapewnić kompleksową ochronę dla całej rodziny i wszystkich urządzeń codziennego użytku. W ramach jednego zakupu można otrzymać do 15 kluczy do aktywacji programu na różnych platformach. Oczywiście, atrakcyjny pakiet rodzinny oferuje także korzyści finansowe, ponieważ otrzymujesz go na szczególnie korzystnych warunkach. Oszczędzasz więc pieniądze, a jednocześnie możesz korzystać ze wszystkich cech i funkcji bez ograniczeń. Przez cały okres obowiązywania licencji indywidualnych producent zapewnia ci także regularne aktualizacje. Postaw więc na maksymalne bezpieczeństwo i, jeśli to konieczne, praktyczne funkcje, z których możesz łatwo skorzystać i kup Bitdefender Family Pack 2021 tanio od nas już teraz.

Rozwiązania te nadają się nie tylko do instalacji na klasycznych komputerach z systemem operacyjnym Windows. Mimo że najnowsze wersje w postaci Windows 10 i Windows 11 są już dziś w pełni obsługiwane, również inne urządzenia są szybko wyposażane w odpowiednią wersję. Na przykład na komputerach z systemem macOS użyj rozwiązania zabezpieczającego Bitdefender. Dzięki bardzo dobrej wydajności i skutecznej optymalizacji działa bez problemów nawet na starszym sprzęcie. Jeśli jednak nie chcesz już dłużej obywać się bez kompleksowej ochrony, gdy jesteś w ruchu, polecamy korzystanie z praktycznych aplikacji. Możesz łatwo pobrać rozwiązania mobilne Bitdefender Family Pack 2021 z Google Play Store lub Apple AppStore, zainstalować je na swoim smartfonie lub tablecie i korzystać z praktycznych rozwiązań do codziennego użytku.

Jesteśmy do waszej dyspozycji przy zakupie Bitdefender Family Pack 2021

Jesteśmy gotowi, aby ułatwić Ci zakup taniej licencji na oprogramowanie Bitdefender Family Pack 2021 w sklepie internetowym BestSoftware. Zdaj się na nas jako na niezawodnego partnera i skorzystaj z dobrego serwisu, niskich cen i wielu innych zalet. Pomożemy ci między innymi przez czat na żywo, e-mail lub infolinię, jeśli będziesz miał jakieś pytania lub prośby. Jeśli potrzebujesz wsparcia przy aktywacji, możesz skorzystać ze zdalnej obsługi technicznej. A dzięki wielu innym ofertom Bitdefender praktycznie nie pozostawiamy żadnego życzenia niespełnionego podczas zakupów. Na przykład, użyj Bitdefender Antivirus 2021, jeśli chcesz zacząć od niedrogiego programu, lub Bitdefender Total Security 2021, jeśli chcesz korzystać z wyjątkowo dużej liczby funkcji i praktycznych udogodnień. Możesz więc rozejrzeć się w wolnej chwili i w zaciszu własnego domu kupić oprogramowanie odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom.

 

Wymagania systemowe - Bitdefender Family Pack 2021
Windows

System operacyjny: Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8.1, Windows 10 i Windows 11

Pamięć (RAM): 2 GB

Dostępne wolne miejsce na dysku twardym: 2,5 GBwolnego miejsca na dysku

Wydajność systemu może ulec pogorszeniu na urządzeniach z procesorami starszej generacji.

MacOS

System operacyjny: macOS Yosemite (10.10) lub nowszy

Dostępne miejsce na dysku twardym: 1 GB wolnegomiejsca

Obsługiwane przeglądarki: Safari, Firefox, Google Chrome

Systemy operacyjne Android

System operacyjny: Android 5.0 lub nowszy

Aktywne połączenie internetowe

systemy operacyjne iOS

-System operacyjny: iOS 11.2 lub nowszy

Aktywne połączenie internetowe

(Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

 

Bitdefender VPN możesz zainstalować tylko na urządzeniach z systemem macOS Sierra (10.12 lub nowszym).

Powiązane łącza do "Bitdefender Family Pack 2021 | do 15 urządzeń | pełna wersja"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Bitdefender Family Pack 2021 | do 15 urządzeń | pełna wersja"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Bitdefender Family Pack 2021 | do 15 urządzeń | pełna wersja"
Wyświetlony