• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

McAfee Antivirus Plus 2021 | Pobierz

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "McAfee Antivirus Plus 2021 | Pobierz"

Niskie ceny za McAfee Antivirus Plus 2021 w BestSoftware

Polegaj na wszechstronnej i aktywnej ochronie McAfee Antivirus Plus 2021 i zainstaluj atrakcyjne rozwiązanie na różnych urządzeniach końcowych w zaledwie kilku krokach. Oprócz ochrony przed wszystkimi typowymi zagrożeniami, korzystasz z dodatkowych narzędzi, prostej obsługi i wsparcia dla wielu różnych platform. Już teraz wejdź na stronę BestSoftware i zamów w naszym sklepie popularne oprogramowanie antywirusowe na najlepszych warunkach i z doskonałą obsługą klienta.

Bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki McAfee Antivirus Plus 2021 w programie Allta

Wirusy, trojany czy złośliwe oprogramowanie stanowią główne zagrożenie w codziennym życiu. Coraz to nowe metody sprawiają, że zagrożenia są większe niż kiedykolwiek wcześniej. Pomimo wszelkich środków ostrożności, w wielu przypadkach szkodniki dostają się bezpośrednio na komputer i mogą wyrządzić na nim ogromne szkody. Dlatego ważne jest, by używać aktualnego oprogramowania, które znacznie zwiększa bezpieczeństwo twojego urządzenia końcowego. Dzięki nowoczesnym technikom i najnowszym algorytmom, oprogramowanie zapewnia McAfee Antivirus Plus 2021 oprogramowanie zapewnia optymalne warunki do tego. Jako użytkownik możesz polegać na bardzo dobrej ochronie przed wszystkimi typowymi zagrożeniami. Czy to proste wirusy i trojany, czy też złożone zagrożenia z dziedziny exploitów lub brute force, McAfee Antivirus Plus 2021 monitoruje twój komputer i przekonuje bardzo dobrą ochroną. W przypadku bezpośredniego zagrożenia oprogramowanie natychmiast przenosi wszystkie zainfekowane pliki do specjalnego i zabezpieczonego obszaru kwarantanny, aby nie mogły już wyrządzić żadnych szkód. Dzięki aktualnym technikom i bazom danych program reaguje także na nowe zagrożenia w czasie rzeczywistym i zapewnia ci kompleksową ochronę.

Jest to również zauważalne podczas surfowania po internecie. Dzięki funkcji "McAfee WebAdvisor" korzystasz z Internetu za pomocą wybranej przeglądarki szczególnie bezpiecznie i unikasz typowych zagrożeń. Program McAfee Antivirus Plus 2021 ostrzega Cię na przykład przed niebezpiecznymi linkami lub stronami internetowymi, które w najgorszym wypadku mogą przenieść na Twój komputer złośliwe oprogramowanie. Jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do odpowiedniej oferty, program to zablokuje. Dzięki McAfee Antivirus Plus 2021 możesz kupować, surfować lub pracować w Internecie w pełni bezpiecznie.

Program zapewnia też maksymalne bezpieczeństwo dzięki zintegrowanej zaporze sieciowej. Dzięki temu ataki hakerów i złośliwego oprogramowania nie mają już szans, są natychmiast wykrywane przez McAfee Antivirus Plus 2021 i bezpośrednio blokowane. Oczywiście program McAfee Antivirus Plus 2021 śledzi aktywność w czasie rzeczywistym i automatycznie, ale oczywiście jest też dostępny ręczny skaner. Odpowiednie uruchomienie jest zalecane bezpośrednio po instalacji, na przykład po to, by na początku dokładnie przyjrzeć się całemu systemowi i znaleźć wszelkie zagrożenia.

Atrakcyjny pakiet obejmuje również inne praktyczne cechy

Choć program McAfee Antivirus Plus 2021 koncentruje się na podstawowej ochronie przed wirusami, oprogramowaniem ransomware, spyware i innymi zagrożeniami, atrakcyjny pakiet zawiera także wiele innych funkcji. Możesz między innymi skorzystać ze zintegrowanego skanera podatności na ataki. Zalecamy, abyś uruchomił ten skaner raz, bezpośrednio po instalacji, aby natychmiast znaleźć luki w zabezpieczeniach i zagrożenia. Oczywiście skaner szuka dokładnie we właściwych miejscach i w ten sposób znajduje na przykład nieaktualne lub brakujące aktualizacje, instalacje oprogramowania bez certyfikacji, a nawet ustawienia, które mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. Dzięki wskazówkom dotyczącym oprogramowania McAfee Antivirus Plus 2021 możesz w kilku prostych krokach usunąć te luki w zabezpieczeniach, a następnie znacznie bezpieczniej korzystać ze swoich technologii.

Dołączone są także funkcje McAfee QuickClean i McAfee Shredder. Zapewniają one między innymi lepszą wydajność komputera domowego, ale są też odpowiedzialne za znacznie większe bezpieczeństwo. Na przykład, jeśli chcesz wymienić dyski twarde lub sprzedać komputer, powinieneś szczególnie bezpiecznie usunąć poufne informacje, pliki i dokumenty. Tego zadania podejmuje się niszczarka z programu McAfee Antivirus Plus 2021. Przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa funkcja ta usuwa pliki i sprawia, że ich odzyskanie staje się niezwykle trudne. McAfee QuickClean okazuje się również szczególnie praktyczny w codziennym użytkowaniu. Dzięki tej funkcji możesz usunąć wiele plików tymczasowych na swoim komputerze domowym, np. zapisane pliki cookie. Regularne usuwanie danych zapobiega ich kradzieży i zmniejsza ryzyko ich śledzenia.

Aby zawsze mieć wgląd w sytuację podczas korzystania z oprogramowania McAfee Antivirus Plus 2021, producent postawił na tzw. centrum zarządzania bezpieczeństwem. Umożliwia to prostą administrację, na przykład w odniesieniu do przechowywanych urządzeń. Jeśli więc chcesz chronić kilka komputerów, smartfonów lub tabletów za pomocą oprogramowania producenta McAfee, zawsze możesz mieć do nich wgląd za pośrednictwem centrum kontroli. Jednocześnie możesz oczywiście samodzielnie dokonywać różnych ustawień, np. wydawać nowe licencje lub przedłużać istniejące klucze na kolejny rok.

Możesz korzystać z kolejnych funkcji, na przykład za pośrednictwem rozwiązań mobilnych i praktycznych aplikacji programu McAfee Antivirus Plus 2021. Na przykład, jeśli chcesz zwiększyć wydajność jednym kliknięciem, program zwalnia pamięć roboczą i zamyka aplikacje, które nie są już potrzebne, a często nadal działają w tle. Funkcja czyszczenia pamięci działa w podobny sposób. Pliki i aplikacje, które nie są już potrzebne, można usunąć jednym stuknięciem, dzięki czemu na smartfonie lub tablecie będzie więcej miejsca. Zintegrowane zabezpieczenie przed kradzieżą i blokada aplikacji dopełniają całości. Ważne: McAfee obiecuje bezpłatne wsparcie dla wszystkich rozwiązań programowych w czasie trwania programu. Jest ona dostępna przez całą dobę przez telefon, czat lub wiadomość.

Kompatybilność z wieloma systemami i urządzeniami końcowymi

Czy to w środowisku prywatnym, czy zawodowym, liczba używanych urządzeń końcowych od lat stale rośnie. Oprócz klasycznego komputera, smartfony i tablety przejmują centralne zadania w zakresie produktywności. Chroń wszystkie urządzenia w prosty sposób, polegając na atrakcyjnym oprogramowaniu McAfee Antivirus Plus 2021. Producent McAfee zwraca uwagę na wszechstronną kompatybilność, która wykracza daleko poza obecny system operacyjny Windows 10 lub Windows 11. Oznacza to, że nic nie stoi na przeszkodzie, by używać aktualnych wersji pod macOS. Z odpowiednią licencją możesz też zainstalować praktyczne aplikacje na Androida i iOS na swoim smartfonie lub tablecie, by zawsze być po bezpiecznej stronie, jeśli chodzi o korzystanie z urządzeń mobilnych.

Wskazówka: Producent McAfee udostępnia bezpłatną wersję próbną programu McAfee Antivirus Plus 2021. Pobierz go, wypróbuj wszystkie funkcje, a potem, jeśli jesteś zainteresowany, kup odpowiednią licencję na długoterminowe użytkowanie. Jest to licencja typu runtime na jeden rok. W tym czasie możesz korzystać z oprogramowania bez ograniczeń i otrzymywać bezpłatnie i automatycznie wszystkie aktualizacje zabezpieczeń i funkcji.

Wybierz w sklepie internetowym odpowiednią licencję na codzienne życie

Już teraz wybierz odpowiednią licencję, która pozwoli ci na codzienne intensywne korzystanie z programu McAfee Antivirus Plus 2021 i zapoznaj się z ofertą BestSoftware. Na przykład, jeśli do korzystania z programu potrzebujesz tylko jednego klucza, zalecamy zakup pojedynczej licencji w rozsądnej cenie. Jeśli na co dzień korzystasz z kilku urządzeń i platform, polecamy wariant "nieograniczona liczba urządzeń". W ramach tej oferty wystarczy wykorzystać tyle licencji, ile potrzebujesz, aby zapewnić sobie kompleksową ochronę we wszystkich obszarach. Oczywiście, kupując w naszym sklepie internetowym, korzystasz z wielu zalet. Na przykład, możesz też wybrać alternatywne warianty w postaci McAfee Total Protection 2021 lub McAfee LiveSafe 2021 są swobodnie dostępne. Jeśli natomiast chcesz być jeszcze bardziej na bieżąco w drodze, polecamy ci sięgnięcie po McAfee Total Protection 2022 lub McAfee Antivirus 2022. Dzięki licznym ofertom w naszym sklepie praktycznie nie ma życzeń, które pozostałyby niespełnione. Po upływie maksymalnie 30 minut klucz będzie dla ciebie dostępny za darmo, a ty skorzystasz z możliwości natychmiastowego pobrania go po dokonaniu zakupu. Czekamy na Twoje zamówienie w BestSoftware.

Wymagania systemowe - McAfee Anitvirus Plus 2021
Systemy operacyjne

Windows 11 / Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 7 (SP1)

Build 4.10.1 lub nowszy: macOS 10.15 i nowszy
Build 4.9.0.2: macOS 10.12 - 10.14

Android 7 lub nowszy
Apple iOS 13 lub nowszy

Hardware

Zalecane co najmniej 2 GB RAM
500 MB wolnego miejsca na dysku twardym
procesor 1 GHz

Obsługiwane przeglądarki

Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge (oparty na Chromium) i Safari

(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "McAfee Antivirus Plus 2021 | Pobierz"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "McAfee Antivirus Plus 2021 | Pobierz"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "McAfee Antivirus Plus 2021 | Pobierz"
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 87,71 zt * 97,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
NOWY
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz
Od 48,51 zt * 102,41 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
Ashampoo UnInstaller 12 | Windows Ashampoo UnInstaller 12 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
G DATA Antivirus 2021 | Pobierz G DATA Antivirus 2021 | Pobierz
Od 77,91 zt * 92,61 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 107,31 zt * 146,51 zt *
Wyświetlony