• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Skylum Luminar Neo | Windows / Mac

631,61 zt * 783,51 zt * (19,39% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 238 razy
  • BS-11070
  • Wielojęzyczna
  • 2 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Skylum Luminar Neo | Windows / Mac"

Kup Skylum Luminar NEO (2 User - perpetual) ESD - oferujemy Ci tanie licencje

Za pomocą programu Skylum Luminar NEO (2 User - perpetual) ESD zoptymalizujesz swoje zdjęcia w odpowiednich miejscach. To potężne oprogramowanie jest przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników. Skorzystaj z integracji potężnych inteligentnych funkcji, przejrzystej struktury i programu, który nadaje się na wiele różnych platform. U nas możesz zamówić niezbędne licencje na oprogramowanie Skylum Luminar NEO (2 User - perpetual) ESD za pomocą kilku kliknięć i oczywiście w wyjątkowo korzystnej cenie. Możesz więc zaoszczędzić sporo pieniędzy, dokonując prostego zakupu w BestSoftware, a jednocześnie korzystać z oryginalnych, legalnych licencji. Cieszymy się na spotkanie z Tobą i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Skorzystaj z potężnych narzędzi do edycji obrazów w Skylum Luminar NEO (2 użytkowników - wieczyste) ESD

Oprogramowanie Skylum Luminar NEO (2 User - perpetual) ESD to dobry wybór zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. W związku z tym dostępnych jest wiele potężnych narzędzi do codziennej pracy na komputerze. Podstawowe prace związane z optymalizacją lub skomplikowane zmiany - dzięki Skylum Luminar NEO (2 User - perpetual) ESD masz wybór.

Oczywiście w programie dostępne są również klasyczne funkcje do edycji obrazów. Możesz na przykład zlecić wykonanie automatycznej optymalizacji w ważnych miejscach. Usuń czerwone oczy lub popraw kontrast. Po zakupie licencji na program Skylum Luminar NEO (2 użytkowników - wieczysta) ESD możesz również łatwo przycinać zdjęcia. Robiąc zdjęcie w ciemności, możesz na przykład łatwo zastąpić niebo. Aby to zrobić, zaznacz odpowiedni obszar, wybierz odpowiedni motyw, a następnie stwórz na swoich zdjęciach wyjątkowo efektowny wygląd.

Korzystając z oprogramowania Skylum Luminar NEO (2 użytkowników - wieczyste) ESD, możesz także szybko i łatwo usuwać pojedyncze obiekty ze zdjęć. Jeśli chcesz usunąć przeszkadzający obiekt, możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Wystarczy zaznaczyć odpowiedni obszar, a wydajna technologia wykona większość pracy za Ciebie. Edycja lub tworzenie imponujących efektów jest również wyjątkowo łatwe dzięki temu programowi. W tym celu dostępne są odpowiednie funkcje warstw. Korzystając z programu, możesz wstawić dowolną liczbę warstw, łącząc w ten sposób kilka obrazów lub stosując indywidualne efekty na kilku obszarach. Pozostawia to ogromne pole do twórczej pracy z programem Skylum Luminar NEO (2 Użytkowników - bezterminowo) ESD. 

Również dzięki licznym funkcjom i potężnym narzędziom program Skylum Luminar NEO (2 User - perpetual) ESD jest polecany do stosowania w środowisku profesjonalnym. Zwłaszcza w przypadku fotografii wydarzeń lub krajobrazów można zoptymalizować wyniki przy niewielkim wysiłku i wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Zapewnia to imponujące ujęcia, które z pewnością zostaną szczególnie dobrze odebrane przez Twoich klientów.

Sztuczna inteligencja i intuicyjna struktura ułatwiają rozpoczęcie pracy z programem Skylum Luminar NEO (2 użytkowników - bezterminowo) ESD

Sztuczna inteligencja dotarła już do wielu dziedzin życia codziennego. Dotyczy to również edycji Twoich zdjęć. Podczas korzystania z oprogramowania Skylum Luminar NEO (2 User - perpetual) ESD obecna technologia wspiera Cię w wielu ważnych obszarach. Dotyczy to na przykład dokładnego wyboru elementu na zdjęciach. Dzięki sztucznej inteligencji poszczególne obszary są rozpoznawane szczególnie precyzyjnie, co pozwala uzyskać czyste rezultaty. Sztuczna inteligencja przynosi również korzyści podczas pracy nad ekspozycją i efektami na zdjęciach. Dzięki różnym korektom we właściwych miejscach możesz wydobyć ostrość elementów, stworzyć imponujące widoki lub zoptymalizować zdjęcia we właściwych miejscach.

Oprogramowanie Skylum Luminar NEO (2 User - perpetual) ESD jest przeznaczone dla użytkowników profesjonalnych, ale cieszy się też dużym zainteresowaniem w sektorze prywatnym. Jednym z powodów jest bardzo prosta i skuteczna obsługa programu. Dzięki intuicyjnej konstrukcji i bezpośredniemu oznakowaniu, w kilku krokach możesz znaleźć i użyć niezbędnych narzędzi. Dzięki automatycznej optymalizacji zdjęć możesz nawet zlecić optymalizację punktów wspólnych całkowicie automatycznie przez oprogramowanie Skylum Luminar NEO (2 użytkowników - bezterminowo) ESD. Wystarczy, że uruchomisz odpowiedni tryb, a zdjęcia zostaną poprawione we właściwych miejscach. Działa to na przykład w przypadku słabego kontrastu, złego naświetlenia lub niepożądanych czerwonych oczu, które nadal występują na wielu zdjęciach.

W obecnej wersji oprogramowanie Skylum Luminar NEO (2 User - perpetual) ESD obsługuje wiele różnych urządzeń i platform. Nie jest to tylko program dla komputerów z systemem Windows, również pod macOS nic nie stoi na przeszkodzie, aby go używać. Dodatkowo licencja zakupiona w BestSoftware to oferta dla dwóch użytkowników. Tak więc jednym zakupem w korzystnej cenie możesz bezpośrednio umożliwić dwóm użytkownikom korzystanie ze wszystkich funkcji. Przekonaj się o naszych korzystnych cenach już teraz i kupuj u nas taniej.

Przy okazji: Skylum Luminar NEO (2 użytkowników - wieczysta) ESD oczywiście działa również ze wszystkimi aktualnymi wersjami systemu Windows, czyli Windows 11 i Windows 10.

Oczywiście możesz znaleźć tanie licencje dla Skylum Luminar NEO (2 User - perpetual) ESD w BestSoftware

Zabezpiecz produkty Skylum w naszym sklepie internetowym BestSoftware w bezkonkurencyjnych cenach. Jeśli szukasz innych produktów tego producenta, u nas znajdziesz licencję Skylum Luminar NEO. Ponadto masz możliwość zakupu jeszcze większej liczby licencji. Czy to Skylum Luminar AI czy Skylum Luminar 4.3 Windows/Mac, nasz asortyment jest szeroki i zawiera również wiele innych produktów różnych producentów. Wszystkie nasze produkty posiadają oryginalne licencje producenta, a ponadto są legalne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, oferujemy kompetentną obsługę klienta. Wszyscy nasi pracownicy są przyjaźni i chętnie służą pomocą. Niezależnie od tego, czy masz pytania dotyczące aktywacji klucza produktu, czy po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś o licencji, nasz dział obsługi klienta jest do twojej dyspozycji. Po otrzymaniu twojego zamówienia i płatności dostarczymy ci produkt w ciągu maksymalnie 30 minut. W wolnej chwili możesz rozejrzeć się po naszym sklepie i poszukać pożądanej licencji. Czekamy na twoje zamówienie.

Powiązane łącza do "Skylum Luminar Neo | Windows / Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Skylum Luminar Neo | Windows / Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Skylum Luminar Neo | Windows / Mac"
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows Server 2019 Użytkownik Windows Server 2019 Użytkownik
Od 82,81 zt * 115,10 zt *
Adobe Photoshop Lightroom | Adobe Photoshop Lightroom |
734,51 zt * 832,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2022 | Windows COREL Paintshop Pro 2022 | Windows
293,51 zt * 342,95 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
293,51 zt * 342,95 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Wyświetlony